دقیق ترین تخمین رتبه ارشد حقوق 1401

دقیق ترین تخمین رتبه ارشد حقوق 1401 با نرم افزار مربوطه در این مطلب آمده است. در ربات تخمین رتبه ارشد حقوق می توانید رتبه خود را در گرایش های ارشد حقوق: حقوق خصوصی، حقوق بین الملل، حقوق جزا، حقوق عمومی، حقوق بشر، مالکیت فکری و تجارت الکترونیک، حقوق محیط زیست، حقوق تجارت بین المل، حقوق خانواده، حقوق ارتباطات و حقوق تجاری مشاهده کنید. در این ربات تخمین رتبه ارشد حقوق رایگان هم امکان پذیر است. اطلاعات وارد شده به ربات تخمین رتبه شامل سهمیه آزاد، سهمیه پنج درصد و بیست وپنج درصد ایثارگران میباشد.

 

دقیق ترین تخمین رتبه ارشد حقوق 99
دقیق ترین تخمین رتبه ارشد حقوق 1401

 

 

دقیق ترین تخمین رتبه ارشد حقوق 1401

چنانچه در مشاوره انتخاب رشته کنکور ارشد حقوق هم بیان می شود شاید تعداد انگشت شماری از رشته های کنکور ارشد باشن که بتونیم بگیم داوطلباش قطعا به تخمین رتبه نیاز دارن و یکی از اون رشته ها حقوقه. حالا ببینیم چرا اینجوریه؟ کارشناسی ارشد حقوق همیشه از پرطرفدارترین رشته ها برای ادامه تحصیل بوده به همین دلیل رقابت تو این مقطع براش زیاده و از پر جمعیت ترین رشته های کنکور ارشد به حساب میاد از طرفی به دلیل تعداد شرکت کننده و بخاطر ماهیت این رشته و تعداد گرایش های زیادش و حجم بالای مطالب کنکور یکی از سخت ترین کنکورهای مقطع کارشناسی ارشده. برای همین فشردگی رقابت تو این رشته خیلی بالاست و کوچکترین سهل انگاری میتونه شمارو از هدفتون و رتبه کنکور ارشد حقوق که مد نظرتون بوده دور کنه. به طور دقیق تر باید اینجوری بگیم که اگر کسی بدون برنامه وارد این عرصه بشه قطعا کارش زاره و انرژی، زمان، سرمایه و ... رو هدر داره. داوطلبای تغییر رشته به کارشناسی ارشد حقوق که خیلی بیشتر باید حواسشونو جمع کنن و اول مطمئن بشن که واقعا دارن کار درستی برای تغییر رشته انجام میدن یا نه و بعد از اونم حواسشون باشه که به دلیل عدم آشنایی یا آشنایی کم با گرایش ها و دروس ارشد حقوق به جاده خاکی نزنن و درسایی رو بخونن که واقعا لازمه. دوستانی هم که رشته کارشناسیشون همین مجموعه حقوق بوده باید حواسشون باشه که خیلی از داوطلبا هر  سال بخاطر عدم رعایت یه سری نکات نه چندان سخت مجبور میشن پشت کنکور بمونن و نقطه سرخط. یکی از اون نکاتی که برای برنامه داشتن لازمه انجام بدین اینه که ببینید برای رتبه و گرایشی که مد نظر دارین چه درصدایی نیازه و اصلا کدوم درسارو باید بخونید و کدوما رو لازم نیست. بهترین مرجع هم برای اینکار استفاده از نرم افزار تخمین رتبه ارشد حقوق یا یکم سنتی تر از اون مراجعه به نمونه کارنامه ها، رتبه ها، درصدها و قبولی های ارشد حقوق هستش که خب قطعا روش دوم خیلی دقیق نیست و خطا توش زیاده.

یجورایی حتی میشه گفت اولین مرحله برای شروع مطالعه، استفاده از تخمین رتبه ارشد حقوقه چون که همون اول بعد از این که دیدین چه حدود درصدایی نیاز دارین می تونید یه برنامه ریزی خوب و اصولی برای خودتون بچینید. البته تخمین رتبه ارشد حقوق تنها استفادش همین نیست و تو مراحل مختلف کنکور ارشد برای سنجش وضعیت خودتون می تونید ازش استفاده کنید. مثلا یکیش وقتیه که مطالعاتتون به دوره تسلط و جمع بندی رسیده و مثلا دارین کنکور سالای قبلو جواب میدین و می خواین یه ارزیابی کنید ببینید با درصدایی که زدین حدودا چه رتبه ای رو می تونید کسب کنید که خب بهترین مرجع برای این کار هم یه نرم افزار تخمین رتبه دقیقه. یه استفاده دیگه و به نوعی آخرین استفاده ای که میشه از نرم افزار تخمین رتبه ارشد حقوق داشته باشین موقعیه که بعد از کنکور منتظر اعلام نتایج هستین و میگین کاش زودتر رتبه خودمو میدیدم تا بتونم برای انتخاب رشته برنامه ریزی کنم . علاوه بر این نرم افزار، تحلیل و بودجه بندی کنکور کارشناسی ارشد حقوق هم در تخمین رتبه می تونه به داوطلبا کمک کنه.در نظر داشته باشید معمولا بعد از اعلام رتبه ها فقط چند روز مهلت دارین و بعدش باید انتخاب رشته خودتونو وارد سایت سنجش کنید ولی با استفاده از یه نرم افزار تخمین رتبه ارشد می تونید فرصت بیشتری برای فکر کردن روی انتخاب رشته داشته باشین.

 

لیست کامل رشته هایی که با ربات تخمین رتبه تلگرام 3گام می توانید در آنها تخمین رتبه انجام دهید: تخمین رتبه کارشناسی ارشد

 

 

با توجه به اعلام سازمان سنجش از کنکور ارشد حقوق 99 ، ضرایب این رشته تغییر کرده است، قطعا این موضوع توی انتخاب رشته و تخمین رتبه ارشد حقوق سال های بعد نسبت به گذشته تاثیر میذاره و برای اینکه به شما دید بهتری بدیم به صورت کامل توی مطلب تحلیل تغییر ضرایب کنکور ارشد حقوق 1401 تاثیرات اونو توی مطالعه، انتخاب رشته و رتبه شما بررسی کردیم. برای مثال تو تخمین رتبه ارشد حقوق خصوصی باید تغییرات در ضریب دو درس فقه و حقوق تجارت را در نظر بگیرید و بدونید که چون این دو تا درس افزایش ضریب پیدا کردن قطعا اثر بیشتری روی تغییرات رتبه شما میذارن. تو تصویر پایین ضرایب کنکور ارشد حقوق سال رو می تونید ببینید.

 

تحلیل تغییر ضرایب دروس مجموعه حقوق ارشد 99 
تحلیل تغییر ضرایب دروس مجموعه حقوق ارشد 

 

حالا که از اهمیت تخمین رتبه کنکور ارشد حقوق بیشتر آگاه شدین به مطالب زیر هم سر بزنین حتما اطلاعاتتون تکمیل تر میشه:

بودجه بندی، تعداد سوالات و تحلیل کنکور کارشناسی ارشد حقوق

دانلود سوالات و پاسخنامه آزمون کارشناسی ارشد حقوق 

رتبه ها و محل قبولی کارشناسی ارشد حقوق 

 

بریم سراغ اینکه یه نرم افزار تخمین رتبه دقیق و خوب چه ویژگی هایی باید داشته باشه.

 

 

ویژگی های نرم افزار تخمین رتبه ارشد حقوق

هر نرم افزاری می تونه بگه ما تخمین رتبه ارشد حقوق رو انجام میدیم که البته تعدادشون هم زیاده ولی مهم ترین نکته دقیق بودن تخمین رتبس که خب خیلی از این نرم افزارا ندارنش و یه خروجی خیلی بی دقت به داوطلبا میدن بخاطر همین ویژگی های دقیق ترین نرم افزار تخمین رتبه ارشد حقوق رو که مربوط به 3گامه بهتون میگیم و شما می تونید با نرم افزارای دیگه مقایسش کنید و ببینید واقعا کدومشون این ویژگی هارو دارن.

اولین ویژگی ای که نرم افزار تخمین رتبه ارشد حقوق داره. استفاده از یه فرمول دقیق برای محاسبه ی ترازه و این فرمول در واقع همونیه که سازمان سنجش برای تعیین رتبه ازش استفاده می کنه. شما می تونید تو تصویر زیر فرمول محاسبه تراز برای تخمین رتبه ارشد حقوق رو که نرم افزار ازش استفاده میکنه ببینید. با بررسی کارنامه های سالای قبل ارشد حقوق که بالاتر لینکشو گذاشتیم و محاسبه تراز با فرمول زیر میتونید دقیق بودن فرمول و نرم افزار تخمین رتبه رو بررسی کنید.

 

نحوه محاسبه تراز کنکور ارشد
نحوه محاسبه تراز کنکور ارشد

 

 

 این ویژگی به کمک فرمولای محاسباتی دیگه مهم ترین عاملیه که باعث میشه نرم افزار تخمین رتبه ارشد حقوق از دقت لازم برخوردار باشه. اما ویژگی های دیگه ای هم وجود داره.

دومین ویژگی ربات تخمین رتبه ارشد حقوق 3گام اینه که از تعداد بسیار زیادی کارنامه اطلاعات بهش وارد شده و این باعث میشه بتونه تخمین رتبه دقیق تری رو هم انجام بده. قطعا هیچ نرم افزار دیگه ای به این اندازه اطلاعات ورودی بالایی مختص ارشد رشته حقوق نداره. اطلاعات این کارنامه ها از همه سهمیه های کنکور ارشد حقوق، شامل : سهمیه آزاد، سهمیه بیست و پنج درصد ایثارگران و سهمیه پنج درصد ایثارگران گرفته شده و از کنکور ارشد حقوق سال 92 تا کنکور ارشد حقوق سال 1400 رو برای تخمین رتبه پوشش میده.

ویژگی بعدی نرم افزار تخمین رتبه ارشد حقوق اینه که دقیقا مثل کارنامه ارشدی که می گیرین رتبه ی شما رو تو گرایش های مختلف نشون میده. در حال حاضر تو  نرم افزار تخمین رتبه ارشد حقوق 3گام امکان مشاهده رتبه در گرایش های : حقوق خصوصی، حقوق بین الملل، حقوق جزا، حقوق عمومی، حقوق بشر، مالکیت فکری و تجارت الکترونیک، حقوق محیط زیست، حقوق تجارت بین المل، حقوق خانواده، حقوق ارتباطات و حقوق تجاری وجود داره.

نرم افزار تخمین رتبه ارشد حقوق 3گام یه ویژگی خوب دیگه ام داره و اون اینه که می تونید داخلش تخمین رتبه رایگان هم انجام بدین که در ادامه نحوه ی تخمین رتبه رایگان کنکور ارشد حقوق رو تو این نرم افزار بهتون توضیح میدیم.

تخمین رتبه ارشد حقوق رایگان

از دقیق ترین تخمین رتبه ارشد حقوق، رایگان هم می تونید استفاده کنید. اینو همین اول گفتیم که حتی اگر حاضر به هزینه تو این قسمت نیستید هم از هر تخمین رتبه ای استفاده نکنید چون نرم افزار های تخمین رتبه رایگانی که در حال حاضر وجود دارن به دلایلی که بعضیاش بالاتر هم اشاره کردیم اصلا خروجی دقیقی ندارن و بیشتر باعث گمراهی شما میشن تا اینکه راهنماییتون کنن. اما با استفاده از تخمین رتبه ارشد حقوق 3گام به صورت رایگان حداقل از بابت دقت بالای نرم افزار خیالتون راحته. برای استفاده رایگان از ربات تلگرامی تخمین رتبه ارشد حقوق کافیه 5 نفر از دوستاتونو به ربات دعوت کنید و بعد از اون به صورت خودکار اعتبارتون برای تخمین رتبه شارژ میشه.

 

سوالات متداول:

آیا امکان تخمین رتبه رایگان با نرم افزار تخمین رتبه ارشد حقوق 3گام امکان پذیر است؟

از دقیق ترین تخمین رتبه ارشد حقوق رایگان هم می تونید استفاده کنید. اینو همین اول گفتیم که حتی اگر حاضر به هزینه تو این قسمت نیستید هم از هر تخمین رتبه ای استفاده نکنید چون نرم افزار های تخمین رتبه رایگانی که در حال حاضر وجود دارن به دلایلی که بعضیاش بالاتر هم اشاره کردیم اصلا خروجی دقیقی ندارن و بیشتر باعث گمراهیی شما میشن تا اینکه راهنماییتون کنن. اما با استفاده از تخمین رتبه ارشد حقوق 3گام به صورت رایگان حداقل از بابت دقت بالای نرم افزار خیالتون راحته. برای استفاده رایگان از ربات تخمین رتبه ارشد حقوق کافیه 5 نفر از دوستاتونو به ربات دعوت کنید و بعد از اون به صورت خودکار اعتبارتون برای تخمین رتبه شارژ میشه.

آیا نتیجه نرم افزار تخمین رتبه ارشد حقوق دقیق است؟

نرم افزار تخمین رتبه ارشد 99 مجموعه حقوق موسسه 3گام، وارد پنجمین سال خود شده است و تاکنون با توجه به نظر سنجی ها و گزارشات از داوطلبان، دقیق ترین و بهترین نرم افزار تخمین رتبه ارشد 99 به حساب می آید

این نرم افزار تخمین رتبه به صورت یک ربات تلگرامی ارائه می شود تا دسترسی به آن و استفاده از آن آسان تر باشد.

این نرم افزار تخمین رتبه قابلیت استفاده به صورت رایگان را دارد.

در مقایسه با نرم افزار های تخمین رتبه موجود، تنها نرم افزاری است که پس از برگزاری کنکور ارشد ، تحلیل  آزمون انجام می شود و تخمین رتبه ها بر اساس آن بهینه سازی می شود.

این ربات امکان تخمین رتبه رایگان ارشد 99 را نیز دارد که با دعوت 5 نفر از دوستانتان به این ربات تا 5 بار تخمین رتبه رایگان برای شما انجام می دهد

 

درصد و رتبه های لازم برای قبولی ارشد مجموعه حقوق چقدر است؟

داشتن اطلاعات درصد، رتبه، و قبولی داوطلبان کارشناسی ارشد حقوق در سال 98 به داوطلبان ارشد حقوق سال 99 این کمک را می کند که بهترین برنامه ریزی را برای خود انجام دهند. سعی شده است نمونه کارنامه های ارشد حقوق 98 در همه سهمیه ها (سهمیه آزاد، سهمیه 5 درصد ایثارگری و 25 درصد ایثارگری) ارائه شود. برای اطلاع از درصد و رتبه های لازم برای قبولی ارشد حقوق به نمونه کارنامه، رتبه ها، درصدها، و قبولی های ارشد حقوق 98 در سایت 3گام مراجعه کنید.

سایر بخش های مجموعه حقوق

نظرات این مطلب

افزودن نظر جدید

 • تصویر فرد

  انسیه‏ - 00/5/19

  سلام به نظرتون با متون حقوقی ۶ درصد
  مدنی ۸۲
  تجارت ۵۷
  ادم ۵۳
  متون فقه ۷۰
  رتبه ام چند میشه؟

 • تصویر فرد

  محمد مقدم درخشان‏ - 00/5/20

  سلام خدمت شما 
  از ربات تخمین رتبه 3گام استفاده نکردین؟

 • تصویر فرد

  نگین‏ - 00/5/9

  سلام با معدل ۱۴/۹۰ ودرصدجزا عمومی ۶۰اختصاصی۴۵ کیفری۳۰ومتون فقه ۲۰متون حقوقی۱۶ رتبم چندمیشه

 • تصویر فرد

  محمدی‏ - 99/11/28

  سلام.
  لطفا نمونه کار نامه های ارشد حقوق 99 هم در سایت قرار بدین.
  تشکر

 • تصویر فرد

  زینب عراقی‏ - 99/6/17

  سلام آیا به خاطر اینکه درثبت نام اشتباه کردم وارشد علوم اجتماعی قبول شدم، به ارشد حقوق که رشته کارشناسی خودم بود برا انتخاب رشته به رشته حقوق تغییر رشته بدم

 • تصویر فرد

  باهره احمدی‏ - 98/12/27

  خوب بود استفاده کردم

 • تصویر فرد

  محمد مقدم درخشان‏ - 98/12/27

  ممنون که نظرتون رو به اشتراک گذاشتین 
  موفق باشید

شما هم نظرتان را در مورد این مطلب بگویید.

loading

جستجو و انتخاب مدرس و مشاور در رشته حقوق