گزیده ای از اتاق فکر مجموعه شیمی

ورود به اتاق فکر
 • سیستم برنامه ریزی 3گام چجوریه؟

  سلام.
  میشه درباره سیستم برنامه ریزیتون توضیح بدید؟؟؟؟؟
  من تا حالا هیچی نخوندم میرسم با این برنامه شیمی دارویی قبول بشم سراسری روزانه؟

 • چه منابعی برای ارشد شیمی بخونم؟

  سلام.
  من بین این همه منبع گیر کردم. پک کامل پارسه به درد آزمون ارشد شیمی می خوره؟ من می خوام تجزیه قبول بشم فقط یکی از دانشگاههای تهران. خواهش می کنم سریع جوابمو بدید. چیزی تا آزمون نمونده!!!!!!!!

 • کدام گرایش شیمی بازار کار بهتری داره؟

  سلام.
  دوستان لطفا درباره بازار کار گرایشهای شیمی یه توضیحی بدید؟ اصلا می ارزه آدم ارشد بخونه یا نه با این وضع بازار کار یا نه؟ یا اصلا تغییر رشته بدیم به یه رشته دیگه؟

 • عدم تمرکز در درس خواندن

  من ازمونهای پارسه رو شرکت کردم و از تابستون هم شروع کردم به درس خوندن. حتی کل تمرینات ولهارد رو حل کردم و جزوه پارسه رو هم خوندم و حتی مدرسان رو هم خوندم ولی نتایج ازمونهای آزمایشیم اصلا خوب نمیشه. دیگه نمی تونم مثل سابق با تمرکز بالا درس بخونم و هی حواسم میره به این که تهش همینه و من بیشتر از این نمی تونم نتیجه بگیرم. چی کار کنم که به این موضوع فکر نکنم و تمرکزم مثل سابق بمونه. خواهشا من رو راهنمایی کنید تا این همه زحمتم هدر نره.

 • شیمی دارویی؟

  سلام.
  من مهندسی شیمی خوندم و سه ساله که فارغ التحصیل شدم. توی کارخونه داروسازی کار می کنم و همین باعث شده که به رشته شیمی دارویی علاقه مند بشم. میشه درباره این رشته من رو راهنمایی کنید و بگید که باید چی کار کنم و چه درسهایی بخونم؟ البته مهندسی شیمی هم شاخه داروسازی داره ولی پذیرشش خیلی پایینه.

دقیق ترین تخمین رتبه ارشد شیمی

تعداد بازدید 997 دفعه

دقیق ترین تخمین رتبه ارشد شیمی را می توانید به وسیله نرم افزار تخمین رتبه ارشد 3گام انجام دهید. ربات تخمین رتبه ارشد شیمی، رتبه شما را در گرایش های شیمی فیزیک، آموزش شیمی، شیمی آلی، شیمی دارویی، پلیمر، فتوشیمی، شیمی معدنی، شیمی تجزیه، شیمی کاربردی، شیمی کاتالیست و نانو شیمی نمایش خواهد داد. نرم افزار تخمین رتبه ارشد شیمی از اطلاعات کارنامه های سال 98 و قبل از آن شامل سهمیه آزاد، سهمیه ایثارگران پنج درصد و سهمیه بیست و پنج درصد می باشد. تخمین رتبه رایگان ارشد شیمی در این ربات امکان پذیر است.

 

دقیق ترین تخمین رتبه ارشد شیمی
دقیق ترین تخمین رتبه ارشد شیمی

 

ربات تلگرامی تخمین رتبه ارشد شیمی

یک جلسه مشاوره تخصصی رایگان کنکور ارشد شیمی

 

دقیق ترین تخمین رتبه ارشد شیمی

حساسیت انتخاب رشته و تخمین رتبه ارشد شیمی خیلی بالائه. چون یکی از رشته هاییه که گرایشاش به شدت با هم همپوشانی داره و تو اغلبشون فقط ضریب یه درس فرق می کنه. همین قضیه باعث میشه خیلی از داوطلبا تو تحلیلا و برآورداشون نتونن خیلی دقیق پیش بینی کنن که چه اتفاقی قراره براشون بیفته. این موضوعو حتی اگه متخصص یا مشاور ارشد شیمی هم نباشی با یه نگاه گذری به نمونه کارنامه های ارشد شیمی سال های گذشته هم می تونی متوجه بشی. قبل از اینکه وارد بحث بشیم بیایم اون قضیه همپوشانی که گفتم توی انتخاب رشته و تخمین رتبه ارشد شیمی کارو برای داوطلبا خیلی سخت می کنه یه بررسی کنیم. تو جدول زیر می تونید دروس و ضرایب دروس گرایش های ارشد شیمی رو ببینید.
 

لیست کامل رشته هایی که با ربات تخمین رتبه تلگرام 3گام می توانید در آنها تخمین رتبه انجام دهید: تخمین رتبه ارشد

 

جدول دروس و ضرایب دروس کنکور ارشد شیمی برای تخمین رتبه

گرایش های  کارشناسی ارشد شیمی  ضرایب دروس ارشد شیمی در کنکور و نرم افزار تخمین رتبه
شیمی فیزیک زبان عمومی و تخصصی شیمی تجزیه شیمی معدنی شیمی فیزیک شیمی آلی شیمی کاربردی
شیمی آلی 1 1 1 2 1 0
شیمی معدنی 1 1 1 1 2 0
شیمی تجزیه 1 1 2 1 1 0
شیمی کاربردی 1 2 1 1 1 0
فیتوشیمی 1 1 1 1 1 2
نانوشیمی 1 1 1 1 2 0
آموزش شیمی 1 1 1 1 1 1
شیمی پلیمر 1 1 1 2 1 0
شیمی دارویی 1 1 1 1 2 0
شیمی کاتالیست 1 1 1 1 2 0

 

از این ضرایب که همشون صفر و یک و دو هستش خیلی نکته ها میشه برداشت کرد. خب حالا چاره چیه؟ اولا که بهتره قبل اینکه بخواین وارد سیر کنکور ارشد بشین یه تحقیق کنین و یه گرایش رو مشخص کنید برای خودتون و تمرکزتون رو برای اون بذارید و به این فکر نکنید که من همزمان باید مثلا دو تا درس ضریب دو رو جواب بدم یا بین دوتا گرایش مرددم و... نگران هم نباشید چون ضرایب دروس مشترک زیادن کار خودشونو میکنن و تو خیلی از گرایشا می تونید رتبه ای نزدیک به هم بیارین که برای قبولی تو کنکور ارشد شیمی کافی باشه. خب این میشه قدم اول به نوعی مهم ترین قدم! چون خشت اول گر نهد شیمیست! کج  اتفاقای خوبی در انتظارش نیست. اما تو ادامه تکلیف درسی که  تو گرایش ارشد شیمی مد نظرتون ضریب 2 داره که مشخصه! بهتره اگه تو شروع مطالعتون هستین یا هنوز زمان مناسبی تا کنکور براتون باقیمونده اول یه نگاهی به تخمین رتبه ارشد شیمی بندازین که ببینید برای هدفتون تو اون درس چه درصدی نیاز دارین و ببینید بهترین و راحت ترین روشی که می تونید به رتبه مورد نظرتون برسید چیه. این روشو حتی برای درسای ضریب یک هم باید استفاده کنید اینجوری تو زمان و هزینه و ... صرفه جویی می کنید چون می تونید با تلاش خیلی کمتر رتبه مطلوبی رو کسب کنید و دورتونم الکی با کتابای مختلف شلوغ نمی کنید. البته برای بهترین روش انتخاب دروس ارشد شیمی متناسب با سطح خودتون می تونید از یک جلسه مشاوره تلفنی رایگان با مشاور تخصصی رشته خودتون استفاده کنید و بتونید انتخاب بهتری داشه باشید.

ربات تلگرامی تخمین رتبه ارشد شیمی

یک جلسه مشاوره تخصصی رایگان کنکور ارشد شیمی

اگه به کنکور نزدیک تر هم هستین نا امید نشین و سعی کنید با روشی که پیش رفتین و با توجه به چیزی که نرم افزار تخمین رتبه ارشد شیمی بهتون نشون میده یه راه متعادلی پیدا کنید و ادامه مطالعتون رو بر این اساس برنامه ریزی کنید قطعا نتیجه بهتری میگیرید.

در آخر اگه الان بعد از کنکور ارشد شیمی اومدین و می خواین وضعیتتون رو بسنجید امیدوارم که قبلا مخاطب سایت بوده باشین و از مطالب استفاده کرده باشین که بتونین مناسب ترین رتبه رو برای خودتون کسب کنید. نکته ای که به شما می تونم بگم اینه که خیالتون راحت! چون دارین از دقیق ترین نرم افزار تخمین رتبه ارشد شیمی استفاده می کنید پس مطمئن باشین رتبه ای که ربات بهتون نشون میده خیلی دقیقه حتی بعضا دیده شده که داوطلبا بعد اومدن نتایج دقیقا همون رتبه ای رو تو کارنامشون دیدن که ربات تخمین رتبه ارشد شیمی بهشون نشون داده. اگه رتبه ای که آوردین زیاد باب میلتون نیست سعی کنید انتخاب رشته کنکور ارشد شیمی رو درست انجام بدین چون خیلی از مواقع مشکل گشاست.

حالا تقریبا همه دیگه کم و بیش  قبول دارین که  تخمین رتبه ارشد شیمی مهمه و  می تونه کلی به کارتون بیاد اما واقعا هر تخمین رتبه ای خوبه؟ هر نرم افزار تخمین رتبه ای اینقد دقیقه و میشه بهش اعتماد کرد؟ قطعا اینجوری نیست و ممکنه کلی سوال دیگه هم به ذهنتون برسه که تو ادامه ما سعی می کنیم دقیق ترین نرم افزار تخمین رتبه ارشد شیمی رو بهتون معرفی کنیم.

ویژگی های دقیق ترین تخمین رتبه ارشد شیمی

همونطور که بالاتر خوندین ممکنه یه اشتباه تو برنامه ریزی روند کنکور ارشد شیمی باعث بشه کلا از هدفتون دور بشین یا اینکه خیلی سخت تر به هدف برسین. حالا یه نفر هست که میاد همه این کارایی هم که گفتیم رو می کنه ولی بازم در آخر نتیجه نمی گیره. دلیلشم اینه که اون تخمین رتبه ای که ازش استفاده کرده دقیق نبوده و باعث شده کل راهو دیگه اشتباه بره.  بخاطر همین استفاده از یه نرم افزار تخمین رتبه ارشد شیمی درست به همون اندازه مهمه که داشتن یه نقشه ی راه خوب و مناسب می تونه مهم باشه. اینجا ویژگی های دقیق ترین نرم افزار تخمین رتبه ارشد شیمی رو بهتون می گیم و شما می تونید همه اونارو مقایسه کنید باهم که به بهترین نتیجه برسید. قبلش اینو بگم که ما قبلا مقایسه رو انجام دادیم و به همین دلایلی که میگیم ربات تخمین رتبه ارشد شیمی 3گام دقیق ترین نرم افزار برای ارشد شیمیه. اما ویژگی های ربات تخمین رتبه ارشد شیمی 3گام:

ربات تلگرامی تخمین رتبه ارشد شیمی

یک جلسه مشاوره تخصصی رایگان کنکور ارشد شیمی

اولین و مهم ترین ویژگی ای که ربات تخمین رتبه ارشد شیمی 3گام داره، داشتن حجم اطلاعاتی زیاد از سال های مختلف کنکور ارشد شیمیه. در واقع این نرم افزار برای تخمین رتبه ارشد شیمی 99 اطلاعات کارنامه های این رشته رو از کنکور ارشد سال 92 تا کنکور ارشد سال 98 که بهش وارد شده رو بررسی کرده و هر سال هم با توجه به تغییر ضرایب احتمالی و کارنامه های همون سال به روز و بهینه میشه. قطعا هیچ نرم افزار تخمین رتبه ارشد شیمی دیگه ای به اندازه این نرم افزار اطلاعات کارنامه نداره. موسسه 3گام هم بخاطر فعالیتش از سال 92 تا امروز تو حوزه انتخاب رشته وتخمین رتبه ارشد تونسته سال به سال اطلاعات بیشتری از کارنامه های ارشد شیمی به دست بیاره.

ویژگی دوم اینه که اطلاعات کارنامه ای که به ربات تخمین رتبه ارشد شیمی دادیم رو براش تفکیک کردیم و میتونید رتبه خودتونو تو گرایش های ارشد شیمی یعنی گرایشای: شیمی فیزیک، آموزش شیمی، شیمی آلی، شیمی دارویی، پلیمر، فتوشیمی، شیمی معدنی، شیمی تجزیه، شیمی کاربردی، شیمی کاتالیست و نانو شیمی ببینید. در ضمن این اطلاعات کارنامه از همه سهمیه ها شامل سهمیه آزاد، سهمیه ایثارگران پنج درصد و سهمیه ایثارگران بیست و پنج درصد به نرم افزار تخمین رتبه ارشد شیمی داده شده و بنابراین همه می تونن ازش استفاده کنن و رتبه کشوریشونو ببینن.

ویژگی بعدی ای که نرم افزار تخمین رتبه ارشد شیمی داره اینه که دقیقا از فرمول محاسبه تراز کنکور ارشدی که سنجش داره توی تخمین رته خودش استفاده می کنه. سازمان سنجش هیچ وقت این فرمول رو به صورت عمومی ارائه نداده اما شما می تونید با یه بررسی کوچیک ببینید که این فرمول محاسبه ترازی که استخراج کردیم تا چه حدی دقیقه. فرمول محاسبه ترازی که ربات تخمین رتبه ارشد شیمی ازش استفاده می کنه رو تو تصویر زیر می بینید.

و اما یکی از بهترین ویژگی های دقیق ترین نرم افزار تخمین رتبه ارشد شیمی اینه که امکان استفاده رایگان داره که تو ادامه در مورد این ویژگیش توضیح بیشتری میدیم.

تخمین رتبه ارشد شیمی رایگان

چه خبری بهتر از اینکه از دقیق ترین نرم افزار تخمین رتبه ارشد شیمی بتونید رایگان هم استفاده کنید. اینجوری با یه تیر دو نشون زدین چون هم اطمینان استفاده از یه نرم افزار تخمین رتبه دقیق رو دارین و هم اینکه هزینه ای پرداخت نکردین. برای استفاده رایگان از ربات تخمین رتبه ارشد شیمی می تونید پنج تا از دوستاتونو به این ربات تخمین رتبه دعوت کنید و بعدش اعتبارتون به صورت خودکار شارژمیشه و می تونید از یه تخمین رتبه دقیق لذت ببرین.

ربات تلگرامی تخمین رتبه ارشد شیمی

یک جلسه مشاوره تخصصی رایگان کنکور ارشد شیمی

سایر بخش های مجموعه شیمی

نظرات این مطلب

افزودن نظر جدید

شما هم نظرتان را در مورد این مطلب بگویید. خواهشمند است سوالات خود را در قسمت اتاق فکر این رشته مطرح نمایید

تصویر فرد
CaptchaMvc