بهترین جدول برنامه ریزی برای کنکور انسانی 1402 - برنامه ریزی روزانه، هفتگی، و ماهانه

بهترین جدول برنامه ریزی روزانه و برنامه ریزی هفتگی برای کنکور انسانی 1402 در این مطلب توضیح داده شده است. بهترین برنامه ریزی برای داوطلبان کنکور انسانی 1402 برنامه ای است که جدول آن طبق شرایط خود داوطلب تنظیم شده باشد.

 

بهترین روش برنامه ریزی برای کنکور انسانی 99
بهترین روش برنامه ریزی برای کنکور انسانی 1402

 

 

بهترین جدول برنامه ریزی برای کنکور انسانی 1402

بهترین جدول برنامه ریزی برای کنکور، برنامه ای است که همه جوانب مطالعه و شرایط داوطلب کنکوری را در نظر بگیرد. اگر داوطلب از برنامه ریزی کنکور عقب افتاد بتواند به نحوی خود را به برنامه برساند یا برای درس هایی که در آن ها ضعیف است برنامه مطالعاتی متفاوتی داشته باشد.

همچنین برای درس هایی که قوی است هم برنامه ای داشته باشد که داوطلب بتواند این نقاط قوت را حفظ کند. اهمیت برنامه ریزی برای کنکور انسانی در این است که بارها دیده ایم داوطلب ضعیف با معدل بسیار کم در مقطع دبیرستان یا متوسطه دوم با برنامه ریزی درست توانسته رتبه بهتری از داوطلب که معدل خوبی داشته است اما در برنامه ریزی سهل انگاری کرده کسب کند. بعضی وقت ها دیده می شود که داوطلبان کنکور انسانی با وجود این که تمامی شرایط یک جدول برنامه ریزی ایده آل برای آن ها در نظر گرفته شده است اما به دلایل مختلف مثل تنبلی، ناامیدی، بازیگوشی و... برنامه را به درستی انجام نمی دهند و فقط به دنبال تمام شدن چند ماه  زمان تا کنکور هستند که این همان تفکری است که باعث می شود یک نفر با وجود پتانسیل بالا نتواند در جمع رتبه های برتر قرار بگیرد پس یادتان باشد که قبل از برنامه ریزی به سبک رتبه های برتر کنکور انسانی، باید طرز فکر رتبه برتر شدن در کنکور انسانی را داشته باشید تا در اجرای برنامه ریزی موفق عمل کنید. در بخش های بعدی به قسمت های مختلف بهترین روش برنامه ریزی برای کنکور انسانی 1402 می پردازیم.

 

هنر برنامه ریزی پنل مشاوره و برنامه ریزی 3گام در این است که برای هر نوع شرایطی، مناسب ترین و ایده آل ترین برنامه ریزی را زیر نظر مشاور تخصصی رشته انسانی طراحی نمایند.

 

بهترین جدول برنامه ریزی برای کنکور انسانی 1402 – شرایط داوطلب

اولین نکته ای که در تهیه و تنظیم بهترین جدول برنامه ریزی برای کنکور انسانی 1402 باید در نظر گرفت شرایط داوطلب کنکور است. مسلما داوطلبان از نظر زمان خالی برای مطالعه، سطح علمی در دروس مختلف، هدف قبولی در کنکور انسانی و ... با یکدیگر متفاوت هستند در کنار این شرایط که در قسمت های بعدی به آن بیشتر می پردازیم می توانیم داوطلبان کنکور انسانی 1402 را به سه دسته کلی تقسیم کرد:

دسته اول: دانش آموزان پایه دوازدهم انسانی (نظام جدید)

دسته دوم: فارغ التحصیلان نظام جدید یا نظام قدیم انسانی

دسته سوم: فارغ التحصیلان نظام جدید یا نظام قدیم ریاضی یا تجربی که قصد دارند کنکور انسانی شرکت کنند.

در ادامه بهترین جدول برنامه ریزی کنکور انسانی 1402 را برای این سه دسته از داوطلبان در نظر می گیریم. دقت داشته باشید اصول برنامه ریزی صحیح کنکور انسانی برای همه داوطلبان یکسان است اما مسلما در جزئیات متفاوت است که باعث موفقیت یا عدم موفقیت شما می شود.

 

بهترین جدول برنامه ریزی برای کنکور انسانی 1402 – دوره های مطالعاتی

برنامه ریزی برای کنکور انسانی را می توان به چهار دوره مطالعاتی اصلی ( در سال آخر) تقسیم کرد. سه دوره اول یعنی تابستان و پاییز و زمستان مخصوص مطالعه مفهومی و دوره بهار برای جمع بندی نهایی. بهترین روش برنامه ریزی برای این دوره ها نسبت به سه گروه از داوطلبان در ادامه مطلب توضیح داده می شود.

 

جدول برنامه ریزی برای کنکور انسانی 1402 – دوره مطالعاتی تابستان

یکی از مهم ترین نکاتی که در برنامه ریزی باید در نظر بگیرید بهترین زمان برای شروع مطالعه برای کنکور سراسری انسانی است. از آنجایی که کنکور یک رقابت است شما باید زمانی شروع کنید که از سایر رقبای خود عقب نمانید. معمولا داوطلبان جدی مطالعه کنکوری خود را از اول تابستان شروع می کنند و در سال های اخیر هم مدارس برنامه های خود برای دانش آموزان سال دوازدهم را از اواسط تیر ماه طرح ریزی می کنند.

اگر هنوز دانش آموز سال دوازدهمی نیستید و قصد دارید در سال های بعد در کنکور انسانی شرکت کنید از همین امروز مطالعات خود را به سمت کنکوری خواندن متمایل کنید تا بتوانید از نظر زمانی نسبت به سایر داوطلبان پیشی بگیرید. بهترین برنامه ریزی برای تابستان  با توجه به سه دسته از داوطلبان که گفته شد به شرح زیر است:

 دوره مطالعاتی تابستان – دانش آموزان پایه دوازدهم انسانی

بهترین برنامه ریزی برای دوره مطالعاتی تابستان برای دانش آموزان پایه دوازدهم انسانی جمع بندی دروس دهم و یازدهم است. چون در شروع تابستان هنوز کتاب های درسی به دستشان نرسیده است. البته اگر مدرسه شما برنامه ویژه ای برای  آموزش دروس پایه دوازدهم داشته باشد حتما زمانی را هم به مطالعه و یادگیری بهتر پایه دوازدهم اختصاص دهید.

دوره مطالعاتی تابستان – فارغ التحصیلان انسانی نظام جدید و قدیم

یکی از چالش هایی که معمولا فارغ التحصیلان برای کنکور با آن دست و پنجه نرم می کنند داشتن زمان آزاد زیاد است! در نظر داشته باشید که طبق نتیجه گیری از یک نظریه روانشناسی کسی که زمان زیادی داشته باشد همیشه وقت کم می آورد و داوطلبان کنکوری هم از این قاعده مستثنی نیستند.

پس حالا که از تابستان و با تایم فراغت بیشتر تصمیم به شرکت در کنکور گرفته اید عزم خود را برای کسب رتبه خوب جذب کنید و با یک برنامه ریزی مناسب شروع کنید که هم از نظر زمانی نه کم باشد که به سر فصل های لازم نرسید نه آنقدر زیاد که در اواسط راه دچار خستگی بشوید. اولویت برنامه ریزی تابستان برای فارغ التحصیلان دروس پایه و اگر فرصت کردند بخشی از دروس دوازدهم راهم مطالعه بکنند.

اگر تابستان را از دست داده اید نگران نباشید.دوره  تابستان سی درصد از کل دوران آمادگی شما را برای کنکور تشکیل می دهد. از همین حالا می توانید شروع کنید تا زیر نظر مشاور تخصصی رشته انسانی به جبران عقب ماندگی ها بپردازید.

 

برنامه ریزی برای کنکور انسانی 1402 – دوره مطالعاتی پاییز  

بیشترین اهمیت و فشردگی دوره مطالعاتی پاییز برای دسته اول داوطلبان یعنی دانش آموزان پایه دوازدهم است چرا که با شروع مهر ماه سال تحصیلی به شکل جدی و رسمی با تعداد ساعات بیشتر در طول هفته بری آن ها شروع می شود. اما همچنان فارغ التحصیلان باید در نظر بگیرند که با مدیریت زمان مناسب بتوانند ضمن افزایش ساعات مطالعه و رسیدن به حالت مطلوب کیفیت مطالعه خود را هم بالاتر ببرند. به طور کلی برنامه ریزی مناسب برای این سه دسته به شکل زیر است:

دوره مطالعاتی پاییز – دانش آموزان دوازدهم انسانی

برنامه ریزی دانش آموزان دوازدهم انسانی باید به نوعی باشد در کنار مطالعه برای کنکور (مطالعه دهم و یازدهم) بتوانند با برنامه معلم و مدرسه هم پیش بروند. بهترین حالت برای این دانش آموزان این است که طوری برنامه ریزی کنند که درس هر روز را در همان روز مطالعه کنند و این کار را برای خود تبدیل به عادت کنند تا بتوانند نتیجه بهتری بگیرند. همچنین برای برنامه ریزی همیشه مقداری زمان برای جبران در  نظر بگیرید که در صورت بروز اتفاق های احتمالی بتوانید به اجرای برنامه پایبند باشید.

دوره مطالعاتی پاییز – فارغ التحصیلان نظام قدیم و نظام جدید انسانی

این دسته از داوطلبان در صورتی که به آموزشگاه می‌روند، باز هم باید درس هر روز در همان روز را رعایت کنند. اگر خودشان بدون معلم و آموزشگاه به مطالعه می‌پردازند، می‌توانند دروس را با توجه به بودجه بندی آزمون آزمایشی به ترتیبی مشخص و ثابت در هر روز چیدمان کنند.سایر موارد مطابق آنچه برای دانش‌آموزان پایه دوازدهم گفته شده یکسان بوده ولی فارغ‌ التحصیلان می‌ توانند از ساعات تفریح و استراحت بیشتری به نسبت دانش‌آموزان در حال تحصیل استفاده کنند. اما همیشه قانون: کسی که وقت بیشتری دارد زمان کم می آورد را به یاد داشته باشید.

 

برنامه ریزی برای کنکور انسانی 1402 – دوره مطالعاتی زمستان 

دوره مطالعاتی زمستان از نظر اینکه تقریبا آخرین ایستگاه برای جبران عقب ماندگی های قبلی است از حساسیت ویژه ای برخوردار است. مهم ترین برنامه هر سه دسته از داوطلبان باید روی اتمام تمامی دروس تا پایان این دوره باشد. در اینجا کم کم باید تصمیم بگیرید که در مباحث کم اهمیت تر که تسلط کافی ندارید را کنار بگذارید و تمرکز خود را روی نقاط قوت و تسلط بیشتر بگذارید تا بتوانید دوره جمع بندی بهتری داشته باشید. 

برای دریافت بهترین جدول برنامه ریزی برای دوره مطالعاتی زمستان می توانید از طریق لینک زیر به ثبت نام کنید.

 

جدول برنامه ریزی برای کنکور انسانی 1402 – دوره جمع بندی

برنامه ریزی دوره جمع بندی حساسیت بسیار بالایی دارد و تفاوت داوطلبان با سطح علمی یکسان را همین دوره جمع بندی مشخص می کند. بهترین جدول برنامه ریزی برای دوره جمع بندی کنکور انسانی برای افراد مختلف متفاوت است و طبق مطالعات قبلی و سطح داوطلب در دروس مختلف متفاوت خواهد بود. با توجه به ان نکات برنامه جمع بندی حتما باید زیر نظر مشاور متخصص انجام شود که نتیجه زحمات شما هدر نرودمی توانید از طریق لینک زیر در پنل برنامه ریزی 3 گام ثبت نام کنید.

 

بهترین جدول برنامه ریزی برای کنکور انسانی 1402 – انتخاب نوع برنامه ریزی

اگر بخواهیم به صورت عملیاتی تر وارد مبحث برنامه ریزی شویم باید در مورد انواع برنامه ریزی از نظر زمان بندی صحبت کنیم. برنامه ریزی برای کنکور انسانی 1402 و در کل برای کنکور سراسری می تواند هم به صورت جدول برنامه ریزی روزانه هم به صورت جدول برنامه ریزی هفتگی انجام بشود که داوطلبان معمولا با نوع هفتگی آشنا نیستند و برنامه ریزی روزانه برای یک هفته یا یک ماه را با برنامه ریزی هفتگی یکی می دانند. در صورتی که این دو نوع جدول برنامه ریزی کاملا متفاوت هستند که در ادامه به توضیح این موضوع می پردازیم.

جدول برنامه ریزی روزانه برای کنکور انسانی 1402

منظور از برنامه ریزی روزانه برای کنکور انسانی 1402 همانطور که از اسمش هم پیداست یعنی اینکه شما بدانید در طول یک روز باید چه دروسی را در چه زمانی و چه مقدار مطالعه کنید. البته این به این معنی نیست که شما برای این نوع برنامه باید هر روز برنامه ریزی داشته باشید! و می توانید برنامه یک ماه یا یک هفته خود را به صورت جدول روزانه تنظیم کنید که بهترین روش برای این نوع برنامه ریزی داشتن یک هفته برنامه ریزی به صورت روزانه است.

پیشنهاد می کنیم هر سه دسته از داوطلبان در صورت داشتن زمان های خالی مشخص این نوع برنامه ریزی را برای خود انتخاب کنند. در تصویر زیر نمونه ای از برنامه ریزی روزانه یکی از داوطلبان 3گام برای یک هفته را مشاهده می کنید.

برنامه ریزی روزانه برای کنکور انسانی 99
جدول برنامه ریزی روزانه برای کنکور انسانی 1402

 

جدول برنامه ریزی هفتگی برای کنکور انسانی 1402

همانطور که در قسمت بالا خواندید احتمالا متوجه شدید که جدول برنامه ریزی هفتگی با برنامه ریزی روزانه برای یک هفته متفاوت است! اما جدول برنامه ریزی هفتگی برای کنکور انسانی چگونه است؟ این نوع برنامه بیشتر برای داوطلبانی متناسب است که زمان های آزاد مشخصی در طول روز های هفته ندارند یا از نظر تیپ برنامه ریزی و مطالعه توان اجرای برنامه در ساعات و روزهای مشخص را ندارند.

جدول برنامه ریزی هفتگی برای کنکور انسانی به ین شکل است که به جای این که داوطلب سرفصل ها و زمان های مشخصی را برای یک روز مشخص کند یک بازه زمانی و مبحثی مشخص می کند که باید در طول هفته به آن برسد که طبیعتا دقت این نوع برنامه از نوع روزانه کمتر است ولی برای افرادی که به هر دلیلی نمی توانند از برنامه ریزی روزانه استفاده کنند بهتر از بی برنامگی در کنکور انسانی است. بازهم تاکید می کنیم تنها اگر شرایط اجرا در روزهای مشخص را ندارید این نوع برنامه را انتخاب کنید در غیر این صورت جدول برنامه ریزی روزانه دقیق تر است. در تصویر زیر یک نمونه از جدول برنامه هفتگی برای کنکور انسانی 1402 را مشاهده می کنید.

 

برنامه ریزی هفتگی برای کنکور انسانی 99
جدول برنامه ریزی هفتگی برای کنکور انسانی 1402

 

بهترین جدول برنامه ریزی برای کنکور انسانی 1402 – زمان جبران

یکی از مهمترین ویژگی های بهترین جدول برنامه ریزی برای کنکور سراسری واقع بینانه بودن این برنامه ها است.جدول برنامه ریزی را باید طوری بچینید که ضمن رسیدن به تعداد ساعات مطلوب در برنامه، خیلی هم رویایی نباشد که حتی رد صورت انجام چند روزه و چند هفته ای پس از مدتی از اجرای آن جا بزنید. یکی از مولفه های واقع بینانه بودن یک برنامه ریزی در نظر گرفتن زمان هایی برای جبران است. بر اساس تحقیقات محققان حوزة علوم مطالعه و یادگیری، حدود 10% از ساعت مطالعه در هفته باید به جبرانی تعلق بگیرد و این ساعت بهتر است که در هفته پخش شود.به دلایل مختلف اعم از تصمیم ناگهانی برخی معلم‌ ها برای گرفتن امتحان، اتفاقات از پیش تعیین نشده در خانه و خانواده، بیماری، عقب ماندن از برنامه و مواردی از این قبیل، ضرورت وجود واحد جبرانی در هفته را حس می‌ کنیم.

اما سؤالی که به وجود می‌آید این است که آیا برای آن دسته از داوطلبانی که در هفته به برنامه خود می رسند و یا اتفاق خاصی در هفته برایشان رخ نمی‌ دهد هم وجود واحد جبرانی در برنامه هفتگی لازم است؟ باید پاسخ بدهم که بله! واحد جبرانی در هر صورت باید در برنامه قرار گیرد، اما اگر داوطلبی به تمام برنامه خود در هفته برسد و از برنامه عقب نماند، می‌ تواند در واحد جبرانی به دروس ضعیف خود بپردازد.

 

بهترین جدول برنامه ریزی کنکور انسانی 1402 – اهمیت مرور در رسیدن به تسلط

یکی از مهم ترین عوامل موفقیت رتبه های برتر کنکور سراسری انسانی، داشتن مرور های منظم و متناسب است. مرور خوب مروری است که هم برنامه ریزی زمانی خوبی داشته باشد هم آن برنامه اجرای مناسبی داشته باشد. برای داشتن بهترین جدول برنامه ریزی برای کنکور انسانی باید به مرور هم اهمیت ویژه ای بدهید. مرور برای داوطلبان کنکور انسانی به دلیل حجم بالای مطالب و فرّار بودن خیلی از آن ها اهمیت دو چندان پیدا می کند. مرور را باید طبق منحنی فراموشی هر درس برای کنکور انجام دهید. و باید در زمان بندی های مشخص به مرور مباحث مطالعه شده بپردازید. البته به جز این حتما باید روز خاصی را در جدول برنامه هفتگی خود برای مرور مطالب قبلی اختصاص دهید که حجم مطالب مروری خیلی بالا نرود و همچنین تسلط شما در آن مباحث بیشر شود. در پنل برنامه ریزی 3گام برای کنکور انسانی برنامه مرور کاملا دقیق و در موقع نیاز در برنامه روز مرور شما گنجانده می شود که در تصویر زیر مشاهده می کنید.

 

بهترین جدول برنامه ریزی کنکور انسانی 1402 بر اساس برنامه آزمون های آزمایشی

با توجه به اهمیت شرکت در آزمون های آزمایشی برای اینکه داوطلبان کنکور بتوانند شرایط خود را با سایر داوطلبان بسنجند و همچنین در شرایط آزمون قرار بگیرند یکی از اساسی ترین دغدغه های داوطلبان تنظیم برنامه ریزی مطالعاتی خود با برنامه آزمون آزمایشی ای است که در آن شرکت می کنند. با توجه به اینکه زمان داوطلبان کنکوری مخصوصا دسته اول داوطلبان یعنی دانش آموزان سال دوازدهمی بسیار محدود است اغلب در بهترین شرایط می توانند صرفا یک برنامه دست و پا شکسته برای خود طراحی کنند و وقتی می خواهند این برنامه را با آزمون آزمایشی متناسب سازی کنند دچار مشکل می شوند که البته کاملا هم حق دارند چرا که این کار بسیار زمان بر و البته تخصصی است. در نظر بگیرید صرفا با داشتن برنامه آزمون های آزمایشی نمی توانید از آن به عنوان برنامه شخصی استفاده کنید چرا که در این آزمون ها یک برنامه عمومی قرار می دهند و شرایط داوطلبان در آن لحاظ نمی شود و هر داوطلب باید طبق شرایط خود برای این آزمون ها آماده شود. مشاوران تخصصی 3گام برنامه ریزی مناسب با شرایط شما را با توجه به آزمون آزمایشی ای در آن شرکت می کنید را تنظیم می کنند.

حتماً در یک آزمون آزمایشی ثبت‌ نام نمایید تا بتوانید علاوه بر شبیه‌ سازی شرایط آزمون، نقاط ضعف و قوت خود را رصد کرده و بر اساس آن‌ها برنامه‌ ریزی منطقی‌ ای داشته باشید. مقایسه بین آزمون ها و تشخیص بهترین آزمون آزمایشی برای کنکور  را می توانید در این مطلب مشاهده کنید.

در پنل برنامه ریزی کنکور انسانی موسسه 3گام این قابلیت وجود دارد که برای شما برنامه ریزی درسی بر اساس برنامه قلمچی، گزینه دو، گاج و سنجش یا بر اساس کتاب درسی باشد که در تصویر زیر مشاهده می کنید.

برنامه ریزی کنکور انسانی 99  بر اساس برنامه آزمون های آزمایشی در 3گام
برنامه ریزی کنکور انسانی 1402 بر اساس برنامه آزمون های آزمایشی در 3گام

 

بهترین جدول برنامه ریزی کنکور انسانی 1402 – روش های مطالعه مناسب

یادگیری و مطالعه رابطه تنگاتنگ و مستقیمی با یکدیگر دارند و برای افزایش میزان یادگیری باید بتوان مطالعه ای پویا و فعال داشت. به همین دلیل توصیه مشاوران 3گام به داوطلبان، آشنایی با روش های مطالعه و یادگیری دروس کنکور انسانی 1402 است تا بتوانند یادگیری خود را افزایش و فراموشی را کاهش دهند.

همانطور که می‌دانید اطلاعات در ابتدا وارد حافظه حسی ما می‌ شوند. هرآنچه در طول روز می‌ بینیم، می‌‌ شنویم، بو می‌ کنیم، می‌ چشیم و یا لمس می‌ کنیم در حافظه ما باقی نمی‌ ماند و تنها در صورتی که به آن‌ها دقت کنیم در خاطرمان می‌ ماند و یا اصطلاحاً وارد حافظه کوتاه مدت ما شده و پس از مدتی باز هم از فراموش می‌ شود. اما در صورتی آن‌ها را مرور کنیم وارد حافظه بلند مدت شده و مدت زمان بسیار طولانی، گاهاً چندین سال در حافظه باقی می‌ ماند. پس به طور کلی مراحل یادگیری به این صورت است:

 

مراحل یادگیری
مراحل یادگیری

 

مراحل یادآوری عکس مراحل یادگیری است؛ یعنی اطلاعات از حافظه بلند مدت وارد حافظه کوتاه مدت شده، سپس به حافظه حسی منتقل شده و آن‌ها را بر روی کاغذ می‌ نویسیم.

همانطور که اشاره شد، نوع یادآوری در کنکور سراسری نسبت به سال‌ های پایه تغییر کرده، به این صورت که در سال‌های پایه دانش‌ آموزان می‌ توانستند با مطالعه شب امتحانی، نتیجه دلخواه خود را کسب کنند اما کنکور شب امتحان ندارد! حتی اگر شب امتحانی هم وجود داشت به علت حجم اطلاعات امکان مطالعه و مرور آن در شبِ قبل غیر ممکن بود.

در سال‌ های پایه برای امتحان فقط بر روی یک درس تمرکز می‌کردیم اما یک داوطلب کنکوری در گروه‌های مختلف آزمایشی باید به چندین درس پاسخ دهد و از درسی به درسی دیگر برود.

تفاوت دیگری که می‌ توان به آن اشاره کرد، تفاوت در نوع امتحان است. در سال‌ های پایه دانش آموزان با سؤالات تشریحی مواجه هستند و درصورتی که بخشی از سؤال را پاسخ دهند، بخشی از نمره را دریافت خواهند کرد؛ اما یک داوطلب کنکوری با سؤالات تستی مواجه بوده و برای رسیدن به جواب آخر و گزینه صحیح مجبور است تمام راه حل را تا انتها پیش ببرد.

در سال‌ های پایه فرصت کافی برای پاسخ دادن به سؤالات وجود داشت اما یک داوطلب کنکوری در برخی دروس تنها کمتر از 60 ثانیه فرصت دارد تا صورت سؤال را بخواند، الگوی جواب را در ذهن خود تداعی کند، آن‌ را حل کند و در گزینه‌ ها به دنبال پاسخ صحیح بگردد.

به دلیل تمام تغییرات فوق نتیجه می‌ گیریم که نوع یادگیری داوطلبان باید تغییر کند و با روش‌ های صحیح مطالعه برای کنکور آشنا شوند.

همچنین روش مطالعه درس های عمومی و تخصصی کنکور انسانی را می توانید از لینک زیر مشاهده کنید.

بهترین روش مطالعه دروس اختصاصی کنکور انسانی

 

 

جدول برنامه ریزی رایگان برای کنکور انسانی 1402 

با توجه به توضیحاتی که تا اینجا در مورد بهترین جدول برنامه ریزی برای کنکور انسانی 1402 دادیم حتما متوجه شده اید که مهم ترین ویژگی یک برنامه ریزی تطابق با شرایط داوطلب است. برنامه ریزی رایگان برای کنکور انسانی که بعضا در فضای مجازی و سایت های مختلف دیده می شود شاید برای گرفتن ایده برای تنظیم برنامه ریزی برای شما کاربردی باشند اما توجه داشته باشید که این برنامه ریزی نه تنها برای شما مفید نخواهد بود حتی  ممکن است که بسیار به روند مطالعه شما لطمه وارد کند.

در نظر داشته باشید که برنامه ریزی یک کار تخصصی است و از اهمیت آن غافل نشوید و برای اینکه نخواهید هزینه مشاوره و برنامه ریزی را پرداخت کنید آینده خود را تحت الشعاع قرار ندهید. در فایل زیر می توانید یک نمونه جدول برنامه ریزی روزانه برای کنکور انسانی را برای یک هفته به رایگان دانلود کنید.

دانلود جدول برنامه ریزی رایگان روزانه برای کنکور انسانی

 

سوالات متداول:

مهمترین نکات برنامه ریزی کنکوری چیست؟

برنامه ریزی برای کنکور انسانی ویژگی های گوناگونی دارد و داوطلب باید با توجه به شرایط خود و با کمک مشاور اقدام به برنامه ریزی کند. با وجود این می توانید نکات مهم برای برنامه ریزی کنکوری را در مطلب بهترین جدول برنامه ریزی برای کنکور انسانی در سایت 3گام بخوانید.

برنامه ریزی کنکور انسانی رتبه های برتر چگونه است؟

رتبه های برتر متناسب با توانایی ها و شرایط خود به کمک مشاور یا بر اساس اطلاعات خود برنامه ریزی های مختلفی را دارند. با وجود این می توانید نکات مهم برای برنامه ریزی کنکور انسانی رتبه برترها را در مطلب بهترین جدول برنامه ریزی برای کنکور انسانی  در سایت 3گام بخوانید.

چگونه برای کنکور انسانی بهترین برنامه ریزی را داشته باشیم؟

بهترین جدول برنامه ریزی برای کنکور، برنامه ای است که همه جوانب مطالعه و شرایط داوطلب کنکوری را در نظر بگیرد. اگر داوطلب از برنامه ریزی کنکور عقب افتاد بتواند به نحوی خود را به برنامه برساند یا برای درس هایی که در آن ها ضعیف است برنامه مطالعاتی متفاوتی داشته باشد.

برای کسب اطلاعات تکمیلی درباره بهترین برنامه ریزی کنکور انسانی، بهترین جدول برنامه ریزی برای کنکور انسانی مراجعه کنید.

سایر بخش های کنکور سراسری انسانی

نظرات این مطلب

افزودن نظر جدید

 • تصویر فرد

  Shajan Karimi‏ - 01/6/22

  سلام .من دیپلم تجربی دارم و امسال میخام انسانی کنکور بدم .بنطرتون چطوری میتونم ب رشته دلخواهم برسم

 • تصویر فرد

  محمد مقدم درخشان‏ - 01/6/23

  سلام خدمت شما بله میتونید بخونید

 • تصویر فرد

  فاطمه کوتی‏ - 00/8/21

  سلام من ی راهنمایی ازتون خواستم،رشته دبیرستانم تجربی بوده اما امسال میخوام کنکور انسانی بدم، ب نظرتون بدون هیچ آشنایی واسه اولین بار بخونم واسه کنکور انسانی میتونم به نتیجه ی دلخواه برسم؟فقط خواهشا زود جوابمو بدین

 • تصویر فرد

  shohre‏ - 00/7/8

  سلام خسته نباشین من ی راهنمایی ازتون خواستم بکنم،رشته دبیرستانم تجربی بوده اما امسال میخوام کنکور انسانی بدم، ب نظرتون بدون هیچ آشنایی واسه اولین بار بخونم واسه کنکور انسانی میتونم به نتیجه ی دلخواه برسم؟فقط خواهشا زود جوابمو بدین

 • تصویر فرد

  Shima‏ - 00/4/11

  سلام من رشته دبیرستانم تجربی بوده امسال سال آخرم بود اما سال دیگه میخوام انسانی شرکت کنم بنظرتون چ درسایی رو مد نظر بگیرم که رتبه خوبی واسه روانشناسی بیارم؟

 • تصویر فرد

  محمد حبیب الهی‏ - 99/6/18

  سلام این درصد هایی که تو برنامه روزانه رایگان قسمت مقدار مطالعه زدید یعنی چه؟

 • تصویر فرد

  حسین‏ - 98/11/30

  رتبه برتر

شما هم نظرتان را در مورد این مطلب بگویید.

loading

نرم افزار تخمین رتبه و انتخاب رشته کنکور دی ماه