دانلود کتابهای درسی نظام قدیم و نظام جدید تجربی (از سال 90 تا 97)

تعداد بازدید 74632 دفعه

مطالعه صحیح و مفهومی کتاب های درسی نظام قدیم و نظام جدید تجربی به همراه بررسی کتاب های کمک درسی پیشنهادی توسط مشاوران با تجربه و تست های آزمون های سال های گذشته از عوامل مهم موفقیت در کنکور سراسری است.

دانلود کتابهای درسی نظام قدیم و نظام جدید تجربی (از سال 90 تا 97)

کتابهای درسی سالهای مختلف نظام قدیم و نظام جدید تجربی
کتابهای درسی سالهای مختلف نظام قدیم و نظام جدید تجربی

عضویت در کانال مشاوره و برنامه ریزی کنکور سراسری

 

یه سلام گرم خدمت داوطلبان کنکور تجربی

در این مطلب می خوایم در مورد یکی از مهمترین منابع کنکور که شاید کمتر مورد توجه قرار بگیره، صحبت کنیم. در مورد کتابای درسی!

کتابای درسی یکی از مهمترین منابع یادگیری داوطلبان کنکوره که به خاطر بیان ساده مفاهیم، یادگیری رو آسون و به پیشرفت دانش آموزان کمک می کنه. متاسفانه بعضی از مدارس و مخصوصا کلاسای کنکور، به جای یاد دادن دقیق و مفهومی مطالب، روش های تستی و حفظ کردن مطالب رو به داوطلبان آموزش می دن. به همین دلیل طراحان سوال کنکور گزینه ها رو به صورتی طراحی می کنن که فقط کسایی که مفاهیم رو به خوبی فهمیده و یاد گرفتن، بتونن به سوالات پاسخ بدن. بعضیا هم فکر می کنن فقط خوندن منابع کمک درسی به تنهایی کافیه و دیگه نباید کتاباشونو بخونن. درسته که بیشتر کتابای کنکور مفاهیم کتابای درسی رو به صورت ساده تری بیان می کنن، اما این مسئله نباید باعث بشه که داوطلبان از خوندن کتابای درسی غافل بشن.

مطالعه صحیح و مفهومی کتابای درسی به همراه بررسی کتابای کمک درسی پیشنهادی توسط مشاوران با تجربه و تست های آزمون های سال های گذشته از عوامل مهم موفقیت در کنکور سراسریه.

بری ارتباط با مشاوران متخصص 3گام و دریافت یک جلسه مشاوره رایگان بر روی لینک زیر کلیک کنید. 

 

ثبت نام و شروع مشاوره و برنامه ریزی

 

همان طور که می دونید با تغییراتی که در نظام آموزشی در سال های اخیر به وجود اومد، کتابای درسی هم دچار تغییراتی شدن و کنکور سراسری 98 اولین کنکوری بود که بر مبنای کتابای درسی جدید برگزار شد. منابعی که سازمان سنجش برای کنکور سراسری معرفی کرده، کتابای درسی چهار سال آخر دبیرستانه که دچار تغییراتی شده. البته این تغییرات در موارد جزئی است و مفهوم و اصل محتوا رو شامل نمیشه و داوطلبان نظام قدیم که قصد شرکت در کنکور نظام جدید 99 رو دارن، با تسلط به مفاهیم کتابای سال دوم و سوم دبیرستان به راحتی می تونن به کتابای سال دهم و یازدهم مسلط بشن.

اگه شما هم جز داوطلبانی هستین که بین کنکور 99 نظام جدید یا نظام قدیم مرددید و نمی دونید کدوم رو انتخاب کنید، مطلب لینک زیر رو با دقت بخونید.

کنکور 99 نظام جدید یا نظام قدیم

در این مطلب دپارتمان کنکور سراسری 3گام، کتابای هر پایه رو در رشته تجربی به تفکیک سال تحصیلی، نظام قدیم و نظام جدید، از سال 90 تا 97 در هر جدول دسته بندی کرده تا بتونید به راحتی هر کتابی رو که می خواید با کلیک بر روی اون دانلود کنید. دانلود این کتابا برای شما کاملا رایگانه و به شما کمک می کنه، بدون حمل کتاب در هر جایی که هستید به راحتی به کتاب مورد نظرتان دسترسی پیدا کنید. 

 

عضویت در کانال کنکور سراسری 

 

دانلود کتاب های درسی نظام قدیم کنکور تجربی-پایه اول دبیرستان

دانلود کتاب های درسی نظام قدیم کنکور تجربی-پایه دوم دبیرستان

دانلود کتاب های درسی نظام قدیم کنکور تجربی-پایه سوم دبیرستان

دانلود کتاب های درسی نظام قدیم کنکور تجربی-پیش دانشگاهی

دانلود کتاب های درسی نظام جدید کنکور تجربی-پایه دهم

دانلود کتاب های درسی نظام جدید کنکور تجربی- پایه یازدهم

دانلود کتاب های درسی نظام جدید کنکور تجربی-پایه دوازدهم

عضویت در کانال مشاوره و برنامه ریزی کنکور سراسری

سایر بخش های کنکور تجربی نظام قدیم و نظام جدید

نظرات این مطلب

افزودن نظر جدید

شما هم نظرتان را در مورد این مطلب بگویید.

تصویر فرد
CaptchaMvc