مشاوره تخصصی کنکور سراسری تجربی

تعداد بازدید 2461 دفعه

آقای امین کریمان، مشاور تخصصی کنکور تجربی، کارشناسی عمران از دانشگاه علم و صنعت، کارشناسی ارشد عمران گرایش سازه از دانشگاه علم و صنعت، دانشجوی پزشکی دانشگاه تهران با بیش از 8 سال سابقه مشاوره تخصصی و برنامه ریزی کنکور است.

مشاوره تخصصی کنکور سراسری تجربی
مشاوره تخصصی کنکور سراسری تجربی

 

عضویت در کانال مشاوره و برنامه ریزی کنکور سراسری

 مشاور تخصصی کنکور سراسری تجربی - امین کریمان 

آقای امین کریمان، مشاوره تخصصی کنکور تجربی، کارشناسی عمران از دانشگاه علم و صنعت، کارشناسی ارشد عمران گرایش سازه از دانشگاه علم و صنعت، دانشجوی پزشکی دانشگاه تهران با بیش از 8 سال سابقه مشاوره و برنامه ریزی کنکور است.

رزرو مشاوره با رتبه های برتر

 

در ادامه می توانید خلاصه ای از سوابق تحصیلی، مشاوره و کاری آقای امین کریمان را مطالعه کنید:

امین کریمان، مشاوره تخصصی کنکور تجربی، دوره کارشناسی خود را در دانشگاه علم وصنعت در رشته مهندسی عمران گذرانده است. به گفته خودش، در دوره لیسانس بیش تر، تمرکز خود را بر روی دروس تخصصی رشته عمران و فراگیری نرم افزارهای تخصصی آن رشته معطوف کرد و با استفاده از کلاس های موسسات آزاد، دانش اجرایی خود را افزایش داده است.

ایشان با توجه به کسب رتبه اول در بین فارغ التحصیلان مقطع کارشناسی دانشگاه علم و صنعت، بدون شرکت در کنکور کارشناسی ارشد، مستقیما وارد مقطع ارشد همان دانشگاه در گرایش سازه شد و نهایا با معدل 18.94 این مقطع را به پایان رساند. ایشان در حال حاضر دارای صلاحیت های نظارت، اجرا و طراحی از سازمان نظام مهندسی می باشند.

 

رزرو مشاوره با رتبه های برتر

 

ایشان در سال 96 با بررسی مجموعه ای از شرایط، مطالعه خود را برای شروعی دیگر این بار برای کنکور تجربی آغاز می کنند و علیرغم پیچیدگی ها و سختی های این مسیر، موفق به پذیرش در رشته پزشکی دانشگاه تهران می شوند. به نقل از ایشان دوری چندساله از دروس دوره دبیرستان در ابتدا کار را برای ایشان دوچندان سخت کرده بود ولی انگیزه برای کسب موفقیت آنقدر زیاد بود که طی کردن این مسیر را برای ایشان تسهیل کرد.

 

آنچه که باعث شده موسسه 3 گام از ایشان در گروه مشاوران تخصصی خود بهره ببرد، فن بیان بالا، تلاش مضاعف جهت رفع ضعف داوطلب در نحوه برنامه ریزی، استفاده از روش های نوین برای افزایش ساعت و کیفیت مطالعه داوطلب و از همه مهم تر، تجربه 8 ساله ایشان در زمینه مشاوره کنکوربه داوطلبان مختلف در سایر موسسات بوده است که روند پیشرفت چشمگیر این افراد خود موید حرفه ای بودن ایشان در این امر است. مهم ترین مزیت ایشان، صرف زمان زیاد با صبر و حوصله فراوان برای هر داوطلب و ایجاد انگیزه بالا در جهت رشد کیفی داوطلب می باشد که در سایه این موارد، حس امن داشتن یک حامی برای داوطلب کاملا ایجاد می شود.

عضویت در کانال مشاوره و برنامه ریزی کنکور سراسری

سایر بخش های کنکور سراسری تجربی

نظرات این مطلب

افزودن نظر جدید

شما هم نظرتان را در مورد این مطلب بگویید.

تصویر فرد
CaptchaMvc