گزیده ای از اتاق فکر کنکور تجربی نظام قدیم و نظام جدید

ورود به اتاق فکر
 • برنامه ریزی

  من تازه با این سایت آشنا شدم. یعنی برای هر کس یه برنامه تا کنکور میده؟ من خیلی احتیاج دارم. چیکار باید بکنم؟

 • انگیزه

  من خیلی نیاز دارم با یک مشاور صحبت کنم. امکان این هست که کسی هر هفته با من تماس بگیره؟ مدام انگیزم رو از دست میدم و خسته میشم.

 • بازار کار کشاورزی

  میشه لطفاً بازارکار رشته های مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی رو برام توضیح بدین؟ من خیلی به این رشته ها علاقه دارم اما میگن کار نداره. میخوام بدونم چه جاهایی میشه با این رشته ها کار کرد؟

 • گرایش های ارشد علوم تربیتی

  باسلام
  من کارشناسی علوم تربیتی دانشگاه فرهنگیان میخونم میخواستم بدونم :
  1. گرایش های ارشد از این رشته چیا هستند؟
  و 2. کدوم گرایشا بهتر هستند؟

 • رشته صنایع غذایب

  با سلام
  من دیپلم علوم انسانی دارم.
  لیسانس زبان انگلیسی.
  الان میخوام برا کارشناسی یا کارشناسی ارشد
  صنایع غذایی ازمون بدم،
  میتونم این کار و انجام بدم یا نه؟
  مجاز هستم؟
  لطفا راهنمایی ام کنید.

بودجه بندی دروس عمومی کنکور 97 تجربی

تعداد بازدید 13061 دفعه

تیم مشاوره و برنامه ریزی 3گام، تحلیل و بودجه بندی کنکور 97 تجربی در دروس عمومی، را در این قسمت برای شما عزیزان آماده کرده است، تا اگر ابهامی در مورد پاسخنامه سوالات برای شما پیش آمده برطرف گردد.

بودجه بندی دروس عمومی کنکور 97 تجربی  

تحلیل و بودجه بندی دروس عمومی کنکور تجربی 97

عضویت در کانال مشاوره و برنامه ریزی کنکور سراسری

 

نوشته گروه مشاوران 3گام

یه سلام و خسته نباشید میگم خدمت تمام داوطلبانی که در کنکور تجربی 97 شرکت کردن. یه سلام و خسته نباشید مخصوص هم خدمت داوطلبان کنکور تجربی 98 عرض می کنم. امیدوارم همه عزیزان بتونن از این مدت زمان باقی مونده تا کنکور به خوبی استفاده کنن و نتیجه زحمات خودشون رو بگیرن. یکی از توصیه های مشاوران به داوطلبان، تسلط بر تحلیل و بودجه بندی کنکور 97 تجربی در دوران جمع بندیه. این کار باعث می شه تا داوطلبان با نحوه طراحی سوالات و فصولی که تست های بیشتری ازشون طرح میشه آشنا بشن و تمرکز اصلی خودشون رو بر روی اون فصل ها بذارن.

تیم مشاوره و برنامه ریزی 3گام تحلیل و بودجه بندی دروس عمومی کنکور 97 تجربی، رو در این قسمت برای شما عزیزان آماده کرده، تا اگه ابهامی در مورد پاسخنامه سوالات برای شما پیش اومده برطرف بشه. داوطلبانی هم که قصد شرکت در کنکور تجربی 98 رو دارن، می تونن با مطالعه تحلیل و بودجه بندی دروس عمومی کنکور 97 با نحوه طراحی سوالات آشنا بشن و خودشون رو برای کنکور تجربی 98 آماده کنن.

 

نرم افزار انتخاب رشته دانشگاه آزاد 99

 

نرم افزار انتخاب رشته دانشگاه آزاد 99

 

 

تحلیل و بودجه بندی دروس عمومی کنکور 97 تجربی : ادبیات کنکور تجربی 97

تحلیل ادبیات کنکور تجربی 97 نشان می دهد که سوالات ادبیات، نسبت به کنکور ریاضی 15-10 درصد سخت تر بوده است. بودجه بندی ادبیات کنکور تجربی 97 نیز به شرح زیر می باشد:

سوالات 1، 2 و 3 مربوط به بحث لغت، سوالات 4 و5 مربوط به بخش املا، سوالات 6،7و 8 تاریخ ادبیات، سوالات 9 تا 11 آرایه ادبی و سوالات 12 تا 16 سوالات نگارشی، سوالات 17 تا 19، سوالات مربوط به آرایه های ادبی و قرابت معنایی می باشند. سوالات قسمت نگارش و تاریخ ادبیات شبیه کنکور تجربی 96 بود.

ادامه مطلب

تحلیل و بودجه بندی دروس عمومی کنکور 97 تجربی : عربی کنکور تجربی 97

در این قسمت تحلیل و بودجه بندی عربی کنکور تجربی 97 را برای شما عزیزان آماده کرده ایم. سوالات عربی کنکور تجربی امسال روال مثبت و خوبی داشت و هم سطح سوالات کنکور ریاضی 97 بود.

بخش ترجمه شامل 8 سوال، بخش درک مطلب شامل 9 سوال و بخش قواعد شامل 8 سوال می باشد.

ادامه مطلب

عضویت در کانال مشاوره و برنامه ریزی کنکور سراسری

نرم افزار انتخاب رشته دانشگاه آزاد 99

 

تحلیل و بودجه بندی دروس عمومی کنکور 97 تجربی: دین و زندگی کنکور تجربی 97

سه سال است که سوالات دین و زندگی بر خلاف های کنکور های سراسری سال های گذشته، ترتیب خاصی ندارد. سوالات دین و زندگی در کنکور های سال های گذشته از پایه دوم آغاز می شد.

سوالات پایه دوم در کنکور تجربی 97 نسبت به سال های گذشته بیشتر بود. در کنکور تجربی 96، 12 سوال از پایه دوم بود و امسال هم پیش بینی می شد که سوالات پایه دوم در این درس بیشتر باشد. دقیقا هم همین اتفاق افتاد. در کنکورهای سراسری سال های گذشته تنها 9 سوال از پایه دوم بود. در کنکور تجربی 97، تعداد سوالات پایه چهارم فوق العاده کم بود و نسبت به کنکورهای سراسری سال های گذشته تغییر محسوسی داشت. معمولا 30 درصد سوالات از پایه پیش دانشگاهی طرح می شود. امسال 4 سوال از پایه پیش دانشگاهی وجود داشت.

ادامه مطلب

تحلیل و بودجه بندی دروس عمومی کنکور 97 تجربی: زبان انگلیسی کنکور تجربی 97

سوالات زبان انگلیسی کنکور تجربی 97 از سوالات کنکور ریاضی 97 سخت تر بودند. از 25 سوال، 7 سوال مربوط به گرامر می باشد، از این 7 تا سوال گرامر دو تا سوال مربوط به زبان 3 و درس 5 و 5 سوال هم گرامر پیش دانشگاهی بود. سوالات 93 تا 100 مربوط به درک مطلب می باشد. خوبی سوالات درک مطلب این بود که آدرس جواب ها هم داده شده بود. سوالات کلوزتست و ریدینگ یک مقدار از سوالات کنکور ریاضی سخت تر بود.

ادامه مطلب

 

نرم افزار انتخاب رشته دانشگاه آزاد 99

 

نرم افزار انتخاب رشته دانشگاه آزاد 99

 

عضویت در کانال مشاوره و برنامه ریزی کنکور سراسری

سایر بخش های کنکور تجربی نظام قدیم و نظام جدید

نظرات این مطلب

افزودن نظر جدید

شما هم نظرتان را در مورد این مطلب بگویید. خواهشمند است سوالات خود را در قسمت اتاق فکر این رشته مطرح نمایید

تصویر فرد
CaptchaMvc