مشاور تخصصی کارشناسی ارشد مدیریت

تعداد بازدید 10630 دفعه

آقای مهدی کریمی رتبه 21 مدیریت مالی، آقای یاسین صفری رتبه 15 مدیریت بازرگانی، آقای خوانین زاده رتبه 17 دکتری بازرگانی و خانم رفتاری رتبه 35 مدیریت تکنولوژی مشاوران تخصصی مجموعه مدیریت در موسسه 3گام، می باشند.

رزرو مشاوره با رتبه های برتر

عضویت در کانال تلگرام تخصصی رشته مدیریت

 

 

مشاور تخصصی ارشد مدیریت - مهدی کریمی 

مهدی کریمی هستم فارغ التحصیل رشته حسابداری از دانشگاه علامه طباطبایی ، رتبه 21 کنکور کارشناسی ارشد مدیریت مالی و در حال حاضر دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت مالی در دانشگاه شهید بهشتی .

راهنمایی و دبیرستان را در مدارس تیزهوشان گذراندم و در همان زمان افتخار کسب امتیاز ثبت اختراع را هم داشتم ، من در کنکور کارشناسی رتبه 1200 را در گروه ریاضی کسب کردم و به علت بازار کار فوق العاده و علاقه فردی وارد رشته حسابداری شدم و در طی این دوره با توجه به شناختی که نسبت به مباحث اقتصادی و مالی پیدا کردم و البته تجاربی که در حوزه بازار های مالی از جمله بازار بورس ، بازار فارکس و بازار ارز های دیجیتال بدست آوردم تصمیم گرفتم تا باقی عمر حرفه ای ام را به حوزه مالی اختصاص دهم .

رشته ی مدیریت مالی را به علت علاقه به حوزه بازار های مالی که حوزه ای رو به رشد و در حال گسترش است انتخاب کردم و صد البته بازار کار پر رونق و جذاب این رشته هم در این انتخاب بی تاثیر نبود ، اگر قصد ادامه ی تحصیل در این حوزه را دارید به شما نوبد آینده ای روشن را میدهم اما برای کسب موقعیت های شغلی برتر ، قدرت رقابت در این بازار و کسب درآمد خوب ، بدست آوردن رزومه ی قوی (رتبه برتر شدن در کنکور و تحصیل در دانشگاه های برتر) بسیار مهم است و بنده قصد دارم تا شما را در این مسیر یاری کنم .

داوطلبان کنکور ارشد رشته مدیریت مالی با ابهامات زیادی روبرو میشوند از جمله اینکه چه کتابی را باید مطالعه کرد ، چه زمانی برای هر درس باید گذاشته شود ، هر درسی را از چه زمانی باید شروع کرد ، از چه منابعی باید استفاده شود ، که با توجه به منحصر به فرد بودن هر یک از داوطلبین باید به این سوالات پاسخی مناسب با شرایط داد و من با توجه به تجربه ای که در این راه کسب کردم تصمیم دارم تا به شما کمک کنم دقیقا در مسیر درست قرار بگیرید ، هم از لحاظ انگیزشی و هم از لحاظ مطالعه به شیوه ی صحیح تا بتوانید در این مسیر موفق عمل کنید و با کسب رتبه ی برتر و قبولی در دانشگاه مورد نظرتان به هدف خود هم در جهت شغل ایده آل و هم درآمد ایده آل برسید .

طبق تجربه ی بنده بودن مشاوری با دانش کافی در کنار داوطلب که تسلط کافی نسبت به دروس رشته ، کتب مناسب هر درس ، ضرائب هر درس ، اهمیت دروس ، دانشگاه های ارائه دهنده ، درصد های لازم برای قبولی در هر دانشگاه و آخرین رتبه های قبولی هر دانشگاه داشته باشد میتواند برای داوطلب قدرت رقابتی بسیار خوبی نسبت به رقبا ایجاد کند که با توجه به رونق شدید بازار های مالی ایران و جهان و شدت گرفتن علاقه دانشجوبان به رشته مدیریت مالی ، داشتن مزیت رقابتی برای دستیابی به رتبه ی برتر که پله ی مهمی در جهت کسب اهداف بالاتر است را بیش از پیش با اهمیت میکند . ما قرار است در کنار هم با توجه به پیشینه تحصیلی شما برنامه ای هوشمند طراحی کنیم ، با توجه به زمان شما برنامه ریزی کنیم ، بهترین کتب را برای مطالعه انتخاب کنیم و در کنار شما باشیم تا با آرامش به بهترین ها در این حوزه دست پیدا کنید .

در خصوص کنکور کارشناسی ارشد موضوع حائز اهمیت بعدی دانشجو بودن یا شاغل بودن بعضی از داوطلبین است که آنها را دچار سردرگمی و نگرانی میکند ، ما در کنار شماییم تا با ارائه ی برنامه ای انعطاف پذیر با توجه به شرایط شغلی و تحصیلی شما اطمینان حاصل کنیم که به تمام اهداف خود به راحتی هر چه تمام تر دست پیدا خواهید کرد .

به پیشنهاد مشاور تخصصی مدیریت لطفا مطالب زیر را در سایت 3گام بخوانید.

معرفی کارشناسی ارشد مدیریت

مشاوره و برنامه ریزی برای کنکور ارشد مدیریت بازرگانی 

مصاحبه با رتبه های برتر ارشد مدیریت

آزمون های آزمایشی ارشد مدیریت

 رزرو مشاوره با رتبه های برتر

مشاور تخصصی ارشد مدیریت - یاسین صفری

یاسین صفری رتبه 15 کنکور ارشد مدیریت 1400، دانشجوی ارشد مدیریت بازرگانی، گرایش بازرگانی بین المللی دانشگاه بهشتی
دلیل انتخاب این رشته توسط شما در ارشد و تصمیم به ادامه تحصیل: 

ابتدا باید عرض کنم، مدیریت بازرگانی یکی از جذاب ترین و بیشترین امکانات ادامه فعالیت دانشجو در بازار کار رو به فرد مخاطبش که در ابتدای راه هست ارائه میده. شاید باورش سخت باشه که چطور مدیریت بازرگانی تونسته در بین رشته های پولساز و پرطرفدار انسانی مثل حقوق و روانشناسی انقدر پرقدرت عرض اندام کنه، اما دلیلش گستره امکانات شغلیه این رشتس، حالا گستره امکانات شغلی یعنی چی ؟ یعنی شما با فارغ التحصیلی تو رشته عجیب و پرماجراجوییه مدیریت بازرگانی، از شرکت های بیمه که که سره هر کوی و برزن 3 4 تا هستن، تا بانک ها و شرکت های حسابداری و شرکت های واردات و صادرات و شرکت های فروش و حتی بنگاه های املاک و حتی تو یه بوتیک لباس فروشی هم میتونید فعالیت کنید ! حالا چطور ؟ چون این رشته پولساز و فراگیر، تمامی مشاغل رو در برمیگیره، تا حالا فکر کردید یه شرکت بدون بازاریاب و بازرگانِ آگاه به مسائل واردات و صادرات، ارتباط با مشتری، ریسک های شروع کسب و کار، فرصت ها و تهدیدات محیطی به چه فلاکتی میرسه ؟! حتی یه بنگاه املاکی رو اگه در نظر بگیرید که یه مدیر بازرگانی رو به خدمت گرفته، اگه اون مدیر بازرگانی که داره تو بنگاه فعالیت میکنه، مهارت های CRM، تبلیغات و گفت و شنود موثر رو داشته باشه، مطمئنا خیلی موفق تر از یه بنگاهیه که یه مهندس یا یه حقوقدان رو استخدام کرده ! البته با تمام احترام به این رشته های عزیز و پر طرفدار دانشگاهی، رشته مدیریت و مدیریت بازرگانی از فراگیرترین رشته های علوم انسانی و حتی بین تمامی رشته هاست ! 

افتخارات دوره دانشجویی:

 • جزو معدلهای برتر دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب در مقطع کارشناسی
 • مقالات مختلف پژوهشی در زمینه بازاریابی
 • فعالیت های داوطلبانه در زمینه محیط و زیست و مقالات مختلف درباره اکوتوریسم
  مدارک کسب شده:
 •  مسلط به کامپیوتر و اینترنت و جستجوی هوشمند و موثر
 • مسلط به مهارت های مختلف Office
 • آشنا به زبان های برنامه نویسی، HTML،  Python، PHP

سابقه تدریس یا مشاوره:

 • سابقه تدریس آنلاین و حضوری زبان انگلیسی به نوجوانان و کودکان
 • سابقه تدریس زبان انگلیسی به دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی به صورت حضوری و گروهی

سابقه شغلی مرتبط با رشته

 • همکاری با شرکت تحقیقات بازار آگاه
 • همکاری در زمینه بازاریابی و تبلیغات با شرکت چاپ و طراحی زئوس
 • همکاری در زمینه بازاریابی شرکت فعال در زمینه صنایع دستی اریسا
  درس تخصصی:

علاقه بنده به تمام دروس بازرگانیه، از تحقیق در عملیات که کاملا ریاضی و حساب کردنیه، تا تئوری و اسلام که کاملا حفظ کردنی و تئوری اما،

زبان انگلیسی از تخصصی ترین درس های من در ابتدای حضورم در این جهان هستی بوده ! درصد زبانم البته متاسفانه به علت دست کم گرفتن و کمتر مطالعه کردن در ارشد فقط 52 درصد بود، و در کارشناسی البته 65 درصد و بهتر عمل کردم اما تا حدودی سطح C1 زبان انگلیسی رو دارم و در آزمون های مشابه آیلتس نمراتی بالاتر از 6.5 رو کسب کردم.

بازاریابی هم از جمله دروسی هست که از اوایل حضورم در رشته بازرگانی اصلا بهش علاقه نداشتم به علت اساتید سخت گیرش، اما بعدا با توجه به فعالیتم تو شرکتایی که در زمینه مشابه فعالیت میکردن، تونستم یه جورایی چم و خم این درس دوس داشتنی رو به دست بگیرم !
نحوه کمک به داوطلبان 3 گام:

به نظرم چیزی که دانشجوهای الان درگیرشن عدم اطلاع درباره ماهیت امتحان ارشد و بی رمقی و بی انگیزگی برای شرکت در آزمونِ هستش، همونطور که هممون میدونیم، امثال یعنی سال 1400 حدود 51 درصد از داوطلبایی که میتونستن انتخاب رشته کنن اینکارو نکردن و دانشگاه رفتن یه جورایی از سکه افتاده، دانشجویان پسر برای فرار از سربازی و دانشجویان دختر به علت شاید فشار خانواده و شاید به نظر کم بودن فرصت های شغلی براشون، به کنکور ارشد و تحصیل در مقطع ارشد رو آوردن... اما واقعا باید بدونیم چرا داریم آزمون ارشد میدیم ؟، با خودمون در وهله اول باید کنار بیایم و جواب سوالات " تهش که چی ؟ " یا " آخرش چی میشه " رو محکم بدیم. بنظر من ارشد مثل یه شمشیر دو لبس، برای خودم قبل از شروع ارشد اصلا امیدی به ادامه تحصیل نداشتم، از سربازی هم واقعا ترسی نداشتم ! اما از طرفی بدنبال تحصیل تو خارج از کشور بودم و تا حدودی یکی دوماه قبل از شروع برنامه ریزی برای ارشد برای تحصیل در خارج از کشور مطالعه و تحقیق میکردم، اما با شروع خوندن دروس بازرگانی که خیلی جذابن، بعد 4 سال کارشناسی که کمتر به این رشته علاقه داشتم، واقعا علاقه مند شدم ! کتب منبع بازرگانی برای ارشد واقعا از کتابهای قدیمی ترجمه شده بودن و بعضی از راهکاراشون واقعا به کار نمیومد، اما با رسیدن به کتب منبع بازاریابی پیش خودم گفتم عجب ایده ها و اطلاعاتی میتونه بهم بده که همین الانم تو بازار کار میتونم استفادشون کنم. البته که قطعا بجز کتاب، شما در بازار کار امروزه ایران حداقل باید با مدرک کارشناسی ارشد باشید تا بتونید حقوق و مزایای بیشتر و بهتری رو در محل کار کسب کنید، اما از جذابیتای این رشته نگذرید ! این رشته نه مثل حقوق زبان عربی خیلی سختی داره، نه مثل روانشناسی تا حدودی زیست شناسی داره... و مطالبش اگه روراست باشم 80% به کارتون میاد حتی تو زندگیای شخصیتون...

 

 رزرو مشاوره با رتبه های برتر

 

مشاور تخصصی ارشد مدیریت - علی خوانین زاده 

من علی خوانین زاده مشاور تخصصی رشته مدیریت بازرگانی در موسسه 3گام ، دانشجوی دکتری دانشگاه تهران در رشته مدیریت بازرگانی گرایش سیاست‌گذاری هستم.

 من در حین ارشد مشغول کار بودم و البته تصمیمی جدی واسه ادامه تحصیل نداشتم. اما وقتی دروس رو توی کار دیدم علاقمند شدم؛ تا جایی که از کارم استعفا دادم و به صورت جدی مطالعه رو شروع کردم. کنکور رو شرکت کردم. رتبه ام 42 شد. داشتم واسه مصاحبه‌ها شرکت میکردم که شرایط سخت شد؛ باید بگم خیلی سختی شد؛ مخصوصا وقتی که مطلع شدم، مشکل سربازی دارم و باید به خدمت برم. با همه دردسرها و مشکلات فراوانی که پیش اومده بود؛ اما بازم مصمم بودم. توی دوران سربازی خوندم!، تلاش کردم و مجددا توی کنکور شرکت کردم. حتی نتایج بهتر از دفعه قبل شد. این دفعه رتبه ام 17 شد. از مصاحبه‌ها راضی بودم و در نهایت در گرایشی که میخواستم قبول شدم.

حالا هم مشاور کنکورم و هم اینکه دروس تخصصی مثل تئوری مدیریت، آمار و ... رو تدریس می‌کنم.

یکی از کمک های اصلی من در مدیریت آزمون و چگونگی کاهش غلط زدن در روز آزمون می باشد که با رسیدن به ماه های آخر، مباحث مدیریت آزمون مطرح می گردد و به جزئی ترین موارد که می تواند در روز آزمون برای داوطلب سرنوشت ساز و حیاتی باشد اشاره خواهد شد .

علاوه بر مشاور و مدرس بودن، در سال کنکور میتوانم به خوبی داوطلب را درک کنم و در زمان هایی که داوطلب دچار افت تحصیلی و هم چنین افت انگیزه می شود، تمامی افت ها را به خوبی جبران کنم و مسیر را هموار تر سازم تا داوطلب بتواند روزهای سخت رو سپری کند.

 رزرو مشاوره با رتبه های برتر

مشاور تخصصی ارشد مدیریت - نسیم رفتاری

سلام

من نسیم رفتاری هستم فارغ التحصیل کارشناسی مدیریت صنعتی از دانشگاه گیلان و دانشجوی ارشد مدیریت نوآوری تکنولوژی دانشگاه تهران با رتبه 35.

قبل از استارت ترم هفت کارشناسی تصمیم به شرکت در ارشد گرفتم و همزمان با برنامه دانشگاهی شروع به برنامه ریزی کردم در حالی که هیچ ایده ای از کنکور و اصلا کتاب های آزمون ارشد نداشتم، متاسفانه مشکلات زیادی در طی ترم هفت برام پیش اومد که حتی استاد پروژه ام میگفت حذف ترم کن و ترم بعد دوباره شروع کن معدلت خراب نشه و… ولی همون ترم فارغ التحصیل شدم با معدل کل ۱۹٫۵۲  .

 مشکلات ادامه داشت تا فروردین و من تقریبا هیچی نخونده بودم

کنکور که برگزار شد مطمئن بودم هیچ‌ سوالی غلط نزدم که کارنامه بهم ثابت کرد درسته .

برنامه ریزی درست، انتخاب منابع خوب ،زمان بندی، حذف درست و…بهم کمک کرد موفق بشم . رشته نوآوری تکنولوژی و دانشگاه تهران برام یک رویا بود که فکر میکردم غیرممکنه ولی بهش رسیدم .این رشته تقریبا جدیدو با مشورت اساتیدم از بین مدیریت تولید ، مدیریت تحقیق در عملیات، مدیریت پروژه و فناوری اطلاعات انتخاب کردم.

سابقه تدریس درس اقتصاد خرد و کلان، پژوهش عملیاتی و آمار که البته بعد کنکور برام پیش اومد منو بیشتر با فضای ارشد آشنا کرد.

من پنج ماه قبل کنکور هیچی از تعداد سوالات آزمون هم نمیدونستم ولی موفق شدم

پس همه چی ممکنه….

 رزرو مشاوره با رتبه های برتر

سایر بخش های مجموعه مدیریت

نظرات این مطلب

افزودن نظر جدید
 • تصویر فرد

  آنیتا‏ - 00/5/4

  سلام من کارشناسى مهندسى صنایع خوندم براى ارشد براى ثبت تام بدون آزمون در استعداد هاى درخشلن مى تونم دفترچه مدیریت ها هم بخرم؟

 • تصویر فرد

  مسلم مهبودی‏ - 99/12/9

  سلام و احترام
  من در کنکور ارشد مدیریت منابع انسانی شرکت کردم خواستم بدونم از چه منابعی و انتشاراتی استفاده کنم که هم تدریس و هم تست اموزش داشته باشه .ایا شما چنین امکاناتی دارید و قبولی تضمینی؟ ممنون

 • تصویر فرد

  سعید‏ - 99/8/6

  با سلام خدمت دوستان، کارشناسی ارشد م.تکنولوژی دانشگاه علم و صنعت ایران،تهران قبول شدم البته مجازی،میخاستم بدونم ارزش داره که مجازی بخونم ، البته کارشناسیم رو م.بازرگانی گرفتم،مدرک ارشد مجازی این دانشگاه معتبر هست،اصلا مدرک مجازی اعتبار کافی رو دارا هست؟؟ خاهشا جواب بدید خیلی برام مهمه

 • تصویر فرد

  محمد مقدم درخشان‏ - 99/8/6

  سلام خدمت شما اعتبار مدرک بستگی داره به این که چه کاری بخواین باهاش انجام بدین ولی به صورت کلی در مورد دوره مجازی در نظر داشته باشین به دلیل آموزش محور بودن امکان اینکه دکتری بخونید وجود نداره 

 • تصویر فرد

  غنچه محمودی‏ - 99/6/15

  سلام خسته نباشید.ببخشید بین گرایش مدیریت صنعتی و گرایش کار افرینی کدوم بازارکاربهتری دارند؟یعنی میشه درامد بالاتری داشت

 • تصویر فرد

  سجاد متدین طوسی‏ - 99/6/10

  سلام ببخشید در انتخال رشته ،دانشگاه مهم تر هست یا نه؟
  مثلا در صورتی که داشنگاه دولتی خوب در بازرگانی قبوا نشدم ،دانشگاه رو عوض کنم یا رشته

 • تصویر فرد

  فاطیما محمدی نژاد‏ - 99/5/25

  سلام واقعا خسته نباشید استاد مقدم الان میبینم چقدر کارتون سخته، فقط یکم مهربون تر جواب ما رو بدین میدونم دلیل همه حرفاتون منطقی ولی یه ذره جدی برخورد میکنین خب ما اندازه شما نمیدونیم😐، ولی کارتون عالیه👌🏻

 • تصویر فرد

  محمد مقدم درخشان‏ - 99/5/26

  سلام ممنونم شما لطف دارین 
  گاهی وقتا سخت گیری ای اگر هست برای خود داوطلباس که انشاالله بتونن نتیجه مورد نظرشون رو بگیرن 
  برای شما هم ارزوی موفقیت دارم 

 • تصویر فرد

  Abdollah‏ - 99/2/5

  سلام خسته نباشید.
  ببخشید ، من برای کارشناسی زبان انگلیسی میخونم ، بنظرتون اگه ارشد رو مثلا یه رشته ای مثل مدیریت امتحان بدم ، و فقط زبان عمومی و تخصصی رو درصد بالا بزنم، بنظرتون میتونم امید داشته باشم که توی اون رشته رتبه خوبی بدست بیارم ؟
  اگه توی مدیریت این غیر ممکنه, تو چه رشته هایی چنین احتمال هست که فقط با زبان عمومی و تخصصی بشه رتبه خوب زیر ۱۰۰ اورد ؟ (غیر از ارشد زبان انگلیسی)
  ممنون میشم اگه جواب رو به ایمیلم بفرستین 🙏🙏

 • تصویر فرد

  آقای مقدم درخشان‏ - 99/2/20

  سلام وقت بخیر اگه معیارتون از رتبه خوب 
  رتبه زیر 100 باشه تو مدیریت این اتفاق نمیفته 
  در مورد بقیه رشته ها هم بعید می دونم 

 • تصویر فرد

  ابراهیم‏ - 98/11/20

  من لیسانس مهندسی خوندم و قصد دارم مدیرت صنعتی مدیرت پروژه امتحان بدم.
  با توجه به مهلت کم چه پیشنهادی برای درس خوندن دارید.
  سپاس از سما

 • تصویر فرد

  زهراتیموری فر‏ - 98/11/18

  سلام استاد خسته نباشید
  من دانشجویه کارشناسی مدیریت بازرگانی هستم
  و کنکور ارشد ۹۹ شرکت کرده ام و درس بازاریتبی رو نخوندم و میخام شروع کنم بخونم و در عرض یک هفته جمع بندیش کنم
  من رو راهنمایی میفرمایین!!؟
  متشکرم

 • تصویر فرد

  محمد مقدم درخشان‏ - 98/11/20

  سلام وقت بخیر 
  پایتون تو درس بازاریابی چطور هست؟ البته بعید می دونم با هر پایه ای یه هفته ای بخواید جمعش کنید!

 • تصویر فرد

  بهار‏ - 98/11/16

  سلام.من لیسانس حسابداری دارم.و کنکور 99 ارشد صنایع شرکت کردم.الان خیلی مردد هستم و فکر میکنم بهتر بوده که رشته مدیریت مالی رو انتخاب میکردم.میشه راهنماییم کنید.
  همچنین من سهمیه 5 درصدی ایثارگری دارم.با توجه به این سهمیه شانس قبولیم توی مدیریت بیشتره یا صنایع؟

 • تصویر فرد

  محمد مقدم درخشان‏ - 98/11/20

  سلام وقت بخیر 
  با توجه به اطلاعاتی که دادین نمیشه خیلی پاسخ دقیقی به شما داد 
  سهمیه ها هم بستگی به سایر شرکت کننده همون سال هر رشته داره و اینجوری نیست تو یه رشته از قبل شانس بیشتری داشته باشین یا شانس کمتر

 • تصویر فرد

  سعید شمشیری‏ - 96/10/1

  سلام من کارشناسی عمران دارم و الانم سربازم تا عید می خواستم برای ارشد تازه شروع کنم میدونم خیلی دیره و زمان ندارم و از طرفی هم هنوزم خدمتم تموم نشده
  به نظرتون چه گرایشی انتخاب کنم؟ من به کامپیوتر و تکنولوژی هم علاقه زیادی دارم و می خوام تو ادارات و بانک استخدام بشم
  و اینکه با توجه به زمان کم به نظرتون رو چ درس هایی وقت بذارم که قبولیم بالا باشه

 • تصویر فرد

  فرهاد حیدری‏ - 96/2/22

  برای کسی که تو کنکور ارشد مدیریت مثلا رتبه یک بشه امیدی برای پیدا کردن کار هست؟؟؟

 • تصویر فرد

  خانم پور واحدی‏ - 96/3/2

  سلام دوست عزیز پیدا کردن کار ربطی به رتبه نداره
  ولی توی دانشگاه خوب تحصیل کردن کمک میکنه تا کارمناسب تری پیدا کنید

 • تصویر فرد

  کیمیا‏ - 95/10/8

  سلام من دانشگاه تهرانی هستم از اموزش مدیریت پرسیدن همچین دانشجویی ندارند.

 • تصویر فرد

  خانم پور واحدی‏ - 95/10/9

  سلام دوست عزیز
  متشکریم بابت پیگیری تون.
  آموزش رو نمیدونم ولی برای اطمینان می تونید از دکتر پور عزت استاد تمام دانشکده مدیریت جویا بشید.
  موفق باشید

 • تصویر فرد

  رضابلخم‏ - 95/7/28

  سلام
  من رشته ام مهندسی صنایع تو دانشگاه ازاد هست اصلا اطلاعات ندارم از مدیریت ولی دوست دارم وارد دانشگاه تهران بشم شغل اینده برام مهم نیس ولی خیلی نسبت به قبولی تو دانشگاه تهران نا امید هستم میتونین راهنماییم کنین از کجا شروع کنم؟

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - 95/8/2

  گرایشهای کم طرفدار رو خیلی راحت تو تهران قبول میشید.

 • تصویر فرد

  ZAHRA‏ - 95/4/14

  سلام وخسته نباشین .ازمشاور محترم سایت سوالی داشتم ببخشید سوالم طولانی میشه .گارشناسی مکانیک ار دانشگاه دولتی دارم ولی با معدل پایین.به فکر تغییر رشته برا ارشد افتادم خیلی به صنابع غلاقه داشتم ولی چون احتمال قبولیم کم بود به خاطز اشنا نبودن درس ها ونبود کلاس تو شهرستان وچون هدفم قبولی تو تهران بود .ارشد مدیریت دادم امسال چون برام نتیجه اور بود.تو همه گرایش ها زیر ۳۰ شدم ومدیرت صنعتی هم صد .بعضی گرایش ها چون به خصوصیات ذاتیم نمیخوردانتخاب رشته نکردم ..به اختمال ۹۰درصد مدیرت منابع انسانی خودتهران قبولم .من یکم نا گاهانه تصمیم گرفتم .الان چیزی که هنوز نرفته دلسرد شدم اینکه فکر میکنم رشته مدیریت طوریه که بری دانشگاه چیز جدیدی برات نداره وهمه بدون تحصیلات هم بلدن .میشه یه نصیحتی بهم کنین تا دیدم عوض بشه ؟نظزتون درمورد این رشته چیه؟خیلی دوست دارم شروع وپیشرفت خوبی داشته باشم تو رشتم .ممنونم

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - 95/4/15

  سلام. با توجه به رشته لیسانستون اگر مثلا رشته بازرگانی و یا منابع انسانی رو بخونید خیلی تو بازار کار مدرکتون به دردتون می خوره و با توجه به اعتبار دانشگاهی که توش قبول خواهید شد خیلی براتون پرستیژ قائل خواهند شد. حداقلش اینطوری شما چندین پله بالاتر از خود بچه های مدیریت قرار خواهید داشت.

شما هم نظرتان را در مورد این مطلب بگویید.

تصویر فرد
CaptchaMvc