مشاور تخصصی کارشناسی ارشد مدیریت

مشاوران تخصصی مجموعه مدیریت 3گام، آقای کریمی رتبه 21 مدیریت مالی، آقای پدرامی رتبه 10 مدیریت دولتی و آقای آرش حامدی نژاد رتبه 9 مدیریت بازرگانی می باشند.

 

مشاور تخصصی ارشد مدیریت - مهدی کریمی 

مهدی کریمی هستم فارغ التحصیل رشته حسابداری از دانشگاه علامه طباطبایی ، رتبه 21 کنکور کارشناسی ارشد مدیریت مالی و در حال حاضر دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت مالی در دانشگاه شهید بهشتی .

راهنمایی و دبیرستان را در مدارس تیزهوشان گذراندم و در همان زمان افتخار کسب امتیاز ثبت اختراع را هم داشتم ، من در کنکور کارشناسی رتبه 1200 را در گروه ریاضی کسب کردم و به علت بازار کار فوق العاده و علاقه فردی وارد رشته حسابداری شدم و در طی این دوره با توجه به شناختی که نسبت به مباحث اقتصادی و مالی پیدا کردم و البته تجاربی که در حوزه بازار های مالی از جمله بازار بورس ، بازار فارکس و بازار ارز های دیجیتال بدست آوردم تصمیم گرفتم تا باقی عمر حرفه ای ام را به حوزه مالی اختصاص دهم .

رشته ی مدیریت مالی را به علت علاقه به حوزه بازار های مالی که حوزه ای رو به رشد و در حال گسترش است انتخاب کردم و صد البته بازار کار پر رونق و جذاب این رشته هم در این انتخاب بی تاثیر نبود ، اگر قصد ادامه ی تحصیل در این حوزه را دارید به شما نوبد آینده ای روشن را میدهم اما برای کسب موقعیت های شغلی برتر ، قدرت رقابت در این بازار و کسب درآمد خوب ، بدست آوردن رزومه ی قوی (رتبه برتر شدن در کنکور و تحصیل در دانشگاه های برتر) بسیار مهم است و بنده قصد دارم تا شما را در این مسیر یاری کنم .

داوطلبان کنکور ارشد رشته مدیریت مالی با ابهامات زیادی روبرو میشوند از جمله اینکه چه کتابی را باید مطالعه کرد ، چه زمانی برای هر درس باید گذاشته شود ، هر درسی را از چه زمانی باید شروع کرد ، از چه منابعی باید استفاده شود ، که با توجه به منحصر به فرد بودن هر یک از داوطلبین باید به این سوالات پاسخی مناسب با شرایط داد و من با توجه به تجربه ای که در این راه کسب کردم تصمیم دارم تا به شما کمک کنم دقیقا در مسیر درست قرار بگیرید ، هم از لحاظ انگیزشی و هم از لحاظ مطالعه به شیوه ی صحیح تا بتوانید در این مسیر موفق عمل کنید و با کسب رتبه ی برتر و قبولی در دانشگاه مورد نظرتان به هدف خود هم در جهت شغل ایده آل و هم درآمد ایده آل برسید .

طبق تجربه ی بنده بودن مشاوری با دانش کافی در کنار داوطلب که تسلط کافی نسبت به دروس رشته ، کتب مناسب هر درس ، ضرائب هر درس ، اهمیت دروس ، دانشگاه های ارائه دهنده ، درصد های لازم برای قبولی در هر دانشگاه و آخرین رتبه های قبولی هر دانشگاه داشته باشد میتواند برای داوطلب قدرت رقابتی بسیار خوبی نسبت به رقبا ایجاد کند که با توجه به رونق شدید بازار های مالی ایران و جهان و شدت گرفتن علاقه دانشجوبان به رشته مدیریت مالی ، داشتن مزیت رقابتی برای دستیابی به رتبه ی برتر که پله ی مهمی در جهت کسب اهداف بالاتر است را بیش از پیش با اهمیت میکند . ما قرار است در کنار هم با توجه به پیشینه تحصیلی شما برنامه ای هوشمند طراحی کنیم ، با توجه به زمان شما برنامه ریزی کنیم ، بهترین کتب را برای مطالعه انتخاب کنیم و در کنار شما باشیم تا با آرامش به بهترین ها در این حوزه دست پیدا کنید .

در خصوص کنکور کارشناسی ارشد موضوع حائز اهمیت بعدی دانشجو بودن یا شاغل بودن بعضی از داوطلبین است که آنها را دچار سردرگمی و نگرانی میکند ، ما در کنار شماییم تا با ارائه ی برنامه ای انعطاف پذیر با توجه به شرایط شغلی و تحصیلی شما اطمینان حاصل کنیم که به تمام اهداف خود به راحتی هر چه تمام تر دست پیدا خواهید کرد .

به پیشنهاد مشاور تخصصی مدیریت لطفا مطالب زیر را در سایت 3گام بخوانید.

معرفی کارشناسی ارشد مدیریت

مشاوره و برنامه ریزی برای کنکور ارشد مدیریت بازرگانی 

مصاحبه با رتبه های برتر ارشد مدیریت

آزمون های آزمایشی ارشد مدیریت

 

مشاور تخصصی ارشد مدیریت - محمد پدرامی 

سلام
من محمد پدرامی هستم، مشاور تخصصی رشته مدیریت دولتی در موسسه 3گام، رتبه 10 مدیریت دولتی،
رتبه 97 مدیریت صنعتی، رتبه 82 مدیریت تکنولوژی، رتبه 42 مدیریت منابع انسانی، که هدف من همان مدیریت دولتی بود.
ابتدا باید عرض کنم که رشته کارشناسی بنده مهندسی عمران بوده است و در این رشته من بسیار موفق بودم و سر پروژه های زیادی می رفتم و موفق بودم در رشتم؛ اما بعد از مطالعه کردن یک سری از کتابهای مدیریتی علاقه زیادی به رشته مدیریت پیدا کردم،در ابتدا حس می کردم که دروس مدیریت کاملا حفظی می باشد اما بعد متوجه شدم که نه تنها حفظی نیست بلکه کاملا مفهومی می باشد و به نوعی به درد زندگی خود فرد هم میخورد،و اینکه من به مدیریت در بخش عمومی علاقه بیشتری هم داشتم و البته مطمئناً مسئولیت های مدیریت در بخش عمومی بیشتر می باشد، بر همین اساس من رشته مدیریت دولتی را انتخاب کردم. من از اواسط ماه دی شروع به مطالعات جدی کردم.برنامه ریزی درست،انتخاب درست منابع،سازماندهی مرور،مطالعه موضوعی و...به من کمک کرد تا در کنکور کارشناسی ارشد موفق شوم. موقع انتخاب رشته من هر رشته و هر دانشگاهی که مورد نظرم بود می توانستم قبول بشم،که با توجه به علاقه ام رشته مدیریت دولتی گرایش توسعه منابع انسانی در دانشگاه تهران روزانه قبول شدم و در حال حاضر در آنجا دانشجو می باشم. در کل من برای رسیدن به این موفقیت و تجربه زمان که مهمترین چیز می باشد خرج کردم و حالا سایر دوستان می توانند از این تجربه ها با این تفاوت که زمانشون از دست نمی رود استفاده بکنند که البته نیاز به مدیریت و کنترل دارد.

افتخارات دوران دانشجویی:
-حضور در مسابقات مختلف بتن
-‏تسلط کامل به مجموعه مهارت های آفیس
-‏مسلط به کامپیوتر و اینترنت و جستجوی هوشمند و موثر
-‏سابقه مشاوره در زمینه های مختلف
-‏تدریس (به ویژه دروس ریاضی و آمار)
-پژوهش در زمینه های مختلف علمی


به صورت کلی ما در کنار شما هستیم که شما را از وضعیت موجود به وضعیت مطلوب که موفقیت در کنکور کارشناسی ارشد می باشد برسانیم و از سردرگمی شما در این مسیر و بی راه رفتن جلوگیری بکنیم.

 

 

مشاور تخصصی ارشد مدیریت - آرش حامدی نژاد

آرش حامدی نژاد هستم دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی بازاریابی دانشگاه تهران

در کنکور کارشناسی ارشد 1401 رتبه 9 گرایش بازرگانی و 5 فناوری اطلاعات کسب کردم.

دارای کارشناسی مهندسی عمران هستم و سپس با تغییر رشته وارد رشته مدیریت شدم.

رشته مدیریت به خاطر بازار کار و چشم انداز مناسبی که دارد در حال حاضر انتخاب درصد زیادی از داوطلبان کنکورارشد و دکتری میباشد

اما داوطلبان مطمئن باشند در صورت داشتن جدیت و تلاش، موفقیت در کنکور مدیریت برای همه عزیزان از هر رشته و با هر سطح علمی امکان پذیر است

مسیر مطالعه کنکور ارشد نیاز به برنامه ریزی همراه با صبر و تحمل زیاد دارد

از نظر من مهم ترین نکته در این مسیر استمرار در مطالعه است

سه ساعت مطالعه مستمر روزانه ارزش بسیار بیشتری از هشت ساعت مطالعه ای که با وقفه های زیاد همراه باشد دارد

انتخاب منبع درست یکی دیگر از نکات مهم است که معمولا داوطلبان مخصوصا داوطلبان تغییر رشته ای را در ابتدای مسیر دچار مشکل میکند

انتخاب منبع نیاز به مشورت و مشاوره دارد چرا که تغییر منبع در میانه مسیر لطمه زیادی به داوطلب میزند

پیشنهاد بنده در این زمینه ابتدا گرفتن مشاوره است و بعد وفادارماندن به منبع انتخابی است

بیشک در این دوره طولانی بارها به منبع مطالعه خود شک میکنید اما بهترین کارادامه راه با همان منبع است حتی اگر بهترین منبع موجود نباشد

نوع برنامه ریزی و تغییرات ان در طی زمان از اهمیت زیادی برخوردار است

با توجه به زمان باقی مانده تا کنکور و شرایط متفاوت هر داوطلب مانند شاغل بودن دانشجو بودن و ... برنامه ریزی انجام میشود

برنامه باید طوری باشد که در اواسط یا انتهای مسیر، مطالعه برای داوطلب فرسایشی نشود

چون جمع بندی در ماه پایانی اهمیت فوق العاده ای دارد و باید انرژی داوطلب برای این دوره حفظ شود.

 

چون که بنده خودم هم تغییر رشته دادم با مشکلات این داوطلبان و سوالاتی که برایشان ایجاد میشود اشنایی کامل دارم

این داوطلبان مطمئن باشند که با یک برنامه درست و منظم جدید بودن رشته مدیریت هیچ مشکلی برایشان ایجاد نمیکند بلکه ممکن است در بعضی موارد مانند درس ریاضی امار برای بچه های فنی مهندسی تبدیل به نقطه قوتشان بشود.

توصیه پایانی من برای دوره کنکور، دوری از تصمیمات عجولانه و درگیرنشدن با مسائل حاشیه ای کنکور است

خوشحال میشوم که بتوانم تجربیاتم در این دوره را در اختیار شما بگذارم و همراه با موسسه 3گام که تلاش زیادی برای ارامش داوطلبان میکند در این مسیر تا لحظه اخر همراه شما باشیم.

 

سایر بخش های مجموعه مدیریت

نظرات این مطلب

افزودن نظر جدید

 • تصویر فرد

  اسماعیل آفرین‏ - 01/9/21

  سلام من واسه کنکور ارشد مدیریت علوم انسانی ثبت نام کردم میخوام برم مدیریت صنعتی گرایش مدیریت پروژه خودم هم کارشناسی مهندسی مکانیک دارم لطفا واسه کنکور و ادامه من را راهنمایی کنید

 • تصویر فرد

  علی افراسیابی‏ - 01/2/29

  سلام.میخواستم ببینم.برای کنکور ارشد مدیریت که ۳۵۰سوال داره همه اش را باید پاسخ داد یا نه ؟؟؟؟ممنون میشم من را راهنمایی بفرمایید.
  مرسی

 • تصویر فرد

  محمد مقدم درخشان‏ - 01/2/31

  سلام خدمت شما نه بسته به گرایشی که انتخاب می کنید باید درسای همون گرایش رو پاسخ بدین

 • تصویر فرد

  آنیتا‏ - 00/5/4

  سلام من کارشناسى مهندسى صنایع خوندم براى ارشد براى ثبت تام بدون آزمون در استعداد هاى درخشلن مى تونم دفترچه مدیریت ها هم بخرم؟

 • تصویر فرد

  مسلم مهبودی‏ - 99/12/9

  سلام و احترام
  من در کنکور ارشد مدیریت منابع انسانی شرکت کردم خواستم بدونم از چه منابعی و انتشاراتی استفاده کنم که هم تدریس و هم تست اموزش داشته باشه .ایا شما چنین امکاناتی دارید و قبولی تضمینی؟ ممنون

 • تصویر فرد

  سعید‏ - 99/8/6

  با سلام خدمت دوستان، کارشناسی ارشد م.تکنولوژی دانشگاه علم و صنعت ایران،تهران قبول شدم البته مجازی،میخاستم بدونم ارزش داره که مجازی بخونم ، البته کارشناسیم رو م.بازرگانی گرفتم،مدرک ارشد مجازی این دانشگاه معتبر هست،اصلا مدرک مجازی اعتبار کافی رو دارا هست؟؟ خاهشا جواب بدید خیلی برام مهمه

 • تصویر فرد

  محمد مقدم درخشان‏ - 99/8/6

  سلام خدمت شما اعتبار مدرک بستگی داره به این که چه کاری بخواین باهاش انجام بدین ولی به صورت کلی در مورد دوره مجازی در نظر داشته باشین به دلیل آموزش محور بودن امکان اینکه دکتری بخونید وجود نداره 

 • تصویر فرد

  غنچه محمودی‏ - 99/6/15

  سلام خسته نباشید.ببخشید بین گرایش مدیریت صنعتی و گرایش کار افرینی کدوم بازارکاربهتری دارند؟یعنی میشه درامد بالاتری داشت

 • تصویر فرد

  سجاد متدین طوسی‏ - 99/6/10

  سلام ببخشید در انتخال رشته ،دانشگاه مهم تر هست یا نه؟
  مثلا در صورتی که داشنگاه دولتی خوب در بازرگانی قبوا نشدم ،دانشگاه رو عوض کنم یا رشته

 • تصویر فرد

  فاطیما محمدی نژاد‏ - 99/5/25

  سلام واقعا خسته نباشید استاد مقدم الان میبینم چقدر کارتون سخته، فقط یکم مهربون تر جواب ما رو بدین میدونم دلیل همه حرفاتون منطقی ولی یه ذره جدی برخورد میکنین خب ما اندازه شما نمیدونیم😐، ولی کارتون عالیه👌🏻

 • تصویر فرد

  محمد مقدم درخشان‏ - 99/5/26

  سلام ممنونم شما لطف دارین 
  گاهی وقتا سخت گیری ای اگر هست برای خود داوطلباس که انشاالله بتونن نتیجه مورد نظرشون رو بگیرن 
  برای شما هم ارزوی موفقیت دارم 

 • تصویر فرد

  Abdollah‏ - 99/2/5

  سلام خسته نباشید.
  ببخشید ، من برای کارشناسی زبان انگلیسی میخونم ، بنظرتون اگه ارشد رو مثلا یه رشته ای مثل مدیریت امتحان بدم ، و فقط زبان عمومی و تخصصی رو درصد بالا بزنم، بنظرتون میتونم امید داشته باشم که توی اون رشته رتبه خوبی بدست بیارم ؟
  اگه توی مدیریت این غیر ممکنه, تو چه رشته هایی چنین احتمال هست که فقط با زبان عمومی و تخصصی بشه رتبه خوب زیر ۱۰۰ اورد ؟ (غیر از ارشد زبان انگلیسی)
  ممنون میشم اگه جواب رو به ایمیلم بفرستین 🙏🙏

 • تصویر فرد

  آقای مقدم درخشان‏ - 99/2/20

  سلام وقت بخیر اگه معیارتون از رتبه خوب 
  رتبه زیر 100 باشه تو مدیریت این اتفاق نمیفته 
  در مورد بقیه رشته ها هم بعید می دونم 

 • تصویر فرد

  ابراهیم‏ - 98/11/20

  من لیسانس مهندسی خوندم و قصد دارم مدیرت صنعتی مدیرت پروژه امتحان بدم.
  با توجه به مهلت کم چه پیشنهادی برای درس خوندن دارید.
  سپاس از سما

 • تصویر فرد

  زهراتیموری فر‏ - 98/11/18

  سلام استاد خسته نباشید
  من دانشجویه کارشناسی مدیریت بازرگانی هستم
  و کنکور ارشد ۹۹ شرکت کرده ام و درس بازاریتبی رو نخوندم و میخام شروع کنم بخونم و در عرض یک هفته جمع بندیش کنم
  من رو راهنمایی میفرمایین!!؟
  متشکرم

 • تصویر فرد

  محمد مقدم درخشان‏ - 98/11/20

  سلام وقت بخیر 
  پایتون تو درس بازاریابی چطور هست؟ البته بعید می دونم با هر پایه ای یه هفته ای بخواید جمعش کنید!

 • تصویر فرد

  بهار‏ - 98/11/16

  سلام.من لیسانس حسابداری دارم.و کنکور 99 ارشد صنایع شرکت کردم.الان خیلی مردد هستم و فکر میکنم بهتر بوده که رشته مدیریت مالی رو انتخاب میکردم.میشه راهنماییم کنید.
  همچنین من سهمیه 5 درصدی ایثارگری دارم.با توجه به این سهمیه شانس قبولیم توی مدیریت بیشتره یا صنایع؟

 • تصویر فرد

  محمد مقدم درخشان‏ - 98/11/20

  سلام وقت بخیر 
  با توجه به اطلاعاتی که دادین نمیشه خیلی پاسخ دقیقی به شما داد 
  سهمیه ها هم بستگی به سایر شرکت کننده همون سال هر رشته داره و اینجوری نیست تو یه رشته از قبل شانس بیشتری داشته باشین یا شانس کمتر

 • تصویر فرد

  سعید شمشیری‏ - 96/10/1

  سلام من کارشناسی عمران دارم و الانم سربازم تا عید می خواستم برای ارشد تازه شروع کنم میدونم خیلی دیره و زمان ندارم و از طرفی هم هنوزم خدمتم تموم نشده
  به نظرتون چه گرایشی انتخاب کنم؟ من به کامپیوتر و تکنولوژی هم علاقه زیادی دارم و می خوام تو ادارات و بانک استخدام بشم
  و اینکه با توجه به زمان کم به نظرتون رو چ درس هایی وقت بذارم که قبولیم بالا باشه

 • تصویر فرد

  فرهاد حیدری‏ - 96/2/22

  برای کسی که تو کنکور ارشد مدیریت مثلا رتبه یک بشه امیدی برای پیدا کردن کار هست؟؟؟

 • تصویر فرد

  خانم پور واحدی‏ - 96/3/2

  سلام دوست عزیز پیدا کردن کار ربطی به رتبه نداره
  ولی توی دانشگاه خوب تحصیل کردن کمک میکنه تا کارمناسب تری پیدا کنید

 • تصویر فرد

  کیمیا‏ - 95/10/8

  سلام من دانشگاه تهرانی هستم از اموزش مدیریت پرسیدن همچین دانشجویی ندارند.

 • تصویر فرد

  خانم پور واحدی‏ - 95/10/9

  سلام دوست عزیز
  متشکریم بابت پیگیری تون.
  آموزش رو نمیدونم ولی برای اطمینان می تونید از دکتر پور عزت استاد تمام دانشکده مدیریت جویا بشید.
  موفق باشید

 • تصویر فرد

  رضابلخم‏ - 95/7/28

  سلام
  من رشته ام مهندسی صنایع تو دانشگاه ازاد هست اصلا اطلاعات ندارم از مدیریت ولی دوست دارم وارد دانشگاه تهران بشم شغل اینده برام مهم نیس ولی خیلی نسبت به قبولی تو دانشگاه تهران نا امید هستم میتونین راهنماییم کنین از کجا شروع کنم؟

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - 95/8/2

  گرایشهای کم طرفدار رو خیلی راحت تو تهران قبول میشید.

 • تصویر فرد

  ZAHRA‏ - 95/4/14

  سلام وخسته نباشین .ازمشاور محترم سایت سوالی داشتم ببخشید سوالم طولانی میشه .گارشناسی مکانیک ار دانشگاه دولتی دارم ولی با معدل پایین.به فکر تغییر رشته برا ارشد افتادم خیلی به صنابع غلاقه داشتم ولی چون احتمال قبولیم کم بود به خاطز اشنا نبودن درس ها ونبود کلاس تو شهرستان وچون هدفم قبولی تو تهران بود .ارشد مدیریت دادم امسال چون برام نتیجه اور بود.تو همه گرایش ها زیر ۳۰ شدم ومدیرت صنعتی هم صد .بعضی گرایش ها چون به خصوصیات ذاتیم نمیخوردانتخاب رشته نکردم ..به اختمال ۹۰درصد مدیرت منابع انسانی خودتهران قبولم .من یکم نا گاهانه تصمیم گرفتم .الان چیزی که هنوز نرفته دلسرد شدم اینکه فکر میکنم رشته مدیریت طوریه که بری دانشگاه چیز جدیدی برات نداره وهمه بدون تحصیلات هم بلدن .میشه یه نصیحتی بهم کنین تا دیدم عوض بشه ؟نظزتون درمورد این رشته چیه؟خیلی دوست دارم شروع وپیشرفت خوبی داشته باشم تو رشتم .ممنونم

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - 95/4/15

  سلام. با توجه به رشته لیسانستون اگر مثلا رشته بازرگانی و یا منابع انسانی رو بخونید خیلی تو بازار کار مدرکتون به دردتون می خوره و با توجه به اعتبار دانشگاهی که توش قبول خواهید شد خیلی براتون پرستیژ قائل خواهند شد. حداقلش اینطوری شما چندین پله بالاتر از خود بچه های مدیریت قرار خواهید داشت.

شما هم نظرتان را در مورد این مطلب بگویید.

loading

انتخاب رشته ارشد مدیریت