اعلام نتایج اولیه و انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد 98

تعداد بازدید 5482 دفعه

براساس اعلام سازمان سنجش، نتایج و کارنامه های اولیه آزمون کارشناسی ارشد سال 98، روز نهم خرداد ماه منتشر می شود.

اعلام نتایج و کارنامه های آزمون کارشناسی ارشد سال 98

امسال به دلیل وقوع سیل در برخی از نقاط کشور و عدم آمادگی داوطلبان، زمان برگزاری آزمون کارشناسی ارشد 98 به تعویق افتاد.

طبیعتا نتایج و کارنامه های آزمون کارشناسی ارشد سال 98، هم با تاخیر اعلام و در سامانه اعلام نتایج کارشناسی ارشد سازمان سنجش منتشر می شود. احتمال این که نتایج یک روز زودتر از اعلام  سازمان سنجش منتشر شود نیز وجود دارد، زیرا براساس سالهای قبل، همیشه سازمان سنجش، زودتر از تاریخ اعلامی، نتایج را اعلام کرده است. به عنوان مثال سال گذشته، یک روز زودتر از زمان اعلامی در اطلاعیه خود نتایج را اعلام کرد.

 

انتخاب رشته کارشناسی ارشد 98

پس از اعلام نتایج اولیه کارشناسی ارشد 98 و مشخص شدن، رتبه های داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد، داوطلبان به تکاپوی می افتند تا بببیندی با رتبه به دست آمده کجا قبول می شوند و در نتیجه، فرآیند انتخاب رشته به صورت خودجوش توسط داوطبان آغاز می شود. براساس اعلام سازمان سنجش، دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد سال 98، یک روز بعد از اعلام نتایج منتشر می شود که با انتشار آن می توانید از همین صفحه، دفترچه را دانلود کنید. اینکه با چه رتبه ای کجا قبول می شوید، بسیار اهمیت دارید و برای این کار، موسسه 3گام، بهترین، دقیق ترین و قوی ترین سیستم نرم افزاری ممکن را در انتخاب رشته کارشناسی ارشد دارد.

 

ثبت نام و شروع مشاوره و برنامه ریزی

 

دانلود دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد سال 98

با انتشار دفترچه کارشناسی ارشد سال 98، در سایت سازمان سنجش، کد رشته های جدید اعلام می شود و با اعلام این کد رشته ها، ظرفیت های پذیرش جدید برای سال 98 مشخص می گردد. با مشخص شدن ظرفیت ها و اعلام رتبه های هر یک از داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد 98، عملا کار انتخاب رشته به صورت جدی دنبال می شود. از طریق لینک زیر به محض انتشار دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد سال 98، می توانید، دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد سال 98 سازمان سنجش و دانشگاه آزاد را دانلود کنید.

 

دانلود دفترچه کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

 

پر کردن فرم انتخاب رشته کارشناسی ارشد سال 98 در سایت سازمان سنجش

پس ازاین که با توجه به رتبه و اولیت بندی خود، انتخابهای خود را مشخص کردید، شما باید تا سقف 100 انتخاب را در فرم آنلاین موجود در سامانه کارشناسی ارشد سازمان سنجش وارد کنید. برای این که بتوانید این فرم را به دقت پر کنید، باید اطلاعاتی در زمینه های مختلف داشته باشید. اطلاعاتی که نیاز دارد را ما در این صفحه قرار داده ایم. همچنین شما می توانید از خدمات مشاوره حضوری و تلفنی گام نیز برای مشاوره انتخاب رشته کارشناسی ارشد سال 98 خود استفاده نمایید.

 

راهنمای کامل انتخاب رشته کارشناسی ارشد سال 98

 

مشاوره های حضوری و تلفنی انتخاب رشته ارشد 98

نظرات این مطلب

افزودن نظر جدید
 • تصویر فرد

  ایرج ناصری‏ - 97/3/18

  سلام.چگونه میتوانم به صفحه انتخاب رشته که دیروزانجام شددسترسی داشته باشم

 • تصویر فرد

  میلاد مهر‏ - 97/3/10

  با سلام
  با رتبه 1209 رشته مدیریت کسب و کارروزانه کجاها میشه قبول شد؟؟؟

 • تصویر فرد

  شهاب‏ - 97/3/9

  بارتبه 1453تربیتی شبانه قبول میشم چند درصد

 • تصویر فرد

  احمد رضا‏ - 97/3/9

  سلام وقتتون بخير
  لطف كنيد بفرماييد كه
  با رتبه ٦٨٠ هوا فضا كجا ممكنه قبول بشم.
  با تشكر

شما هم نظرتان را در مورد این مطلب بگویید.

تصویر فرد