مشاور تخصصی ارشد مهندسی ایمنی، بهداشت و محیط زیست (HSE)

تعداد بازدید 160 دفعه

مشاور تخصصی کارشناسی ارشد رشته مهندسی ایمنی، بهداشت و محیط زیست (HSE)، جناب آقای حسین حجتی سیاح می باشند.

رزرو مشاوره با رتبه های برتر

مشاور تخصصی ارشد رشته های محیط زیست، بهداشت حرفه ای و ایمنی صنعتی

من حسین حجتی سیاح مشاور تخصصی رشته های گروهHSE  شامل بر ایمنی صنعتی ، بهداشت حرفه ای و محیط زیست در موسسه 3گام ، رتبه 7کنکور دکترا مهندسی محیط زیست و دانشجوی دکترا دانشگاه تهران و دانش آموخته دانشگاه شهید بهشتی در مقطع کارشناسی در رشته ایمنی صنعتی و بهداشت محیط کار  هستم و هم اکنون به عنوان استاد دانشگاه انرژی به عنوان اولین دانشگاه تخصصی انرژی و  HSE مشغول به کار هستم.

علاوه بر سابقه تدریس دانشگاه در حوزه HSE، سابقه تدریس دروس مرتبط با HSE در وزارت خانه های دولتی  و همچنین همکاری با صنایع برتر کشور در این حوزه و سابقه همکاری بعنوان محقق در پروژه ملی واکاوی خطر را دارا می باشم.

در ادامه فعالیت ها در حوزه HSE  موفق به کسب رتبه برتر در مسابقات کشوری HSE TALK به میزبانی دانشگاه تهران شده و افتخار همکاری با معاونت بهداشت و درمان دانشگاه تهران در انجمن همیاران HSE را دارم.

در ادامه فعالیت های پژوهشی موفق به تالیف 5عنوان مقاله در حوزه های ایمنی، بهداشت و محیط زیست شده که اخرین آنها با عنوان  " مدل سازی تاثیرات متقابل محدودیت منابع آب شرب و جمعیت با محوریت سیستم دینامیک تحت نرم افزار Vensim" در دانشگاه تهران پذیرفته و جهت ارائه شفاهی در روز کنفرانس پذیرفته شده است، در ضمن برای دسترسی به دیگر مقالات اینجانب با ورود به سایت سیویلیکا و جستجوی نام اینجانب امکان دسترسی به مقالات مهیا گردیده است.

علاوه بر تحصیلات اکادمیک در حوزه ایمنی، بهداشت و محیط زیست شرکت در دوره های مرتبط با این حوزه در راستای افزایش سطح علمی نیز میتوان به گواهینامه های ذیل اشاره کرد:

 • تشریح الزامات ممیزی سیستم های مدیریتی ایزو 45001
 • تشریح الزامات سیستم مدیریتی ایزو 45001
 • تشریح الزامات ممیزی داخلی سیستم مدیریت ایزو 45001
 • تشریح الزامات سیستم مدیریتی ایزو 14001
 • تحلیل ریسک و فرصت های HSE
 • آنالیز رویداد
 • ایمنی کار در ارتفاع

با توجه به سابقه تدریس در دانشگاه در حوزه تخصصی ایمنی، بهداشت و محیط زیست در دروس ذیل امکان راهنمایی شما دانشجویان در مورد نکات مهم کنکوری جهت مطالعه مناسب توسط اینجانب مقدور می باشد.

 • مهندسی آب و فاضلاب
 • مهندسی فاکتورهای انسانی
 • سنجش و ارزیابی محیط کار
 • مدیریت ایمنی
 • قوانین و استانداردهای ایمنی و بهداشت
 • مدیریت و پیاده سازی پروژه های ایمنی
 • مدیریت بحران
 • سلامت و ایمنی در مدارس

دروس فوق تنها گوشه ای از عناوین تدریسی اینجانب در دانشگاه می باشد.

مشکل اول داوطلبان:

با توجه به اینکه برای شرکت در کنکور ارشد و دکترا یکی از اصلی ترین مشکلات داوطلبان شناسایی منابع معتبر می باشد با توجه به تجربه اینجانب در کسب رتبه 7 کنکور دکترا و تسلط کامل در نحوه شناسایی منابع ، امکان شناسایی منابع معتبر و کنکوری برای داوطلبان جهت مطالعه در فرصت کم باقی مانده تا کنکور ارشد و دکترا  کاملا مهیا می باشد.

مشکل دوم داوطلبان:

در ضمن با توجه به فرصت کم باقی مانده تا کنکور و با توجه به مشغله داوطلبان کنکور ارشد و دکترا که اغلب شاغل نیز می باشد برنامه ربزی درسی کاملا متناسب با این معیارها اناجام شده تا در کم ترین زمان بیشترین بازدهی حاصل شود و اصلا نیاز به درس خواندن به میزان 10 الی 12 ساعت مانند کنکور کارشناسی در اروش اختصاصی بنده نمی باشد.

مشکل سوم داوطلبان:

با توجه به دارا بودن مدرک زبان UTEPT با نمره 81 توسط اینجانب و از آنجاییکه درس زبان از جمله دروسی می باشد که اکثر داوطلبان در آن ضعف دارند با مشاوره و راهنمایی اینجانب این نقطه ضعف تبدبل به نقطه قوت و کسب رتبه برتر توسط داوطلب خواهد گردید و نگرانی در این مورد متوجه داوطلبان نخواهد بود.

مشکل چهارم داوطلبان:

داوطلبانی که از رشته های دیگر قصد شرکت در کنکور ارشد یا دکترا در رشته های ایمنی، بهداشت و محیط زیست را دارند بدون هیچ نگرانی از این تغییر طبق برنامه ریزی بنده و فقط با مطالعه منابع پیشنهادی حتی در این زمان کم امیدورا به کسب رتبه های برتر کنکور خواهند بود.

در پایان از ابتدا مسیر تا رسیدن به موفقیت و کسب رتبه های برتر کنکور ارشد و دکترا اینجانب به پشتوانه سالها تجربه و تدریس در دانشگاه های برتر کشور در  کنار شما خواهم بود.

رزرو مشاوره با رتبه های برتر

سایر بخش های مهندسی ایمنی، بهداشت و محیط زیست (HSE)

نظرات این مطلب

افزودن نظر جدید

شما هم نظرتان را در مورد این مطلب بگویید.

تصویر فرد
CaptchaMvc