ظرفیت پذیرش کارشناسی ارشد هماتولوژی به تفکیک دانشگاه 1400

ظرفیت پذیرش کارشناسی ارشد هماتولوژی را به تفکیک دانشگاه های پذیرنده این رشته در جدول زیر مشاهده می کنید. اطلاع از ظرفیت پذیرش کارشناسی ارشد هماتولوژی به شما کمک می کند تا برای قبولی در دانشگاه مورد نظر خود برنامه ریزی بهتری داشته باشید.

 

ظرفیت پذیرش کارشناسی ارشد هماتولوژی به تفکیک دانشگاه 1400

یکی از مباحث مهم در کنکور کارشناسی ارشد هماتولوژی (خون شناسی) اطلاعات مربوط به ظرفیت پذیرش این رشته می باشد. اطلاع از ظرفیت پذیرش کارشناسی ارشد هماتولوژی به شما کمک می کند تا برای قبولی در دانشگاه مورد نظر خود برنامه ریزی بهتری داشته باشید. در نظر داشته باشید ظرفیت پذیرش دانشگاه ها در سال های مختلف برای کارشناسی ارشد رشته هماتولوژی ممکن است متفاوت باشد اما معمولا در همین محدوده قرار دارد. این اطلاعات مستقیما از دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت استخراج شده است. در جدول زیر ظرفیت پذیرش کارشناسی ارشد هماتولوژی دانشگاه های دولتی 1400 را مشاهده می کنید.

 

 

ظرفیت پذیرش کارشناسی ارشد هماتولوژی دانشگاه های دولتی 1400

مجموع ظرفیت پذیرش برای دوره عادی کارشناسی ارشد هماتولوژی دانشگاه های دولتی 35 نفر و مجموع ظرفیت پذیرش برای دوره شهریه پرداز این رشته 8 نفر می باشد. ظرفیت پذیرش کارشناسی ارشد هماتولوژی دانشگاه های دولتی 1400 را در جدول زیر مشاهده می کنید.

 

جدول ظرفیت پذیرش کارشناسی ارشد هماتولوژی دانشگاه های دولتی 1400

نام دانشگاه

ظرفیت دوره عادی

ظرفیت دوره شهریه پرداز

اهواز

3

0

ایران

3

1

بوشهر

2

1

بیرجند

3

0

تبریز 3 1
تهران 3 1
زنجان 3 0

سازمان انتقال خون ایران

3

1

شهید بهشتی 3 1
شیراز 3 1

کرمان

3

0

مشهد

3

1

 

نظرات این مطلب

افزودن نظر جدید

 • تصویر فرد

  سپهر‏ - 01/3/2

  سلام اگه کسی با سهمیه ایثارگری 5 درصد برای ارشد شرکت کنه و قبول بشه آیا برای دکترا هم میتونه از سهمیه استفاده کنه یا فقط حق استفاده برای یکبار داره؟؟

 • تصویر فرد

  محمد مقدم درخشان‏ - 01/3/2

  سلام خدمت شما پاسخ سوالتون تو لینک زیر هست
  استفاده مجدد از سهمیه 

شما هم نظرتان را در مورد این مطلب بگویید.

loading

3گام: مسیر مطمئن موفقیت