ظرفیت پذیرش کارشناسی ارشد ارزیابی فناوری سلامت به تفکیک دانشگاه 1400

تعداد بازدید 74 دفعه

ظرفیت پذیرش کارشناسی ارشد ارزیابی فناوری سلامت سال 1400 را به تفکیک دانشگاه های پذیرنده در جدول زیر مشاهده می کنید. اطلاع از ظرفیت پذیرش کارشناسی ارشد ارزیابی فناوری سلامت به شما کمک می کند تا برای قبولی در دانشگاه مورد نظر خود برنامه ریزی بهتری داشته باشید.

رزرو مشاوره با رتبه های برتر

کانال تلگرامی ارشد وزارت بهداشت

 

ظرفیت پذیرش کارشناسی ارشد ارزیابی فناوری سلامت به تفکیک دانشگاه 1400

اطلاع از ظرفیت پذیرش کارشناسی ارشد ارزیابی فناوری سلامت در شناخت کارشناسی ارشد ارزیابی فناوری سلامت ضروری است و به شما کمک می کند تا برای قبولی در دانشگاه مورد نظر خود برنامه ریزی بهتری داشته باشید. در نظر داشته باشید ظرفیت پذیرش دانشگاه ها در سال های مختلف برای کارشناسی ارشد رشته ارزیابی فناوری سلامت ممکن است متفاوت باشد اما معمولا در همین محدوده قرار دارد. این اطلاعات مستقیما با دانلود دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت استخراج شده است. در جداول زیر ظرفیت پذیرش کارشناسی ارشد ارزیابی فناوری سلامت دانشگاه های دولتی 1400 را مشاهده می کنید.

 

رزرو مشاوره با رتبه های برتر

 

ظرفیت پذیرش کارشناسی ارشد ارزیابی فناوری سلامت دانشگاه های دولتی 1400

مجموع ظرفیت پذیرش برای دوره عادی کارشناسی ارشد ارزیابی فناوری سلامت دانشگاه های دولتی 12 نفر و مجموع ظرفیت پذیرش برای دوره شهریه پرداز این رشته 0 نفر می باشد. ظرفیت پذیرش کارشناسی ارشد ارزیابی فناوری سلامت دانشگاه های دولتی 1400 را در جدول زیر مشاهده می کنید.

 

جدول ظرفیت پذیرش کارشناسی ارشد ارزیابی فناوری سلامت دانشگاه های دولتی 1400

نام دانشگاه

ظرفیت پذیرش دوره عادی

ظرفیت پذیرش دوره شهریه پرداز

ایران

3

0

تهران 3 0
کرمان 3 0
یزد 3 0

 

رزرو مشاوره با رتبه های برتر

کانال تلگرامی ارشد وزارت بهداشت

نظرات این مطلب

افزودن نظر جدید

شما هم نظرتان را در مورد این مطلب بگویید.

تصویر فرد
CaptchaMvc