دانلود آزمون های آزمایشی سنجش، قلمچی، گاج - کنکور ریاضی (سال های 97 تا 99)

دانلود آزمون های آزمایشی سنجش، قلمچی، گاج کنکور تجربی
دانلود آزمون های آزمایشی سنجش، قلمچی، گاج کنکور ریاضی

 

با توجه به تعدد موسسات برگزارکننده آزمون های آزمایشی در کنکور ریاضی، مانند آزمون های آزمایشی سنجش، قلمچی، گاج و مبتکران، داوطلبان برای یافتن نقاط ضعف و حفظ نقاط قوت خود، همیشه این سوال در ذهنشان وجود دارد که با توجه به عوامل مختلف یک آزمون آزمایشی استاندارد، مانند سطح و کیفیت سوالات، بهتر است در کدام آزمون آزمایشی شرکت کنند.

شرکت در آزمون های آزمایشی مختلف برای همه داوطلبان امکان پذیر نیست ولی دانلود سوالات آزمون های آزمایشی سنجش، قلمچی و گاج این امکان را برای شما عزیزان فراهم می کند که از اولین آزمون تا آخرین آزمونی که این موسسات در سال های تحصیلی 97 تا 99 برگزار کردند را به راحتی دانلود کنید و مورد استفاده قرار دهید. همچنین حل سوالات آزمون های آزمایشی سال های گذشته و بررسی پاسخنامه تشریحی آن ها در دوران جمع بندی، یکی از مهم ترین مسائلی است که مشاوران کنکور سراسری 3گام، به داوطلبان پیشنهاد می دهند. پاسخ به سوالات آزمون های آزمایشی سال های گذشته باعث می شود که داوطلبان بتوانند مفاهیم اساسی و حتی نکات ریز را در قالب تست های جامع درک کنند. همچنین می توانند با شبیه سازی کنکور سراسری، شرایط آزمون را تجربه، نقاط قوت و ضعف خود را شناسایی و مدیریت زمان جهت پاسخگویی به سوالات را تمرین نمایند.

در ادامه شما داوطلبان عزیز می توانید سوالات به همراه پاسخنامه تشریحی آزمون های آزمایشی سنجش، قلمچی و گاج را که طی دوره‌های مختلف برگزار شده است، به صورت رایگان دریافت کنید. با آرزوی موفقیت برای تک تک شما عزیزان.

برای ارتباط با مشاوران کنکور سراسری 3گام و دریافت یک جلسه مشاوره حضوری یا تلفنی رایگان به لینک زیر مراجعه نمایید. 

 

 

دانلود آزمون های آزمایشی قلمچی دهم ریاضی + پاسخ تشریحی

دانلود آزمون های آزمایشی قلمچی یازدهم ریاضی + پاسخ تشریحی

دانلود آزمون های آزمایشی قلمچی دوازدهم ریاضی + پاسخ تشریحی

دانلود آزمون های آزمایشی سنجش دهم ریاضی + پاسخ تشریحی

دانلود آزمون های آزمایشی سنجش یازدهم ریاضی + پاسخ تشریحی

دانلود آزمون های آزمایشی سنجش دوازدهم ریاضی + پاسخ تشریحی

دانلود آزمون های آزمایشی گاج دهم ریاضی + پاسخ تشریحی

دانلود آزمون های آزمایشی گاج یازدهم ریاضی + پاسخ تشریحی

دانلود آزمون های آزمایشی گاج دوازدهم ریاضی + پاسخ تشریحی