رشته های مجاز برای کنکور ارشد حشره شناسی - لیست کامل مدارک مورد پذیرش حشره شناسی پزشکی

رشته های مجاز برای کنکور ارشد حشره شناسی پزشکی و مبارزه با ناقلین وزارت بهداشت به صورت کامل در جدول پایین لیست شده است. اگر رشته شما در لیست مدارک مورد پذیرش برای شرکت در کنکور ارشد حشره شناسی نباشد امکان شرکت در کنکور این رشته را ندارید. اطلاعات جدول رشته های مجاز برای شرکت در کنکور ارشد حشره شناسی به روز و مطابق با آخرین اطلاعیه سنجش پزشکی است و می توانید از اطلاعات آن استفاده کنید.

 

رشته های مجاز برای کنکور ارشد حشره شناسی پزشکی - لیست کامل مدارک مورد پذیرش حشره شناسی پزشکی

با دانلود دفترچه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت می توانید از لیست کامل مدارک مورد پذیرش برای شرکت در کنکور کارشناسی ارشد رشته حشره شناسی پزشکی و مبارزه با ناقلین مطلع شوید اما برای دسترسی راحت این لیست را در جدول زیر قرار داده ایم. اگر رشته ی شما جزء رشته های لیست زیر نباشد مجاز به شرکت در کنکور ارشد حشره شناسی پزشکی نخواهید بود. اطلاع از رشته های مجاز برای شرکت در یک رشته خاص در کنکور ارشد وزارت بهداشت اولین گام برای شروع روند مطالعه داوطلبان هست و معمولا فکر داوطلبان را به خود مشغول می کند به همین دلیل لیست کامل رشته های مجاز برای شرکت در کنکور ارشد حشره شناسی پزشکی (بیولوژی) و کنترل ناقلین بیماری ها را برای شما آماده کرده ایم که با خیال راحت بتوانید برای کنکور ارشد این رشته آماده شوید. لیست رشته های مجاز برای کنکور ارشد حشره شناسی پزشکی مطابق با آخرین اطلاعیه مرکز سنجش پزشکی می باشد و می توانید برای شرکت در کنکور ارشد وزارت بهداشت 1400 از این اطلاعات استفاده کنید. برای راحتی کار شما لیست رشته های مجاز به ترتیب حروف الفبا مرتب شده است.
همچنین اگر رشته شما در لیست رشته های مجاز وجود دارد می توانید برای آشنایی بیشتر با این رشته مطالب زیر را مطالعه کنید: 

معرفی کارشناسی ارشد حشره شناسی پزشکی و مبارزه با ناقلین

منابع وزارت بهداشت برای کنکور کارشناسی ارشد حشره شناسی پزشکی

منابع کنکور ارشد حشره شناسی پزشکی 

 

 

جدول مدارک مورد پذیرش در کنکور ارشد حشره شناسی (بیولوژی) و کنترل ناقلین بیماری ها

رشته امتحانی

مدارک مجاز مورد پذیرش در کنکور ارشد حشره شناسی (بیولوژی) و کنترل ناقلین بیماری ها

حشره شناسی (بیولوژی) و کنترل ناقلین بیماری ها

 

بیولوژی و کنترل ناقلین بیماری ها

بهداشت عمومی

بهداشت حرفه ای

زیست شناسی (کلیه گرایش ها)

حشره شناسی پزشکی و مبارزه با ناقلین

گیاه پزشکی

علوم زیستی

علوم آزمایشگاهی

علوم آزمایشگاهی دامپزشکی

مهندسی بهداشت محیط

مهندسی کشاورزی (کلیه گرایش ها)

 

 

شما می توانید برای آمادگی کنکور ارشد حشره شناسی پزشکی از یک جلسه رایگان مشاوره تخصصی حشره شناسی پزشکی و مبارزه با ناقلین استفاده کنید.

 

سوالات متداول:

🔥 با چه مدرک لیسانسی می توانم در کنکور ارشد حشره شناسی پزشکی شرکت کنم؟

دارندگان مدرک 11 رشته کارشناسی از جمله : گیاه پزشکی و علوم زیستی می توانند در کنکور ارشد حشره شناسی پزشکی شرکت کنند. برای مشاهده لیست کامل رشته های مجاز شرکت در کنکور ارشد حشره شناسی پزشکی می توانید روی لینک زیر کلیک کنید. 
رشته های مجاز برای شرکت در کنکور ارشد حشره شناسی پزشکی

 

🔥 لیست رشته های مجاز برای کنکور ارشد حشره شناسی پزشکی که اعلام کرده اید بر چه اساسی است؟

مدارک مورد پذیرش برای شرکت در کنکور ارشد حشره شناسی مطابق با آخرین اطلاعیه مرکز سنجش آموزش پزشکی می باشد. اطلاعیه سنجش پزشکی تنها مرجع اعلام دقیق مدارک مورد پذیرش است.

🔥 رشته لیسانس من در لیست مدارک مورد پذیرش وجود داشت، برای شرکت در کنکور ارشد حشره شناسی چه کاری باید انجام دهم؟

اگر رشته شما در لیست رشته های مجاز باشد، نیاز به اقدام خاصی ندارید و می توانید در ثبت نام کنکور ارشد بهداشت رشته ی حشره شناسی را انتخاب کنید. اما دقت داشته باشید که با توجه به اینکه تغییر رشته می دهید باید اطلاعات کامل در مورد این رشته از جمله: منابع کنکور ارشد حشره شناسی، دروس و ضرایب دروس کنکور ارشد حشره شناسی، دانشگاه های پذیرنده  و ... کسب کنید که بتوانید موفق شوید. همچنین با مراجعه به همین مطلب و ثبت نام می توانید از یک جلسه مشاوره رایگان با مشاور تخصصی رشته حشره شناسی استفاده کنید. 

نظرات این مطلب

افزودن نظر جدید

شما هم نظرتان را در مورد این مطلب بگویید.

loading

3گام: مسیر مطمئن موفقیت