رشته های مجاز برای کنکور ارشد آمار زیستی - لیست کامل مدارک مورد پذیرش آمار زیستی

رشته های مجاز برای شرکت در کنکور کارشناسی ارشد آمار زیستی وزارت بهداشت به صورت کامل در جدول پایین لیست شده است. اگر رشته شما در لیست مدارک مورد پذیرش برای شرکت در کنکور ارشد آمار زیستی نباشد، امکان شرکت در کنکور این رشته را ندارید. اطلاعات جدول رشته های مجاز برای شرکت در کنکور ارشد آمار زیستی به روز و مطابق با آخرین اطلاعیه سنجش پزشکی است و می توانید از اطلاعات آن استفاده کنید.

 

رشته های مجاز برای کنکور ارشد آمار زیستی - لیست کامل مدارک مورد پذیرش آمار زیستی

با دانلود دفترچه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت می توانید از لیست کامل مدارک مورد پذیرش برای شرکت در کنکور کارشناسی ارشد رشته آمار زیستی مطلع شوید؛ اما برای دسترسی راحت این لیست را در جدول زیر ارائه داده ایم. اگر رشته ی شما جزء رشته های لیست زیر نباشد، مجاز به شرکت در کنکور ارشد آمار زیستی نخواهید بود. اطلاع از رشته های مجاز برای شرکت در یک رشته خاص در کنکور ارشد وزارت بهداشت اولین گام برای شروع روند مطالعه داوطلبان هست و معمولا فکر داوطلبان را به خود مشغول می کند؛ به همین دلیل لیست کامل رشته های مجاز برای شرکت در کنکور ارشد آمار زیستی را بر اساس اطلاعات دفترچه کارشناسی ارشد آمار زیستی برای شما آماده کرده ایم که با خیال راحت بتوانید برای کنکور ارشد این رشته آماده شوید.

لیست رشته های مجاز برای کنکور ارشد آمار زیستی مطابق با آخرین اطلاعیه مرکز سنجش پزشکی می باشد و می توانید برای شرکت در کنکور ارشد وزارت بهداشت 1400 از این اطلاعات استفاده کنید. 
همچنین اگر رشته شما در لیست رشته های مجاز وجود دارد، می توانید برای آشنایی بیشتر با این رشته مطالب زیر را مطالعه کنید:

 معرفی کارشناسی ارشد آمار زیستی

منابع وزارت بهداشت برای کنکور کارشناسی ارشد آمار زیستی​

منابع کنکور ارشد آمار زیستی

 

 

جدول مدارک مورد پذیرش در کنکور ارشد آمار زیستی

رشته امتحانی

مدارک مجاز مورد پذیرش در کنکور ارشد آمار زیستی

آمار زیستی

کلیه کارشناسی های علوم پزشکی

آمار

ریاضی

علوم کامپیوتری

دکتری عمومی گروه پزشکی

دکترای حرفه ای دامپزشکی

 

شما می توانید برای آمادگی کنکور ارشد آمار زیستی از یک جلسه رایگان مشاوره تخصصی آمار زیستی استفاده کنید.

 

 

 

سوالات متداول:

🔥 با چه مدرک لیسانسی می توانم در کنکور ارشد آمار زیستی شرکت کنم؟

دارندگان مدرک 6 رشته کارشناسی از جمله : آمار و ریاضی می توانند در کنکور ارشد  آمار زیستی شرکت کنند. برای مشاهده لیست کامل رشته های مجاز شرکت در کنکور ارشد  آمار زیستی  می توانید روی لینک زیر کلیک کنید. 
رشته های مجاز برای شرکت در کنکور ارشد  آمار زیستی 

🔥 لیست رشته های مجاز برای کنکور ارشد آمار زیستی که اعلام کرده اید بر چه اساسی است؟

مدارک مورد پذیرش برای شرکت در کنکور ارشد آمار زیستی مطابق با آخرین اطلاعیه مرکز سنجش آموزش پزشکی می باشد. اطلاعیه سنجش پزشکی تنها مرجع اعلام دقیق مدارک مورد پذیرش است.

🔥 رشته لیسانس من در لیست مدارک مورد پذیرش وجود داشت برای شرکت در کنکور ارشد آمار زیستی چه کاری باید انجام دهم؟

اگر رشته شما در لیست رشته های مجاز باشد نیاز به اقدام خاصی ندارید و می توانید در ثبت نام کنکور ارشد بهداشت رشته ی آمار زیستی را انتخاب کنید. اما دقت داشته باشید که با توجه به اینکه تغییر رشته می دهید باید اطلاعات کامل در مورد این رشته از جمله: منابع کنکور ارشد آمار زیستی، دروس و ضرایب دروس کنکور ارشد آمار زیستی، دانشگاه های پذیرنده  و ... کسب کنید که بتوانید موفق شوید. همچنین با مراجعه به همین مطلب و ثبت نام می توانید از یک جلسه مشاوره رایگان با مشاور تخصصی رشته آمار زیستی استفاده کنید. 

نظرات این مطلب

افزودن نظر جدید

شما هم نظرتان را در مورد این مطلب بگویید.

loading

3گام: مسیر مطمئن موفقیت