رشته های مجاز برای کنکور ارشد شیمی دارویی - لیست کامل مدارک مورد پذیرش شیمی دارویی

رشته های مجاز برای شرکت در کنکور کارشناسی ارشد شیمی دارویی وزارت بهداشت به صورت کامل در جدول پایین لیست شده است. اگر رشته شما در لیست مدارک مورد پذیرش برای شرکت در کنکور ارشد شیمی دارویی نباشد، امکان شرکت در کنکور این رشته را ندارید. اطلاعات جدول رشته های مجاز برای شرکت در کنکور ارشد شیمی دارویی به روز و مطابق با آخرین اطلاعیه سنجش پزشکی است و می توانید از اطلاعات آن استفاده کنید.

 

رشته های مجاز برای کنکور ارشد شیمی دارویی - لیست کامل مدارک مورد پذیرش شیمی دارویی

داوطلبان می توانند با دانلود دفترچه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت، رشته های مجاز برای کنکور ارشد شیمی دارویی را به دست آورند. اما برای دسترسی راحت، ما لیست کامل مدارک مورد پذیرش برای شرکت در کنکور کارشناسی ارشد رشته شیمی دارویی را در جدول زیر قرار داده ایم. اگر رشته ی شما جزء رشته های لیست زیر نباشد، مجاز به شرکت در کنکور ارشد شیمی دارویی نخواهید بود. اطلاع از رشته های مجاز برای شرکت در یک رشته خاص در کنکور ارشد وزارت بهداشت اولین گام برای شروع روند مطالعه داوطلبان هست و معمولا فکر داوطلبان را به خود مشغول می کند؛ به همین دلیل لیست کامل رشته های مجاز برای شرکت در کنکور ارشد شیمی دارویی را برای شما آماده کرده ایم که با خیال راحت بتوانید برای کنکور ارشد این رشته آماده شوید.

لیست رشته های مجاز برای کنکور ارشد شیمی دارویی مطابق با آخرین اطلاعیه مرکز سنجش پزشکی می باشد و می توانید برای شرکت در کنکور ارشد وزارت بهداشت 1400 از این اطلاعات استفاده کنید. 
همچنین اگر رشته شما در لیست رشته های مجاز وجود دارد، می توانید برای آشنایی بیشتر با این رشته مطالب زیر را در سایت 3گام مطالعه کنید:

معرفی کارشناسی ارشد شیمی دارویی وزارت بهداشت

منابع کنکور کارشناسی ارشد شیمی دارویی

منابع وزارت بهداشت برای کنکور کارشناسی ارشد شیمی دارویی​ 

 

 

جدول مدارک مجاز مورد پذیرش در کنکور کارشناسی ارشد شیمی  دارویی 

رشته امتحانی

مدارک مجاز مورد پذیرش در کنکور ارشد شیمی دارویی

 

شیمی دارویی

داروسازی

کلیه گرایش های شیمی

دبیری شیمی

شیمی محض و کاربردی

بیوشیمی

علوم آزمایشگاهی

 

 

سوالات متداول:

🔥 با چه مدرک لیسانسی می توانم در کنکور ارشد شیمی دارویی شرکت کنم؟

دارندگان مدرک 6 رشته کارشناسی از جمله : دبیری شیمی و داروسازی می توانند در کنکور ارشد شیمی دارویی شرکت کنند. برای مشاهده لیست کامل رشته های مجاز شرکت در کنکور ارشد شیمی دارویی می توانید روی لینک زیر کلیک کنید. 
رشته های مجاز برای شرکت در کنکور ارشد شیمی دارویی

🔥 لیست رشته های مجاز برای کنکور ارشد شیمی دارویی که اعلام کرده اید بر چه اساسی است؟

مدارک مورد پذیرش برای شرکت در کنکور ارشد شیمی دارویی مطابق با آخرین اطلاعیه مرکز سنجش آموزش پزشکی می باشد. اطلاعیه سنجش پزشکی تنها مرجع اعلام دقیق مدارک مورد پذیرش است.

🔥 رشته لیسانس من در لیست مدارک مورد پذیرش وجود داشت، برای شرکت در کنکور ارشد شیمی دارویی چه کاری باید انجام دهم؟

اگر رشته شما در لیست رشته های مجاز باشد نیاز به اقدام خاصی ندارید و می توانید در ثبت نام کنکور ارشد بهداشت رشته ی شیمی دارویی را انتخاب کنید. اما دقت داشته باشید که با توجه به اینکه تغییر رشته می دهید باید اطلاعات کامل در مورد این رشته از جمله: منابع کنکور ارشد شیمی دارویی، دروس و ضرایب دروس کنکور ارشد شیمی دارویی، دانشگاه های پذیرنده  و ... کسب کنید که بتوانید موفق شوید. همچنین با مراجعه به همین مطلب و ثبت نام می توانید از یک جلسه مشاوره رایگان با مشاور تخصصی رشته شیمی دارویی استفاده کنید. 

نظرات این مطلب

افزودن نظر جدید

شما هم نظرتان را در مورد این مطلب بگویید.

loading

3گام: مسیر مطمئن موفقیت