رشته های مجاز برای کنکور ارشد ژنتیک انسانی - لیست کامل مدارک مورد پذیرش ژنتیک انسانی

تعداد بازدید 1787 دفعه

رشته های مجاز برای شرکت در کنکور کارشناسی ارشد ژنتیک انسانی وزارت بهداشت به صورت کامل در جدول پایین لیست شده است. اگر رشته شما در لیست مدارک مورد پذیرش برای شرکت در کنکور ارشد ژنتیک انسانی نباشد، امکان شرکت در کنکور این رشته را ندارید. اطلاعات جدول رشته های مجاز برای شرکت در کنکور ارشد ژنتیک انسانی به روز و مطابق با آخرین اطلاعیه سنجش پزشکی است و می توانید از اطلاعات آن استفاده کنید.

رزرو مشاوره انتخاب رشته ارشد بهداشت

 

رشته های مجاز برای کنکور ارشد ژنتیک انسانی - لیست کامل مدارک مورد پذیرش ژنتیک انسانی

لیست کامل مدارک مورد پذیرش برای شرکت در کنکور کارشناسی ارشد رشته ژنتیک انسانی را در جدول زیر مشاهده می کنید. اگر رشته ی شما جزء رشته های لیست زیر نباشد مجاز به شرکت در کنکور ارشد ژنتیک انسانی نخواهید بود. اطلاع از رشته های مجاز برای شرکت در یک رشته خاص در کنکور ارشد وزارت بهداشت اولین گام برای شروع روند مطالعه داوطلبان هست و معمولا فکر داوطلبان را به خود مشغول می کند؛ به همین دلیل لیست کامل رشته های مجاز برای شرکت در کنکور ارشد ژنتیک انسانی را برای شما آماده کرده ایم که با خیال راحت بتوانید برای کنکور ارشد این رشته آماده شوید. لیست رشته های مجاز برای کنکور ارشد ژنتیک انسانی مطابق با آخرین اطلاعیه مرکز سنجش پزشکی می باشد و می توانید برای شرکت در کنکور ارشد وزارت بهداشت 1400 از این اطلاعات استفاده کنید. 
همچنین اگر رشته شما در لیست رشته های مجاز وجود دارد می توانید برای آشنایی بیشتر با این رشته مطلب معرفی رشته ژنتیک انسانی را مطالعه کنید. 

رشته امتحانی

مدارک  مجاز  مورد پذیرش در کنکور ارشد ایمنی شناسی

 

ژنتیک انسانی

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

زیست شناسی (کلیه گرایشها)

بیوتکنولوژی

ویروس شناسی

انگل شناسی پزشکی

ژنتیک

بیوشیمی

ایمنی شناسی

میکروب شناسی

تغذیه

علوم آزمایشگاهی

مامایی

دکترای عمومی گروه پزشکی

دکترای حرفه ای علوم آزمایشگاهی

دکترای حرفه ای دامپزشکی

 

رزرو مشاوره انتخاب رشته ارشد بهداشت

سوالات متداول:

🔥 با چه مدرک لیسانسی می توانم در کنکور ارشد ژنتیک انسانی شرکت کنم؟

دارندگان مدرک 10 رشته کارشناسی از جمله : بیوشیمی و بیوتکنولوژی می توانند در کنکور ارشد ایمنی شناسی شرکت کنند. برای مشاهده لیست کامل رشته های مجاز شرکت در کنکور ارشد ژنتیک انسانی می توانید روی لینک زیر کلیک کنید. 
رشته های مجاز برای شرکت در کنکور ارشد ژنتیک انسانی

🔥 لیست رشته های مجاز برای کنکور ارشد ژنتیک انسانی که اعلام کرده اید بر چه اساسی است؟

مدارک مورد پذیرش برای شرکت در کنکور ارشد ژنتیک انسانی مطابق با آخرین اطلاعیه مرکز سنجش آموزش پزشکی می باشد. اطلاعیه سنجش پزشکی تنها مرجع اعلام دقیق مدارک مورد پذیرش است.

🔥 رشته لیسانس من در لیست مدارک مورد پذیرش وجود داشت برای شرکت در کنکور ارشد ژنتیک انسانی چه کاری باید انجام دهم؟

اگر رشته شما در لیست رشته های مجاز باشد نیاز به اقدام خاصی ندارید و می توانید در ثبت نام کنکور ارشد بهداشت رشته ی ژنتیک انسانی را انتخاب کنید. اما دقت داشته باشید که با توجه به اینکه تغییر رشته می دهید باید اطلاعات کامل در مورد این رشته از جمله: منابع کنکور ارشد ایمنی شناسی، دروس و ضرایب دروس کنکور ارشد ژنتیک انسانی، دانشگاه های پذیرنده  و ... کسب کنید که بتوانید موفق شوید. همچنین با مراجعه به همین مطلب و ثبت نام می توانید از یک جلسه مشاوره رایگان با مشاور تخصصی رشته ژنتیک انسانی استفاده کنید. 

نظرات این مطلب

افزودن نظر جدید

شما هم نظرتان را در مورد این مطلب بگویید.

تصویر فرد
CaptchaMvc