رشته های مجاز برای کنکور ارشد سم شناسی - لیست کامل مدارک مورد پذیرش سم شناسی

تعداد بازدید 1405 دفعه

رشته های مجاز برای شرکت در کنکور کارشناسی ارشد سم شناسی پزشکی وزارت بهداشت به صورت کامل در جدول پایین لیست شده است. اگر رشته شما در لیست مدارک مورد پذیرش برای شرکت در کنکور ارشد سم شناسی نباشد امکان شرکت در کنکور این رشته را ندارید. اطلاعات جدول رشته های مجاز برای شرکت در کنکور ارشد سم شناسی به روز و مطابق با آخرین اطلاعیه سنجش پزشکی است و می توانید از اطلاعات آن استفاده کنید.

رشته های مجاز برای کنکور ارشد سم شناسی - لیست کامل مدارک مورد پذیرش سم شناسی

لیست کامل مدارک مورد پذیرش برای شرکت در کنکور کارشناسی ارشد رشته سم شناسی پزشکی را در جدول زیر مشاهده می کنید. اگر رشته ی شما جزء رشته های لیست زیر نباشد مجاز به شرکت در کنکور ارشد سم شناسی پزشکی نخواهید بود. اطلاع از رشته های مجاز برای شرکت در یک رشته خاص در کنکور ارشد وزارت بهداشت اولین گام برای شروع روند مطالعه داوطلبان هست و معمولا فکر داوطلبان را به خود مشغول می کند به همین دلیل لیست کامل رشته های مجاز برای شرکت در کنکور ارشد سم شناسی را برای شما آماده کرده ایم که با خیال راحت بتوانید برای کنکور ارشد این رشته آماده شوید. لیست رشته های مجاز برای کنکور ارشد سم شناسی مطابق با آخرین اطلاعیه مرکز سنجش پزشکی می باشد و می توانید برای شرکت در کنکور ارشد وزارت بهداشت 1400 از این اطلاعات استفاده کنید. برای راحتی کار شما لیست رشته های مجاز به ترتیب حروف الفبا مرتب شده است.
همچنین اگر رشته شما در لیست رشته های مجاز وجود دارد می توانید برای آشنایی بیشتر با این رشته مطلب معرفی رشته سم شناسی را مطالعه کنید. 


 

رزرو مشاوره انتخاب رشته ارشد بهداشت

جدول رشته های مورد پذیرش در کنکور کارشناسی ارشد سم شناسی پزشکی  1400

رشته امتحانی  مدارک  مجاز مورد پذیرش در کنکور ارشد سم شناسی 
سم شناسی انگل شناسی
ایمنی شناسی
بهداشت حرفه ای
بهداشت عمومی
بهداشت محیط
بهداشت و بازرسی گوشت
بیهوشی
بیوشیمی
پرستاری
تغذیه
حشره شناسی پزشکی و مبارزه با ناقلین
داروشناسی
دکتری عمومی پزشکی
دکتری عمومی داروسازی
دکتری عمومی دامپزشکی
زیست شناسی
سم شناسی
شیمی
شیمی مواد غذایی
علوم آزمایشگاهی
علوم بیولوژی (کلیه گرایش ها)
علوم دارویی
علوم صنایع غذایی
فیزیولوژی
گیاه پزشکی
گیاهان دارویی
میکروب شناسی
میکروبیولوژی
ویروس شناسی

رزرو مشاوره انتخاب رشته ارشد بهداشت

سوالات متداول:

🔥 با چه مدرک لیسانی می توانم در کنکور ارشد سم شناسی شرکت کنم؟

دارندگان مدرک 29 رشته کارشناسی از جمله : بهداشت عمومی، حشره شناسی پزشکی و مبارزه با ناقلین و گیاه پزشکی می توانند در کنکور ارشد سم شناسی شرکت کنند. برای مشاهده لیست کامل رشته های مجاز شرکت در کنکور ارشد سم شناسی می توانید روی لینک زیر کلیک کنید. 
رشته های مجاز برای شرکت در کنکور ارشد سم شناسی

🔥 لیست رشته های مجاز برای کنکور ارشد سم شناسی که اعلام کرده اید بر چه اساسی است؟

مدارک مورد پذیرش برای شرکت در کنکور ارشد سم شناسی پزشکی مطابق با آخرین اطلاعیه مرکز سنجش آموزش پزشکی می باشد. اطلاعیه سنجش پزشکی تنها مرجع اعلام دقیق مدارک مورد پذیرش است.

🔥 رشته لیسانس من در لیست مدارک مورد پذیرش وجود داشت برای شرکت در کنکور ارشد سم شناسی چه کاری باید انجام دهم؟

اگر رشته شما در لیست رشته های مجاز باشد نیاز به اقدام خاصی ندارید و می توانید در ثبت نام کنکور ارشد بهداشت رشته ی سم شناسی را انتخاب کنید. اما دقت داشته باشید که با توجه به اینکه تغییر رشته می دهید باید اطلاعات کامل در مورد این رشته از جمله: منابع کنکور ارشد سم شناسی، دروس و ضرایب دروس کنکور ارشد سم شناسی، دانشگاه های پذیرنده  و ... کسب کنید که بتوانید موفق شوید. همچنین با مراجعه به همین مطلب و ثبت نام می توانید از یک جلسه مشاوره رایگان با مشاور تخصصی رشته سم شناسی استفاده کنید. 

نظرات این مطلب

افزودن نظر جدید
  • تصویر فرد

    زهرا سلطانی نژاد‏ - 99/9/23

    سلام.من لیسانس شیمی دارویی دارم.ایا میتونم ازمون ارشد رشته سم شناسی رو شرکت کنم؟(وزارت بهداشت)

شما هم نظرتان را در مورد این مطلب بگویید.

تصویر فرد
CaptchaMvc