گزیده ای از اتاق فکر کنکور تجربی نظام قدیم و نظام جدید

ورود به اتاق فکر
 • برنامه ریزی

  من تازه با این سایت آشنا شدم. یعنی برای هر کس یه برنامه تا کنکور میده؟ من خیلی احتیاج دارم. چیکار باید بکنم؟

 • انگیزه

  من خیلی نیاز دارم با یک مشاور صحبت کنم. امکان این هست که کسی هر هفته با من تماس بگیره؟ مدام انگیزم رو از دست میدم و خسته میشم.

 • بازار کار کشاورزی

  میشه لطفاً بازارکار رشته های مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی رو برام توضیح بدین؟ من خیلی به این رشته ها علاقه دارم اما میگن کار نداره. میخوام بدونم چه جاهایی میشه با این رشته ها کار کرد؟

 • گرایش های ارشد علوم تربیتی

  باسلام
  من کارشناسی علوم تربیتی دانشگاه فرهنگیان میخونم میخواستم بدونم :
  1. گرایش های ارشد از این رشته چیا هستند؟
  و 2. کدوم گرایشا بهتر هستند؟

 • رشته صنایع غذایب

  با سلام
  من دیپلم علوم انسانی دارم.
  لیسانس زبان انگلیسی.
  الان میخوام برا کارشناسی یا کارشناسی ارشد
  صنایع غذایی ازمون بدم،
  میتونم این کار و انجام بدم یا نه؟
  مجاز هستم؟
  لطفا راهنمایی ام کنید.

مشاوره تخصصی کنکور سراسری تجربی موسسه 3گام

تعداد بازدید 1207 دفعه

آقای امین کریمان، مشاوره تخصصی کنکور تجربی، کارشناسی عمران از دانشگاه علم و صنعت، کارشناسی ارشد عمران گرایش سازه از دانشگاه علم و صنعت، دانشجوی پزشکی دانشگاه تهران با بیش از 8 سال سابقه مشاوره و برنامه ریزی کنکور است.

مشاوره تخصصی کنکور سراسری تجربی
مشاوره تخصصی کنکور سراسری تجربی

 

عضویت در کانال مشاوره و برنامه ریزی کنکور سراسری

 

امین کریمان - مشاوره تخصصی کنکور سراسری تجربی

آقای امین کریمان، مشاوره تخصصی کنکور تجربی، کارشناسی عمران از دانشگاه علم و صنعت، کارشناسی ارشد عمران گرایش سازه از دانشگاه علم و صنعت، دانشجوی پزشکی دانشگاه تهران با بیش از 8 سال سابقه مشاوره و برنامه ریزی کنکور است.

دریافت یک جلسه مشاوره رایگان

 

در ادامه می توانید خلاصه ای از سوابق تحصیلی، مشاوره و کاری آقای امین کریمان را مطالعه کنید:

امین کریمان، مشاوره تخصصی کنکور تجربی، دوره کارشناسی خود را در دانشگاه علم وصنعت در رشته مهندسی عمران گذرانده است. به گفته خودش، در دوره لیسانس بیش تر، تمرکز خود را بر روی دروس تخصصی رشته عمران و فراگیری نرم افزارهای تخصصی آن رشته معطوف کرد و با استفاده از کلاس های موسسات آزاد، دانش اجرایی خود را افزایش داده است.

ایشان با توجه به کسب رتبه اول در بین فارغ التحصیلان مقطع کارشناسی دانشگاه علم و صنعت، بدون شرکت در کنکور کارشناسی ارشد، مستقیما وارد مقطع ارشد همان دانشگاه در گرایش سازه شد و نهایا با معدل 18.94 این مقطع را به پایان رساند. ایشان در حال حاضر دارای صلاحیت های نظارت، اجرا و طراحی از سازمان نظام مهندسی می باشند.

 

نرم افزار انتخاب رشته دانشگاه آزاد 99

 

ایشان در سال 96 با بررسی مجموعه ای از شرایط، مطالعه خود را برای شروعی دیگر این بار برای کنکور تجربی آغاز می کنند و علیرغم پیچیدگی ها و سختی های این مسیر، موفق به پذیرش در رشته پزشکی دانشگاه تهران می شوند. به نقل از ایشان دوری چندساله از دروس دوره دبیرستان در ابتدا کار را برای ایشان دوچندان سخت کرده بود ولی انگیزه برای کسب موفقیت آنقدر زیاد بود که طی کردن این مسیر را برای ایشان تسهیل کرد.

 

آنچه که باعث شده موسسه 3 گام از ایشان در گروه مشاوران تخصصی خود بهره ببرد، فن بیان بالا، تلاش مضاعف جهت رفع ضعف داوطلب در نحوه برنامه ریزی، استفاده از روش های نوین برای افزایش ساعت و کیفیت مطالعه داوطلب و از همه مهم تر، تجربه 8 ساله ایشان در زمینه مشاوره کنکوربه داوطلبان مختلف در سایر موسسات بوده است که روند پیشرفت چشمگیر این افراد خود موید حرفه ای بودن ایشان در این امر است. مهم ترین مزیت ایشان، صرف زمان زیاد با صبر و حوصله فراوان برای هر داوطلب و ایجاد انگیزه بالا در جهت رشد کیفی داوطلب می باشد که در سایه این موارد، حس امن داشتن یک حامی برای داوطلب کاملا ایجاد می شود.

عضویت در کانال مشاوره و برنامه ریزی کنکور سراسری

سایر بخش های کنکور تجربی نظام قدیم و نظام جدید

نظرات این مطلب

افزودن نظر جدید

شما هم نظرتان را در مورد این مطلب بگویید. خواهشمند است سوالات خود را در قسمت اتاق فکر این رشته مطرح نمایید

تصویر فرد
CaptchaMvc