مشاور تخصصی کنکور سراسری هنر

تعداد بازدید 1575 دفعه

مشاور تخصصی کنکور سراسری هنر 3گام،

مشاوره تخصصی کنکور سراسری هنر
مشاوره تخصصی کنکور سراسری هنر

 

 مشاور تخصصی کنکور سراسری هنر

 

رزرو مشاوره با رتبه های برتر

کانال تلگرام کنکور سراسری هنر 

 

پس از هر آزمون با تحلیل دقیق و بررسی نقاط قوت و ضعف و همچنین توجه به ضرایب دروس تخصصی در زیرگروه مورد نظر، به برنامه ریزی روزانه می پرداخت و با این روش سعی در بهبود رتبه ها در هر آزمون آزمایشی داشته است. به گفته ی وی ، پیگیری های مشاوری که داشته است، به افزایش اطلاعات او درباره ی کنکور هنر و منابع گسترده ای که دارد کمک کرده است.

یکی از عوامل موفقیت او در کنکور هنر، مطالعه و تسلط وی به دروس عمومی (به دلیل شرکت در کنکور تجربی سال قبل) بوده است که همین امر موجب شده وقت بیشتری را صرف دروس تخصصی رشته ی هنر کند و برنامه ی سبک تری را برای مطالعه ی دروس عمومی قرار دهد. از دیگر عوامل موفقیت، مشاور تخصصی کنکور هنر، می توان به شناخت دقیق منابع کنکور هنر اشاره کرد که با برنامه ریزی و زمان بندی در مطالعه ی منابع معرفی شده توسط سازمان سنجش که درصد کمتری از سوالات را پوشش می دهد و همینطور منابع آزاد که سوالات بیشتری را شامل می شود ، اقدام به مطالعه ی آن ها کرده است.

شیوه های خاص مطالعاتی برخی دروس مانند درک عمومی هنر که مهم ترین درس تخصصی کنکور هنر تلقی می شود و همینطور دروسی که ضریب بالایی برای زیرگروه مورد نظر ندارند، موجب شد تا در مدت زمان محدود، درصد قابل قبولی را برای تمامی دروس اختصاصی کسب کند.

به دلیل علاقه به کار مشاوره و همچنین روابط اجتماعی بالا، تجربه ی مشاوره انگیزشی و همینطور آموزش برخی دروس عمومی و تخصصی، مانند درس عربی و زبان انگلیسی و همینطور درس ریاضی-فیزیک رشته ی هنر را داشته است.

پس از شرکت در کنکور سراسری، به فاصله ی یک ماه و نیمه تا کنکور عملی گروه هنر ، اقدام به یادگیری تکنیک های کمک کننده در آزمون عملی کرده است و موفق به کسب نمره ی 40 در آزمون عملی طراحی، نقاشی و طراحی لباس و پارچه و طراحی صحنه شده است.

 

رزرو مشاوره با رتبه های برتر

کانال تلگرام کنکور سراسری هنر 

 

با ورود به رشته ی نقاشی ، به علت تکرار شدن برخی از دروس کنکور هنر در واحد های دروس دانشگاهی ، از فضای کنکور فاصله نگرفته است و در همان سال اقدام به مشاوره و راهنمایی در خصوص انتخاب منابع و میزان مطالعه ی دروس برای داوطلبان کنکور هنر کرده است.

از اقدامات دانشگاهی ایشان می توان به عضویت در کمیته اجرایی جشنواره سراسری نقاشی ژکال ( سال 97) و همچنین عضویت در تیم عکاسی و فیلمبرداری جشنواره اشاره کرد.

وی با هدف کمک به برنامه ریزی دقیق و آموزش برخی دروس به داوطلبانی که قصد موفقیت در رشته ی مورد علاقه ی خود در گروه هنر را دارند ، به عنوان مشاور کنکور هنر در موسسه سه گام فعالیت میکند.

 

دقیق ترین و به روز ترین اطلاعات و نکات مشاور کنکور هنر را در کانال تلگرام کنکور سراسری هنر بخوانید.

کانال تلگرام کنکور سراسری هنر 

سایر بخش های کنکور سراسری هنر

نظرات این مطلب

افزودن نظر جدید
  • تصویر فرد

    Elya alimardani‏ - 99/9/17

    خوب

شما هم نظرتان را در مورد این مطلب بگویید.

تصویر فرد
CaptchaMvc