تخمین رتبه ارشد مجموعه زبان انگلیسی

نرم افزار تخمین رتبه کنکور ارشد مجموعه زبان انگلیسی امکان تخمین رتبه در هر سه گرایش: آموزش زبان انگلیسی، زبان و ادبیات انگلیسی و مترجمی زبان انگلیسی فراهم می کند. نرم افزار تخمین رتبه ارشد زبان 1401 از کارنامه های کنکور ارشد زبان از سال 92 تا 1400 در سهمیه آزاد، سهمیه پنج درصد ایثارگران و سهمیه بیست و پنج درصد ایثارگران برای تخمین رتبه استفاده می کند. تخمین رتبه رایگان ارشد زبان در این نرم افزار امکان پذیر است.

 

تخمین رتبه ارشد مجموعه زبان انگلیسی
تخمین رتبه ارشد مجموعه زبان انگلیسی

 

 

تخمین رتبه ارشد مجموعه زبان انگلیسی

بارها شده داوطلبای کنکور ارشد مجموعه زبان انگلیسی این سوالو تو مشاوره های مختلف یا تو سایت و ... پرسیدن که کدوم گرایش قبولیش راحت تره یا درصدای کمتری می خواد یا سوالایی مثل اینکه برای قبولی تو ارشد آموزش زبان چه رتبه ها و درصدایی نیازه یا با این درصدایی که تو کنکور زدم می تونم مترجمی قبول بشم یا نه و البته چندین سوال دیگه شبیه به این سوالا. لذا برای مشاوره انتخاب رشته کنکور ارشد مترجمی زبان انگلیسی تصمیم گرفتم این مطلبو آماده کنم که به صورت یک جا به همه سوالای شما دوستان جواب بدم. البته اگه بخوام به صورت خلاصه جواب بدم باید بگم جواب همه سوالایی شبیه به سوالای بالا تو استفاده از نرم افزار تخمین رتبه ارشد مجموعه زبان انگلیسی هستش که سعی می کنم تو ادامه توضیح بیشتری به شما بدم.

 

لیست کامل رشته هایی که با ربات تخمین رتبه تلگرام 3گام می توانید در آنها تخمین رتبه انجام دهید: تخمین رتبه کارشناسی ارشد

 

 

کنکور ارشد مجموعه زبان انگلیسی از تو هر سه تا گرایش جزء خلوت ترین رشته ها از نظر تعداد دروسه و اینکه کلا داوطلبا باید به دوتا درس یعنی زبان عمومی و زبان تخصصی گرایش مد نظرشون جواب بدن باعث میشه خیلیاشون سهل انگاری کنن و فکر کنن می تونن راحت قبول بشن. اما تعداد دروس کمتر باعث میشه رقابت برای کسب رتبه پیچیده تر و سخت تر بشه. این موضوعو بذارین در کنار اینکه ظرفیت دانشگاه های خوب هم محدوده و قطعا شما برای کسب رتبه مورد نیاز باید بیشتر از رقباتون تلاش کنید. بودجه بندی، تعداد سوالات و تحلیل کنکور کارشناسی ارشد مجموعه زبان انگلیسی به همراه سایر عوامل تو گرفتن رتبه خوب تاثیر داره.

اما تلاشی که بدون اطلاعات درست باشه یا تلاشی که فقط انرژی گذاشتن الکی باشه به درد نمی خوره. این مقدمه رو گفتم که بدونین باید مسیر برنامه ریزی و مطالعه کنکورتون رو مشخص کنید. حالا اینجا بحث رو به دو شاخه تقسیم می کنیم که اولیش برای اوناییه که تو شروع مسیر مطالعه و برنامه ریزی کنکورشون هستن و اینکه چه استفاده هایی می تونن از نرم افزار تخمین رتبه ارشد زبان داشته باشن و دومیش کاربرد تخمین رتبه ارشد زبان برای اوناییه که تازه کنکورو دادن.

اگه اول مسیر مطالعه و برنامه ریزیتون هستین که خیلی خوبه دارین این مطلبو مطالعه می کنید و می تونید به جز این مطلب از مطالب تخصصی مجموعه زبان انگلیسی استفاده کنید و اطلاعات بیشتری بدست بیارین. بعد از اینکه آشنایی پیدا کردین با گرایش های سه گانه مجموعه زبان ممکنه هنوز بازم اون سوال معروف رو داشته باشین که خب تو کدوم گرایش راحت تر می تونم قبول بشم که این سوالو مخصوصا داوطلبای تغییر رشته در کارشناسی ارشد به زبان انگلیسی خیلی می پرسن. یا مثلا این سوال که برای قبولی دانشگاه علامه تو یه گرایش خاص چه رتبه و درصدیی باید کسب کنم.اگر این سوالا و سوالای مشابه رو از خودتون نپرسیدین حتما یه تجدید نظر بکنید. داشتن این اطلاعات باعث میشه که شما بتونید به اندازه ای که لازم دارین و در جهت درست انرژیتون رو بذارین داوطلبی داشتیم که برای مشاوره انتخاب رشته اومده بود پیش ما و یه سال برای یه دانشگاهی تلاش کرئه بود که اصلا اون گرایشی که می خواست یعن مترجمی رو پذیرش نداشت! شما با نرم افزار تخمین رتبه ارشد مجموعه زبان انگلیسی می تونید از اطلاعات چندین هزار نمونه کارنامه، رتبه های، درصدها و قبولی های ارشد زبان انگلیسی استفاده کنید و ببینید تو اون رتبه ای که مد نظرتونه چه درصدهایی باید کسب گنید یا مثلا با درصدای مختلف چه رتبه ای میتونید به دست بیارین. در واقع با این کار شما دید درستی نسبت به کنکور ارشد زبان به دست میارین که باعث میشه انرژی و منابعتون رو به صورت درست متمرکز کنید.

اما برای اون دسته از دوستانی که کنکور ارشدو دادن و الان به دنبال استفاده از نرم افزار تخمین رتبه ارشد مجموعه زبان دقیق و معتبر هستن باید بگم که می تونید روی نرم افزار تخمین رتبه 3گام حساب ویژه باز کنید. چون با ویژگی های این نرم افزار تخمین رتبه که در ادامه بهش می پردازیم می بینید که دارین از دقیق ترین نرم افزار تخمین رتبه این رشته استفاده می کنید. برای اون داوطلبایی که هنوز شک دارن یا نمی دونن تو این مرحله تخمین رتبه به چه دردی می خوره باید بگم که شما با استفاده از ربات تلگرامی تخمین رتبه ارشد زبان می تونی قبل اینکه نتایج به صورت رسمی اعلام بشه حدود رتبه خودتو تخمین بزنی و این کار باعث میشه بتونی فرصت بیشتری رو برای تحقیق و فکر کردن تو بحث انتخاب رشته داشته باشی. علاوه بر ربات تخمین رتبه، اطلاعات رتبه ها و محل قبولی کارشناسی ارشد زبان انگلیسی تا حدود زیادی کمک میکنه که بتونین رتبه تون رو پیش بینی کنید.اینجوری جلوی خیلی بی دقتی ها و اشتباهاتی که معمولا بچه ها بخاطر عجله ای بودن انتخاب رشتشون انجام میدن رو میگیری. بعد از انجام تخمین رتبه برای اینکه ببینی با اون رتبه تو گرایش ها و دانشگاهای مختلف چقدر شانس داری می تونی از مکمل تخمین رتبه یعنی نرم افزار انتخاب رشته ارشد مجموعه زبان انگلیسی استفاده کنی.

در ادامه بریم ببینیم که نرم افزار تخمین رتبه اختصاصی ارشد زبان چه ویژگی های داره که اونو منحصر به فرد کرده.

 

 

ویژگی های نرم افزار تخمین رتبه ارشد زبان

نرم افزار تخمین رتبه ارشد زبان یه سری ویژگی ها داره که باعث میشه رتبه شما رو با کمترین درصد خطا و به دقیق ترین حالت ممکن تخمین بزنه. چند مورد از این وِزگی هارو اینجا آوردیم که بیشتر با این نرم افزار تخمین رتبه آشنا بشید و ببینید دقیق بودنش به چه علتیه.

اولین ویژگی ای که نرم افزار تخمین رتبه ارشد زبان داره، استفاده از یه فرمول دقیق برای محاسبه ی ترازه و این فرمول در واقع همونیه که سازمان سنجش برای تعیین رتبه ازش استفاده می کنه. شما می تونید تو تصویر زیر فرمول محاسبه تراز برای تخمین رتبه ارشد زبان رو که نرم افزار ازش استفاده میکنه ببینید. با بررسی کارنامه های سالای قبل ارشد زبان که بالاتر لینکشو گذاشتیم و محاسبه تراز با فرمول زیر میتونید دقیق بودن فرمول و نرم افزار تخمین رتبه رو بررسی کنید.

 

نحوه محاسبه تراز کنکور ارشد
نحوه محاسبه تراز کنکور ارشد

 

 

این ویژگی به کمک فرمولای محاسباتی دیگه مهم ترین عاملیه که باعث میشه نرم افزار تخمین رتبه ارشد زبان  از دقت لازم برخوردار باشه. اما ویژگی های دیگه ای هم وجود داره.

دومین ویژگی ربات تخمین رتبه ارشد زبان 3گام اینه که از تعداد بسیار زیادی کارنامه اطلاعات بهش وارد شده و این باعث میشه بتونه تخمین رتبه دقیق تری رو هم انجام بده. قطعا هیچ نرم افزار دیگه ای به این اندازه اطلاعات ورودی بالایی مختص ارشد رشته زبان نداره. اطلاعات این کارنامه ها از همه سهمیه های کنکور ارشد زبان، شامل : سهمیه آزاد، سهمیه بیست و پنج درصد ایثارگران و سهمیه پنج درصد ایثارگران گرفته شده و از کنکور ارشد زبان سال 92 تا کنکور ارشد زبان سال 1400 رو برای تخمین رتبه پوشش میده.

ویژگی بعدی نرم افزار تخمین رتبه ارشد زبان اینه که دقیقا مثل کارنامه ارشدی که می گیرین رتبه ی شما رو تو گرایش های مختلف نشون میده. در حال حاضر تو  نرم افزار تخمین رتبه ارشد زبان 3گام امکان مشاهده رتبه در گرایش های آموزش زبان انگلیسی، زبان و ادبیات انگلیسی و مترجمی زبان انگلیسی را فراهم می کند.

نرم افزار تخمین رتبه ارشد زبان 3گام یه ویژگی خوب دیگه ام داره و اون اینه که می تونید داخلش تخمین رتبه رایگان هم انجام بدین که در ادامه نحوه ی تخمین رتبه رایگان کنکور ارشد زبان رو تو این نرم افزار بهتون توضیح میدیم.

 

تخمین رتبه ارشد زبان رایگان

از دقیق ترین تخمین رتبه ارشد زبان رایگان هم می تونید استفاده کنید. اینو همین اول گفتیم که حتی اگر حاضر به هزینه تو این قسمت نیستید هم از هر تخمین رتبه ای استفاده نکنید چون نرم افزار های تخمین رتبه رایگانی که در حال حاضر وجود دارن به دلایلی که بعضیاش بالاتر هم اشاره کردیم اصلا خروجی دقیقی ندارن و بیشتر باعث گمراهیی شما میشن تا اینکه راهنماییتون کنن. اما با استفاده از تخمین رتبه ارشد زبان 3گام به صورت رایگان حداقل از بابت دقت بالای نرم افزار خیالتون راحته. برای استفاده رایگان از ربات تخمین رتبه ارشد زبان کافیه 5 نفر از دوستاتونو به ربات دعوت کنید و بعد از اون به صورت خودکار اعتبارتون برای تخمین رتبه شارژ میشه. حالا که می تونین تخمین رتبه رایگان داشته باشین دانلود سوالات و پاسخنامه آزمون کارشناسی ارشد زبان انگلیسی رو هم رایگان دریافت کنید.

 

سوالات متداول:

چه زمانی می توان از نرم افزار تخمین رتبه ارشد زبان در استفاده کرد؟

نرم افزار تخمین رتبه ارشد زبان انگلیسی همیشه در دسترس است. کد ربات نرم افزار تخمین ارشد زبان انگلیسی رتبه 3گام، 1121 است. برای استفاده از ربات تخمین رتبه ارشد زبان انگلیسی به لینک https://telegram.me/ArshadTakhminBot مراجعه کنید.

آیا نرم افزار تخمین رتبه ارشد زبان انگلیسی دقیق است؟

نرم افزار تخمین رتبه ارشد 99 زبان انگلیسی موسسه 3گام، وارد پنجمین سال خود شده است و تاکنون با توجه به نظر سنجی ها و گزارشات از داوطلبان، دقیق ترین و بهترین نرم افزار تخمین رتبه ارشد 99 به حساب می آید. 

این نرم افزار تخمین رتبه به صورت یک ربات تلگرامی ارائه می شود تا دسترسی به آن و استفاده از آن آسان تر باشد.

این نرم افزار تخمین رتبه قابلیت استفاده به صورت رایگان را دارد.

در مقایسه با نرم افزار های تخمین رتبه موجود، تنها نرم افزاری است که پس از برگزاری کنکور ارشد ، تحلیل  آزمون انجام می شود و تخمین رتبه ها بر اساس آن بهینه سازی می شود.

این ربات امکان تخمین رتبه رایگان ارشد 99 را نیز دارد که با دعوت 5 نفر از دوستانتان به این ربات تا 5 بار تخمین رتبه رایگان برای شما انجام می دهد. 

آیا امکان تخمین رتبه رایگان با نرم افزار تخمین رتبه ارشد زبان انگلیسی 3گام امکان پذیر است؟

از دقیق ترین تخمین رتبه ارشد زبان رایگان هم می تونید استفاده کنید. اینو همین اول گفتیم که حتی اگر حاضر به هزینه تو این قسمت نیستید هم از هر تخمین رتبه ای استفاده نکنید چون نرم افزار های تخمین رتبه رایگانی که در حال حاضر وجود دارن به دلایلی که بعضیاش بالاتر هم اشاره کردیم اصلا خروجی دقیقی ندارن و بیشتر باعث گمراهیی شما میشن تا اینکه راهنماییتون کنن. اما با استفاده از تخمین رتبه ارشد زبان 3گام به صورت رایگان حداقل از بابت دقت بالای نرم افزار خیالتون راحته. برای استفاده رایگان از ربات تخمین رتبه ارشد زبان کافیه 5 نفر از دوستاتونو به ربات دعوت کنید و بعد از اون به صورت خودکار اعتبارتون برای تخمین رتبه شارژ میشه.

سایر بخش های مجموعه زبان انگلیسی

نظرات این مطلب

افزودن نظر جدید

شما هم نظرتان را در مورد این مطلب بگویید.

loading

3گام: مسیر مطمئن موفقیت