دقیق ترین تخمین رتبه ارشد مشاوره 1401

با دقیق ترین نرم افزار تخمین رتبه ارشد مشاوره می توانید رتبه خود را با کمترین خطا در کنکور ارشد 1401تخمین بزنید. نرم افزار تخمین رتبه ارشد مشاوره 1401 از اطلاعات کارنامه های کنکور ارشد 92 تا 1400 در سهمیه های مختلف شامل: سهمیه آزاد، سهمیه پنج درصد ایثارگران و سهمیه بیست و پنج درصد ایثارگران برای تخمین رتبه استفاده می کند. تخمین رتبه ارشد مشاوره رایگان در این نرم افزار امکان پذیر است.

 

دقیق ترین تخمین رتبه ارشد مشاوره 99
دقیق ترین تخمین رتبه ارشد مشاوره 1401

 

 

دقیق ترین تخمین رتبه ارشد مشاوره 1401

تو این مطلب میخوایم ببینیم تخمین رتبه کنکور ارشد مشاوره به چه دردی میخوره و اصلا چرا باید ازش استفاده کرد و اینکه بهترین و دقیق ترین نرم افزار تخمین رتبه ارشد مشاوره 1400 رو معرفی کنیم تا بتونید ازش استفاده کنید.

 یکی از پر استرس ترین مراحل کنکور ارشد برای داوطلبا همیشه در مورد رتبه هستش. مطلب رتبه ها و محل قبولی کارشناسی ارشد مشاوره هم می تونه دید داوطلبا رو نسبت به کنکور بازتر بکنه. در واقع از همون روز اولی که شروع به مطالعه برای کنکور ارشد میکنن نگرانن که چه رتبه ای برای هدف مورد نظرشون نیاز دارن و تا بعد کنکور هم میخوان ببینن که آیا موفق میشن که اون رتبه مورد نظر رو کسب کنن یا نه. مسلما خوب یا بد رتبه تنها عاملیه که می تونه مشخص کننده موفقیت یا عدم موفقیت یه داوطلب تو کنکور باشه اما خیلی از داوطلبا اینو نادیده میگیرن و بر خلاف این که روی همه مسائل دیگه که به کنکور ارشد مربوط میشه و سعی میکنن اطلاعات خوبی توش کسب کنن مثل بهترین منابع، نحوه ی مطالعه، وضعیت بازار کار رشته مشاوره و ... اما در مورد رتبه با این که از همون روزاول نگرانن و می دونن سرنوشتشون یه جورایی به همین رتبه آوردن گره خورده اصلا دنبال اطلاعات نمیرن. بهترین مرجع برای کسب اطلاعات در مورد درصدهای مورد نیاز برای کسب رتبه خاص تو کنکور همین نرم افزار تخمین رتبه ارشد هستش که اتفاقا همه نگرانی های شما رو هم جواب میده. یعنی شما هم می تونید تو اول مطالعه از این نرم افزار تخمین رتبه استفاده کنید که خیلیا ازش غافلن! هم می تونید بعد کنکور ارشد وضعیتتونو بسنجید. ما هر دوتا کاربرد نرم افزار تخمین رتبه ارشد مشاوره رو اینجا توضیح میدیم. البته اطلاعات مربوط به بودجه بندی درس به درس و تحلیل سوالات کنکور ارشد مشاوره هم می تونه به شما کمک بکنه.

 

لیست کامل رشته هایی که با ربات تخمین رتبه تلگرام 3گام می توانید در آنها تخمین رتبه انجام دهید: تخمین رتبه کارشناسی ارشد

 

 

کاربرد اول نرم افزار تخمین رتبه ارشد مشاوره تو همون شروع مطالعه هست. وقت شما می خواین شروع کنین حتما یه هدفی رو مد نظر دارین و می خواین برای اون تلاش کنید اما اگه این تلاشا بدون اطلاعات کافی و درست باشه ممکنه تلاشاتون هدر بره و جای درستی انرژی نذارین یا به اندازه کافی تلاش نکنید. مثلا کسی که بخواد مشاوره خانواده دانشگاه تهران قبول بشه با کسی مشاوره توانبخشی یه شهر دیگه مد نظرش باشه قطعا رتبه های مختلفی نیاز دارن و هر کدوم باید برای درصدای تقریبا مشخصی تلاش کنن. مشاوره انتخاب رشته کنکور ارشد مشاوره هم برای انتخاب نوع گرایش و نحوه مطالعه برای آن ضروری است. علاوه بر این نرم افزار تخمین رتبه ارشد مشاوره این امکانو به شما میده که ببینید برای یه رتبه مشخص چه درصدایی رو حدودا نیاز دارین یا برعکس اگه یه سری درصدا رو بزنید چه رتبه ای می تونید کسب کنید. وقتی شما تو همون اول مطالعه از نرم افزار تخمین رتبه استفاده کنید دیگه می دونید که به نسبت سطح خودتون روی هر درس چقدر باید وقت بذارین یا حتی ببینید کدوم درسارو میشه حذف کرد و کمتر زد ولی بازم به نتیجه مطلوب رسید. ویژگی بهترش اینه که وقتی هدف گذاری می کنید برای یه رتبه خاص می بینید که فقط یه مسیر برای کسب اون رتبه وجود نداره و شما ممکنه با درصدای مختلف تو درسا بازم بتونی همون رتبه رو کسب کنی به همین دلیل می تونید بهترین مسیر رسیدن به اون رتبه رو با توجه به شرایط خودتون انتخاب کنید. برای مثال کسی که تو روش ها و فنون مشاوره ضعیف تره میاد درصد مناسب برای خودشو انتخاب می کنه و بجاش درسی که قوی تره رو روی درصد بالاتری هدفگذاری می کنه و به همون نسبت تو برنامه ریزی براشون زمان میذاره. تو مرحله بعدی هم هر چند وقت یبار که از خودتون کنکور میگیرین یا کنکور خاصی شرکت می کنید می تونید درصداتون رو وارد کنید و هم روند پیشرفتتون رو بسنجید هم ببینید که چقدر به اون هدفتون نزدیک شدین. در واقع با این استفاده از نرم افزار تخمین رتبه می تونید به سبکی که در مصاحبه با رتبه های برتر ارشد مشاوره بیان شده برای مطالعتون برنامه ریزی کنید.

 

 

اما کاربرد دوم نرم افزار تخمین رتبه ارشد مشاوره که در واقع خیلیا هم باهاش آشنا هستن و از همین یه کاربردش استفاده می کنن. کاربرد دوم برای وقتیه که شما کنکور ارشدو دادی و حالا می خوای ببینی با توجه به درصدایی که تو دروس مختلف آوردی چه رتبه ای رو کسب می کنی. خیلیا میگن خب وایمیسم تا کارنامه ها رو سنجش بذاره بعد برم نتیجمو ببینم. اما اینو بدونید که معمولا از وقتی که جوابا اعلام میشه تا روزی که انتخاب رشته تموم بشه زمان زیادی ندارین و همین باعث میشه تحت فشار بخواین در مورد آینده تحصیلیتون تصمیم گیری کنید و خب خیلی اشتباها توی انتخاب رشته به همین دلیل اتفاق میفته. مثلا کسیو میشناسم که تو گرایش مشاوره مدرسه تو یه دانشگاهی قبول شده بود ولی نه اون گرایشو دوست داشت نه دانشگاهی که توش قبول شده بود تازه روزانش رو هم زده بود و باعث شد یه سال محروم بشه! اما شما با استفاده از نرم افزار تخمین رتبه ارشد مشاوره می تونید تا زمان اعلام نتایج برای خودتون زمان بیشتری بخرین و راحت تر در مورد گرایش و دانشگاه مورد نظرتون برای انتخاب رشته تصمیم بگیرین و این موضوعو مخصوصا کسایی که رتبه های لب مرزی میارن خیلی باید بهش دقت کنن که دچار اشتباه نشن. تازه بعد از استفاده از تخمین رتبه می تونید از نرم افزار مکملش یعنی نرم افزار انتخاب رشته ارشد مشاوره هم استفاده کنید تا ببینید با اون رتبه ای که کسب کردین تو گرایش ها و دانشگاه های مختلف چقدر شانس قبولی دارین.

تا اینجا با دو کاربرد مهم نرم افزار تخمین رتبه ارشد مشاوره آشنا شدین اما واقعا  استفاده از هر نرم افزار تخمین رتبه ای می تونه اینقدر خوب و دقیق به شما کمک کنه؟ تو ادامه مطلب به ویژگی های دقیق ترین نرم افزار تخمین رتبه ارشد مشاوره 1401 می پردازیم و میگیم که چرا نباید از خیلی از نرم افزار های تخمین رتبه استفاده کنید.

 

ویژگی های نرم افزار تخمین رتبه ارشد مشاوره

همونقدری که یه نرم افزار تخمین رتبه دقیق و مطمئن می تونه شما رو از اول تا آخر کنکور ارشد مشاوره کمک کنه به همون اندازه هم استفاده از یه نرم افزار تخمین رتبه غیر دقیق می تونه شمارو به دردسر بندازه. برای همین توی این قسمت ویزگی های نرم افزار تخمین رتبه ارشد مشاوره 3گام رو به عنوان دقیق ترین نرم افزار تخمین رتبه به شما میگیم که هم بیشتر باهاش آشنا بشید هم بتونید نرم افزارای تخمین رتبه دیگه رو باهاش مقایسه کنید.

ویژگی اول نرم افزار تخمین رتبه ارشد مشاوره 1401 اینه که به صورت اختصاصی برای همین رشته به وجود اومده. یعنی اینکه تو  نرم افزار تخمین رتبه ارشد مشاوره از اطلاعات کارنامه ارشد همین رشته از سال 92 تا 1401 تو همه ی سهمیه ها شامل: سهمیه آزاد، سهمیه پنج درصد ایثارگران و سهمیه بیست و پنج درصد ایثارگران برای تخمی نرتبه استفاده می کنه و این باعث میشه خروجی ای که به شما نشون میده طبق اطلاعات واقعی رشته مشاوره و اختصاصی باشه. با این ویژگی در واقع شما خیالتون راحته که نرم افزار تخمین رتبه ارشد مشاوره برای این رشته بهینه سازی شده و در واقع تخمین رتبش به حالت واقعی نزدیک تر میشه.

 

 

ویژگی دوم نرم افزار تخمین رتبه ارشد مشاوره 1401 نحوه تخمین رتبه ایه که داره. توی هر کنکوری برای رتبه بندی نیاز به محاسبه ترازه و قطعا تو کنکور ارشد هم این اتفاق میفته و سازمان سنجش با یه فرمول خاصی میاد درصدای داوطلبا رو به تراز تبدیل می کنه که بتونه اونارو رتبه بندی کنه. نرم افزار تخمین رتبه ارشد مشاوره 3گام هم برای محاسبه تراز از همون فرمولی استفاده می کنه که سازمان سنجش برای تعیین رتبه ها ازش استفاده می کنه این فرمول رو می تونید تو تصیر زیر ببینید و با استفاده از نمونه کارنامه، رتبه ها، درصدها و قبولی های ارشد مشاوره درستی اونو بسنجید.

دو ویژگی اول نرم افزار تخمین رتبه ارشد مشاوره باعث میشه که تو خیلی مواقع رتبه ای که برای شما تخمین زده میشه دقیقا همون رتبه ای باشه که شما تو کارنامه می بینین و بخاطر همینه که میگیم نرم افزار تخمین رتبه ارشد 3گام دقیق ترین نرم افزار انتخاب رشتس.

ویژگی بعدی نرم افزار تخمین رتبه ارشد مشاوره 1401 اینه که تخمین رتبه رایگان هم در اختیار شما قرار میده و شما می تونید از همه ویژگی های اون به صورت رایگان استفاده کنید. نحوه استفاده از تخمین رتبه رایگان ارشد مشاوره رو در ادامه توضیح میدیم. حالا که بحث رایگان به میون اومد می تونید دانلود سوالات و پاسخنامه کنکور کارشناسی ارشد مشاوره رو هم به صورت رایگان داشته باشید.

 

تخمین رتبه ارشد مشاوره رایگان

با توجه به این که نرم افزارهای تخمین رتبه ارشد نامعتبر خیلی زیاد شدن و برای این که داوطلبا با طناب اونا تو چاه نرن تصمیم گرفتیم که امکان استفاده از تخمین رتبه رایگان رو برای کنکور ارشد مشاوره فراهم کنیم که خیال داوطلبا راحت باشه که دارن از دقیق ترین نرم افزار تخمین رتبه ارشد مشاوره به صورت رایگان استفاده می کنن. برای تخمین رتبه رایگان کافیه که پنج نفر از دوستاتونو به ربات تخمین رتبه ارشد مشاوره دعوت کنید و بلافاصله اعتبار شما برای تخمین رتبه رایگان به صورت خودکار شارژ میشه.

 

سوالات متداول:

آیا امکان تخمین رتبه رایگان با نرم افزار تخمین رتبه ارشد مشاوره 3گام امکان پذیر است؟

با توجه به این که نرم افزارهای تخمین رتبه ارشد نامعتبر خیلی زیاد شدن و برای این که داوطلبا با طناب اونا تو چاه نرن تصمیم گرفتیم که امکان استفاده از تخمین رتبه رایگان رو برای کنکور ارشد مشاوره فراهم کنیم که خیال داوطلبا راحت باشه که دارن از دقیق ترین نرم افزار تخمین رتبه ارشد مشاوره به صورت رایگان استفاده می کنن. برای تخمین رتبه رایگان کافیه که پنج نفر از دوستاتونو به ربات تخمین رتبه ارشد مشاوره دعوت کنید و بلافاصله اعتبار شما برای تخمین رتبه رایگان به صورت خودکار شارژ میشه.

دقیق ترین نرم افزار تخمین رتبه ارشد مشاوره کدام است؟

نرم افزار تخمین رتبه ارشد 99 مشاوره موسسه 3گام، وارد پنجمین سال خود شده است و تاکنون با توجه به نظر سنجی ها و گزارشات از داوطلبان، دقیق ترین و بهترین نرم افزار تخمین رتبه ارشد 99 به حساب می آید. 

این نرم افزار تخمین رتبه به صورت یک ربات تلگرامی ارائه می شود تا دسترسی به آن و استفاده از آن آسان تر باشد.

این نرم افزار تخمین رتبه قابلیت استفاده به صورت رایگان را دارد.

در مقایسه با نرم افزار های تخمین رتبه موجود، تنها نرم افزاری است که پس از برگزاری کنکور ارشد ، تحلیل  آزمون انجام می شود و تخمین رتبه ها بر اساس آن بهینه سازی می شود.

این ربات امکان تخمین رتبه رایگان ارشد 99 را نیز دارد که با دعوت 5 نفر از دوستانتان به این ربات تا 5 بار تخمین رتبه رایگان برای شما انجام می دهد. 

نرم افزار تخمین رتبه ارشد مشاوره همیشه در دسترس است. برای استفاده از ربات تخمین رتبه ارشد مشاوره به لینک https://telegram.me/ArshadTakhminBot مراجعه کنید.

درصد و رتبه های لازم برای قبولی ارشد مشاوره چقدر است؟

داشتن اطلاعات درصد، رتبه، و قبولی داوطلبان کارشناسی ارشد مشاوره در سال 98 به داوطلبان ارشد مشاوره سال 99 این کمک را می کند که بهترین برنامه ریزی را برای خود انجام دهند. سعی شده است نمونه کارنامه های ارشد مشاوره 98 در همه سهمیه ها (سهمیه آزاد، سهمیه 5 درصد ایثارگری و 25 درصد ایثارگری) ارائه شود. برای اطلاع از درصد و رتبه های لازم برای قبولی ارشد مشاوره به نمونه کارنامه، رتبه ها، درصدها، و قبولی های ارشد مشاوره 98 در سایت 3گام مراجعه کنید.

سایر بخش های مجموعه مشاوره

نظرات این مطلب

افزودن نظر جدید

شما هم نظرتان را در مورد این مطلب بگویید.

loading

3گام: مسیر مطمئن موفقیت