تخمین رتبه ارشد مهندسی صنایع 1401

تخمین رتبه ارشد مهندسی صنایع 1401 نرم افزاری است که با توجه به اطلاعات کارنامه های کنکور ارشد سال 92 تا 1400 همین رشته در سهمیه آزاد، سهمیه پنج درصد و سهمیه بیست و پنج درصد ایثارگران تخمین رتبه شما را انجام می دهد. امکان تخمین رتبه در همه گرایش های مهندسی صنایع و هم چنین امکان تخمین رتبه ارشد مهندسی صنایع رایگان در این نرم افزار وجود دارد.

 

تخمین رتبه ارشد مهندسی صنایع 99
تخمین رتبه ارشد مهندسی صنایع 1401

 

 

 

تخمین رتبه ارشد مهندسی صنایع 1401

تخمین رتبه تو رشته هایی مثل مهندسی صنایع یه ابزار خیلی کاربردی به برای داوطلبا به حساب میاد. دلیلشم اینه بخاطر گرایشای متنوعی که تو کنکور ارشد مهندسی صنایع داریم معمولا داوطلب از همون شروع برنامه ریزی سر در گمن تا روزی که بخوان انتخاب رشته انجام بدن. معمولا هم اول درگیر این هستن بین گرایش های ارشد مهندسی صنایع کدوم بیشتر به دردشون میخوره و بعد از اینکه متوجه شدن تازه درگیر این میشن که برای اینکه تو اون گرایش و قبولی تو دانشگاه مد نظرشون چه درصدایی لازم دارن که خب بخاطر کمبود اطلاعات تو این زمینه معمولا تا روز اخر هم حتی توی چیدمان برنامه ریزیشون اشتباهای زیادی دارن. مثلا برای درسی وقت میذارن که تو گرایش مد نظرشون به درصد اون چنان بالایی نیاز ندارن و برای درسی که باید وقت بذارن دیگه زمان کم میارن. مشاوره انتخاب رشته کنکور ارشد صنایع در این مورد ضروری است که داوطلبان از آن استفاده کنند. نرم افزار تخمین رتبه ارشد مهندسی صنایع در واقع می تونه تو شروع مطالعه این کمکو به شما کنه که ببینی توی گرایش و دانشگاه مد نظرت چه رتبه و درصدایی نیاز داری تا در میان رتبه ها و محل قبولی کارشناسی ارشد مهندسی صنایع جایی رو به خودت اختصاص بدی و حتی بعدش می تونی  با آزمونای مختلف که از خودت تو طول برنامه ریزی می گیری روند پیشرفتتو مشخص کنی و ببینی چقدر داری به اون رتبه دلخواهت نزدیک میشی. علاوه بر این تو برنامه ریزی هم کمکتون می کنه و شما می تونید ببیند تو اون حدود رتبه ای که لازم دارین تو هر درس چه درصدی باید کسب کنید و تو این نرم افزار تخمین رتبه ارشد مهندسی صنایع می بینید که بیشتر از یه راه برای رسیدن به هدفتون وجود داره و شما می تونی بهترین و راحت ترین راه برای رسیدن به اون رتبه رو برای خودتون انتخاب کنید و همچنین ببینید که وقت گذاشتن یا نذاشتن رو کدوم درسا منطقی یا غیر منطقیه. پس حتما حواستون باشه که نرم افزار تخمین رتبه ارشد صنایع از همون شروع مطالعه می تونه کمکتون کنه.

 

لیست کامل رشته هایی که با ربات تخمین رتبه تلگرام 3گام می توانید در آنها تخمین رتبه انجام دهید: تخمین رتبه ارشد

 

 

اما احتمالا وقتی دارین این مطلبو مطالعه می کنید بیشتر دنبال کاربرد دم دستی تر و شناخته شده تر از نرم افزار تخمین رتبه کارشناسی ارشد صنایع هستین و میخواین ببینید که با درصدایی که تو کنکور ارشد کسب کردین چه حدود رتبه ای کسب می کنید. که باید بهتون بگم می تونید با خیال راحت از نرم افزار تخمین رتبه ارشد مهندسی صنایع 3گام استفاده کنید و رتبه خودتونو با کمترین خطا تخمین بزنید تازه بعدش می تونید با استفاده از نرم افزار مکملش یعنی نرم افزار انتخاب رشته مهندسی صنایع  ببینید با اون رتبه ای که میارین تو هر دانشگاه و گرایش چقدر شانس قبولی دارین. دلیل این هم که میگیم باخیال راحت این کارو انجام بدین چون ما معتقدیم دقیق ترین نرم افزار تخمین رتبه ارشد مهندسی صنایع رو داریم و دلیلشم ویژگی هاییه که نرم افزارمون داره که تو ادامه بهتون توضیح میدیم.

 

ویژگی های نرم افزار تخمین رتبه ارشد مهندسی صنایع 1401

از اونجایی که نرم افزارای تخمین رتبه ارشد صنایع زیادی در حال حاضر توی اینترنت هست داوطلبای کنکور ارشد این رشته برای تخمین رتبه نیاز دارن که بعد کنکور بتونن یه نرم افزار مطمئن و معتبر پیدا کنن که بتونن روی تخمین رتبه ای که انجام میدن حساب کنن و بتونن انتخاب رشته ی مناسبی رو انجام بدن و برای آیندشون برنامه ریزی کنن. کاملا هم کار درستیه و نظر ما هم حتما اینه که نرم افزارای تخمین رتبه رو بررسی کنید که یه موقع با استفاده از یه نرم افزار اشتباه کل تلاشتون از بین نره. ما تو ادامه مطلب سعی می کنیم ویژگی های اصلی نرم افزار تخمین رتبه ارشد مهندسی صنایع 1401 رو بهتون بگیم تا راحت تر بتونید بررسی های لازم رو انجام بدین و از  تخمین رتبه ای که به شما ارائه میده خیالتون راحت باشه.

ویژگی اول نرم افزار تخمین رتبه کنکور ارشد صنایع 1401 مبنای محاسبه ترازشه. در واقع محاسبه تراز اصلی ترین معیار تو هر کنکوری از جمله کنکور ارشد برای تعیین و تخمین رتبه هستش و هرچی فرمول محاسبه تراز که تو نرم افزار تخمین رتبه ارشد استفاده میشه به فرمول اصلی نزدیک تر باشه قطعا تخمین رتبه ای هم که انجام میده به واقعیت نزدیک تره. حالا در نظر بگیرید که نرم افزار تخمین رتبه ارشد مهندسی صنایع 3گام دقیقا از فرمولی برای محاسبه تراز استفاده می کنه که سازمان سنجش برای تعیین رتبه ها استفاده می کنه. درستی این فرمول برای محسابه تراز رو می تونید با نمونه کارنامه، رتبه ها، درصدها و قبولی های ارشد مهندسی صنایع که تو سایت گذاشتیم بسنجید.

 

 

 

نحوه محاسبه تراز کنکور ارشد
نحوه محاسبه تراز کنکور ارشد

 

ویژگی دوم نرم افزار تخمین رتبه کنکور ارشد صنایع 1401 توی حجم زیادی از اطلاعات کارنانه هاییه که داره. نرم افزار تخمین رتبه ارشد صنایع برای انجام تخمین رتبه از اطلاعات چندین هزار کارنامه اختصاصی همین رشته استفاده می کنه و این اطلاعات باعث شده که بتونیم خروجی تخمین رتبه رو به صورت خاص برای رشته صنایع بهینه سازی کنیم. در واقع میشه گفت این مهم ترین ویژگی نرم افزار تخمین رتبه ارشد صنایع 3گام هست که اونو از نمونه های مشابهش جدا می کنه و باعث میشه داوطلبای مهندسی صنایع با خیال راحت ازش استفاده کنن. کارنامه هایی که نرم افزار تخمین رتبه ارشد صنایع ازش استفاده میکنه از کنکور ارشد صنایع سال 92 تا 1401 هست و از همه سهمیه ها شامل سهمیه آزاد، سهمیه پنج درصدی ایثارگران و سهمیه بیست و پنج درصدی ایثارگران نمونه کارنامه و اطلاعات وارد نرم افزار شده که کمک می کنه همه داوطلب بتونن تخمین رتبشونو با نهایت دقت انجام بدن.

دو ویژگی ای که تو بالا گفتیم باعث میشه خیلی وقتا خروجی ای که نرم افزار تخمین رتبه ارشد مهندسی صنایع بهتون میده دقیقا با رتبه کنکور ارشدتون منطبق بشه و در واقع دو ویژگی اصلی و مکمل هم تو تخمین رتبه هستن که به همین دلیل میتونیم بگیم دقیق ترین تخمین رتبه ارشد صنایع رو بهتون ارائه میده.

ویژگی سوم نرم افزار تخمین رتبه ارشد مهندسی صنایع 1401 اینه که با توجه به این که گفتیم به صورت اختصاصی برای همین رتشه طراحی شده  شما خروجی و تخمین رتبه ای که در دریافت می کنید دقیقا مطابق کارنامه کنکور ارشده و توی گرایش های مختلف با توجه به ضرایب و.. رتبه مختص به همون گرایشو به شما نشون میده. در حال حاضر در نرم افزار تخمین رتبه ارشد مهندسی صنایع 1401 در گرایش های: بهینه سازی سیستم، سیستم های سلامت، مدیریت نوآوری و فناوری، کیفیت و بهره وری، سیستم های کلان، آینده پژوهی، سیستم های مالی، لجستیک و زنجیره تامین، مدیریت پروژه  و مدیریت مهندسی امکان تخمین رتبه وجود دارد.

ویژگی بعدی نرم افزار تخمین رتبه 3گام امکان تخمین رتبه رایگان برای رشته مهندسی صنایع هست که تو ادامه می تونید ببینید چجوری میتونید از تمام امکاناتش به صورت رایگان استفاده کنید.

 

تخمین رتبه ارشد مهندسی صنایع رایگان

از اونجایی که تو سال های اخیر خیلی از داوطلبای ارشد مهندسی صنایع به انواع مختلف گرفتار نرم افزار های تخمین رتبه نامعتبر افتادن تصمیم گرفتیم که امکان تخمین رتبه ارشد مهندسی صنایع رایگان رو تو نرم افزار تخمین رتبه 3گام فراهم کنیم. اینجوری خیالتون راحته که از یه نرم افزار تخمین رتبه معتبر و دقیق تخمین رتبه رو به صورت رایگان انجام میدین. برای انجام تخمین رتبه به صورت رایگان کافیه پنج نفر از دوستاتونو به ربات تخمین رتبه ارشد مهندسی صنایع دعوت کنید و بلافاصله اعتبارتون برای انجام پنج تخمین رتبه به صورت رایگان شارژ میشه. حالا که امکان تخمین رتبه رایگان رو دارید می تونید دانلود سوالات و پاسخنامه کنکور کارشناسی ارشد مهندسی صنایع رو هم به صورت رایگان دریافت کنید.

 

 

سوالات متداول:

آیا امکان تخمین رتبه رایگان با نرم افزار تخمین رتبه ارشدمهندسی صنایع 3گام امکان پذیر است؟

از اونجایی که تو سال های اخیر خیلی از داوطلبای ارشد مهندسی صنایع به انواع مختلف گرفتار نرم افزار های تخمین رتبه نامعتبر افتادن تصمیم گرفتیم که امکان تخمین رتبه ارشد مهندسی صنایع رایگان رو تو نرم افزار تخمین رتبه 3گام فراهم کنیم. اینجوری خیالتون راحته که از یه نرم افزار تخمین رتبه معتبر و دقیق تخمین رتبه رو به صورت رایگان انجام میدین. برای انجام تخمین رتبه به صورت رایگان کافیه پنج نفر از دوستاتونو به ربات تخمین رتبه ارشد مهندسی صنایع دعوت کنید و بلافاصله اعتبارتون برای انجام پنج تخمین رتبه به صورت رایگان شارژ میشه.

دقیق ترین نرم افزار تخمین رتبه ارشد مهندسی صنایع کدام است؟

نرم افزار تخمین رتبه ارشد 99 مهندسی صنایع موسسه 3گام، وارد پنجمین سال خود شده است و تاکنون با توجه به نظر سنجی ها و گزارشات از داوطلبان، دقیق ترین و بهترین نرم افزار تخمین رتبه ارشد 99 به حساب می آید. 

این نرم افزار تخمین رتبه به صورت یک ربات تلگرامی ارائه می شود تا دسترسی به آن و استفاده از آن آسان تر باشد.

این نرم افزار تخمین رتبه قابلیت استفاده به صورت رایگان را دارد.

در مقایسه با نرم افزار های تخمین رتبه موجود، تنها نرم افزاری است که پس از برگزاری کنکور ارشد ، تحلیل  آزمون انجام می شود و تخمین رتبه ها بر اساس آن بهینه سازی می شود.

این ربات امکان تخمین رتبه رایگان ارشد 99 را نیز دارد که با دعوت 5 نفر از دوستانتان به این ربات تا 5 بار تخمین رتبه رایگان برای شما انجام می دهد. 

نرم افزار تخمین رتبه ارشد مهندسی صنایع همیشه در دسترس است. برای استفاده از ربات تخمین رتبه ارشد مهندسی صنایع به لینک https://telegram.me/ArshadTakhminBot مراجعه کنید.

درصد و رتبه های لازم برای قبولی ارشد مهندسی صنایع چقدر است؟

داشتن اطلاعات درصد، رتبه، و قبولی داوطلبان کارشناسی ارشد مهندسی صنایع در سال 98 به داوطلبان ارشد تربیت بدنی سال 99 این کمک را می کند که بهترین برنامه ریزی را برای خود انجام دهند. سعی شده است نمونه کارنامه های ارشد مهندسی صنایع 98 در همه سهمیه ها (سهمیه آزاد، سهمیه 5 درصد ایثارگری و 25 درصد ایثارگری) ارائه شود. برای اطلاع از درصد و رتبه های لازم برای قبولی ارشد مهندسی صنایع به نمونه کارنامه، رتبه ها، درصدها، و قبولی های ارشد مهندسی صنایع 98 در سایت 3گام مراجعه کنید.

سایر بخش های مجموعه مهندسی صنایع

نظرات این مطلب

افزودن نظر جدید

شما هم نظرتان را در مورد این مطلب بگویید.

loading

انتخاب رشته ارشد مهندسی صنایع