تخمین رتبه ارشد اقتصاد 1401

نرم افزارتخمین رتبه ارشد اقتصاد 1400، تنها نرم افزار تخمین رتبه اختصاصی مجموعه علوم اقتصادی می باشد. تخمین رتبه در نرم افزار تخمین رتبه ارشد اقتصاد بر اساس اطلاعات کارنامه های این رشته از سال های 92 تا 1400 در سهمیه ی آزاد، سهمیه پنج درصد ایثارگران و سهمیه  بیست و پنج درصد ایثارگران انجام می شود. همچنین امکان تخمین رتبه ارشد اقتصاد رایگان هم در این نرم افزار وجود دارد.

 

تخمین رتبه ارشد اقتصاد 99
تخمین رتبه ارشد اقتصاد 1401

 

 

تخمین رتبه ارشد اقتصاد 1401

نرم افزار تخمین رتبه ارشد اقتصاد کمک میکنه که داوطلبای مجموعه علوم اقتصادی بعد کنکور ارشد بتونن وضعیت خودشونو بسنجن و بر اساس درصدایی که زدن ببینن می تونن چه حدود رتبه ای کسب کنن. تخمین حدودی رتبه و فهمیدن زودترش به شما کمک می کنه که فرصت تحقیق و فکر بیشتری برای انتخاب رشته در مجموعه علوم اقتصادی داشته باشین. می تونید برای اطلاعات بیشتر مشاوره انتخاب رشته کنکور ارشد اقتصاد رو مطالعه کنید. فقط باید تو این مرحله حواستون باشه که نرم افزار تخمین رتبه ای که ازش استفاده می کنین خیلی دقیق باشه و بتونه رتبه حدودی شمارو درست تخمین بزنه چون هرچی خطای این نرم افزار بیشتر باشه در واقع شما دارین از هدفتون و یه انتخاب رشته درست دور میشین. بعد از استفاده از نرم افزار تخمین رتبه ارشد اقتصاد می تونید از نرم افزار مکمل اون یعنی نرم افزار انتخاب رشته ارشد اقتصاد استفاده کنید و ببینید که با توجه به رتبه ای که تخمین زده شده شانس قبولی تو دانشگاه ها و گرایش های مختلف علوم اقتصادی برای شما به چه شکل هست. حالا مطلب  رتبه ها و محل قبولی کارشناسی ارشد اقتصاد بیشتر می تونه در این زمینه کمکتون بکنه. تو ادامه مطلب به ویژگی های نرم افزار تخمین رتبه ارشد اقتصاد 3گام می پردازیم.

لیست کامل رشته هایی که با ربات تخمین رتبه تلگرام 3گام می توانید در آنها تخمین رتبه انجام دهید: تخمین رتبه ارشد

ویژگی های نرم افزار تخمین رتبه ارشد اقتصاد

همونطور که گفتیم خیلی از داوطلبای کنکور ارشد اقتصاد تمایل دارن که از تخمین رتبه استفاده کنن و بتونن وضعیت کلی خودشونو بعد کنکور ارشد بسنجن. اما نبودن یک مرجع معتبر معمولا کار رو برای داوطلبای این رشته سخت می کنه. به همین دلیل نرم افزار تخمین رتبه ارشد اقتصاد رو آماده کردیم که داوطلبای کنکور ارشد مجموعه علوم اقتصادی بتونن با خیال راحت از یه نرم افزار تخمین رتبه ارشد اقتصاد معتبر و دقیق استفاده کنن.چند تا از ویژگی های اصلی نرم افزار تخمین رتبه ارشد اقتصاد که باعث میشه دقیق ترین تخمین رتبه رو به شما ارائه بده رو توضیح میدیم. البته قبل از پرداختن به این ویژگی ها باید توجه داشت که بودجه بندی، تعداد سوالات و تحلیل کنکور کارشناسی ارشد اقتصاد هم می تونه اطلاعات خوبی رو در اختیارتون قرار بده.
 

 

اولین ویژگی نرم افزار تخمین رتبه ارشد اقتصاد 3گام اینه که به صورت اختصاصی برای رشته اقتصاد بهینه سازی شده. و این ویژگی خیلی مهمه چون تا اونجایی که بررسی کردیم نرم افزارهای مختلف تخمین رتبه ارشد اقتصاد رو انجام نمیدن یک یا دو نرم افزاری هم که اسم رشته اقتصاد رو تو لیست تخمین رتبه داشتن اصلا رتبه دقیقی رو ارائه نمیدادن و خیلی درصد خطاشون بالا بود. نرم افزار 3گام در واقع برای تخمین رتبه کنکور ارشد اقتصاد 1401 از کارنامه های همین رشته از سال های 92 تا 1401 استفاده می کنه  و به همین دلیل اطلاعات چندین هزار کارنامه به صورت اختصاصی برای رشته اقتصاد وارد نرم افزار شده که این حجم از اطلاعات کمک می کنه نرم افزار با حداقل خطا و تو دقیق ترین حالت ممکن رتبه ی شما رو تو مجموعه علوم اقتصادی تخمین بزنه. در ضمن تو این کارنامه ها اطلاعات رتبه و تراز همه سهمیه ها شامل: سهمیه آزاد، سهمیه پنج درصد ایثارگران و سهمیه بیست و پنج درصد ایثارگران وجود داره. بنابراین داوطلبا از سهمیه های مختلف می تونن ازش استفاده کنن و رتبه کشوری خودشونو ببین و مطمئن باشن تو کنکور ارشد هم یه همچین حدود رتبه ای کسب می کنن. شما می تونید بخشی از نمونه کارنامه های ارشد اقتصاد که تو نرم افزار تخمین رتبه اقتصاد استفاده شده رو ببنید. نمونه کارنامه، رتبه ها، درصدها و قبولی های ارشد اقتصاد وسعت دید بیشتری در ارتباط با موضوع و انتخاب رشته اصولی به شما میده.

ویژگی دوم نرم افزار تخمین رتبه ارشد اقتصاد 1401 نحوه ی محاسبه ی ترازیه که برای تخمین رتبه استفاده میکنه. تو کنکور ارشد در واقع تراز باعث رتبه بندی میشه و هرکی تراز بیشتری بیاره رتبه بهتری هم کسب میکنه. اما استفاده از یه فرمول درست که باعث رتبه بندی صحیح بشه بتونه تفاوت نفرات رو از هم مشخص کنه خیلی مهمه. نرم افزار تخمین رتبه ارشد اقتصاد 3گام از همون فرمولی برای تخمین رتبه استفاده می کنه که سازمان سنجش برای تعیین رتبه توی کارنامه ها استفاده میکنه. این فرمولو می تونید تو تصویر زیر ببینید.

 

نحوه محاسبه تراز کنکور ارشد
نحوه محاسبه تراز کنکور ارشد

 

این دو ویژگی در کنار هم باعث میشه رتبه ای که نرم افزار تخمین رتبه ارشد اقتصاد 3گام به شما نشون میده خیلی مواقع دقیقا منطبق با همون رتبه ای باشه که شما تو کنکور ارشد کسب می کنید و به همین دلیله که میگیم این نرم افزار دقیق ترین تخمین رتبه ارشد مجموعه علوم اقتصادی رو به شما ارائه میده. می تونید از طریق لینک ربات تلگرامی تخمین رتبه ارشد اقتصاد وارد این ربات بشید.

 

 

ویژگی بعدی این نرم افزار امکان تخمین رتبه ارشد اقتصاد رایگان هست. که یعنی شما می تونید از این نرم افزار تخمین رتبه دقیق که ویژگی ها دیدین به صورت رایگان استفاده کنید و همه قابلیت هاش رو هم می تونید تو استفاده رایگان داشته باشید که در ادامه توضیحش میدیم. حالا که اسم رایگان اومد خوبه بدونید که دانلود سوالات و پاسخنامه آزمون کارشناسی ارشد اقتصاد هم در 3گام به صورت رایگان در اختیارتون هست.

 

تخمین رتبه ارشد اقتصاد رایگان

شما از تنها نرم افزار تخمین رتبه ارشد اقتصاد که به صورت اختصاصی برای این رشته هست می تونید به صورت رایگان استفاده کنید. برای این کار فقط کافیه که نرم افزار تخمین رتبه ارشد اقتصاد 3گام رو به پنج نفر از دوستاتون معرفی کنید و بعدش بلافاصله اعتبارتون برای تخمین رتبه شارژ میشه و می تونید یه تخمین رتبه رایگان و دقیق داشته باشین. تو تخمین رتبه ارشد اقتصاد رایگان هم میتونید از تمام ویژگی ها و امکانات نرم افزار تخمین رتبه استفاده کنید.

 

تخمین رتبه ارشد اقتصاد برای برنامه ریزی

کاربرد نرم افزار تخمین رتبه ارشد اقتصاد فقط برای بعد از کنکور نیست و داوطلبان در طول مسیر مطالعه و برنامه ریزی خودشون برای کنکور ارشد هم می تونن از تخمین رتبه استفاده کنن و اتفاقا خیلی هم کمکشون میکنه. در واقع با تخمین رتبه شما می تونید متوجه بشین برای هدفی که دارین یعنی گرایش و دانشگاه مورد نظتون چه رتبه ای لازمه و برای کسب اون رتبه چه درصدایی نیاز دارین. نرم افزار تخمی نرتبه ارشد 3گام یه مرحله هم ازین بیشتر کمکتون می کنه به این دلیل که برای اینکه شما به رتبه مورد نظرتون برسین چندین راه مختلف داره و این مسیر برای همه یکسان نیست ممکنه یه نفر درس اقتصاد خرد رو بهتر بزته و یه نفر دیگه درس اقتصاد کلان رو برای همین شما می تونید با توجه به سطح علمی و شرایط خودتون بهترین و راحت ترین مسیر برای رسیدن به رتبه مورد نظرتونو به کمک نرم افزار تخمین رتبه ارشد اقتصاد پیدا کنید. همچنین می تونید با لینک ربات تلگرامی تخمین رتبه ارشد اقتصاد وارد ربات تخمین رتبه هم بشین.

 

سوالات متداول:

آیا امکان تخمین رتبه رایگان با نرم افزار تخمین رتبه ارشد علوم اقتصادی 3گام امکان پذیر است؟

شما از تنها نرم افزار تخمین رتبه ارشد اقتصاد که به صورت اختصاصی برای این رشته هست می تونید به صورت رایگان استفاده کنید. برای این کار فقط کافیه که نرم افزار تخمین رتبه ارشد اقتصاد 3گام رو به پنج نفر از دوستاتون معرفی کنید و بعدش بلافاصله اعتبارتون برای تخمین رتبه شارژ میشه و می تونید یه تخمین رتبه رایگان و دقیق داشته باشین. تو تخمین رتبه ارشد اقتصاد رایگان هم میتونید از تمام ویژگی ها و امکانات نرم افزار تخمین رتبه استفاده کنید.

آیا نتیجه نرم افزار تخمین رتبه ارشد علوم اقتصادی دقیق است؟

یکی از ویژگی های نرم افزار تخمین رتبه ارشد اقتصاد 99 نحوه ی محاسبه ی ترازیه که برای تخمین رتبه استفاده میکنه. تو کنکور ارشد در واقع تراز باعث رتبه بندی میشه و هرکی تراز بیشتری بیاره رتبه بهتری هم کسب میکنه. اما استفاده از یه فرمول درست که باعث رتبه بندی صحیح بشه بتونه تفاوت نفرات رو از هم مشخص کنه خیلی مهمه. نرم افزار تخمین رتبه ارشد اقتصاد 3گام از همون فرمولی برای تخمین رتبه استفاده می کنه که سازمان سنجش برای تعیین رتبه توی کارنامه ها استفاده میکنه. این ویژگی باعث میشه نتیجه ربات تخمین رتبه ارشد اقتصاد دقیق و مطبق با رتبه های سازمان سنجش باشه.

آیا نرم افزار تخمین رتبه ارشد اقتصاد 3گام روی برنامه ریزی کنکور ارشد موثر است؟

کاربرد نرم افزار تخمین رتبه ارشد اقتصاد فقط برای بعد از کنکور نیست و داوطلبان در طول مسیر مطالعه و برنامه ریزی خودشون برای کنکور ارشد هم می تونن از تخمین رتبه استفاده کنن و اتفاقا خیلی هم کمکشون میکنه. در واقع با تخمین رتبه شما می تونید متوجه بشین برای هدفی که دارین یعنی گرایش و دانشگاه مورد نظتون چه رتبه ای لازمه و برای کسب اون رتبه چه درصدایی نیاز دارین. نرم افزار تخمی نرتبه ارشد 3گام یه مرحله هم ازین بیشتر کمکتون می کنه به این دلیل که برای اینکه شما به رتبه مورد نظرتون برسین چندین راه مختلف داره و این مسیر برای همه یکسان نیست ممکنه یه نفر درس اقتصاد خرد رو بهتر بزته و یه نفر دیگه درس اقتصاد کلان رو برای همین شما می تونید با توجه به سطح علمی و شرایط خودتون بهترین و راحت ترین مسیر برای رسیدن به رتبه مورد نظرتونو به کمک نرم افزار تخمین رتبه ارشد اقتصاد پیدا کنید.

 

سایر بخش های مجموعه علوم اقتصادی

نظرات این مطلب

افزودن نظر جدید

شما هم نظرتان را در مورد این مطلب بگویید.

loading

انتخاب رشته ارشد اقتصاد