گزیده ای از اتاق فکر تربیت بدنی

ورود به اتاق فکر
 • تخمین رتبه

  سلام با این درصدها چه رتبه ای ممکن هست بیارم؟
  زبان ۲/۲۲
  سنجش ۵۰
  آسیب ۱۳/۳۳
  مدیریت ۳۶/۶۶

 • آیا اگر دکترای تربیت بدنی را در گرایشی خاص بگیریم میتوانیم پزشک استخوان شویم؟

  من شنیده ام اونایی که تربیت بدنی خوندن ..اگه در یک رشته های خاص تربیت بدنی دکتراشونو بگیرن ..میتونن پزشک استخوان بشوند..آیا این مطلب واقعیت دارد؟ دبیر ورزشمان که تایید کرد..اگر شما هم تایید میکنید در کدام رشته باید دکترامو بگیرم؟

 • انتخاب شهر

  سلام..من میخوام آسیب قبول شم با درصدای...آسیب 40..فیزیولوژی15..سنجش20..حرکت شناسی15..رشد20..مدیریت20..میشه کمکم کنین که کدوم شهر احتمال قبولیم تو آسیب هستش؟؟؟..ممنون میشم اگ راهنمایی کنید..

 • تغییر رشته از فنی به تربیت بدنی

  با سلام من کارشناسی فنی دارم آیا میتوانم برای ارشد در رشته تربیت بدنی شرکت کنم

 • مشاوره تحصیلی

  سلام وقتتون بخیر من کارشناسی ام مهندسی برق بوده ولی برای ارشد تصمیم دارم تربیت بدنی بخوانم . من فیتنس رو به طور حرفه ای دنبال می کنم و هدفم مریبی گری هستش لطفا گرایشی رو بهم پیشنهاد بدید که کمک کنه بهم برای طراحی تمرینات و برنامه .

تخمین رتبه ارشد تربیت بدنی 99

تعداد بازدید 1479 دفعه

دقیق ترین نرم افزار تخمین رتبه ارشد تربیت بدنی 99، رتبه شما را با توجه به کارنامه های واقعی از سال های 92 تا 98 از همه سهمیه ها شامل: سهمیه آزاد، سهمیه پنج درصد ایثارگران و سهمیه بیست و پنج درصد ایثارگران تخمین می زند. شما می توانید تخمین رتبه ارشد تربیت بدنی را در گرایش های رفتار حرکتی، فیزیولوژی ورزشی، بیومکانیک ورزشی، آسیب شناسی ورزشی و مدیریت ورزشی مشاهده کنید. همچنین امکان استفاده رایگان از نرم افزار تخمین رتبه ارشد تربیت بدنی 99 فراهم شده است.

 

تخمین رتبه ارشد تربیت بدنی 99
تخمین رتبه ارشد تربیت بدنی 99

 

ربات تلگرامی تخمین رتبه ارشد تربیت بدنی

یک جلسه مشاوره تخصصی رایگان کنکور ارشد تربیت بدنی

تخمین رتبه ارشد تربیت بدنی 99

تخمین رتبه تو مسیر کنکور ارشد تربیت بدنی دو جا به داوطلبای این رشته خیلی کمک می کنه. اولیش تو همون شروع مسیر مطالعه که می خوان هدفشونو تنظیم کنن وبرنامه ریزی کنن و خب معمولا خیلی از بچه ها ازش غافلن و دومی هم که بیشتر استفاده می کنین و باهاش اشنایی دارین بعد از اینه که کنکور ارشدو دادین و منتظر نتایج هستین.تو این مطلب در مورد هر دو کاربرد تخمین رتبه صحبت می کنیم.

لیست کامل رشته هایی که با ربات تخمین رتبه تلگرام 3گام می توانید در آنها تخمین رتبه انجام دهید: تخمین رتبه ارشد

معمولا تو تماسای رایگان که که با داوطلبای کنکور ارشد تربیت بدنی گرفته میشه همشون دغدغه اینو دارن که برای قبولی تو رشته مورد نظرشون چه درصدایی نیاز دارن. مثلا برای قبولی تو رشته ی فیزیولوژی ورزشی علامه چه رتبه ای میخوان و برای اون رتبه چه درصدایی لازم دارن. حالا هرکسی با توجه به هدفش ممکنه دانشگاه و رشته ای که میپرسه فرق کنه اما این موضوع برای خیلی از داوطلبا سواله و همیشه از ما میپرسن احتمالا شما هم از خودتون این سوال رو پرسیدین! این نکته رو هم بگم که پرسیدن این سوالا خیلی خوبه و نشون میده داوطلبای این رشته هدفشون از روز اول مشخصه و معمولا اکثرشون می خوان تو یه گرایش خاص رتبه بیارن و از اول هم برای اون تلاش می کنن و این دقیقا کاریه که رتبه های برتر ارشد تربیت بدنی هر سال انجامش میدن. یعنی هدف مشخص دارن و نسبت به اون هدف تلاش می کنن. اما نکته مهم اینه که تو این قسمت از برنامه ریزیشون یه خلل کوچیک ممکنه وارد بشه درسته که هدف داشتن خوبه اما باید اینم در نظر بگیرین که بعد از مشخص شدن هدفتون باید ببینید که چه مقدماتی برای رسیدن بهش لازم دارین که اینجا اون مقدمات همون رتبه و درصدای مورد نیاز برای رسیدن به هدفتونه و اتفاقا پیدا کردن رتبه و درصدهای مورد نیاز کار خیلی سختی نیست. این دقیقا همون استفاده ایه که تو شروع مطالعه و برنامه ریزیتون می تونید از یه نرم افزار تخمین رتبه ارشد تربیت بدنی داشته باشید. مخصوصا برای داوطلبایی که براشون مهمه تو یه رایش خوب قبول بشن حتما این کار واجبه به این دلیل که گرایش های ارشد تربیت بدنی به دلیلی داشتن دروس مشترک و البته بعضا ضرایب مشترک همپوشانی زیادی باهم دارن و شما باید بدونی تو هر درس چه درصدی کسب کنی و حتی کدوم درسا رو حذف کنی. حتی باید اینودر نظر بگیرین که برای رسیدن به رتبه مورد نظرتون قطعا چند تا مسیر وجود داره ولی شما باید بهترین و راحت ترین مسیر رسیدن به اون رتبه رو با توجه به شرایط خودتون پیدا کنید و با توجه به اون برنامه ریزی کنید. با یه نگاه به نمونه کارنامه های ارشد تربیت بدنی سال های گذشته می تونید ببینید که رتبه های نزدیک به هم هر کدوم ممکنه از درس های مختلف درصد و تراز کسب کردن و به اون رتبه ها رسیدن. پس تو این موضوع دقت زیادی داشته باشید تا انرژیتونو بهینه استفاده کنید.

اما بریم سراغ کاربرد دوم نرم افزار تخمین رتبه ارشد تربیت بدنی، که خیلیا باهاش آشنایی دارن و فقط تو همین موقعیت از تخمین رتبه استفاده میکنن. نرم افزار تخمین رتبه بعد از کنکور ارشد به شما کمک می کنه که بتونید ببینید با اون درصدایی که کسب کردین چه رتبه ای رو بدست میارین. حالا دونستن این موضوع به چه دردی میخوره ؟ فایده این که شما زودتر بتونید رتبه ی خودتونو حدس بزنید تو اینه که می تونید زمان بیشتری برای فکر کردن و تحقیق برای بهترین انتخاب رشته نسبت به رتبتون داشته باشید چون معمولا از وقتی سازمان سنجش به صورت رسمی رتبه هارو اعلام میکنه تا روز آخر انتخاب رشته زمان زیادی ندارین و خیلی از داوطلبا به همین دلیل به مشکل می خورن ولی با استفاده از تخمین رتبه ارشد تربیت بدنی می تونید برای خودتون زمان بیشتری بخرید.

ربات تلگرامی تخمین رتبه ارشد تربیت بدنی

یک جلسه مشاوره تخصصی رایگان کنکور ارشد تربیت بدنی

در نظر داشته باشید برای هر دو کاربردی که از نرم افزار تخمین رتبه ارشد تربیت بدنی گفتیم و توصیه کردیم استفاده کنید باید حواستون باشه چون همونقدر که یه نرم افزار تخمین رتبه دقیق می تونه تو این مراحل به شما کمک کنه اگه از نرم افزار تخمین رتبه غیر معتبر استفاده کنید ممکنه کل اهدافتونو تحت تاثیر قرار بده و شمارو ازش دور کنه. در ادامه میایم بررسی میکنیم که یه نرم افزار تخمین رتبه ارشد تربیت بدنی خوب چه ویژگی هایی باید داشته باشه.

ویژگی های نرم افزار تخمین رتبه ارشد تربیت بدنی 99

تا اینجا کاربردای نرم افزار تخمین رتبه ارشد تربیت بدنی رو دیدیم. اما باید در نظر بگیریم صرفا این موضوع که تخمین رتبه کار خوبیه و لازمه نمی تونه باعث بشه ما از هر نرم افزار تخمین رتبه ای استفاده کنیم و در واقع با این کار نه تنها موفقیتی به دست نمیاریم حتی ممکنه شکست هم بخوریم. پس قبل از استفاده از هر نرم افزار تخمین رتبه ای باید از معتبر بودن و دقیق بودنش اطمینان کسب کنید. در ادامه ویژگی های نرم افزار تخمین رتبه ارشد تربیت بدنی 3گام رو توضیح میدیم و میتونید بقیه نرم افزارای موجودو باهاش مقایسه کنید. اما به دلیل ویژگی ها منحصر به فردی که این نرم افزار داره سال هاست که دقیق ترین نرم افزار تخمین رتبه هستش و داوطلبا ازش استفاده می کنن و رضایت کامل داشتن. اما بریم سراغ ویژگی های نرم افزار تخمین رتبه ارش تربیت بدنی 3گام:

ویژگی اول نرم افزار تخمین رتبه ارشد تربیت بدنی 99 اینه که به صورت اختصاصی برای رشته تربیت بدنی بهینه سازی شده. در واقع برای تخمین رتبه کنکور ارشد تربیت بدنی 99 از کارنامه های همین رشته از سال های 92 تا 98 استفاده شده و اطلاعات چندین هزار کارنامه به صورت اختصاصی برای رشته تربیت بدنی وارد نرم افزار شده که این حجم از اطلاعات کمک می کنه نرم افزار با حداقل خطا و تو دقیق ترین حالت ممکن رتبه ی شما رو تخمین بزنه. در ضمن تو این کارنامه ها اطلاعات رتبه و تراز همه سهمیه ها شامل: سهمیه آزاد، سهمیه پنج درصد ایثارگران و سهمیه بیست و پنج درصد ایثارگران وجود داره. بنابراین داوطلبا از سهمیه های مختلف می تونن ازش استفاده کنن و رتبه کشوری خودشونو ببین و مطمئن باشن تو کنکور ارشد هم یه همچین حدود رتبه ای کسب می کنن.

ویژگی دوم نرم افزار تخمین رتبه ارشد تربیت بدنی 99 نحوه ی محاسبه ی ترازیه که برای تخمین رتبه استفاده میکنه. تو کنکور ارشد در واقع تراز باعث رتبه بندی میشه و هرکی تراز بیشتری بیاره رتبه بهتری هم کسب میکنه. اما استفاده از یه فرمول درست که باعث رتبه بندی صحیح بشه بتونه تفاوت نفرات رو از هم مشخص کنه خیلی مهمه. نرم افزار تخمین رتبه ارشد تربیت بدنی 3گام از همون فرمولی برای تخمین رتبه استفاده می کنه که سازمان سنجش برای تعیین رتبه توی کارنامه ها استفاده میکنه. این فرمولو می تونید تو تصویر زیر ببینید.

ویژگی سوم نرم افزار تخمین رتبه ارشد تربیت بدنی اینه که تو گرایش های مختلف به شما رتبه های مربوط به همون گرایش رو میده و در واقع خروجی رتبه هاش  دقیقا مثل کارنامه کنکور ارشده. شما در حال حاضر می تونید رتبه خودتونو تو گرایش های رفتار حرکتی، فیزیولوژی ورزشی، بیومکانیک ورزشی، آسیب شناسی ورزشی و مدیریت ورزشی تخمین بزنید.

ویژگی بعدی این نرم افزار امکان تخمین رتبه ارشد تربیت بدنی رایگان هست. که یعنی شما می تونید از این نرم افزار تخمین رتبه دقیق که ویژگی ها دیدین به صورت رایگان استفاده کنید و همه قابلیت هاش رو هم می تونید تو استفاده رایگان داشته باشید که در ادامه توضیحش میدیم.

تخمین رتبه ارشد تربیت بدنی رایگان

همونطور که گفتیم شما می تونید از همه ویژگی ها وقابلیت های نرم افزار تخمین رتبه ارشد تربیت بدنی 99 به صورت رایگان هم استفاده کنید. برای اینکار کافیه پنج نفر ازدوستاتونو به ربات تخمین رتبه ارشد تربیت بدنی دعوت کنید و بلافاصله اعتبارتون برای استفاده از تخمین رتبه ارشد تربیت بدنی شارژ میشه و می تونید ازش استفاده کنید. فقط در نظر داشته باشین که تخمین رتبه ارشد تربیت بدنی رایگان رو بخاطر این قرار دادیم که شما درگیر خروجی های اشتباهی که نرم افزارای تخمین رتبه نامعتبر بهتون میدن نشین و با داده های اونا گمراه نشین. شما هم یادتون باشه که مرحله اول استفاده از نرم افزار تخمین رتبه این بود که اول اعتبار اونو بسنجیم به هر تخمین رتبه ای اعتماد نکنیم مخصوصا بخاطر رایگان بودنش.

ربات تلگرامی تخمین رتبه ارشد تربیت بدنی

یک جلسه مشاوره تخصصی رایگان کنکور ارشد تربیت بدنی

نظرات این مطلب

افزودن نظر جدید

شما هم نظرتان را در مورد این مطلب بگویید. خواهشمند است سوالات خود را در قسمت اتاق فکر این رشته مطرح نمایید

تصویر فرد
CaptchaMvc