دقیق ترین تخمین رتبه ارشد عمران 1401

دقیق ترین تخمین رتبه ارشد عمران سال 1401 با بهترین ربات تخمین رتبه تلگرامی امکان پذیر است. نرم افزار تخمین رتبه ارشد عمران 3گام، دقیق ترین تخمین رتبه سال های اخیر را به داوطلبان این رشته ارائه داده است. با نرم افزار تخمین رتبه ارشد عمران، می توانید رتبه خود را در گرایش های مختلف این رشته شامل:سازه، زلزله، ژئوتکنیک، راه و ترابری، مدیریت منابع آب، آب و سازه های هیدرولیکی، سواحل، بنادر و سازه های دریایی، حمل و نقل، مدیریت ساخت و محیط زیست تخمین بزنید.

 

دقیق ترین تخمین رتبه ارشد عمران 99
دقیق ترین تخمین رتبه ارشد عمران 1401

 

 

دقیق ترین تخمین رتبه ارشد عمران 1401

به احتمال زیاد همه داوطلبای کنکور کارشناسی ارشد عمران از اهمیت تخمین رتبه و اینکه بدونن با چه رتبه ای تو گرایشای مختلف عمران کجا قبول میشن آگاه هستن ولی برای اونا که ممکنه تا حدودی اهمیت تخمین رتبه از چشمشون دور مونده باشه یا اینکه اصلا فک کنن تخمین رتبه برای کنکورارشد عمران مهم نیست یه سری نکات رو میگیم و بعد میریم سراغ دقیق ترین نرم افزار تخمین رتبه ارشد برای مهندسی عمران و به شما میگیم که چرا دقیق ترین و قوی ترین تخمین رتبه مربوط به موسسه 3گامه. علاوه بر این، مشاوره انتخاب رشته کنکور ارشد عمران تا حدود زیادی می تونه فکرتون رو درباره این رشته باز کنه و در مورد موفقیت در کنکور و به دست آورن رتبه خوب کمکتون بکنه. 

 

لیست کامل رشته هایی که با ربات تخمین رتبه تلگرام 3گام می توانید در آنها تخمین رتبه انجام دهید: تخمین رتبه کارشناسی ارشد

 

داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد مهندسی عمران می توانند برای افزایش اطلاعات خود مطالب زیر را در سایت 3گام مطالعه کنند:

تحلیل سوالات کارشناسی ارشد عمران 98 و مقایسه با سوالات ارشد عمران 97

تحلیل سوالات ارشد عمران 97 و مقایسه با سوالات ارشد عمران 96

بودجه بندی کنکور ارشد عمران

 

همونطور که می دونید کنکور ارشد عمران تنها رشته ایه که همه دروس تو همه گرایشا ضریب یک دارن و این موضوع همونطوری که ساده به نظر می رسه اما کار رو برای تخمین رتبه مورد نیاز برای قبولی ارشد عمران و البته انتخاب رشته کمی دشوار می کنه و همیشه داشتن نمونه کارنامه، رتبه ها، درصدها و قبولی های ارشد عمران برای تخمین رتبه یکی از دغدغه های داوطلبای مهندسی عمران بوده. اما اینکه همه گرایشای ارشد عمران ضریب یک دارن چه تاثیری ممکنه توی تخمین رتبه و انتخاب رشته بذاره. مستقیم ترین تاثیری که داره و همه می دونن اینه که نسبت به بقیه رشته ها نمی تونن تو گرایشی که قصد قبولی تو اونو دارن از قبل برنامه ریزی کنن و درس تخصصی اون گرایشو بالا بزنن و بتونن تراز خوبی کسب کنن و هر درسی که جواب بدن تو همه گرایشا یه تاثیر ثابت داره و این در واقع مقدمه همون پیچیدگی تخمین رتبه ارشد عمران میشه. چون ممکنه شما مثلا برای گرایش مدیریت ساخت  برنامه ریزی کردین و دوست دارین توی این گرایش قبول بشین تلاش خوبی هم کردی و یه رتبه ای اوردی که نمیدونی واقعا چقدر ممکنه بتونی به علاقت برسی دلیلشم اینه که ممکنه اون یکی داوطلبایی که شاید حتی براشون گرایش مهم نباشه یا گرایش دیگه ای مد نظرشون باشه با توجه به اتفاقات مختلف تصمیم بگیرن که گرایش مد نظر شمارو تو انتخاب رشته وارد کنن و این اتفاق تو سال های مختلف قطعا متفاوته و تغییر رتبه و درصدها برای قبولی یه رشته یا دانشگاه خاص برای ارشد عمران زیاده. این یعنی تخمین رتبه به درد نمیخوره؟ قطعا اینجوری نیست چون یه مهندسی هیچ وقت نمیتونه تصمیم غیرمنطقی بگیره و سرنوشتش رو بسپره به پیشامدای مختلف.

اینارو گفتم که بدونید با دیدن یکی دو نمونه کارنامه از یک سال کنکور شاید خیلی دقیق نتونید تصمیم بگیرید که برای مثال برای گرایش حمل و نقل دانشگاه اصفهان چه حدود رتبه ای لازمه حتی با داشتن نمونه کارنامه های انگشت شمار بیشتر هم اینکار ممکن نیست. اگه کارنامه هایی هم که دارین تعدادش قابل توجه باشه تحلیلش برای تخمین رتبه مورد نیاز سخت میشه برای همین ما نرم افزار تخمین رتبه ارشد عمران رو به صورت یه ربات تلگرامی آماده کردیم تا بتونید به راحتی  درصدای خودتون رو برای تخمین رتبه با حجم عمده ای از کارنامه های ارشد عمران مقایسه کنید و حتی ببینید تو سال های مختلف با توجه به درصداتون چه رتبه ای میتونستید کسب کنید. دقت کنید این ربات تخمین رتبه با پشتوانه چندیدن هزار کارنامه ای که هر سال براش اپدیت میشه تبدیل به دقیق ترین نرم افزار تخمین رتبه شده. اینم در نظر بگیرین که از تخمین رتبه فقط برای بعد کنکور و مشخص شدن درصدا نیست و حتی تو روند مطالعاتیتون مفیده برای اینکه می تونید هدف گذاری بهتری در مورد وقت گذاشتن روی درسای مختلف داشته باشید و بدونید چه درصدایی برای رسیدن به هدفتون لازم دارین و زمان و انرژیتون رو برای کنکور ارشد جاهای اشتباه استفاده نکنید. مطلب رتبه ها و محل قبولی کارشناسی ارشد مهندسی عمران را در سایت 3گام مطالعه کنید.

حالا تو ادامه ویژگی های اصلی این ربات تلگرامی تخمین رتبه رو بررسی می کنیم. برای ورود به ربات تلگرام تخمین رتبه ارشد روی دکمه زیر کلیک کنید.
 

 

ویژگی های نرم افزار تخمین رتبه ارشد عمران 1401

قبل اینکه مستقیم وارد ویژگی های نرم افزار تخمین رتبه ارشد عمران 1401 بشیم بد نیست نگاهی بندازیم به اینکه خود سازمان سنجش تراز و رتبه های کنکور ارشد عمران رو چجوری محاسبه می کنه و بعدش ببینیم که نرم افزار تخمین رتبه ارشد عمران 3گام چجوری کار می کنه. معیار رتبه دهی کنکور ارشد برای سازمان سنجش تراز هر داوطلبه و یه فرمول داره که گفته بیست درصد معدل توش تاثیرگذاره اما هیچ وقت به صورت رسمی محاسبه تراز کنکور ارشد رو سنجش اعلام نکرده اما با بررسی هایی که انجام شده تونستیم یه فرمول مشخص رو برای نحوه محاسبه تراز کنکور ارشد استخراج کنیم و با تطبیق اون با کارنامه ها متوجه میشید که این فرمول صد در صد با تراز هایی که سازمان سنجش ارائه میده منطبقه. فرمول نحوه محاسبه تراز برای تعیین رتبه ارشد عمران توسط سازمان سنجش رو به صورت کامل در تصویر زیر مشاهده می کنید.

 

نحوه محاسبه تراز کنکور ارشد
نحوه محاسبه تراز کنکور ارشد

 

 

حالا برگردیم سر بحث اصلی خودمون یعنی ربات تخمین رتبه ارشد عمران و اینکه می گیم چرا دقیقه. وقتی جایی از تخمین صحبت میشه قطعا مقداری خطا ممکنه تو محاسبات وجود داشته باشه و میزان خطا به عوامل مختلف و زیادی بستگی داره ولی همونطور که دیدین اولین نکته بارز نرم افزار تخمین رتبه ارشد عمران 3گام اینه که نحوه محاسبه تراز و رتبش کاملا بر فرمول سنجش منطبقه و نقطه قوت بعدی این ربات تخمین رتبه کارنامه هاییه که تو پنج شش سال اخیر به داده هاش اضافه کرده و از کنکور ارشد هرسال تو رشته های محتلف چندین هزار کارنامه داره که این تعداد از اطلاعات قطعا کمک میکنه به دقت بالای این ربات و باعث میشه ما بگیم که دقیق ترین تخمین رتبه ارشد عمران رو داریم. علاوه بر این ویژگیا که در مورد دقت بود شما می تونید با درصدایی که تو این ربات وارد می کنید رتبه خودتونو نسبت به کنکور ارشد عمران سال های 95 به بعد بسنجید و ببینید که تو هر سال چه وضعیتی دارین. در ضمن اطلاعات این تخمین رتبه برای همه سهمیه ها قابل استفاده هست چون تو اطلاعاتی که به ربات دادیم از همه ی سهمیه های ایثارگران پنج درصد( 5%)، سهمیه ایثارگران بیست و پنج درصد و سهمیه آزاد کارنامه براش تعریف شده پس با خیال راحت از این ربات استفاده کنید و مطمئن باشید که دقیق ترین نرم افزار تخمین رتبه کنکور ارشد عمرانه. پس ویژگی های اصلی ربات تخمین رتبه ارشد عمران رو به صورت خلاصه با هم یه مرور بکنیم:

 1. در نرم افزار 3گام فرمول تخمین رتبه کاملا منطبق با فرمول محاسبه تراز توسط سازمان سنجشه که باعث میشه خیلی مواقع رتبه ای که تو تخمین نشون میده صد در صد با رتبه ای که بچه ها تو کنکور ارشد میگیرن یکی باشه.
 2. به دلیل تعداد بالای اطلاعات ورودی یعنی کارنامه ارشد عمران که در اختیار داره در کنار عامل اول باعث میشه خطای تخمین رتبه به کمترین میزان برسه.
 3. داوطلبان همه ی سهمیه های کنکور ارشد عمران (سهمیه  ایثارگران پنج درصد( 5%)، سهمیه ایثارگران بیست و پنج درصد و سهمیه آزاد) می تونن ازش استفاده کنن و رتبه کشوریشونو  که اصلی ترین معیار قبولی کنکور ارشد هست رو ببینن.
 4. چون تو همه ی گرایش های ارشد عمران ضرایب یکسانه پس هر داوطلبی صرف نظر از اینکه گرایشش چیه میتونه از این ربات تخمین رتبه استفاده کنه.
 5. خبر خوب این که از دقیق ترین نرم افزار تخمین رتبه ارشد عمران میشه رایگان استفاده کرد که تو ادامه می تونید ببینید چجوری امکان پذیره.

 

 

نرم افزار تخمین رتبه رایگان ارشد عمران

خب همونجوری که گفتیم استفاده از ربات تخمین رتبه تلگرام 3گام برای کنکور ارشد عمران به صورت رایگان هم امکان پذیره و می تونید با دعوت از پنج نفر به ربات تخمین رتبه، به صورت رایگان از همه امکاناتش استفاده کنید.حالا که امکان تخمین رتبه رایگان رو دریافت کردین می تونید دانلود سوالات و پاسخنامه کنکور کارشناسی ارشد مهندسی شیمی رو به صورت رایگان در اختیار داشته باشید. ولی یه نکته رو یادتون باشه نرم افزار و رباتای تخمین رتبه کنکور ارشد که در حال حاضر به صورت رایگان تو جاهای مختلف می بینید به هیچ وجه دقت لازم رو ندارن و ممکنه باعث به اشتباه افتادن شما بشن پس حتما در نظر بگیرید که حتی اگه از نرم افزارای متفرقه استفاده می کنید اصلا روش حساب نکنید و ما این نرم افزار تخمین رتبه دقیق رو رایگان هم در اختیارتون گذاشتیم که سرنوشت شما تحت تاثیر این نرم افزاری پر از اشتباه قرار نگیره.

 

 

سوالات متداول:

آیا امکان تخمین رتبه رایگان با نرم افزار تخمین رتبه ارشد مهندسی عمران 3گام امکان پذیر است؟

خب همونجوری که گفتیم استفاده از ربات تخمین رتبه تلگرام 3گام برای کنکور ارشد عمران به صورت رایگان هم امکان پذیره و می تونید با دعوت از پنج نفر به ربات تخمین رتبه، به صورت رایگان از همه امکاناتش استفاده کنید. ولی به یه نکته رو یادتون باشه نرم افزار و رباتای تخمین رتبه کنکور ارشد که در حال حاضر به صورت رایگان تو جاهای مختلف می بینید به هیچ وجه دقت لازم رو ندارن و ممکنه باعث به اشتباه افتادن شما بشن پس حتما در نظر بگیرید که حتی اگه از نرم افزارای متفرقه استفاده می کنید اصلا روش حساب نکنید و ما این نرم افزار تخمین رتبه دقیق رو رایگان هم در اختیارتون گذاشتیم که سرنوشت شما تحت تاثیر این نرم افزاری پر از اشتباه قرار نگیره.

دقیق ترین نرم افزار تخمین رتبه ارشد مهندسی عمران کدام است؟

نرم افزار تخمین رتبه ارشد 99 مهندسی عمران موسسه 3گام، وارد پنجمین سال خود شده است و تاکنون با توجه به نظر سنجی ها و گزارشات از داوطلبان، دقیق ترین و بهترین نرم افزار تخمین رتبه ارشد 99 به حساب می آید. 

این نرم افزار تخمین رتبه به صورت یک ربات تلگرامی ارائه می شود تا دسترسی به آن و استفاده از آن آسان تر باشد.

این نرم افزار تخمین رتبه قابلیت استفاده به صورت رایگان را دارد.

در مقایسه با نرم افزار های تخمین رتبه موجود، تنها نرم افزاری است که پس از برگزاری کنکور ارشد ، تحلیل  آزمون انجام می شود و تخمین رتبه ها بر اساس آن بهینه سازی می شود.

این ربات امکان تخمین رتبه رایگان ارشد 99 را نیز دارد که با دعوت 5 نفر از دوستانتان به این ربات تا 5 بار تخمین رتبه رایگان برای شما انجام می دهد. 

نرم افزار تخمین رتبه ارشد مهندسی عمران همیشه در دسترس است. برای استفاده از ربات تخمین رتبه ارشد مهندسی عمران به لینک https://telegram.me/ArshadTakhminBot مراجعه کنید.

درصد و رتبه های لازم برای قبولی ارشد مهندسی عمران چقدر است؟

داشتن اطلاعات درصد، رتبه، و قبولی داوطلبان کارشناسی ارشد مهندسی عمران در سال 98 به داوطلبان ارشد مهندسی عمران سال 99 این کمک را می کند که بهترین برنامه ریزی را برای خود انجام دهند. سعی شده است نمونه کارنامه های ارشد مهندسی عمران 98 در همه سهمیه ها (سهمیه آزاد، سهمیه 5 درصد ایثارگری و 25 درصد ایثارگری) ارائه شود. برای اطلاع از درصد و رتبه های لازم برای قبولی ارشد مهندسی عمران به نمونه کارنامه، رتبه ها، درصدها، و قبولی های ارشد مهندسی عمران 98 در سایت 3گام مراجعه کنید.

سایر بخش های مجموعه مهندسی عمران

نظرات این مطلب

افزودن نظر جدید

 • تصویر فرد

  Za‏ - 00/5/30

  سلام. به نظرتون سطح سوالات ارشد عمران ۱۴۰۰ چطور بود و تغییرات میانگین درصد نسبت به سال ۹۹ حدودا چند درصد کاهش یا افزایش پیدا می کنه؟

 • تصویر فرد

  امیر‏ - 00/5/8

  سخت ترین کنکور ارشد عمران تو ۱۰ سال اخیر کنکور ۱۴۰۰ بود
  چه وضعشه ما چیزی تو مجازی یاد نگرفتیم اینقدر تو کنکور مسئله دادن

 • تصویر فرد

  Zahra آقایی‏ - 99/7/19

  با سلام.چرا تخمین رتبه‌و قبولی های سال‌گذشته رو‌میزنم چیزی باز نمیکنه؟؟

 • تصویر فرد

  نسرین‏ - 99/7/15

  سلام مهندس
  برای قبولی ارشد عمران سازه دانشگاه لرستان حدودا چه رتبه ای لازمه؟

 • تصویر فرد

  فرهان‏ - 99/6/1

  سلام وقت بخیر
  ربات تخمین رتبه٬ رتبهٔ کشوری رو تخمین میزنه یا رتبه در سهمیه رو؟
  برای انتخاب رشته بر اساس رتبه در سهمیه باید انتخاب رشته کنیم یا رتبه کشوری؟

 • تصویر فرد

  محمد‏ - 99/5/30

  سلام.من معدل لیسانسم حدودا 13 هست آیا میتونم تو آزمون ارشد قبول شم یا نه؟ ممنون میشم راهنماییم کنید

 • تصویر فرد

  سعید‏ - 99/5/28

  سلام وققتون بخیر
  آیا تحلیل ارشد ۹۹ عمران رو مانند سالهای قبل منتشر نمیکنید؟؟

 • تصویر فرد

  محمد مقدم درخشان‏ - 99/5/28

  سلام وقت بخیر 
  به زودی تو سایت قرار می گیره 

 • تصویر فرد

  علی کریمی‏ - 98/12/21

  سلام لطفا کارنامه ها و قبولیهای ۹۸ رو هم اضافه کنید

 • تصویر فرد

  محمد مقدم درخشان‏ - 98/12/22

  سلام خدمت شما کارنامه های سال 98 رو تو سایت گذاشتیم و ربات تخمین رتبه ارشد عمران 99 هم بر همین اساس بروزرسانی میشه از لینک زیر می تونید کارنامه هارو ببینید.

  نمونه کارنامه، رتبه ها، درصدها و قبولیهای ارشد عمران 98

شما هم نظرتان را در مورد این مطلب بگویید.

loading

انتخاب رشته ارشد مهندسی عمران