گزیده ای از اتاق فکر مجموعه حسابداری

ورود به اتاق فکر
 • نمرات کارنامه

  ی سوال واسم پیش اومد!
  مجموع زبان ، ریاضی و آمار 45 باشه
  یا زبان 45
  ریاضی و آمار 45؟
  ک در مجموع 90بشه؟

 • تاثیرمعدل

  سلام 3 گامی مهربون..یه سوال دارم که خیلی برام مهمه..ممنون میشم اگه راهنماییم کنی..این که معدل کارشناسیم که حسابداری 15.93 چقدر روی درصد و رتبه اثر داره..؟؟؟در ضمن من کنکور 94 دادم و رتبم شد 695..امسال دوباره میخوام شرکت کنم تا دانشگاه سراسری قبول شم.ممنون

 • رتبه؟؟؟

  سلام
  من با توجه به کنکور سالهای قبل رشته حسابداری، تقریبا درصدهای زیر را می توانم بزنم. لطفا بگین با این درصدها چه رتبه ای میتوانم بیارم؟ (روی معدلم هم اصلا نمیتوانم حساب کنم اصلا خوب نیست)
  ریاضی 50
  حسابرسی 80
  زبان 60
  صنعتی 15
  مالی 15
  با توجه به زمان باقیمانده تا کنکور چه پیشنهادی برای بهبود رتبه دارید؟ ممنونم.

 • کنکور ارشد

  من دانشجود ترم 2 حسابداری هستم می خواستم بدونم کدام کتاب ها را باید از الان برای کنکور ارشد بخوانم و تاثیر معدل چه قدره

 • کنکور ارشد

  برای رتبه اووردن روزانه دروس مالی صنعتی ریاضی و امار به طور میانگین چه درصدایی باید بزنم؟؟در این 4 درس کتوسط رو به بالام

مصاحبه با فائزه حدادی رتبه برتر ارشد رشته حسابداری 98

تعداد بازدید 779 دفعه

متن مصاحبه با خانم فائزه حدادی رتبه برتر کارشناسی ارشد رشته حسابداری سال 98 را می توانید در این مطلب مطالعه کنید. در این مصاحبه خانم حدادی به عنوان رتبه برتر کنکور ارشد حسابداری تجربیات خود از شروع مطالعه تا روز کنکور را باشما در میان می گذارد.

 

کانال تلگرام کنکور ارشد حسابداری
دریافت مشاوره و برنامه ریزی به سبک رتبه های برتر 3گام 

مصاحبه با فائزه حدادی رتبه برتر ارشد رشته حسابداری 98 - سوال اول 

خودتان را معرفی کنید.

فائزه حدادی فارغ التحصیل از دانشگاه روزانه بجنورد هستم.  معدل کارشناسی ام 15.5 بود و  رتبه ام در کنکور کارشناسی ارشد 20 بود و از مرداد 97 طرح 360 درجه موسسه 3گام رو خریداری کردم.

مصاحبه با فائزه حدادی رتبه برتر ارشد رشته حسابداری 98 - سوال دوم

روند مطالعه و برنامه ریزی شما چه شکلی بوده است؟

اگر بخوام روند مطالعه‌ام رو توضیح بدم به این صورت است که از مرداد شروع کردم. اول منابعی رو که بهم معرفی کردند تا دو سه ماه خوندم. بعد از آن از ویدیوهای آموزشی موسسه که درس ریاضی و آمار رو اقای رسولی و حسابداری مالی و حسابداری صنعتی رو خانم روزگار تدریس می کردن استفاده کردم. با این ویدیوها خیلی بیشتر می تونستم ارتباط برقرار کنم و بیشتر متوجه می‌شم. برنامه ها هم به صورت هفتگی ارائه می‌شد و اگه از برنامه عقب می‌افتادم تو یه روز دیگه یعنی جمعه که روز مرور بود، جبران می کردم و برنامه ها رو خیلی دقیق اجرا می‌کردم.

مصاحبه با فائزه حدادی رتبه برتر ارشد رشته حسابداری 98 - سوال سوم

تاثیر حضور مشاور در زمان مطالعه برای شما چگونه بوده است؟

تو مسیر مطالعه من مشاور نقش پررنگی داشت. من دوتا مشاور داشتم آقای رسولی و خانم روزگار که بیشتر با خانم روزگار تماس داشتم و تو فضای تلگرام رفع اشکال انجام می دادیم. که اگر ایشون نبودن توی این مسیر من خیلی عقب می موندم و منابعی انتخاب می کردم که راحت نبود و نمی تونستم اهاش ارتباط برقرار کنم. از وقتی که وارد موسسه 3گام شدم و از مشاورا کمک گرفتم هم منابع درستی انتخاب کردم هم جلوی اتلاف وقت رو گرفتم که این به نظرم توی بازه زمانی ای که کنکور داریم چیز مهمیه و باید خیلی دقت کنیم که انتخاب درستی داشته باشیم.

مصاحبه با فائزه حدادی رتبه برتر ارشد رشته حسابداری 98 - سوال چهارم

به عنوان رتبه برتر چه توصیه ای به داوطلبان  کنکور 99 دارین؟

توصیه ای که به بچه های 99 می کنم اینه که مطالعه رو به صورت روزانه و مداوم در برنامه روزمره جا بدن، حتی شده روزی یک ساعت دوساعت بخونند. کمی از تفریحات عید بزنند که بتونند نتیجه خیلی بهتری بگیرند.

دریافت مشاوره و برنامه ریزی به سبک رتبه های برتر 3گام 

مصاحبه با فائزه حدادی رتبه برتر ارشد رشته حسابداری 98 - سوال پنجم

چه عواملی در موفقیت شما  نقش داشتند و این عوامل را چگونه درصدبندی می کنید؟

50 درصد رو به خونواده میدم چون خیلی پشتم بودند و فضای خیلی مناسبی رو برایم فراهم کردند. 30 درصد رو به مشاورهام، خانم روزگار و آقای رسولی، میدم و 20 درصد رو هم به پشتکار و تداومم و دقت در برنامه ریزی هام میدم که به‌نظرم خیلی در رسیدن به هدفم موثر بود.

مصاحبه با فائزه حدادی رتبه برتر ارشد رشته حسابداری 98 - سوال ششم 

استفاده از مشاوره و برنامه ریزی 3گام رو به چه کسانی توصیه می کنید؟

من این ویدیو های آموزشی موسسه 3گام رو به کسانی که مثل خودم هستند، معرفی می‌کنم. کتاب ها حجم زیادی داشتند و با خودم می‌گفتم من این منابع رو چه‌جوری بخونم اما این ویدیوها کم حجم اند و اصل مطلب رو تو این ویدیو ها می گفتند و لازم نبود برای فهمیدن یه مطلب یه فصل کتاب رو بخونم، همچنین برای گروه دیگه ای که مطلبی رو می خونند و ممکنه براشون سوالی پیش بیاد، تو این ویدیوهای آموزشی سوال ها گفته میشه و می‌تونه اشکالات آن ها رو برطرف کنه.

مصاحبه با فائزه حدادی رتبه برتر ارشد رشته حسابداری 98 - سوال هفتم 

از کدام خدمات 3گام رضایت بیشتری داشتید؟

از قبل با سایت سه گام اشنا بودم و یه اشنایی کلی باهاش داشتم اما بعدا که بیشتر از سایت استفاده کردم، بخش مشاوره و ویدیوهای اموزشی بود که ازش استفاده کردم راضی بودم.

دریافت مشاوره و برنامه ریزی به سبک رتبه های برتر 3گام 

 

سایر بخش های مجموعه حسابداری

نظرات این مطلب

افزودن نظر جدید

شما هم نظرتان را در مورد این مطلب بگویید. خواهشمند است سوالات خود را در قسمت اتاق فکر این رشته مطرح نمایید

تصویر فرد
CaptchaMvc