مشاور تخصصی کارشناسی ارشد مجموعه زبان شناسی

مشاور تخصصی کارشناسی ارشد مجموعه زبان شناسی موسسه 3گام

 

مشاور تخصصی کارشناسی ارشد مجموعه زبان شناسی 

 

مشاور تخصصی زبان شناسی در مورد دوران آمادگی کنکور ارشد خود می گوید:" اواسط دوره ی کاشناسی رشته ی مترجمی زبان انگلیسی به رشته ی زبان شناسی علاقه مند شدم و تصمیم به شرکت در کنکور ارشد در گرایش زبان شناسی همگانی گرفتم. از آغاز ترم هشتم دوره ی کارشناسی (بهمن 97) شروع به مطالعه ی عمیق و برنامه ریزی شده ی دروس تخصصی کردم. پس از مطالعه ی دروس تخصصی و گذری به دروس عمومی، مرور و تست زنی را آغاز کردم و تا هفته ی پایانی پیش کنکور ارشد (هفته ی استراحت) همین روند را ادامه دادم."

ایشان خواندن مطالب زیر را در سایت 3گام به داوطلبان این رشته توصیه می کنند تا بتوانند بهترین نتیجه را بگیرند.

معرفی کارشناسی ارشد رشته زبان شناسی

برنامه ریزی سه ماهه کنکور ارشد زبان شناسی

 

نکته ای که بسیار حائز اهمیت است، حفظ آهسته و پیوسته رفتن و حفظ آرامش حین مطالعه و سرجلسه ی کنکور می باشد که ایشان بخشی از موفقیت خود را مدیون این آرامش می داند.همچنین معتقدند از عوامل موفقیت در کنکور کارشناسی ارشد زبان شناسی (در تمامی گرایش ها)، در وهله اول داشتن سطح علمی قابل قبول در زبان عمومی است. اما در عین حال بسیاری از داوطلبان تغییر رشته ای نیز به دلیل انگیزه بالا موفق به کسب رتبه های قابل قبولی می شوند. بزرگترین عامل موفقیت از نظر ایشان"ثبات در مطالعه" است. مشاور تخصصی کارشناسی ارشد مجموعه زبان شناسی 3گام، علاوه بر داشتن تخصص در رشته ای که خود در آن تحصیل کرده است مسلط به روش های جدید مشاوره و برنامه ریزی و همچنین دارای توانایی ایجاد انگیزش در داوطلبان است که از دلایل اصلی آغاز همکاری 3گام با ایشان بوده است.

 

نظرات این مطلب

افزودن نظر جدید

 • تصویر فرد

  رسول‏ - 00/12/20

  سلام
  وقت عالی بخیر
  من کارشناسی علوم پزشکی دارم...
  با توجە بە علاقە زیادم بە زبان های مختلف و اصطلاحات و کشف واژگان مشترک و لحن های آوایی مشترک بین سخنوران زبان های مختلف و مسلط بودن بە چند زبان و ... میتونم با مدرک کارشناسی فعلی برای ارشدم زبان شناسی رو بخونم؟

 • تصویر فرد

  زینب خالدی‏ - 98/9/18

  سلام وقت بخیر،شما در حیطه رشته زبان شناسی،(آزفا )کار نمیکنید

 • تصویر فرد

  محمد مقدم درخشان‏ - 98/9/18

  سلام خدمت شما
  چرا ما کلیه گرایش ها و کدضریب های زبان شناسی رو ساپورت می کنیم و مشاوره داریم می تونیم از لینک زیر ثبت نام کنید و مجموعه زبان شناسی رو انتخاب کنید و از یک جلسه مشاوره رایگان هم استفاده کنید
  ثبت نام مشاوره تخصصی زبان شناسی 

شما هم نظرتان را در مورد این مطلب بگویید.

loading

3گام: مسیر مطمئن موفقیت