مشاور تخصصی کارشناسی ارشد مجموعه زبان شناسی

تعداد بازدید 594 دفعه

مشاور تخصصی کارشناسی ارشد مجموعه زبان شناسی موسسه 3گام خانم میترا دیناروند هستند. ایشان موفق به کسب رتبه ده در گرایش زبان شناسی همگانی، درکنکور ارشد شده اند و در دانشگاه علامه طباطبایی در حال تحصیل هستند.

مشاور تخصصی کارشناسی ارشد مجموعه زبان شناسی 

خانم میترا دیناروند مشاور تخصصی کارشناسی ارشد مجموعه زبانشناسی موسسه 3گام، با کسب رتبه 10 در گرایش زبان شناسی همگانی، در دانشگاه علامه طباطبایی مشغول به تحصیل می باشند.

مشاور تخصصی زبان شناسی در مورد دوران آمادگی کنکور ارشد خود می گوید: " اواسط دوره ی کاشناسی رشته ی مترجمی زبان انگلیسی به رشته ی زبان شناسی علاقه مند شدم و تصمیم به شرکت در آزمون ارشد در گرایش زبان شناسی همگانی گرفتم. از آغاز ترم هشتم دوره ی کارشناسی (بهمن 97) شروع به مطاله ی عمیق و برنامه ریزی شده ی دروس تخصصی کردم. پس از مطالعه ی دروس تخصصی و گذری به دروس عمومی، مرور و تست زنی را آغاز کردم و تا هفته ی پایانی پیش آزمون ارشد (هفته ی استراحت) همین روند را ادامه دادم."

از نظر خانم دیناروند نکته ای که بسیار حائز اهمیت است، حفظ آهسته و پیوسته رفتن و حفظ آرامش حین مطالعه و سرجلسه ی کنکور می باشد که ایشان بخشی از موفقیت خود را مدیون این آرامش می داند.

همچنین معتقدند از عوامل موفقیت در کنکور کارشناسی ارشد زبان شناسی (در تمامی گرایش ها)، در وهله اول داشتن سطح علمی قابل قبول در زبان عمومی است. اما در عین حال بسیاری از داوطلبان تغییر رشته ای نیز به دلیل انگیزه بالا موفق به کسب رتبه های قابل قبولی می شوند. بزرگترین عامل موفقیت از نظر ایشان "ثبات در مطالعه" است. مشاور تخصصی کارشناسی ارشد مجموعه زبان شناسی 3گام، علاوه بر داشتن تخصص در رشته ای که خود در آن تحصیل کرده است مسلط به روش های جدید مشاوره و برنامه ریزی و همچنین دارای توانایی ایجاد انگیزش در داوطلبان است که از دلایل اصلی آغاز همکاری 3گام با ایشان بوده است.

 

عضویت در پنل مشاوره و برنامه ریزی زبان شناسی 

نظرات این مطلب

افزودن نظر جدید
 • تصویر فرد

  زینب خالدی‏ - 98/9/18

  سلام وقت بخیر،شما در حیطه رشته زبان شناسی،(آزفا )کار نمیکنید

 • تصویر فرد

  محمد مقدم درخشان‏ - 98/9/18

  سلام خدمت شما
  چرا ما کلیه گرایش ها و کدضریب های زبان شناسی رو ساپورت می کنیم و مشاوره داریم می تونیم از لینک زیر ثبت نام کنید و مجموعه زبان شناسی رو انتخاب کنید و از یک جلسه مشاوره رایگان هم استفاده کنید
  ثبت نام مشاوره تخصصی زبان شناسی 

شما هم نظرتان را در مورد این مطلب بگویید.

تصویر فرد
CaptchaMvc