مشاوره و برنامه ریزی برای کنکور کارشناسی ارشد مهندسی صنایع 

وضعیت مناسب بازار کار رشته مهندسی صنایع نسبت به سایر رشته های فنی و همچنین به دلیل داشتن تنوع گرایش در مقطع کارشناسی ارشد این رشته و ماهیت بین رشته ای بودن آن سبب ایجاد جذابیت برای داوطلبان این رشته شده است. همین جذابیت رقابت در این رشته را بین داوطلبان صنایعی و همچنین داوطلبان تغییر رشته ای زیاد می کند. این نکته مشخص می کند که معرفی ارشد مهندسی صنایع و شناخت آن برای موفقیت در کنکور و انتخاب درست گرایش از اهمیت بالایی برخوردار است. علاوه بر انتخاب صحیح رشته و گرایش، برنامه ریزی خوب و متناسب با شرایط هر داوطلب، انتخاب روش و نحوه مطالعه دروس کارشناسی ارشد مجموعه مهندسی صنایع و استفاده مناسب از مشاوره تخصصی گامی مهم و ضروری می باشد. در ادامه ویژگی های یک برنامه ریزی خوب را برای کنکور ارشد مهندسی صنایع توضیح می دهیم.

به طور کلی برای داشتن یک برنامه ریزی خوب برای کنکور کارشناسی ارشد باید نکات زیر را در نظر بگیریم و با کلیک به روی هر قسمت می توانید سریعا به بخش توضیحات آن قسمت منتقل شوید.

مرحله صفر: مشاوره انتخاب رشته و گرایش صحیح برای شرکت در کنکور کارشناسی ارشد

مرحله اول: انتخاب منابع کنکور کارشناسی ارشد مهندسی صنایع طبق شرایط هر فرد

مرحله دوم: برنامه ریزی و نحوه مطالعه کنکور کارشناسی ارشد مهندسی صنایع

اهمیت داشتن مرور در برنامه ریزی برای تضمین قبولی در کنکور کارشناسی ارشد مهندسی صنایع

جمع بندی صحیح و رسیدن به تسلط در کنکور کارشناسی ارشد مهندسی صنایع

اهمیت انعطاف پذیری برنامه ریزی برای عدم خستگی و یا جبران عقب ماندگی ها

نتیجه گیری نهایی برای برنامه ریزی و مشاوره کارشناسی ارشد مهندسی صنایع

 

 

 

 

مرحله صفر: انتخاب رشته و گرایش صحیح برای شرکت در کنکور کارشناسی ارشد مهندسی صنایع

مسلما قبل از آغاز هرگونه فرآیند مشاوره و برنامه ریزی کارشناسی ارشد، ابتدا باید هدف خود را از شرکت در این کنکور مشخص کنید. این کار به ظاهر پیش و پا افتاده بسیار به شما کمک می کند و به شما دید بهتری برای ادامه راه می دهد.

درصد بسیار بالایی از داوطلبان در انتخاب هدف سردرگم هستند یا به دلیل حجم اطلاعات کمی که در اختیار دارند، تعیین هدف برایشان دشوار است. این داوطلبان بعد از صحبت با مشاوران دپارتمان ارشد مهندسی صنایع 3گام معمولا وضعیت بهتر و دید صحیح تری نسبت به کنکور کارشناسی ارشد پیدا می کنند. مشاوران ما همواره این نکته را با این داوطلبان یادآور می شوند که برای هدف گذاری برای مقطع ارشد مهمتررین گام ابتدایی این مسیر است که باید سعی کنید ابتدا هدف خود را از ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد ترسیم کنید و بعد با توجه به آن، به انتخاب رشته و گرایش کارشناسی ارشد بپردازید. این موضوع می تواند بر حسب ضریب وزنی به شاخص های مختلف از قبیل دستیابی به مشاغل مناسب تر و یا ادامه تحصیل در مقطع دکترا و ... اشاره کرد.

 اگر همچنان در هدف و یا رشته و گرایش انتخابی خود برای کنکور کارشناسی ارشد مهندسی صنایع، تردید دارید می توانید با ثبت نام از طریق لینک زیر از یک جلسه مشاوره رایگان و صحبت با مشاور تخصصی کارشناسی ارشد مهندسی صنایع استفاده نمایید.

 

 

 

 

مرحله اول: انتخاب منابع کنکور کارشناسی ارشد مهندسی صنایع طبق شرایط هر فرد

بعد از اطمینان از رشته و گرایش خود، اگر همچنان مایل بودید که در کنکور کارشناسی ارشد مهندسی صنایع شرکت کنید، باید منابع درست و مناسب با سطح و شرایط خود را داشته باشید. اولین مرحله برای شروع یک برنامه ریزی خوب، انتخاب منابع درست می باشد؛ چرا که بدون انتخاب بهترین منابع کنکور کارشناسی ارشد مهندسی صنایع که متناسب با سطح و شرایط شما باشد، حتی بهترین برنامه ها هم میتواند منجر به موفقیت نشود.

انتخاب منابع کنکور کارشناسی ارشد مهندسی صنایع 

داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد مهندسی صنایع به دو دسته تقسیم می شوند. دسته اول داوطلبانی هستند که در رشته های مرتبط با رشته مهندسی صنایع تحصیل کرده اند. دسته دوم داوطلبان تغییر رشته ای هستند که کاملا از رشته و زمینه غیر مرتبط، وارد عرصه ی کنکور ارشد مهندسی صنایع شده اند. واضح است که منابع کنکور کارشناسی ارشد مهندسی صنایع، برای این دو دسته از داوطلبان کاملا متفاوت است. حتی دو داوطلبی که با زمینه یکسان وارد فضای کنکور ارشد مهندسی صنایع می شوند، مطمئنا با توجه به علایق و سطح علمی متفاوت داوطلبان در دروس مختلف انتخاب منابع صحیح تاثیرگذار خواهد بود. زمانی که هر فرد در برنامه ریزی خود به مطالعه یک درس اختصاص می دهد و اهمیت آن درس خاص در مسیری که برای خود ترسیم کرده است، نکته مهمی است که می تواند در روند انتخاب منابع کنکور کارشناسی ارشد مهندسی صنایع ، تاثیرگذار باشد؛ چرا که ممکن است با توجه به نحوه محاسبه تراز کنکور کارشناسی ارشد مهندسی صنایع، یک داوطلب روی درسی حساب ویژه باز کرده باشد و بخواهد در آن درس درصد بالایی کسب کند ولی داوطلبی دیگر همان درس را فقط برای گرفتن حداقل درصد مطالعه کند یا حتی آن درس را حذف نماید. پس به طور کلی باید دو مولفه ی اصلی، یعنی سطح علمی در آن درس و زمان متوسطی که  می خواهیم مطالعه کنیم را در نظر بگیریم؛ اما در درجه اول باید یک مسیر مشخص و استراتژی متناسب با آن برای برنامه ریزی خود داشته باشیم و طبق آن منابع را انتخاب کنیم؛ چرا که قطعا در شرایط کاملا یکسان، با توجه به انگیزه و هدف داوطلب از شرکت در کنکور کارشناسی ارشد مهندسی صنایع و انتظار او از خودش برای قبولی در این رشته و همچنین شرایط ویژه داوطلب از قبیل انتخاب کلاس های مختلف، منابع مناسب کاملا تغییر خواهند کرد. برای توضیحات تکمیلی ذکر این نکته ضروری است که انتخاب منابع مناسب کنکور کارشناسی ارشد مهندسی صنایع، کاری کاملا تخصصی که می بایست زیر نظر مشاور این موضوع تعیین شود. مسلما داشتن مشاور با تجربه و متخصص، زمان شما را برای اطلاع از بهترین منابع کنکور ارشد مهندسی صنایع به حداقل ممکن می رساند. علاوه بر این مشورت با مشاوران متخصص و خبره از هزینه های جبران ناپذیر مالی، زمانی و روانی که تعویض منابع خواهد داشت، جلوگیری می کند.

 

 

 

 

ما در تیم تخصصی مشاوره و برنامه ریزی کنکور ارشد مهندسی صنایع 3گام همه منابع جدید و موجود را از انتشارات مختلف بررسی و با سرفصل ها و تغییرات هر ساله کنکور مقایسه می کنیم. همچنین همواره در تلاشیم که با شناخت کامل از منابع مختلف، بتوانیم منابع را متناسب با سطح هر داوطلب معرفی نماییم.

علاوه بر این در سیستم هوشمند مشاوره و برنامه ریزی 3گام، کتاب هایی که برای افراد مختلف مناسب است را در قسمت مدیریت کتاب ها قرار می دهیم تا مشاوره و برنامه ریزی که داوطلب دریافت می کند مناسب با همان منبعی باشد که برای او انتخاب شده است. در تصویر زیر بخشی از قسمت مدیریت کتاب ها را در پنل مشاوره و برنامه ریزی 3گام مشاهده می کنید.

 

مدیریت کتاب ها در پنل مشاوره و برنامه ریزی مهندسی صنایع
مدیریت کتاب ها در پنل مشاوره و برنامه ریزی مهندسی صنایع

 

 

 

 

 مرحله دوم: برنامه ریزی و نحوه مطالعه کنکور کارشناسی ارشد مهندسی صنایع

تا این قسمت از توضیحات، تقریبا مقدمات داشتن برنامه ریزی مناسب برای کنکور ارشد مهندسی صنایع را متوجه شده اید؛ اما می توان گفت اصلی ترین بخش موفقیت در کنکور کارشناسی ارشد، همین برنامه ریزی است.داوطلبان بسیاری با انگیزه بالا و هدف های مشخص مسیر کنکور را شروع کرده اند، با وسواس زیاد، منابع را انتخاب کرده اند و مطالعه به ظاهر مناسبی هم داشته اند اما در آخر نتیجه دلخواهشان را نگرفته اند.به جرات می توان گفت مشکل این دسته از داوطلبان نداشتن برنامه ریزی صحیح برای کنکور ارشد یا عدم اطلاع از نحوه صحیح مطالعه می باشد. طبق بررسی های تیم مشاوره و برنامه ریزی 3گام، یکی از اصلی ترین عوامل موفقیت رتبه های برتر، داشتن برنامه ریزی صحیح برای کنکور ارشد مهندسی صنایع و اطلاع از نحوه مطالعه صحیح همراه با مرور و دوره مناسب بوده است و بزرگترین دلایل عدم موفقیت در کنکور ارشد هم به نداشتن برنامه ریزی صحیح بر می گردد.

برای داشتن یک برنامه ریزی خوب باید به چند نکته مهم دقت کنید :

 

اهمیت زمان بندی و مدیریت زمان در برنامه ریزی برای کنکور ارشد مهندسی صنایع

در یک برنامه ریزی خوب کل ساعات متناسب با توان فرد و طول هر وعده مطالعاتی می بایست استاندارد باشد. باید بعد از هر چند دقیقه مطالعه، استراحت مناسبی هم داشت. به صورت کلی باید زمانی که برای هر درس در برنامه ریزی می گذاریم، متناسب با اهمیت آن در کنکور کارشناسی ارشد مهندسی صنایع باشد؛ اما ممکن است داوطلب در درسی که از اهمیت بالایی برخوردار است، قوی باشد که در این صورت می تواند با یک نسبت درست، از ساعت مطالعه این درس کم کند و به بقیه ی دروس اختصاص دهد. با توجه به این که یادگیری در افراد مختلف متفاوت است، این نکته هم می تواند اهمیت داشته باشد که در کدام بخش از روز، یادگیری برای شما بهتر اتفاق می افتد.

در پنل هوشمند مشاوره و برنامه ریزی 3گام این امکانات برای کمک  به برنامه ریزی بهتر در نظر گرفته شده که در عکس های زیر می توانید مشاهده کنید.

 

 

 

زمان بندی پنل مشاوره و برنامه ریزی 3گام ( مهندسی صنایع)
زمان بندی پنل مشاوره و برنامه ریزی 3گام ( مهندسی صنایع)

 

در نظر گرفتن نقاط قوت و ضعف در برنامه ریزی برای کنکور ارشد مهندسی صنایع 

نکته ی دیگری که تا حدودی در بالا به آن اشاره شد و در برنامه ریزی بسیار اهمیت دارد، در نظر گرفتن نقاط قوت و ضعف می باشد. چرا که داشتن آگاهی درست از  نقاط قوت و ضعف در دروس مختلف کنکور ارشد، می تواند کاملا مسیر برنامه ریزی شما را مشخص کند و در طول زمان هم با بررسی این نکات و همچنین آنالیز مقدار پیشرفت می تواند جهت ‌دهی مناسبی به برنامه شما بدهد.

پیدا کردن نقاط قوت و ضعف و سنجش آن در طول زمان، یکی از کارهایی است که معمولا داوطلبان در آن دچار مشکل می شوند که ما در تیم مشاوره و برنامه ریزی 3گام با روش های مختلف این بررسی را انجام می دهیم و توسط پنل هوشمند مشاوره و برنامه ریزی 3گام این نقاط قوت و ضعف را در برنامه ریزی در نظر می گیریم.

 

 

 

در تصویر زیر می توانید این قابلیت پنل مشاوره و برنامه ریزی 3گام را مشاهده کنید.

 

نقاط قوت و ضعف در پنل مشاوره و برنامه ریزی 3گام ( مهندسی صنایع)
نقاط قوت و ضعف در پنل مشاوره و برنامه ریزی 3گام ( مهندسی صنایع)

 

حذف درس و سر فصل برای کنکور کارشناسی ارشد مهندسی صنایع

نکته دیگری که از تحلیل مناسب کنکور حاصل می شود و در برنامه ریزی برای کنکور ارشد مهندسی صنایع باید در نظر بگیرید، حذف سرفصل ها یا حتی یک تا چند کتاب به طور کامل از روند مطالعه با توجه به نقاط قوت و ضعف خود و زمان مطالعه است که در دو قسمت بالا توضیح داده شد. این کار هم می تواند موجب افزایش بهره وری شما شود و هم در صورت عدم تحلیل مناسب کنکور کارشناسی ارشد مهندسی صنایع، می تواند آسیب جدی به روند پیشرفت و نتیجه گیری شما وارد کند.

تیم مشاوره و برنامه ریزی3گام با تحلیل کنکور ارشد مهندسی صنایع سال های گذشته و همچنین با پیش بینی نسبی و پیدا کردن روند کلی کنکور ارشد مهندسی صنایع، این اطلاعات را از طریق پنل مشاوره و برنامه ریزی هوشمند 3گام، در برنامه ریزی شما لحاظ می کند. برای مثال در بخش اهمیت فصول با توجه به وضعیت و زمان داوطلب ممکن است نیاز باشد فقط فصول خیلی مهم مطالعه شود یا در بخش مدیریت سر فصل ها شاید نیاز باشد سرفصلی حذف شود یا اینکه با توجه به اهمیت سرفصل های مختلف در بودجه بندی کنکور کارشناسی ارشد مهندسی صنایع، بعضی سرفصل ها بدون لطمه خوردن به توالی بحث، زودتر مطالعه شود که در پنل هوشمند مشاوره و برنامه ریزی 3گام این امکانات قرار داده شده است.

 

 

 

حذف فصول در پنل مشاوره و برنامه ریزی 3گام ( مهندسی صنایع)
حذف فصول در پنل مشاوره و برنامه ریزی 3گام ( مهندسی صنایع)

 

 

 

سرفصل ها و سرفصل های حذف شده در پنل مشاوره و برنامه ریزی 3گام
سرفصل ها و سرفصل های حذف شده در پنل مشاوره و برنامه ریزی 3گام

 

 

 

آنالیز برنامه ریزی برای کنکور ارشد مهندسی صنایع 

طبیعتا بعد از انجام همه مراحل در برنامه ریزی خود باید برنامه هم به صورت کلی در ابتدای برنامه ریزی و هم در بازه های زمانی مختلف بررسی شود تا مشخص شود برنامه ریزی از استانداردهای لازم برخوردار است یا خیر؟ این آنالیز برنامه ریزی مخصوصا به دلیل محدودیت زمانی که معمولا داوطلبان با آن درگیرند، خیلی کمک کننده خواهد بود. گاهی ممکن است برنامه ای در نگاه اول بسیار خوب باشد و داوطلب حس کند بدون احساس فشار می تواند کاملا آن را اجرا کند؛ اما با یک بررسی اجمالی ممکن است متوجه شود برنامه او تا زمان کنکور تمام نخواهد شد و حتی یک بار هم نمی تواند دروس را مرور نماید. از طرفی هم ممکن است برنامه ای داشته باشد که به داوطلب فشار بیاورد که زودتر از زمان استاندارد، دروس و مرور جامع را تمام کند. این برنامه هم باعث می شود که داوطلب دچار خستگی شود و باز هم نتواند نتیجه لازم را بگیرد.

 

تیم مشاوره و برنامه ریزی موسسه 3گام با استفاده از آنالیز پنل هوشمند 3گام تمام این نکات را بررسی می کنند و برنامه ای به شما ارائه می دهند که هم دروس را در بازه ای مناسب به اتمام برسانید هم بتوانید به موقع به مرور جامع و جمع بندی برای کنکور کارشناسی ارشد مهندسی صنایع برسید.

 

 

ضمن اینکه در این قسمت از پنل، تاریخ پایان مطالعه هر کتاب به شما داده می شود و شما می توانید متوجه شوید با زمانی که در هر روز برای مطالعه روزانه خود اختصاص می دهید تا چه زمانی می توانید یک دور منابع کنکور ارشد مهندسی صنایع را بخوانید و مرور مجدد این دروس چقدر طول خواهد کشید.

 

آنالیز برنامه ریزی پنل مشاوره و برنامه ریزی 3گام(رشته مهندسی صنایع)
آنالیز برنامه ریزی پنل مشاوره و برنامه ریزی 3گام(رشته مهندسی صنایع)

 

 

 

اهمیت داشتن مرور در برنامه ریزی برای تضمین قبولی در کنکور کارشناسی ارشد مهندسی صنایع

در مطالب قبلی هم توضیح داده شد که برنامه ریزی برای کنکور ارشد مهندسی صنایع، زمانی خوب است که به همراه مرور مناسب باشد که ضمن رسیدن به تسلط، بتوانید در کنکور کارشناسی ارشد مهندسی صنایع موفق شوید. در واقع مهم نیست چقدر استعداد و یا چه مقدار پیش زمینه در دروس مختلف دارید و یا چند ساعت مطالعه بیشتر نسبت به دیگر داوطلبان کنکور ارشد مهندسی صنایع داشته اید، در نهایت موضوعی که باعث تمایز شما از دیگر داوطلبان می شود، تسلطی است که به واسطه مرورها به دست آورده اید. البته به این نکته هم توجه داشته باشید که هر مروری هم نمی تواند قبولی شما را در کنکور کارشناسی ارشد مهندسی صنایع تضمین کند. این مرورها باید با فواصل زمانی منظم و مناسب با توجه به حجم درسی که مطالعه شده است باشد تا بتواند بیشترین تاثیرگذاری را داشته باشد.

 

مشاوران ما در مرکز تخصصی مشاوره و برنامه ریزی 3گام جدا از برنامه ریزی روزانه، برنامه ای برای مرور به شما خواهند داد. در واقع اساس برنامه ریزی با پنل هوشمند 3گام، برنامه ریزی مبتنی بر مرور است.

 

با پنل برنامه ریزی 3گام در یک زمان مشخص و در مقایسه با داوطلبی که خودش برنامه ریزی انجام داده است می توانید هم به میزان بیشتری مطالعه کنید و هم تعداد مرورهای بیشتر و مناسب تری داشته باشید. مسلما این یکی از مزیت های استفاده از طرح های مشاوره و برنامه ریزی 3گام برای کنکور ارشد می ‌باشد.

 

 

 

 جمع بندی دروس کنکور کارشناسی ارشد مهندسی صنایع

هر داوطلب برای رسیدن به رتبه خوب در کنکور کارشناسی ارشد مهندسی صنایع، باید بعد از مطالعه و مرور مناسب حتما زمانی را برای جمع بندی صحیح دروس و منابع مختلف در نظر بگیرد تا بتواند با ذهنی آماده و تسلط کافی در جلسه کنکور کارشناسی ارشد حاضر شود. هر چقدر که در طول مدت مطالعه و برنامه ریزی برای کنکور ارشد مهندسی صنایع، نکات گفته شده را رعایت کرده باشید کار شما برای جمع بندی راحت تر خواهد بود.

 

 

 

 اهمیت انعطاف پذیری برنامه ریزی برای عدم خستگی و یا جبران عقب ماندگی ها

در برنامه ریزی بلند مدت خود باید حتما این نکته را در نظر بگیرید که روزهایی در پیش خواهید داشت که بازدهی شما به اندازه همیشه نخواهد بود، مخصوصا که هر چه بیشتر از شروع مطالعه بگذرد طبیعی است که تا حدودی احساس خستگی کنید و یا به هر دلیلی غیر از این موارد نتوانید به برنامه ای که داشتید پایبند باشید؛ در اینجا ذکر این نکته الزامی است که برنامه ریزی واقع بینانه تا حدودی این مشکل را برطرف می کند اما مشکل کاملا از بین نمی رود و شما باید انعطاف در برنامه ریزی را در نظر بگیرید و برای آن مواقع از قبل در ذهن خود راهکار داشته باشید. یک جلسه مشاوره انگیزشی هم می تواند در این زمینه به شما کمک کند.

پنل مشاوره و برنامه ریزی هوشمند 3گام  با قابلیت ثبت گزارش کار، این امکان را در اختیار شما قرار می دهد که اگر موفق به اجرای بخشی از برنامه ی خود نشدید، با ثبت گزارش کار آن را در برنامه ی روزهای بعد مطالعه کنید. طبیعتا با این کار آنالیز برنامه ریزی شما هم تغییر می کند و می توانید مشاهده کنید که آن مقدار عمل نکردن به برنامه ریزی چقدر باعث عقب افتادن شما شده است.

 

 

 

 

نتیجه گیری و جمع بندی نهایی برای مشاوره و برنامه ریزی کارشناسی ارشد مهندسی صنایع

پس به طور کلی می توان گفت پنج عامل اساسی در مشاوره و برنامه ریزی برای کنکور ارشد مهندسی صنایع، تاثیرگذار خواهد بود:

شرایط داوطلب: منظور از شرایط داوطلب پیش زمینه، رشته تحصیلی، میزان انگیزه، هدفمند بودن، متعهد بودن به طی مسیر کنکور و مواجه با چالش های آن است، مسلما در نقاط قوت و ضعف، زمان و شرایط برنامه ریزی تاثیرگذار خواهد بود.به عنوان مثال از داوطلبی که از رشته های دیگر مثل مهندسی برق یا مکانیک، قصد شرکت در کنکور کارشناسی ارشد مهندسی صنایع را داشته باشد انتظار می رود درس ریاضی و آمار را در سطح خوبی پاسخ بدهد؛ اما مسلما در درس های تخصصی، زمان بیشتری نیاز خواهد داشت. یا داوطلب فقط برای قبولی در دانشگاه های برتر و یا یک گرایش خاص هدف گذاری کرده است. 

اهمیت دروس: اهمیت دروس با ضریب آنها در کنکور مشخص می شود. برای مشاهده ضرایب دروس کنکور کارشناسی ارشد مهندسی صنایع کلیک کنید.

طبیعی است که درسی که بالاترین ضریب را داشته باشد از اهمیت بالاتری برای مطالعه برخوردار است و به همین نسبت از اهمیت آن تا درسی که کمترین ضریب را دارد، کم می شود. این موضوع می تواند به ما کمک کند که در برنامه ریزی خود کل زمانی را که می خواهیم به مطالعه تخصیص بدهیم را با نیم نگاهی به این اهمیت دروس بسنجیم.

حجم دروس: علاوه بر اهمیت درس، حجم یک درس هم در برنامه ریزی کنکور ارشد تاثیرگذار است. به عنوان مثال برای دو درس با اهمیت یکسان، باید تصمیم گیری کنید که برای درسی که حجم بیشتری دارد چگونه زمان اضافی اختصاص دهید و آیا این کار به صرفه هست یا خیر. نکته دیگر این است که حذف درس و یا سرفصل ها با توجه به حجم درس به شدت نیاز به بررسی های دقیق دارد.

مرور: در مورد اهمیت داشتن مرور در برنامه ریزی برای کنکور ارشد مهندسی صنایع به تفصیل صحبت شد. همواره در نظر داشته باشید، مطالعه هر چقدر هم که با کیفیت و خوب باشد بدون مرور مناسب به موفقیت منجر نمی شود.

زمان: واضح است که به نسبتی که یک فرد برای مطالعه روزانه یا هفتگی می تواند وقت بگذارد، نوع برنامه ای که باید داشته باشد، متفاوت خواهد بود. برای مثال برنامه داوطلب شاغل که روزانه هشت ساعت در محل کار است با داوطلبی که وقت کاملا آزاد دارد، باید متفاوت باشد تا بتوانند به موفقیت برسند.

مواردی که در بالا اشاره شد بدیهی ترین عوامل تاثیر گذار در برنامه ریزی برای کنکور ارشد مهندسی صنایع است. قطعا موارد بیشتری می توان نام برد که با توجه به شرایط افراد متفاوت روی برنامه ریزی تاثیرگذار است.

 ما در تیم مشاوره و برنامه ریزی 3گام تمام مراحل گفته شده را در نظر می گیریم و طبق شرایط خاص هر داوطلب به او برنامه ای می دهیم.

 

برنامه ریزی  با پنل هوشمند 3گام به صورتی است که داوطلب تنها دغدغه ی عمل به آن را دارد و نگرانی بابت داشتن برنامه مناسب ندارد. همچنین می تواند وقت خود را به جای برنامه ریزی، به مطالعه اختصاص دهد تا به بهترین نتیجه ممکن در کنکور کارشناسی ارشد مهندسی صنایع برسد.