ظرفیت پذیرش کارشناسی ارشد قارچ شناسی پزشکی به تفکیک دانشگاه سال 98-99

تعداد بازدید 1173 دفعه

ظرفیت پذیرش کارشناسی ارشد قارچ شناسی پزشکی را به تفکیک دانشگاه های پذیرنده این رشته در جدول زیر مشاهده می کنید. اطلاع از ظرفیت پذیرش کارشناسی ارشد قارچ شناسی پزشکی به شما کمک می کند تا برای قبولی در دانشگاه مورد نظر خود برنامه ریزی بهتری داشته باشید.

ظرفیت پذیرش کارشناسی ارشد قارچ شناسی پزشکی به تفکیک دانشگاه سال 98-99

اطلاع از ظرفیت پذیرش کارشناسی ارشد قارچ شناسی پزشکی به شما کمک می کند تا برای قبولی در دانشگاه مورد نظر خود برنامه ریزی بهتری داشته باشید. در نظر داشته باشید ظرفیت پذیرش دانشگاه ها در سال های مختلف برای کارشناسی ارشد رشته قارچ شناسی پزشکی ممکن است متفاوت باشد اما معمولا در همین محدوده قرار دارد. این اطلاعات مستقیما از دفترچه راهنمای انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت سال 98 استخراج شده است. در جداول زیر ظرفیت پذیرش کارشناسی ارشد قارچ شناسی پزشکی دانشگاه های دولتی و آزاد سال 98-99 را مشاهده می کنید.

رزرو مشاوره انتخاب رشته ارشد بهداشت

 

ظرفیت پذیرش کارشناسی ارشد قارچ شناسی پزشکی دانشگاه های دولتی سال 98-99

مجموع ظرفیت پذیرش برای دوره عادی کارشناسی ارشد قارچ شناسی پزشکی دانشگاه های دولتی 28 نفر و مجموع ظرفیت پذیرش برای دوره عادی این رشته 8 نفر می باشد. ظرفیت پذیرش کارشناسی ارشد قارچ شناسی پزشکی دانشگاه های دولتی سال 98-99 را در جدول زیر مشاهده می کنید.

جدول ظرفیت پذیرش کارشناسی ارشد قارچ شناسی پزشکی دانشگاه های دولتی سال 98-99

نام دانشگاه

ظرفیت دوره عادی

ظرفیت دوره شهریه پرداز

اصفهان

4

2

اهواز

4

0

تربیت مدرس

5

1

تهران

4

0

شیراز

3

2

کرمان

2

0

مازندران

4

2

مشهد

2

1

 

 

رزرو مشاوره انتخاب رشته ارشد بهداشت

نظرات این مطلب

افزودن نظر جدید

شما هم نظرتان را در مورد این مطلب بگویید.

تصویر فرد
CaptchaMvc