دانلود آزمون های آزمایشی سنجش، گزینه دو، قلمچی، گاج - کنکور تجربی (سال های 90 تا 99)

دانلود آزمون های آزمایشی سنجش، گزینه دو، قلمچی و گاج این امکان را برای شما عزیزان فراهم می کند که از اولین آزمون تا آخرین آزمونی که این موسسات در سال های تحصیلی 90 تا 99 برگزار کردند را به راحتی دانلود کنید و مورد استفاده قرار دهید.

دانلود آزمون های آزمایشی سنجش، گزینه دو، قلمچی، گاج - کنکور تجربی (سال های 90 تا 99)

دانلود آزمون های آزمایشی سنجش، گزینه دو، قلمچی، گاج کنکور تجربی
دانلود آزمون های آزمایشی سنجش، گزینه دو، قلمچی، گاج کنکور تجربی

با توجه به تعدد موسسات برگزارکننده آزمون های آزمایشی در کنکور تجربی، مانند آزمون های آزمایشی سنجش، گزینه دو، قلمچی، گاج و مبتکران، داوطلبان برای یافتن نقاط ضعف و حفظ نقاط قوت خود، همیشه این سوال در ذهنشان وجود دارد که با توجه به عوامل مختلف یک آزمون آزمایشی استاندارد، مانند سطح و کیفیت سوالات، بهتر است در کدام آزمون آزمایشی شرکت کنند. در این مورد می توانید مطلب بهترین آزمون آزمایشی برای کنکور را مطالعه کنید.

شرکت در آزمون های آزمایشی مختلف برای همه داوطلبان امکان پذیر نیست ولی دانلود سوالات آزمون های آزمایشی سنجش، گزینه دو، قلمچی و گاج این امکان را برای شما عزیزان فراهم می کند که از اولین آزمون تا آخرین آزمونی که این موسسات در سال های تحصیلی 90 تا 99 برگزار کردند را به راحتی دانلود کنید و مورد استفاده قرار دهید. همچنین حل سوالات آزمون های آزمایشی سال های گذشته و بررسی پاسخنامه تشریحی آن ها در دوران جمع بندی، یکی از مهم ترین مسائلی است که مشاوران کنکور سراسری 3گام، به داوطلبان پیشنهاد می دهند. پاسخ به سوالات آزمون های آزمایشی سال های گذشته باعث می شود که داوطلبان بتوانند مفاهیم اساسی و حتی نکات ریز را در قالب تست های جامع درک کنند. همچنین می توانند با شبیه سازی کنکور سراسری، شرایط آزمون را تجربه، نقاط قوت و ضعف خود را شناسایی و مدیریت زمان جهت پاسخگویی به سوالات را تمرین نمایند.

در ادامه شما داوطلبان عزیز می توانید سوالات به همراه پاسخنامه تشریحی آزمون های آزمایشی سنجش، گزینه دو، قلمچی و گاج را که طی دوره‌های مختلف برگزار شده است، به صورت رایگان دریافت کنید. با آرزوی موفقیت برای تک تک شما عزیزان.

برای ارتباط با مشاوران کنکور سراسری 3گام و دریافت یک جلسه مشاوره حضوری یا تلفنی به لینک زیر مراجعه نمایید. 

 

سایر بخش های کنکور سراسری تجربی

نظرات این مطلب

افزودن نظر جدید

 • تصویر فرد

  ناشناس‏ - 00/7/28

  گزینه ۲ هم راه کاسبی رو یاد گرفته
  سوال از بانک سوال خودش میده و معلم و دانش اموز سوق میده به خرید تستها رسما
  متاسفم

 • تصویر فرد

  خخخخخخ‏ - 99/2/26

  گزینه دو  پول ازمونو میگیره سوالاتشم از بانک تست ها میده بعد ممنوع هم کرده باشه

 • تصویر فرد

  مهدی‏ - 99/1/11

  سلام به عنوان مثال گزینه دو نشر سوالاتش رو ممنوع کرده شما چطوری مطالبشو میزارید منظورم سوالاتشه ؟آیا مشکل شرعی نداره ؟ موسسات خودشون اجازه نشر دادن ؟ گزینه دو که نداده

 • تصویر فرد

  R‏ - 98/8/21

  چرا ازمایشی هنرو نمیذارید؟

شما هم نظرتان را در مورد این مطلب بگویید.

loading

3گام: مسیر مطمئن موفقیت