بدترین و بهترین آزمون آزمایشی کنکور 1402 | مقایسه جامع قلم چی، گاج، گزینه دو و سنجش

در این مقاله به صورت جامع آزمون های آزمایشی موسسات قلم چی، گاج، گزینه دو و سنجش را با هم مقایسه می کنیم تا بهترین و بد ترین آزمون آزمایشی برای کنکور 1402 را به شما معرفی کنیم. همچنین استاندارد ها و ویژگی های بهترین آزمون آزمایشی برای آمادگی بیشتر در کنکور 1402 را هم به شما معرفی میکنیم.

 

بدترین و بهترین آزمون آزمایشی کنکور 99 – مقایسه جامع قلم چی، گاج، گزینه دو و سنجش
بدترین و بهترین آزمون آزمایشی کنکور 1402 – مقایسه جامع قلم چی، گاج، گزینه دو و سنجش

بدترین و بهترین آزمون آزمایشی برای کنکور 1402 – قلم چی، گاج، گزینه دو یا سنجش

بدترین و بهترین آزمون آزمایشی برای کنکور 1402 کدام است؟ در کدام آزمون آزمایشی شرکت کنم؟ قلم چی بهتره، گزینه دو یا گاج؟ این سوالات معمولا اولین سوالاتی است که وقتی داوطلبان تصمیم به شرکت در آزمون آزمایشی می کنند از خود و مشاوران موسسه 3گام می پرسند. اما واقعا بهترین آزمون آزمایشی کدام است و فهمیدن آن چه اهمیتی دارد. در سال های اخیر خوب یا بد، اهمیت آزمون سراسری از سطح فردی و فقط خود داوطلب گذشته و به سطح خانواده رسیده است. به همین خاطر استرس موفقیت در آزمون سراسری، هم داوطلبان و هم خانواده ی آن ها را تحت الشعاع قرار می دهد. در این بین یکی از عواملی که می تواند تا حدودی مسیر موفقیت در آزمون سراسری را هموار کند و به کاهش استرس داوطلبان کمک کند انتخاب درست مناسب ترین و بهترین آزمون آزمایشی است. به عنوان اولین و مهم ترین نکته در نظر داشته باشید هیچ آزمون آزمایشی ای کامل و ایده آل نیست و هیچ آزمون آزمایشی ای هم کاملا به درد نخور نیست. پس داوطلبان کنکور سراسری در کنار انتخاب درست آزمون آزمایشی، مطالبی هم باید برای استفاده بهتر از این آزمون ها در نظر بگیرند و انتظار نداشته باشند یک آزمون آزمایشی همه ی ویژگی های خوب را با هم داشته باشد. ما در این مطلب ضمن ارائه استانداردهای یک آزمون آزمایشی خوب، آزمون های آزمایشی قلم چی، گاج، گزینه دو و سنجش را هم با این استاندارد ها مقایسه می کنیم و به آن ها نمره می دهیم تا بدترین و بهترین آزمون آزمایشی برای کنکور 1402 مشخص شود.

 بدترین و بهترین آزمون آزمایشی برای کنکور 1402 – سوالات استاندارد آزمون آزمایشی

اولین نکته در استاندارد های یک آزمون آزمایشی طراحی سوالات استاندارد آن آزمون است که باعث می شود یک آزمون آزمایشی بهترین و آزمون آزمایشی دیگر بدترین آزمون لقب بگیرد. طراحی استاندارد سوالات آزمون آزمایشی به این دلیل به عنوان اولین پارامتر بررسی می شود که اولین نیاز هر داوطلب از شرکت در یک آزمون آزمایشی قرار گرفتن در شرایط کنکور سراسری و سنجیدن سطح خود در آن آزمون است. پس تا وقتی که همه یا بخشی از سوالات استاندارد لازم را نداشته باشند اصلا برای داوطلبان کنکور مناسب نیستند. به عنوان مثال برای اینکه سوالات یک آزمون آزمایشی استاندارد باشد، باید چند نکته مد نظر قرار بگیرد:

طراح حرفه ای سوالات در دروس مختلف: مسلما طراح، اهمیت ویژه ای در استاندارد بودن سوالات یک آزمون آزمایشی دارد. هرچه طراح تسلط بیشتری به درس مربوطه و توانایی پیش بینی از انواع سوالات کنکور داشته باشد و در آزمون های آزمایشی دانش خود را پیاده سازی کند باعث می شود داوطلبان آشنایی بهتری با انواع سوالات کسب کند و نسبت به آنها آمادگی بیشتری داشته باشد.

رعایت توزیع مناسب سوالات ساده، متوسط و سخت: یکی از مهم ترین عواملی که در طراحی سوالات  استاندارد در نظر گرفته شود رعایت توزیع مناسب سوالات است. حتی در آزمون سراسری هم سوالات خیلی سخت وجود دارد هم سوالات خیلی ساده و ممکن است حتی تمامی سوالات یک درس ساده یا سخت باشند. اما در یک آزمون آزمایشی نباید به این بهانه، سوالات غیر استاندارد طرح شود.

تطبیق حداکثری با کنکور سراسری: تطبیق با سوالات کنکور سراسری یکی از پارامتر هایی است که اکثر موسسات ادعا می کنند در آزمون های آزمایشی خود بیشترین حد آن رعایت شده است. اما این تبلیغات را جز با مقایسه دقیق نباید جدی گرفت. مثلا اینکه در سوالات درس ادبیات کنکور سراسری از قرابت معنایی سوال طرح شود موضوع عجیب و دور از انتظاری نیست که یک موسسه اشاره کند در آزمون های آزمایشی خود این تطبیق را داشته است! مهم این است که در مفاهیمی که سوال پرسیده شده است هماهنگی وجود داشته باشد که البته مخصوصا برای دروس عمومی کار بسیار سختی است. یا برای مثال در درس ریاضی طرح سوال از دامنه تابع یک امر معمول است و مهم این است در نکته  و روش حلی که سوال دارد در آزمون آزمایشی سوال طرح شده باشد که البته در بیش از ده آزمون آزمایشی که یک موسسه در طول سال برگزار می کند این هم کار سختی نیست و اگر سوال ها این ویژگی را نداشته باشد جای تاسف دارد.

پرهیز از طرح سوالات اشتباه: سوالات و پاسخنامه اشتباه به این عنوان که در کنکور هم ممکن است پیش بیاید به هیچ وجه قابل قبول نیست و داوطلبان این حق را دارند خود را با سوالات کاملا صحیح و استاندارد بسنجند.

پرهیز از طرح سوالات تکراری: هرچند که در سال های اخیر به ندرت دیده می شود اما گاهی پیش می آمد که بعضا همه یا بخشی از سوالات یک آزمون آزمایشی در یک درس خاص از سال های قبل عینا کپی می شد.

بررسی آزمون های آزمایشی  قلم چی، گاج، گزینه دو و سنجش را از نظر معیار سوالات استاندارد در زیر مشاهده می کنید.

آزمون آزمایشی قلم چی: از نظر استاندارد طراحی سوالات، آزمون های آزمایشی قلم چی همواره بین داوطلبان معروف به این است که سوالاتی بالاتر از سطح سوالات کنکور سراسری دارد. همانطور که اشاره شد سوالات همیشه سخت یا همیشه آسان آزمون آزمایشی را از شرایط استاندارد خارج می کند. همچنین این نوع طرح سوال ممکن است از بعضی جهات مزایای داشته باشد اما قطعا آسیب های بیشتری دارد مثلا ممکن است داوطلب حتی در صورت مواجهه با سوال آسان در کنکور سراسری نسبت به پاسخ دادن سوال مردد باشد.

آزمون آزمایشی گاج: از نظر قدمت آزمون های آزمایشی گاج جدید تر از آزمون های آزمایشی موسسات دیگر مثل گزینه دو است. هرچند در این مدت پیشرفت خوبی از نظر سطح سوالات داشته اما همچنان در بعضی از دروس جای کار دارد و می تواند خود را به استاندارد ها نزدیک تر کند.

آزمون آزمایشی گزینه دو: می توان گفت استاندارد ترین سوالات را در مجموع آزمون های آزمایشی گزینه دو دارا هستند و به واسطه سال ها تجربه در این حوزه توانسته اند، به سبک سوالات استاندارد و شبیه تر به کنکور سراسری برسند.

آزمون آزمایشی سنجش: آزمون های آزمایشی سنجش را برای بررسی باید به دو بخش آزمون های جامع و آزمون های غیر جامع دسته بندی کرد. در آزمون های آزمایشی غیر جامع کیفیت سطح سوالات سنجش را می توان متوسط ارزیابی کرد. اما در 4 آزمون آزمایشی جامع سنجش که نزدیک به کنکور برگزار می شود کیفیت سطح سوالات به خصوص در درس های عمومی بسیار بهتر می شود و نزدیک به استاندارد می شود. اما در مجموع می توان سطح سوالات را متوسط رو به بالا ارزیابی کرد.

نام آزمون آزمایشی

 کیفیت و سطح سوالات(نمره از 10)

آزمون آزمایشی قلم چی

7.5

آزمون آزمایشی گاج

7

آزمون آزمایشی گزینه دو

8

آزمون آزمایشی سنجش  در طول سال

6.5

4 مرحله آزمون آزمایشی جامع سنجش

8.5

 

بدترین و بهترین آزمون آزمایشی برای کنکور 1402 – محاسبه تراز و نمره کل آزمون آزمایشی

نحوه محاسبه تراز و نمره کل در کنکور سراسری، فرمول ها و شرایط پیچیده ای دارد و یک موضوع محرمانه است و هیچ گاه توسط سازمان سنجش اعلام رسمی نشده است. اما تا حدودی می توان الگوریتم و نحوه محاسبه تراز و نمره کل را حدس زد و از آن برای تخمین بهتر شرایط داوطلبان استفاده کرد. در محاسبه تراز و نمره کل در آزمون های آزمایشی هم برای این که به تراز کنکور سراسری نزدیک باشد باید فرمول های مناسبی را به کار برد که تراز و نمره کل  نهایی اعلام شده به داوطلب واقعی تر باشد.

بررسی آزمون های آزمایشی  قلم چی، گاج، گزینه دو و سنجش را از نظر معیار محاسبه تراز و نمره کل در زیر مشاهده می کنید.

آزمون آزمایشی قلم چی: تراز و نمره کل در آزمون های آزمایشی قلم چی از 10هزار محاسبه می شود ولی عملا قوی ترین دانش آموزان نمره ای در حدود 8500 می توانند کسب کنند. توجه داشته باشید از آنجایی که نمره کل در آزمون سراسری از دوازده هزار محاسبه میشود، ممکن است تفاوت هایی بین فرمول قلم چی و سازمان سنجش باشد.

آزمون آزمایشی گاج: تراز و نمره کل در آزمون های آزمایشی گاج، از 10هزار محاسبه میشود و با آزمون  سراسری متفاوت است.

آزمون آزمایشی گزینه دو: از نظر فرمول محاسبه نمره کل و تراز  آزمون های آزمایشی گزینه دو نزدیک ترین فرمول را به کنکور سراسری دارد و نمره کل را از 12هزار محاسبه می کند.

آزمون آزمایشی سنجش: به نظر می رسد تراز و نمره کل در آزمون های آزمایشی سنجش کاملا منطبق با آزمون سراسری محاسبه شود.

نام آزمون آزمایشی

محاسبه تراز و نمره کل در آزمون آزمایشی

آزمون آزمایشی قلم چی

8

آزمون آزمایشی گاج

8

آزمون آزمایشی گزینه دو

10

آزمون آزمایشی سنجش 

10

 

بدترین و بهترین آزمون آزمایشی برای کنکور 1402 – جامعه آماری آزمون آزمایشی

جامعه آماری یکی دیگر از عوامل مهم تعیین کننده  بدترین و بهترین آزمون آزمایشی برای کنکور 1402 می باشد. قطعا هرچه جامعه آماری یک آزمون آزمایشی بالاتر باشد ملاک بهتری برای سنجش سطح علمی و تراز داوطلب خواهد بود. همانطور که خودتان بهتر می دانید همه موسسات در تبلیغات خود ادعا می کنند بهترین، قوی ترین و بیشترین جامعه آماری را دارند. اما قطعا نباید به تبلیغات بسنده کنید در نظر داشته باشید مجموع جامعه آماری  همه این آزمون های آزمایشی شاید به پنجاه درصد کل داوطلبان کنکور هم نرسد. در نظر داشته باشید هرچه جامعه آماری آزمون آزمایشی بالاتر باشد باعث می شود توزیع جمعیت از همه سطح داوطلبان بیشتر باشد و رتبه نسبی شما واقی تر می شود. بدیهی است که برای مثال داوطلبی با سطح متوسط در آزمونی شرکت کند که اکثر شرکت کنندگان آن سطح قوی داشته باشند هیچ گاه جایگاه نسبی متناسب با خود را در آزمون نخواهد داشت.

بررسی آزمون های آزمایشی  قلم چی، گاج، گزینه دو و سنجش را از نظر معیار جامعه آماری در زیر مشاهده می کنید.

آزمون آزمایشی قلم چی: به دلیل پیشینه بیشتر آزمون ها ی آزمایشی قلم چی و همچنین شرایطی مانند بورسیه های دانش آموزی جامعه آماری آزمون آزمایشی این موسسه  نسبت به سایر آزمون های آزمایشی از افراد بیشتری تشکیل شده است که از بزرگترین مزایای آزمون های آزمایشی قلم چی می باشد.

آزمون آزمایشی گاج: آزمون های آزمایشی گاج با وجود شناخت بیشتر داوطلبان در سال های اخیر به واسطه حضور گسترده در تبلیغات و همچنین انتشار کتاب های متنوع هنوز به حد ایده آل نرسیده است اما با توجه به حضور دیگر موسسات توانسته تا حدودی جامعه آماری خوبی کسب کند.

آزمون آزمایشی گزینه دو: آزمون های آزمایشی گزینه دو از نظر جامعه آماری به طور میانگین معمولا بعد از آزمون های قلم چی در رده دوم قرار دارند. که در کنار کیفیت در دیگر بخش ها مزیت خوبی برای آزمون های آزمایشی آن محسوب می شود.

آزمون آزمایشی سنجش: آزمون های آزمایشی سنجش را باز هم باید به دو قسمت تقسیم کنیم. در هفت مرحله آزمون غیر جامع این آزمون ها اصلا وضعیت مناسبی از نظر جامعه آماری ندارند.  اما در 4 آزمون آزمایشی جامع  به خصوص آخرین آزمون تقریبا کامل ترین جامعه آماری را دارد.

نام آزمون آزمایشی

جامعه آماری آزمون آزمایشی(نمره از 10)

آزمون آزمایشی قلم چی

10

آزمون آزمایشی گاج

7

آزمون آزمایشی گزینه دو

8

آزمون آزمایشی سنجش  در طول سال

6

4 مرحله آزمون آزمایشی جامع سنجش

9.5

 

بدترین و بهترین آزمون آزمایشی برای کنکور 1402 – برنامه آزمون آزمایشی

برنامه آزمون آزمایشی، از چند جهت اهمیت دارد و داوطلبان باید به آن توجه کنند. از جمله معیارهایی که در برنامه یک آزمون آزمایشی می تواند تعیین کننده باشد و آزمون آزمایشی خوب و بد را ازهم جدا کند می توان به معیارهای زیر اشاره کرد.

برنامه خیلی کلی نباشد و از جزئیات کافی برخوردار باشد.

بر اساس سرفصل های کتاب درسی طراحی شده باشد.

حجم منطقی دروس در یک آزمون آزمایشی

فاصله زمانی مناسب بین دو آزمون آزمایشی

زمان بندی منطقی برای پوشش و دوره مطالب پایه و دوازدهم

داوطلبان باید توجه داشته باشند برنامه آزمون آزمایشی مخصوصا برای داوطلبانی که مطالعات خود را از قبل با برنامه آزمون آزمایشی هماهنگ نکرده باشند  مناسب داشتن مطالعه منظم و مدون نیست. در نظر داشته باشید که برنامه ای که توسط موسسات مختلف برای آزمون آزمایشی ارائه می شود نه سطح شما نه زمان شما برای مطالعه  و نه دیگر شرایط شما را در نظر نگرفته اند. بنابراین شما اگر بخواهید با اصرار و اجبار به این برنامه خود را برسانید و با اصول برنامه ریزی درسی آشنا نباشید ممکن است در بلند مدت به روحیه شما لطمه وارد شود و نتیجه کنکور شما تحت تاثیر قرار بگیرد.برای داشتن یک برنامه ریزی خوب متناسب با آزمون آزمایشی  وشرایط شما می توانید از لینک زیر ثبت نام کنید.

بررسی آزمون های آزمایشی  قلم چی، گاج، گزینه دو و سنجش را از نظر معیار برنامه آزمون در زیر مشاهده می کنید.

آزمون آزمایشی قلم چی: آزمون های آزمایشی قلم چی از نظر دوره و پوشش مناسب همه درس ها و پایه ها برنامه تقریبا کامل و خوبی دارد اما از آنجایی که این آزمون ها با فواصل زمانی دو هفته انجام می شود ممکن است خیلی از داوطلبان نتوانند خود را به برنامه آزمون برسانند. که معمولا هم این شرایط برای خیلی از داوطلبان پیش می آید و باعث استرس خیلی از داوطلبان میشود. شاید بزرگترین نقطه ضعف برنامه آزمون های آزمایشی قلم چی همین باشد.

آزمون آزمایشی گاج: آزمون های آزمایشی گاج از نظر برنامه وضعیت نسبتا خوبی دارند و تقریبا به سبک آزمون های آزمایشی قلم چی می باشد و نقاط قوت ضعف این آزمون هم مانند قلم چی است.

آزمون آزمایشی گزینه دو: بدون شک بزرگترین ضعف و پاشنه آشیل آزمون های آزمایشی گزینه دو برنامه آزمون متوسط آن است. با این که از طرفی آزمون های آزمایشی گزینه دو هر سه هفته یکبار برگزار می شود، و زمان مناسبی برای داوطلبان است که بتوانند به تسلط کافی در دروس مختلف برسند اما عدم برنامه ریزی متناسب برای دروس پایه و دوازدهم، عدم برنامه مناسب برای جمع بندی و همچنین حجم تقریبا زیاد هر آزمون در فواصل معین باعث می شود که آزمون های آزمایشی گزینه دو در کل نمره خوبی در این بخش کسب نکند

آزمون آزمایشی سنجش: از نظر برنامه مناسب و فاصله زمانی منظم آزمون های سنجش اصلا قابل رقابت با سایر آزمون های آزمایشی نیستند. فواصل زیاد بین دو آزمون یکی از نقاط ضعف دیگر آزمون های آزمایشی سنجش است.

نام آزمون آزمایشی

برنامه آزمون آزمایشی (نمره از 10)

آزمون آزمایشی قلم چی

7.5

آزمون آزمایشی گاج

7

آزمون آزمایشی گزینه دو

6.5

آزمون آزمایشی سنجش 

5

 

بدترین و بهترین آزمون آزمایشی برای کنکور 1402 – کارنامه و پاسخ نامه تشریحی آزمون آزمایشی

ارائه کارنامه کامل در سریع ترین زمان و پاسخ نامه کاملا تشریحی، یکی از اولیه ترین امکاناتی است که یک آزمون آزمایشی باید در اختیار داوطلبان قرار بدهد و با پیشرفت های تکنولوژی امروزی داشتن کارنامه کامل و پاسخ نامه تشریحی دیگر یک مزیت بزرگ حساب نمی شود. ارائه سریع کارنامه و داشتن پاسخ نامه برای داوطلبان کنکور از این بابت مهم است که با داشتن این دو می توانند نسبت به تحلیل آزمون آزمایشی خود اقدام کنند. بدون شک تحلیل آزمون مهم ترین کاری است که یک داوطلب وظیفه دارد فارغ از خوب یا بد بودن آزمون انجام دهد تا بتواند نقاط قوت و ضعف خود را بشناسد و نسبت به پوشاندن نقاط ضعف   و استفاده بهینه از نقاط قوت خود اقدام کند.

بررسی آزمون های آزمایشی  قلم چی، گاج، گزینه دو و سنجش را از نظر معیار کارنامه و پاسخ نامه تشریحی در زیر مشاهده می کنید.

آزمون آزمایشی قلم چی: از نظر کارنامه، قلم چی چند کارنامه متنوع را  در آزمون آزمایشی در پنل کاربری شما روی سایت قرار می دهد که کار تحلیل را برای شما آسان تر می کند. برای مثال می توانید سوالاتی که اشتباه پاسخ داده اید را در هر درس ببینید. پاسخ نامه و کارنامه هم تقریبا پنج ساعت بعد از آزمون روی سایت قرار می گیرد که زمان قابل قبولی است. پاسخ نامه تشریحی نسبتا خوب و کاملی هم در اختیار داوطلبان قرار می دهد.

آزمون آزمایشی گاج: آزمون های آزمایشی گاج علاوه بر ارائه کارنامه در هر مرحله، در هر نیمسال یک کارنامه برای کل عملکرد آن نیمسال به داوطلبان ارائه می دهد گاج نسبت به سایر آزمون های آزمایشی از تنوع کمتری در کارنامه ها برخوردار است.

آزمون آزمایشی گزینه دو: گزینه دو هم کارنامه های متنوعی در اختیار داوطلبان قرار می دهد که از جمله آن ها می توان به کارنامه تحلیل آزمون،کارنامه تعیین سطح تحصیلی، کارنامه مشاوره ای آموزشی، کارنامه رشته های قبولی، کارنامه روند تحصیلی و ... اشاره کرد که در مجموع عملکرد آن قابل قبول است.

آزمون آزمایشی سنجش: کارنامه آزمون های سنجش از بقیه کارنامه ها با تاخیر بیشتری در اختیار داوطلبان قرار می گیرد.

نام آزمون آزمایشی

کارنامه و پاسخ تشریحی آزمون آزمایشی(نمره از 10)

آزمون آزمایشی قلم چی

8

آزمون آزمایشی گاج

7

آزمون آزمایشی گزینه دو

8

آزمون آزمایشی سنجش 

6

 

 

بدترین و بهترین آزمون آزمایشی برای کنکور 1402 – هزینه و قیمت آزمون آزمایشی

هزینه و قیمت آزمون آزمایشی شاید در تعیین بدترین و بهترین آزمون، از نظر کیفی تاثیر چندانی نداشته باشد. اما طبیعتا در وضعیت اقتصادی امروز یک مولفه مهم در انتخاب آزمون آزمایشی برای داوطلبان و خانواده ها می باشد. البته در نظر داشته باشید همانطور که آزمون گران به معنای داشتن کیفیت بالاتر نیست آزمون آزمایشی خیلی ارزان ممکن است کیفیت لازم را نداشته باشد. پیشنهاد میکنیم برای انتخاب آزمون مناسب هزینه نسبت به کیفیت آزمون را بررسی کنید.

بررسی آزمون های آزمایشی  قلم چی، گاج، گزینه دو و سنجش را از نظر معیار هزینه و قیمت در زیر مشاهده می کنید.

آزمون آزمایشی قلم چی: هزینه و قیمت آزمون آزمایشی قلم چی مقدار ثابتی ندارد و در استان ها و شهرهای مختلف، متفاوت است.

اما در کل به نسبت بقیه آزمون های آزمایشی قیمت بالاتری دارد. و در این شرایط اقتصادی ممکن است برای خیلی از خانواده ها این هزینه ها قابل پرداخت نباشد. البته داوطلبان دارای معدل بالای 18 که مشکل مالی داشته باشند در قلم چی بورس می شوند.

آزمون آزمایشی گاج: آزمون های آزمایشی گاج معمولا نه به اندازه ی قلم چی گران هستند نه به اندازه گزینه دو قیمت مناسبی دارند البته معمولا از نظر قیمت به آزمون گزینه دو نزدیک تر هستند. 

آزمون آزمایشی گزینه دو: هزینه و قیمت آزمون های آزمایشی گزینه دو برای داوطلبان کنکور 1402 در هر آزمون مبلغ 83 هزار تومان می باشد که با توجه به اینکه در کل گزینه 2، 20 مرحله آزمون آزمایشی بررسی می کند هزینه این 20 آزمون مبلغ 1660 هزار تومان خواهد شد. در صورت داشتن برنامه مطالعاتی مناسب قیمت آزمون های گزینه دو بسیار به صرفه است.

آزمون آزمایشی سنجش: معمولا آزمون های آزمایشی سنجش پایین ترین قیمت را در بین آزمون های آزمایشی دارند و با توجه به تحلیل های قبلی قیمت آن برای شرکت در 4 آزمون آزمایشی آخر مناسب است و صرفه بالایی به نسبت هزینه دارد. از طرفی اگر در روزهای پایانی و نزدیک به کنکور داوطلب با استرس مواجه نباشد و وقت کافی داشته باشد می تواند در صورت عدم تداخل برنامه این آزمون با آزمون آزمایشی اصلی خود، در 4 مرحله پایانی آزمون سنجش هم ثبت نام کند. هزینه ثبت نام در هر مرحله آزمون آزمایشی جامع سنجش مبلغ چهل و هشت هزار و پانصد و برای آزمون های آزمایشی مرحله ای مبلغ سی و هفت هزار و پانصد تومان می باشد. که با احتساب 6 مرحله آزمون در طول سال و 4 مرحله جامع در مجموع هزینه ثبت نام با احتساب تخفیف 419 هزار تومان می شود.

نام آزمون آزمایشی

قیمت و هزینه آزمون آزمایشی(نمره از 10) 

آزمون آزمایشی قلم چی

6

آزمون آزمایشی گاج

7

آزمون آزمایشی گزینه دو

8

4 آزمون آزمایشی جامع سنجش 

9

 

بدترین و بهترین آزمون آزمایشی برای کنکور 1402 – شرکت همزمان در دو آزمون آزمایشی

برای پیدا کردن بدترین و بهترین آزمون آزمایشی اشتباه ترین راه این است که بخواهید به صورت همزمان در دو یا چند آزمون آزمایشی شرکت کنید. این کار علاوه بر اینکه تمرکز شما را از بین می برد هیچ مزیتی هم برای شما نخواهد داشت سعی کنید بجای شرکت در دو یا چند آزمون آزمایشی به صورت همزمان با تحقیقات کامل یک آزمون آزمایشی مناسب را انتخاب کنید و مطالعات و برنامه خود را مطابق با آن تنظیم کنید. در نظر داشته باشید با وقت گذاشتن روی تحلیل آزمون نتیجه  به مراتب بهتری در انتظار شما خواهد بود.

بدترین و بهترین آزمون آزمایشی برای کنکور 1402 – جمع بندی

در نظر داشته باشید بدترین و بهترین آزمون آزمایشی برای کنکور 1402 می تواند کاملا نسبی باشد و شاید در شرایط مختلف برای داوطلبان متفاوت باشد مثلا ممکن است برای داوطلبی در یک شهر کوچک همه این موسسات و آزمون های آزمایشی وجود نداشته باشند و داوطلب دست بازی در انتخاب نداشته باشد اما توجه کنید که مهم تر از کیفیت آزمون نحوه برخورد داوطلب با آزمون آزمایشی است. شما حتی با شرکت در بهترین آزمون های آزمایشی ولی بدون تحلیل آن عملا بخش عمده ای از استفاده ای که باید از یک آزمون ببرید را از دست می دهید. از طرفی حتی ممکن است در ضعیف ترین آزمون ها هم نکاتی نهفته باشد که شما نسبت به آن بی اطلاع بوده باشید و یا اینکه از کمترین فایده آزمون یعنی تمرین مدیریت زمان می توانید استفاده کنید. میانگین نمرات آزمون های آزمایشی از جداول بالا را در جدول پایین می بینید. می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد آزمون های آزمایشی و دریافت یک جلسه مشاوره برای کنکور 1402 از طریق لینک زیر ثبت نام کنید.

نظرات این مطلب

افزودن نظر جدید

 • تصویر فرد

  Se Ta‏ - 02/6/23

  سلام‌من رشتم انسانی میخواستن بدونم برا انسانی ازمون ها گاج بهتره یا گوزینه دو؟؟

 • تصویر فرد

  حبیب الله بلوچی‏ - 02/4/30

  با توجه به توضیحات شما گزینه دو بهتره / سوالات استاندارد و هزینه کمتر / عالیه

 • تصویر فرد

  علی بیرانوند‏ - 01/9/7

  سلام
  گاج یا گزینه دو ؟لطفا اونایی که شرکت کردن و تجربه دارن نظرشونو بگن

 • تصویر فرد

  Ali AA‏ - 01/8/8

  سلام وقتتون بخیر همگی موفق باشید
  من یه سال ده تجربی م میخوام از همین الان شروع کنم خیلیم جدی م خیلی دارم تلاش میکنم
  میخوام واسه کنکور رتبه زیر هزار شه
  نظارات مقایسه هارو دیدم ظاهرا که قلم چی خوبه ولی وقتی اومدم کامنت هارو خوندم
  خیلیا گفتن که بدرد نمیخوره یا سخته
  الان که ابانه و‌پایه دهم روزی ۴ ساعت درس میخونم تست میزنم کتابهای مثل تست خیلی سبز میزنم
  گفتم خیلی تلاش میکنم هدف دارم میخوام زیر هزار باشه رتبم
  لطفا هر کی میتونه کمک کنه یا نظری بده
  ممنون

 • تصویر فرد

  نیایش رجبی‏ - 01/8/6

  سلام من دوازدهم تجربی ام آزمون های قلمچی رو ثبت نام کردم مثلا وقتی که خودم رو برای یک آزمون آماده میکنم میبینم که درصد م اون چیزی که میخوام نمیشه و رشد نمیکنه ولی وقتی که سوالات کنکور های سال قبل رو حل میکنم میبینم درست حل کردم نمیدونم چکار کنم ممنون میشم راهنمایی کنید.

 • تصویر فرد

  بهرام خمودگان‏ - 01/7/28

  من فارغ التحصیل تجربی ام و امسال سال دومم عه که کنکور میدم، پارسال گزینه دو رفتم، و حقیقت سطح سوالات چیزی نبود که بخوام خیلی به چالش کشیده بشم، و فکر میکردم کنکور هم همین طوریه ولی امسال قلمچی رفتم و سطح سوالات و کتاب هاشون عالیه، خلاصه اگه میخواین نتیجه بگیرین، آزمونی ندید که گولتون بزنه

 • تصویر فرد

  Zahra H.y‏ - 01/7/7

  وقت بخیر.کاااااااش برای ارمون ارشدم مقایسه موسسات رو میزاشتین....من میخام ارشد مشاوره ازمون بدم ولی نمیدونم کدوم موسسه برم🥲🥲راهنمایی کنیدددد لطفاااااااا

 • تصویر فرد

  امین مقدم درخشان‏ - 01/7/9

  سلام خدمت شما برای مقطع ارشد خیلی متفاوته و به این سبک نمیشه مقایسه کرد برای اطلاعات بیشتر میتونید یک جلسه مشاوره از لینک زیر رزرو کنید
  رزرو مشاوره آزمون آزمایشی ارشد 

 • تصویر فرد

  رامین‏ - 01/5/24

  ببینید دوستان آزمونهای قلم چی به نظر بنده بهترین آزمونها برای به چالش کشیدن خودتونه شرایط جلسه آزمونش شبیه کنکور هستش و با حال و هوای کنکور آشناتون میکنه

  سطح سوالاتش سخت هستش ولی خیلی کمک کننده است

 • تصویر فرد

  ندا‏ - 01/5/13

  سلام به همه دوستان
  به نظر شما در کدام آزمون آزمایشی شرکت کنم
  لطفا راهنمایی کنید
  گاج
  گزینه 2
  قلم چی

 • تصویر فرد

  کیانا کیانی‏ - 01/4/2

  سلام وقت بخیر . من توی ازمون های گاج شرکت کردم و همیشه خراب زدم و تراز ها و درصدام پایینه اما ازمون های سراسری سال های قبلو که میزنم درصدای خیلی خوب میارم الان نمیدونم که خودمو با کدوم بسنجم یعنی ممکنه که ازمون های گاج استاندارد نباشه؟ یا مشکل از منه؟

 • تصویر فرد

  نگار‏ - 01/2/21

  وای ادم گیج میشه کدوم موسسه بره :/

 • تصویر فرد

  محمد مقدم درخشان‏ - 01/2/24

  سلام خدمت شما می تونید یک جلسه مشاوره از طریق لینک زیر رزرو کنید و با مشاور رشته خودتون صحبت کنید که کامل راهنماییتون کنن 
  رزرو مشاوره با رتبه های برتر

 • تصویر فرد

  Sanaz‏ - 00/11/11

  سلام
  اینکه نسبت به کنکور ۱۴۰۰ که سطح سوالات نسبت ب سال های قبل بالاتر بود مخصوصا ریاضی از نظرمن
  ازمون قلمچی بهتره چون سطح سوالاتش سخت تره ،مناسب تره و در ضمن ترازی که کسب میکنیم واقعا مناسب با ساعات مطالعه هست..

 • تصویر فرد

  بانو‏ - 00/9/21

  با عرض سلام و خسته نباشید
  من خودم به شخصه به جایی که به دنبال جامعه آماری بالا باشم دنبال سوالات مناسبم
  یک سوال کدوم آزمون جامعه آماریش به خود کنکور سراسری میرسه؟هر چقدر هم بالا باشه باز هم نسبت به کنکور خیلی خیلی کمتره
  گزینه دو با کنکور تجربی ۱۴۰۰ مطابقت ۸۱.۴ درصدی داشته و این به نظر من میتونه یک اصل مهم باشه
  انتخاب من گزینه دو هست من نظر خودم را برای کسانی گفتم که با خوندن این مطلب به نتیجه درست برسند من خودم بعد تحقیق زیادی که کردم گزینه دو رو انتخاب کردم ... موفق و شاد باشید

 • تصویر فرد

  فاطی‏ - 00/9/16

  باید خدمت دوستانی ک میگن قلم چی خوب نیست بگم ک قلمچی سوالاتش به مراتب سخت تر از بقیه آزمون هاست و آدم می‌فهمه ک باید تلاش کنه ولی بقیه آزمون ها اعتماد به نفس کاذب به آدم میدن
  اگر کسی واقعا قصد داره رتبه خوب بیاره و موفق بشه بره قلمچی و کسایی ک ضعیفن و زود کم میارن برن بقیه آزمون ها

 • تصویر فرد

  یعقول‏ - 00/8/10

  هیچ کدوم این آزمون های آزمایشی دقیق مثل کنکور نیستند و بنا براین گزینه دو به دلیل هزینه کم ارزششو داره و قلم چی به هیچ عنوان نه

 • تصویر فرد

  محمدد‏ - 00/8/6

  من خودم یسال کنکور دادم و سال اول گزینه دو بودم اصلا بدرد نمیخورد هیچوقت پشتیبانی زنگ نمیزدو سوالاشم زیاد جالب نبود همچنین نوع جلو بردن درس بدرد نمیخورد
  ولی قلمچی بهتره پشتیبان چند بار زنگ زده اتفاقی بیوفته سریع به والدین میگن😂
  کلا بنظر خودم قلمچی بهتره تنها بدیش هزینه های بالاش

 • تصویر فرد

  علی‏ - 00/7/16

  به جای اینکه از موسسه ها و آزمون ها ایراد های الکی بگیرین، بشینید درستون رو بخونید . کی گفته قلم چی بدرد نمیخوره ؟!
  من خودم کلاس دهم هستم . ۳ ساله که کانونی ام . سوالات کانون خییییییییییییلی خوبه . درسته که یکم سخته ولی خب همین سخت بودن سوالات باعث میشه یکم بدین جلو . قلم چی بهترین آزمونه!
  هم مشاور داره هم پشتیبان با رتبه های عالی

 • تصویر فرد

  حنا‏ - 00/6/29

  من امسال آزمون گزینه دو‌نوشتم اما هنوز ندادم که بدونم‌چطوره مدرسه گزینه رو معرفی کرده ولی بین قلم‌چی و گزینه دو موندم🤦🏽‍♀️

 • تصویر فرد

  Tania‏ - 00/6/29

  سلام🙋🏻‍♀من امسال کلاس دهم ریاضی فیزیک هستم. میخوام تو ازمون های قلمچی شرکت کنم و واقعا موندم ک کدومشو انتخاب کنم. اینکه نوشته بودید قلم چی برا اونایی هس که پایشون قویه ، من امسال نمونه دولتی قبول شدم پس پایه درسیم قویه . حالا بنظرتون برم قلم چی؟؟؟! مشکل پولش نیست و من تصمیم دارم روزی ۶ ساعت بخونم و سخت کوشم .ولی خب رتبه برترا رفتن قلمچی و الان واقعا گیجم ، لطفا راهنماییم کنید

 • تصویر فرد

  حمید‏ - 00/6/9

  سلام.
  انتقادی که داشتم اینکه موسسه ی که ۱۰ تا از سوالاتش از کتاب زرد و ... میاد چطور می تواند استاندارد باشد؟؟
  آیا این کتاب منبع تقلب و ایجاد تراز کاذب نمی کند؟؟ و همه هم میدونند کدوم موسسه هسش.

 • تصویر فرد

  سارا‏ - 00/6/2

  سلام
  من امسال کلاس نهم هستم میخواستم بپرسم ازمون آزمایشی مناسب کدومه؟
  لطفا اگه واقعا اطلاع دارین بهم کمک کنین و راهنمایی کنین
  متشکرم

 • تصویر فرد

  پریا‏ - 00/5/31

  سلام من یازدهمم می‌خوام آزمون آزمایشی شرکت کنم اما بین قلمچی و گزینه دو موندم ، قبلا خودم سه سال از ۷ تا نهم آزمون قلمچی میدادم اما بیشتر مشاورای کنکور حتی مشاور خودم میگن گزینه دو من موندم به نظر شما کدوم رو انتخاب کنم ؟

 • تصویر فرد

  ر.ح‏ - 00/5/28

  من دهم گزینه دو دادم سوالاش شبیه کنکور نبود امسال میرم دوازدهم سنجش ثبت نام کردم بنظرم به کنکور نزدیکتر بود و راضی بودم

 • تصویر فرد

  ثنایمینی‏ - 00/4/29

  من تازه‌ کنکورمو دادم و آزمونا قلمچی میدادم و به طور امتحانی یه آزمون از جامع سنجشی دادم خیلی چرت و مضخرف بود و یسری ازسوالات که غلط بودن من تو عید فقط داشتم میخوندم حتی سه روز مشاورمون به ما استراحت داده بود بازم نشستم خوندم واست زدم ولی تو سنجش که شرکت کردم کل انگیزم به باد رفت یه مدت همش افسرده بودم اصلا فکر سنجشو از سرتون بیرون کنین و به جاش تا میتونید آزمون دور دنیا بزنید

 • تصویر فرد

  محمد مقدم درخشان‏ - 00/5/2

  ممنون که تجربتون رو به اشتراک گذاشتین 

 • تصویر فرد

  .‏ - 00/3/31

  سلام من خودم هم‌آزمون های گزینه دو ثبت نام‌کردم

  هم‌ ک الان هفته دیگ کنکور دارم آزمون های جامع سنجشم شرکت کردم
  ولی هر دو از هم‌مزخرف تر
  سازمان سنجش فک کنم خودشو گرفته مسخره با این سوالاتی ک طرح میکنن
  شما وقتی حذفیات رو اعلام میکنید

  چرا میاید دوباره ازشون سوال میدید
  ما رو گرفتید مسخره یا خودتونو
  جمع کنید این مسخره بازی رو با این‌آزمون های الکی و چرتتون
  حیف پول واقعا ک باید برای آزمون های سنجش خرج کرد
  بنظرم اصلا شرکت‌ نکنید

 • تصویر فرد

  اسماء موسی خانی‏ - 00/3/31

  سلام یه سوال داشتم میخواستم بدونم آزمون های آزمایشی سال اخر فقط مربوط به پایه دوازدهم هست؟و اینکه میتونیم در سه آزمون شرکت کنیم یعنی هم ۱۰م و۱۱م و وهم ۱۲م؟

 • تصویر فرد

  محمد مقدم درخشان‏ - 00/3/31

  برنامه آزمون های سال آخر موسسات معمولا جوری هست که دروس پایه رو هم پوشش میده و نیازی نیست پایه های دیگه رو به صورت جداگانه ثبت نام کنید

 • تصویر فرد

  کامران‏ - 00/3/15

  هزینه آزمون گاج برای امسال دو میلیون و پانصده بدون مشاور و با مشاور قیمتش سه میلیون وپانصد در یاسوج که نسبت به قلم چی گرانتره

 • تصویر فرد

  مهسا‏ - 00/2/23

  سلام لطفا جواب بدین خیلی استرس دارم من رتبم ۴۰۰ منطقه شد از بین شرکت کننده های آزمون سنجش ولی تخمین رتبه رو زده چهار هزار!!! یعنی از بین کسایی که آزمون دادن ۴۰۰ شدم ولی توی کنکور ۴۰۰۰ میشم. جامعه آماری انقدر کمه؟ یا مقایسه با کنکور پارسال اشتباهه؟؟؟ من فکر می کردم حداقل هشتاد درصد رتبه های خوب شرکت کردن. خیلی نگرانم من امسال سال سوم کنکور ریاضیمه لطفا جواب بدین

 • تصویر فرد

  هانا‏ - 00/2/20

  من کانونی هستم واقعا افسرده بودم تا یکسال هرچی میخوندم ترازام بالا نیومدن اما همین باعث شد بیشتر تلاش کنم خیلی خیلی بیشتر چون پایم ضعیف بود یکم طول کشید الان میرم دوازدهم و راضیم آزمونا سطح خوبی داشتن

 • تصویر فرد

  مهدیه‏ - 00/2/17

  سلام گزینه دو بورسیه داره؟؟؟

 • تصویر فرد

  محمد مقدم درخشان‏ - 00/2/18

  سلام به صورت گسترده مثل کانون چیزی اعلام نکرده اما حتما با خود موسسه در ارتباط باشین راهی داشته باشه بهتون میگن

 • تصویر فرد

  لنا‏ - 00/2/10

  سلام نظرتون درباره مرات چیه؟

 • تصویر فرد

  داش‏ - 00/1/8

  ای پایه ی دهمی عزیز که الان نمی دونی کدوم رو ثبت نام کنی،به حرف من گوش فرا ده،بر تو واجب است در کانون ثبت نام کنی چون بودجه بندی آزموناش بسیار خوب و متعارف هستند لکن سنجش تند تند جلو میره و تو جا میمانی،در ضمن سوالات سنجش گیج کننده هستند مثلا خود بنده ریاضی رو بخدا قسم صفر میزدم!در حالی که شیمی را ۸۵ درصد میزدم آیا این دلیلی جز عدم توازن دارد؟

 • تصویر فرد

  حسین‏ - 99/12/26

  کنکور مثل میدان مینه فقط حواستون باشه سه ماه تلاش بهتر از یک عمر افسردگیه

 • تصویر فرد

  سینا جوردن‏ - 99/10/27

  لوییز و گاج بهترین هستند.
  بشینید درستونو بخونید الکی دنبال ایراد گرفتن از سوالا و حاشیه نباشید.

 • تصویر فرد

  H‏ - 99/9/28

  به نظر من گزینه دو به خاطر فاصله سه هفته ایش بهتره بودجه بندیش هم خوبه من تا حالا خییل راحت بهش رسیدم و یه هفته آخرو مرور داشتم
  نمیشه گفت خیلی آسونه من تا حالا آزمون قلمچی هم شرکت کردم ولی سطحم توی اون آزمونها و گزینه دو یکی بوده تقریبا

 • تصویر فرد

  داش‏ - 99/9/28

  کسانی که میگید سطح سوالات سنجش پایینه میتونید اون رو با آزمون قلمچی مقایسه کنید!دوست من توی سنجش بود با تراز 5000
  ریاضی منفی میزد فیزیک صفر درصد
  حالا که اومده قلمچی همشون به بالای ۷۰ درصد رسیدن. قلم چی برای کسایی خوبه که گول تراز و درصد رو نخورن و به تلاششون ادامه بدن.

 • تصویر فرد

  ماکسیمم‏ - 99/9/20

  واقعا قلم چی فقط جامعه آماریش بدرد میخوره بقیش چرت و پرته

  سوالات مسخره و ...

  بنظر من که برین گاج خیلی بهتره
  هم سوالات مثل کنکو ر و هم جامعه آماریشم خوبه و کلا آزموناش خیلی شبیه کنکورن

  کنکور 99مبانگین تراز گاج6500 رتبش 400و اینا دراومد ولی 7000کانون اومد1600 گول تراز و اینا نخورین
  خیلی ممنون

 • تصویر فرد

  مهدی صمیمی‏ - 99/8/24

  من سال سومه پشت کنکورم. سال اول قلمچی بودم سال دوم گاج . قلمچی و گزینه ۲ از نظر پشتیبانیه سایت واقعا قوی هستن.گاج ضعیفه. از نظر استاندارد گاج و گزینه دو خوب بودن.گاج چرته که میگن استاندارد نیست .نکته هایی تو سوالاش بود ک من خودن کف کردم.قلمچی فقط اونایی باید برن که روزانه بیشتر از ۵ ساعت مطالعه دارن.منی که ۲ بار کنکور دادم تازه سوالات قلم چی بدردم میخوره و میتونم حل کنم.چون سطحشون بالاس.کنکور ۹۹ واقعا سخت بود و قلمچی ها چون با سوالات سخت اشنا بودن کم نیوردن.ولی بقیه وسط جلسه بلند شدن رفتن.پشتیبان های گاج پزشک هستن معمولا.قلمچی همه جوره هس‌.تراز گاج من با روزی ۵ ساعت مطالعه ۶ هزار تا ۷ هزار بود.ولی قلمچی که سال اول بودم واقعا امیدم رو برید.فقط سخت کوش ها که واقعا میخوان پزشکی بیارن برن قلمچی...گاج هم سوالات استاندارد و بعضا سخت داره.گاج از نظر سایتی خیلی ضعیفه که اگر خوب بود من ارجحیت قائل میشدم نسبت ب قلمچی...موفق باشین

 • تصویر فرد

  کیوان‏ - 99/8/14

  گزینه دو بهترینه گاج سوالاش خارج از استاندارد و قلمچی مزخرف و اعصاب خورد کن

 • تصویر فرد

  اقا پدرام‏ - 99/7/16

  کانون به نظر من تنها مزیتی داره سطح سوالاش بالاتره .گزینه دو رو انتخاب میکنم چون سوالاش شبیه به کنکوره .نه مثل کانون خیلی خیلی سخته نه مثل گاج و سطح متوسط سنجش (بجز جامع سنجش )اسونه .یه سوالی از کنکور و گزینه دو حل کنین هردو تاش مثل هم هستن منکه رو سوالا زیاد گیر میدم شباهت دارن .گزینه دو تنها باید رو درسا تمرکز بیشتر و وقت بیشتری بزاری که اگه ازمون کانون جواب بدی در یک سطح باشن با توجه به فواصل ازمونا هم گزینه دو خیلی خیلی خوبه

 • تصویر فرد

  امیر‏ - 99/7/16

  آقا من خودم سال ۱۰ گزینه ۲ بودم . هیچی نداره . به درد نخور ترین آزمون عمرم بود . هیچ نظارتی آزمون نداشت سطح سوالات به شدت مزخرف بود . برنامش هم که یهو یه آزمون ۳ فصل میومد رویه درس ما مجبور بودیم تو مدرسه هم وسط کلاس معلم درس بخونیم . هرکی رتبه راحت و تراز الکی می خواد بره گزینه ۲ . سطح سوالاتش افتضاح پایین بود ‌ . الان ۱۱ هم کانون رفتم . تا الان خیلی راضی بودم البته با اون دوستان موافقم که می گن برنامه کانون بعضی جاها زیاد می شه و نمی شه رسید اما خوب چون کانون بعدا ایستگاه جبران می زاره می شه اونجا راحت بهش رسید . سطح سوالات کانون که اصلا قابل قیاس با گزینه نیست . ولی خوب کانون به دلیل سوالات سخت طفداراش کمن چون بچه ها کم کم دست می کشن . من خودمم ترازم اونقدر بالا نیست ولی به هرحال دارم جنگمو می کنم . ولی خوب از نظر من کانون خیای با بقیه فاصله داره . اینم بگم پشنیبانا همه جا یکین . یعنی هیچ کس تخصص اصلیش پشتیبان نیست که میاد پشتیبان می شه . گزینه که اصلا پشتیبان و اینجور چیزا براش فانه ، گاج و کانون هم سطح پشتیاباناشون یکیه . هر دو پایین ترین سطح 😅😂😂

 • تصویر فرد

  Anna‏ - 99/7/15

  کسی کد تخفف گزینه دو رو داره؟ میشه به منم بدید لطفا؟

 • تصویر فرد

  ا‏ - 99/7/5

  من قبلا کانون بودم سوالاش خیلی سخت بود
  منم فقط میرفتم امتحان میدادم .ولی خیلی سخت بود!

 • تصویر فرد

  ali-sh‏ - 99/6/31

  من یازدهم قلم چی بودم توی این کرونا جیگرم خون شد برای امسال رفتم آنلاین لوییز ثبت نام کردم
  چرا وقاعا باید پول بیشتری برای حضوری بدیم

 • تصویر فرد

  هدی‏ - 99/6/13

  من یه دوازدهمی ام شنبه تازع میخام برم ثبت نام کنم قلمچی برای کنکور...راستش اوضاع درسیمم خوب نیست ولی امسالو میخام بع خودم خیلی سخت بگیرم که دانشگاه الزهرا انشالله قبول شم..مشاور قلم چی میگفت خیلیا از این کانون تو الزهرا قبول شدن با رتبه های خوب! انشالله که قلم چی همینطور که تعریفشو شنیدم خوب باشه

 • تصویر فرد

  فائزه‏ - 99/6/5

  قلمچی فقط برای دانش اموزا و داوطلبان خیلی جدی و سخت کوش خوبه برا بقیه تا یه حدی میتونه مفید باشه.ولی اینقدررر ادم ناامید و سرخورده میشه ک همون اواسط کار انگیزه درس خوندش به شدت افت میکنه.ازمون هاش واقعا سطحش بالاست.یه داوطلب کنکور ک پایه خیلی ضعیفی داره باید با علم به این موضوع ثبت نام کنه و تحمل و صبرش بالا باشه.
  من دنبال یه موسسه میگردم ک اصلا حضوری نباشه و قیمتش هم مناسب باشه.راحت تو خونه با لپتاپ ازمون بدم.یکی دوتا بودن ولی قیمتاشون بالا بود.اگه میشناسیدهمچین موسسه ای با قیمت مناسب معرفی کنید.

 • تصویر فرد

  نازنین‏ - 99/6/1

  انتخاب من لوییز هست
  بچه ها آزمون هاش آنلاین هست.. بعد آزمون کلاس رفع اشکال میذاره با طراح های سوال
  اینو هیچ جا ندیدم
  با این اوضاع کرونا خل بازی در نیارید دوتومن بدید قلم چی
  چی داره مگههه برید سمت آزمون هایی که امکانات خوبی میدن مثل همین لوییز

 • تصویر فرد

  علی‏ - 99/5/27

  طبق ازمون های جامع سنجش که دادم سوالات مسخره و بی کیفیت هستن و با اینکه 12تا کنکور دور دنیا دادم هیچ شباهتی به اونا ندارن سوالات قلمچی و گاج هم تا میتونن سختشون کردن ولی به نظرم گزینه 2 معقول ترین و نزدیک ترین سوالات رو به کنکور داره

 • تصویر فرد

  daneshamoz‏ - 99/5/26

  من یه کنکوریم و چند روز دیگه کنکور دارم به نرم سنجش واقع مسخره وچرته

 • تصویر فرد

  آریا سبحانی‏ - 99/5/22

  من دوازهم تجربی ام وقلم چی شرکت کردم ودر کلاس همیشه شاگرد اول بودم ولی با این حال چون تو تست زدن مهارت کافی نداشتم و فقط کلاس دوازدهم شروع کردم تو قلم چی درصد ورتبه معقولی با توجه به شرایطم نداشتم واین بشدت منو نا امید کرد و حالتی افسرده ونا امیدی گرفتم بطوری که دیگه تو ازمون های انلاین شرکت نکردم وسوالات قلم چی اصلا استاندارد نیست یا واسه کسی مثل من که تست کافی کار نکردم استاندارد نیست ثر ضمن گفته باشم برنامه دو هفته یه بار ازمون هم بدرد نخوره چون واقعاادم نمیرسه واین هم باعث میشه ادم روحیه اشو ازدست بده خلاصه به نظر من قلم چی در سطح مناسبی نیست برای اونایی که میخوان سال دوازدهم یا یازدهم شرکت کنندر ضمن من معدل نهایی امسالم ۱۹.۳۹شد ودانش اموز تنبلی نیستم که بخوام ایراد بگیرم .
  امیدوارم این نظر براتون مفید باشه تا بتونید ازمون مناسبتونو پیدا کنید.

 • تصویر فرد

  sara‏ - 99/5/19

  دلیل خوب بودن قلم چی سختگیر بودنش نیست اشتباه نکنین تنها دلیلش برنامه راهبردی ازمونهاست

 • تصویر فرد

  کامران‏ - 99/5/19

  سلام به همه.. من هم بهتون پیشنهادمیکنمبریدگاج چون سظح سوالاش خیلی خوبه و پشتیبان ها وپرسنل خوبی هم داره من سال ششم رفتم قلم چی ولی افتضاح بودو یه مشت کاغذ بازی... حالا هم هرچی خودتون میدونید

 • تصویر فرد

  فاطمه‏ - 99/5/14

  بچه ها اشتباه منو نکنید من امسال قلم چی ثبت نام کردم یه مشت ازمون غیر حضوری بد گرفت(حتی گاج و گزینه دوهم از دوستان شنیدم ازموناشون بد بوده)
  برید سراغ آنلااین چون کرونا تمومی نداره سلامت خودتون رو الکی به خطر نندازید..
  بعد چرا باید انقدر گرون تر آدم پول بده دو میلیون بدی برا ی آزمون حضوری
  من اگر پشت کنکور موندم انتخابم برای ازمون آنلاین لوییزه قیمتش خیلی خوبه طراحشم استاد هست
  بهتر مازه که یه مشت دانشجو طراح سوالاش هستند و اصلا معلوم نی کی طراحه سوالاتشه

 • تصویر فرد

  یه نفری‏ - 99/5/9

  نمیدونم شما هم مثل من این مشکل دارید یا نه ولی هرکی یه مشکلی داره . ما آنچنان خانواده ی متوسط نیستیم و پدرم رو به بازنشستگیه ...و من دو تا برادر کوچک تر از خودم دارم . دارم میرم یازدهم و تجربی هستم . خیلی دوست دارم تو کنکور موفق بشم تا خرجی رو دست پدرم نزارم . دلم میخواد به برادرام کمک کنه به نظر شما. حالا حتما لازمه موسسه ای برم ؟ دارم تلاش هم میکنم روزانه نه تا ده ساعت درس میخونم و حدود صد تا تست یا بیشتر در روز میزنم . گزینه ی دو هم پول جمع کردم و تو چهار تا آزمون شرکت کردم .ولی وقتی میگید قلمچی سوالاتش خیلی فراتره و بیشتر کنکوری های موفق تو کانون بودن تو شک میوفتم. دوست دارم کانون هم امتحان کنم ولی با این وضع مسخره ی اقتصادی نمیشه . گرونه .

 • تصویر فرد

  زینب خوروش‏ - 99/5/3

  ادامه کامنتم سوالاش دور از عقل‌ه این امکاناتی ک ازش میگن مثه جلسه ۵ نفره و کلاس رفع اشکال ک همش مضخرفه
  از مهرتا اوایل اسفند ک کرونا نبود ما یکبار فقط جلسه ۵ نفره اونم تو ابان داشتیم
  رفع اشکالم ک یه برگه میگیرن دسشون نوشته جلسه رفع اشکال و چهار عکس میگیرن و تمااام همش کشکهه همممش درووووغ تا میری کانون باید چهارتا برگه بگیری دستت عکس بگیری با پشتیبانا ک بزارن توسایت و تبلیغاات
  همین چیزا الکی بزرگش کرده
  گاج و گزینه دو این وسط مظلوم شدن واسه همین کارای جوو دارمنکه هم گاج بودم هم قلمچی خواهش میکنم اگه سلامت روانتون تو سال کنکور براتون مهمه برید گاج یا گزینه دو
  انتخاب قلمچی اشتباااه محضه از ما گفتن بود
  تازه هزینه ی هنگفتی ک ازمونای قلمچی میگیره بماند گول جامع اماری قلمچیو نخورید
  هزینه قلمچی من ۱۴۰۰ دادم امسال
  گاج پارسال میرفتم ۸۵۰ بود

 • تصویر فرد

  زینب‏ - 99/5/3

  تااخرش بخونید ک انتخابتونو کنید من ی پشت کنکوریم ۱ ماه دیگ کنکور ۹۹ دارم و بزرگترین اشتباهم امسال ثبت نام توی قلمچی بود اگه برمیگشتم عقب قطعاا یا گاج یا گزینه۲ میرفتم پارسال گاج بودم سطح سوالاش خیلیخوب بود تراز هایم ک میداد معقول بود خدایی قلمچی فقط اسمش بزرگه هیچییش بدردنمیخوره قلمچی بدرد دانش اموزایی میخوره ک از اول پایشون قویه ترازاشون۶۰۰۰ ب بالاس‌کسی ک میخواد تلاش خودشوبکنه ک دوهفته دیگ ازمون بده خودشو بسنجه با قلمچی روحیش داغوون میشه چون سوالاش خیلی غیراستاندارده

 • تصویر فرد

  ساره‏ - 99/4/29

  من یه دانش آموز رشته انسانی هستم و امسال وارد پایه یازدهم میشم . حقیقتا از الان بابت کنکور خیلی نگرانم و دوست دارم رشته دلخواهم قبول بشم اما نمی دونم چطور باید پایم رو قوی کنم
  به نظرتون بهتره تو چه کلاسایی یا تو چه آزمونایی شرکت کنم؟
  ممنون میشم تو این زمینه راهنماییم کنید

 • تصویر فرد

  سمانه‏ - 99/4/28

  دوستانی که پرسیدن کدوم بهتره، به نظرم از هر لحاظ گزینه دو بهتره فقط تنها ایرادی که داره که قابل چشم پوشی هست عدم اعلام نفرات برترش هست که خب تو قلم‌چی این باعث رقابت میشه البته این موضوع کاملا به شخص بستگی داره،امیدوارم موفق باشید من برحسب تجربه ای که دارم گزینه دو رو پیشنهاد میکنم

 • تصویر فرد

  احمدرضا‏ - 99/4/13

  سلام. من امسال میرم پایه یازدهم. رشته تجربی هستم. میخواستم بدونم که کدوم یک از گاج و گزینه 2 و قلم چی و سنجش انتخاب کنم. همه مزایا و معایب هرکدوم رو خوندم ولی انتخاب برام بیشتر از قبل سخت تر شد. لطفا یک راهنمایی در این زمینه بکنید. ممنون.

 • تصویر فرد

  پری‏ - 99/4/12

  سلام دوستان ..
  من امسال کنکور دارم ولی قبول نمیشم اون رشته ای رو ک مد نظرمه..
  برا سال ۱۴۰۰ میخام برم ازمون و میخام بدونم ک از نظر شما کدام یک از این دو ازمون بهترن از هر لحاظ...
  گزینه ۲ یا گاج؟؟

 • تصویر فرد

  محمد مقدم درخشان‏ - 99/4/12

  سلام وقت بخیر 
  بعد از خوندن این مطلب چه مطالبی نیاز داشتین که تو متن اشاره نشده بهش که بتونین انتخاب بهتری داشته باشین ؟

 • تصویر فرد

  محمد حسین‏ - 99/4/6

  من خودم یازدهم کانون رفتم ولی پشیمون شدم و دوازدهم اومدم گاج. واقعا خیلی بهتره از همه لحاظ. پشتیبان هاش هم که حرف ندارن.بهمن که خیلی کمک کردن. از من میشنوید کانون نرید.

 • تصویر فرد

  مهسا‏ - 99/4/6

  دانش اموزانی که بهترین رتبه رو تو کنکور اوردن از قلم چی بودن اونا سخت میگیرن که برای کنکور دیگه خیلی خوب بزنن ،درسه سطح سوالات بالاست ولی ارزششو داره

 • تصویر فرد

  محمد‏ - 99/4/5

  من امسال 2 تومن پول آزمون دادم بعد نصف آزمونا غیر حضوری انقدر افتضاح برگزار شد با این شرایط کرونا بچه ها اصلا پول الکی ندید برید سراغ آنلاین خودتون راحت کنید من که امسال ضرر کردم

 • تصویر فرد

  صبا‏ - 99/4/1

  سلام من رشته تجربی ام برای ۱۴۰۰ کنکور دارم میشه بگین کدوم موسسه بهتره هم از نظر اینکه از درس مدرسه نیفتم و هم جمع بندی کنم و به کنکور نزدیک تر باشه

 • تصویر فرد

  حبیب‏ - 99/3/23

  من بزرگتر اشتباه زندگیم این بود که رفتم کانون... خواهش میکنم گول تبلیغاتشون رو نخورید.... پشتیبان و....همش چرته.. یه آقا با رتبه 15000 میاد پشتیبانت میشه اونم 15000 منطقه...و اینکه اصلا کلاس رفع اشکال برگزار نمیکنن.. فقط روز ازمون میان روی وایت برد مینویسن کلاس رفع اشکال...بعدم وقتی آزمون تموم شد با چند تا از داوطلبا عکس میگیرن که مثلاً بقیه بدونن کانون کلاس رفع اشکال داره....و اینکه من پشتیبانم از اول مهر98 تا حالا که 23خرداد 99 هست فقط یه بار باهام تماس گرفته.... امسال میخوام برم گزینه دو چون واقعا عالیه و اهل دروغ و....نیست بر خلاف کانون...🙂

 • تصویر فرد

  الهه‏ - 99/3/19

  ازمون حضوری بریم با این اوضاع کرونا که غیر حضوری برگزار کنن؟؟
  فقط پول بیشتر بدیم !!!!!
  واقعا امسال حضوری عقلانی نیست

 • تصویر فرد

  فاطی‏ - 99/3/18

  من که امسال با این شرایط میرم سراغ آزمون های انلاین تحقیق هم کردم آزمون های لوییز بهتره از مازه
  ماز فقط سرصدای کلی کرده سوالام تطابق داره کجا تطابق داره یعنی سوالایی که تطابق داره که گذاشته نگاه میکنی خنده ات میگیره من که میرم لوییز به شماهم پیشنهاد میکنم بیاین
  از خیلی چیزای آزمونش خوشم اومد که بهترینش تعداد کم ازمون هاست که راحت به بودجه بندی آزمون میرسی

 • تصویر فرد

  amir‏ - 99/3/15

  سوالای گزینه دو و گاج مقایشون با کنکور تو سایتشون هست به نظرم گزینه دو اصلا مطابق کنکور نبود

 • تصویر فرد

  ابولفضل ‏ - 99/3/9

  من اصلا قلم چی رو پیشنهاد نمیکنم من دانش آموز سال یازدهم تجربی هستم ما مدرسمون امسال همه رو گاج ثبت نام کرد ولی بعضیا به خاطر اینکه سطح خودشون و از کلاس بالاتر میدیدن رفتن قلم چی و در عرض چند ماه بعد از اینکه توی ازموناش شرکت کردن بعضیاشون کلا انگیزشون رو کلا از دست داده بودند چون بعضیا به بودجه بندیش نمیرسیدن و بعضیام توی بعضی درس ها نمیتونستن درصد حداقلی بیارن چون واقعا سخت بود

  من خودم سال یازدهم گزینه دو ثبت نام کردم که کیفیت سوالاش خیلی بهتر از گاج و قلم چی هست ولی بعضیا میگن که جامعه اماریش کمه و .... با این حال گزینه دو این مشکل و حل کرده و توی کارنامه های بعد ازمونش میتونین ببینین اگه همین درصد هارو توی کنکور های سال قبل میزدین چه رشته ای و کجا قبول میشین

 • تصویر فرد

  اردلان‌‏ - 99/3/9

  به نظر من هرکی کتاب رو عالی بخونه نتیجه میگیره ولی در کل مهمترین چیز برای یه آزمون استاندارد بودن سوالات و تعداد سوالات آزمونه که قطعاً گزینه‌دو بهترینه
  بهتره که فاصله بین آزمونا ۳ هفته یه‌بار باشه و طراح های گزینه‌دو معتبر هستن
  مقایسه دانش آموز فقط باید با خودش باشه چون هرکس شرایط خودش رو داره و زیاد به رتبه این آزمونا دل نبندین

 • تصویر فرد

  نترنشیندیبهرکیتبهتیبرهیارخهار‏ - 99/3/7

  به جای اینکه موسسات رو مقایسه کنیدو غیب و ایرادای کلیششونو چند بار بازگو کنید بشینید مثه بچه ادم درستونو بخونید اون کسایی که هر سال از ضعیف ترین مناظق کشور رتبه میشن لزوما ازمون خاصی ثبتنام نکردن
  اما من خودم دو ساله کانونیم کانون واقعا برنامه هایی که داره خیلی معقولع
  به شرط اینکه شما هم ادم عاقلی باشید ئاز گذشتتون درس ب/یرید ترازی که کانون به شما میدع خوب شاید کم به نظر بیاد اما بعدا متوجه میشین چه خوب در باره خئد ازمئنشم زمانش خیلی کم تر از گزینه دو و اونایی که میرن گزینع دو در اکثر مواقع از کانونیا کم ترن خیلی واضحه نمیدونم چرا دنبال توجیهین باید بگم که برای اثیات این موضوع میتونین به رتبه های هر سال کانون نگاه کنید
  چشم هارا باید شست جور دیگر باید دید

 • تصویر فرد

  حامد‏ - 99/3/6

  لطفا برای کنکور ۱۴۰۰ هم بزارین. و درصورت امکان به صورت مجزا مقایسه کنید. منظورم اینه که واسه رشته های تجربی و ریاضی و انسانی جدا باشه ممنون.

 • تصویر فرد

  محمد مقدم درخشان‏ - 99/3/8

  سلام 
  به زودی این مطلب برای آزمون های آزمایشی 1400 آپدیت خواهد شد و تغییراتی هم صورت می گیره 

 • تصویر فرد

  M N‏ - 99/2/25

  سلام،برای رشته انسانی سال دوازدهم(کنکور ۱۴۰۰) کدوم ازمون مناسب تره؟

 • تصویر فرد

  محمد مقدم درخشان‏ - 99/2/27

  سلام به زودی تو همین صفحه اپدیت این مطلب قرار میگیره 

 • تصویر فرد

  مبین‏ - 99/2/24

  سنجش بهترینه

 • تصویر فرد

  پوریا‏ - 99/2/14

  من پارسال گزینه دو میدادم ولی امسال قلم چی میدم.گزینه دو سوالاش راحته و بچه ها درصد های بالایی کسب میکنند که باعث میشه اعتماد به نفس کاذب بگیرند ولی قلم چی سوالاش سخته و باعث میشه آدم خودشو بالا بکشونه

 • تصویر فرد

  مهدیه‏ - 99/2/5

  سلام من پشت کنکوری نظام جدید تجربی ام. سال دوازدهم که قلمچی شرکت میکردم چون با جدیت درس نمیخوندم و نوسان داشتم، ترازم پایین بود و ناامید بودم و میگفتم سوالات قلمچی استاندارد نیست وگرنه من بلدم😅ولی امسال که با جدیت درس میخونم به نظرم کاملترین و همه جانبه ترین برنامه برای قلمچیه، همینطور سوالاتش واقعا سخت نیستن اگه تو درستون جدی باشید.
  امکاناتی که قلمچی داره، مثل همین ایام کرونا و شرایط عادی، قابل مقایسه با گاج و سنجش و.. نیست
  جامعه آماریش خیلی بالاتر از گاجه، گاج تو آزمون دوازدهم تجربی حدود ۳۰ هزار و قلمچی حدود ۱۰۰ هزاره
  ا گه از لحاظ مالی مشکلی ندارین قلمچی رو پیشنهاد میکنم، هرچند بورسیه برای معدل بالای ۱۸ هم داره
  مشکل لو رفتن سوالات ازمون هم برای همه ی موسسات هست

 • تصویر فرد

  احمدرضا‏ - 99/1/24

  سلام من گاج سبت نام کردم . سوالاتش استاندارده ولی بقیه میگن ترازی که تو داری اگه قلمچی باشه خیلی کمتره . اختلاف تراز ها مگه چقدر هست؟

 • تصویر فرد

  alirb.s‏ - 99/1/8

  دوستان بین قلم چی و گزینه ۲ باید بگم قلم چی ازمونی برای تحلیل کردنه از لحظات رقابتی جو داغون کننده ای داره ولی گزینه ۲ قابلیت های ازمونی خیلی جذابی داره به نظر من در ازمون گزینه ۲ شرکت کنید ولی برای تمرین از تست های ازمون های قلم چی گذشته استفاده کنید به جای این کتاب تست ها دوستان مولفین این کتاب تست ها هر چه سوال گیرشون میاد رو میریزن تو کتابشون ولی سولات ازمون ها گزینش شده کلی روش فکر شده(هر درسش رو چند نفر طرح میکنند -فکر های مختلف توشه دقیقا مثل کنکور) به علاوه رایگان هم هست دوستان باور کنید موفقیت در کنکور به زیاد تست زدن نیست شما همین تست های همین ازمون ها را کامل یاد بگیرد و بتوانی در هر حالی حل کنید در کنکور موفق میشوید

 • تصویر فرد

  Shadow‏ - 98/12/23

  گاج خیلی بهتر از بقیه جاهاست قلم چی که فقط جامعه اماری داره
  سوالاشم که میفروشه
  گزینه دو اغلب سوالاتش غلطه
  مخصوصا فلسفه اش
  از همه بهتر گاج هست

 • تصویر فرد

  غزل‏ - 98/12/23

  سلام وقت بخیر من میتونم واسه گزینه دو تک ازمون ثبت نام کنم مثلا ازمون۲۲ فروردین فقط؟؟؟؟حتما جواب بدین ممنون

 • تصویر فرد

  Mahi‏ - 98/12/8

  سلام خسته نباشید
  من میخوام موسسه ثبت نام کنم اما نمیدونم سنجش؟گزینه دو؟
  میگن سطح سوالات این دو خیلی شبیه کنکوره درسته؟

 • تصویر فرد

  رحیم‏ - 98/12/6


  لطفن به اشتراک بگذارید

 • تصویر فرد

  محمد‏ - 98/11/30

  سلام بنده گزینه ۲ میرم. امسال یازدهم تجربی هستم و پارسالم شرکت کردم. درسته جامعه اماریش نسبت به قلمچی کمتر و ازموناش ۳ هفته یکباره اما واقعا سوالات مناسبی داره و ادم ناامید نمیشه. هم امسال هم سال قبل. قیمتشم مناسبه برای ۱۰ ازمون امسال نزدیک ۴۵۰ یا ۶۰ تومن دادم. به نظرم قلمچی فقط اسم در کرده

 • تصویر فرد

  گیسو‏ - 98/11/29

  دوستان گاج بهتره یا گزینه دو ؟بین اینها موندم برای دوازدهم...

 • تصویر فرد

  علی‏ - 98/11/28

  سوالات عمومی گزینه 2 بهترینه ولی گاج در کل بهتره ولی جامعه اماری گزینه2بالاتره اگ میرین گاج باید ب تراز توجه کنید پیشرفت کنید ولی البته گزینه 2 رتبه رو حدودی اعلام میکنه

  سمت قلمچی نرید ک کاملا ازموناش فیکه و فقط پولتونو ریختین جوب اب امار شرکت کننده هاشم تا حدودی فیکه و زیاد تر اعلام میکنن خاستید یه ازمون امتحان کنید فقط ی سوال ادبیات بزنید ببینید رتبتون چن میاد از 17000نفر میاد رتبه13000هرکی سوالاشو خواست 5شنبه قبل ازمون خود حاضرم واسش بفرستم حل کنه بره 100بزنه چون ازموناش بصورت خیلی مسخره ای دست همس حالا یا خریدن با قیمت حدود 5000تومن یا مث من رایگان دان میکنن خلاصه بین گاج و گزینه 2 انتخاب کنید و در کنار اینا ازمون ماز رو داشته باشید ک انلاینه وامادگیتونو حفظ کنین

 • تصویر فرد

  دنا‏ - 98/11/25

  سلام من دوازدهم تجربی ام و با گاج درس میخونم خیلی هم عالیه بهتون پیشنهاد میکنم برید گاج دختر داییم قلمچیه که خیلی پشیمونه
  گاهی اینقدر سختن که نگو گاهی خیلی ساده ان

 • تصویر فرد

  فاطمه امان آبادی‏ - 98/11/21

  من پارسال سنجش رفتم اصلا خوب نیس نرین
  تا الان آزمون نمیرفتم قلمچی برم الان خوبه؟
  کسی میتونه کمکم کنه تجربی ام

 • تصویر فرد

  محمد‏ - 98/11/18

  گاج همیشه بهترینه بخدا من خودم دهم تجربی هستم و خیلی راضی هستم

 • تصویر فرد

  حامد‏ - 98/11/18

  پس یعنی شبیه ترین و استاندارد ترین سوالات رو گزینه ۲ داره؟ (بره رشته تجربی)

 • تصویر فرد

  سمانه‏ - 98/11/16

  سلام...خیلی ممنون از مقاله خوبتون... من گزینه دو شرکت میکنم و پشت کنکوری نظام جدیدم... انصافا سوالات و نحوه محاسبه ترازش دید بهتری رو نسبت به کنکور به دانش آموز میده، به نظرم تنها مزیت قلم چی جامعه آماری اون هست که اونم خود دانش آموزا باعثش شدن، اگه فرضا همون تعداد نفر که فقط واسه جامعه آماری رفتن کانون ،بیان گزینه دو ، بهترین و جامع ترین آزمون واسه کنکور میشه، واقعا میگم سوالاتش عالیه، غیر اصولی هم طرح نمیکنن...باسپاس

 • تصویر فرد

  Mahshid ‏ - 98/11/13

  ینی بین قلم چی و گزینه دو یکیو انتخاب کنیم؟ پس گاج و سنجش چی؟!

 • تصویر فرد

  .....‏ - 98/11/12

  من ازمون قلم چی میدم.حس خوبی نسبت بهش ندارم.از درس های مدرسم عقب افتادم.برنامه فشرده ای داره و هر دو هفته یه بار یه ازمون خیلی مشکله همش باید درحال خوندن برای ازمون باشی احساس میکنم افسرده شدم

 • تصویر فرد

  متین‏ - 98/11/11

  قلمچی خیلی خوبه من پنج ساله دارم شرکت میکنم درسته بعضیا میگن سخته افسرده و... ولی چون سطح سوالاش در بعضی موارد حتی از کنکور هم بالاتره پیشنهاد من قلمچی هستش

 • تصویر فرد

  reza‏ - 98/11/11

  قلم چى خوبه سطح سوالات بالاست برنامش خوبه كارنامه هاي متفاوت داره

 • تصویر فرد

  حامد دشتبانی‏ - 98/11/10

  من گزینه دو رو انتخاب کردم. یازدهم تجربی ام. اما سوالاتش بسیار ساده هستن. اینا چجوری مطابقت ۸۰ درصدی با کنکور دارن؟ آخه گزینه دو که انقدر همه میگن خیلی سوالاش شبیه کنکوره پس چرا انقدر سوالاس آسونه. واقعا میگم آسونه. اینا چ سیاستی دارن. انقدر آسونه که حتی اوناییکه قلمچی میرن مسخره میکنن سوالاتش رو اما همه جا گفتن سوالاتش شبیه کنکوره. توی مطابقتی هم که زدن رفتم دیدم بعضی سوالا واقعا شبیه نبودن اما اونا زده بودن جزو سوالات مطابقت. میشه توضیح بدین؟؟؟؟

 • تصویر فرد

  محمدرضا‏ - 98/11/4

  من تا همین ازمون قبلی قلمچی میدادم نظرم عوض شد میخوام این چند ماهو گزینه دو بدم نمیدونم کارم درسته یانه؟؟
  واسه ادمایی که یکی دوسالیه مزه درس خوندن چشیدن بنظرم قلمچی گزینه خوبی نیست. بدی قلم چی اینه خیلی اصولیه اینقد که از اونور بوم افتاده. قلم چی واسه اوناییه که چندین ساله با درس خوندن خو گرفتن. اگه سطحت متوسط باشه زیاد تو قلمچی ترازت بالا پایین میشه برا من اونقد زیاد بود که نزدیک به دو ماه از کتاب حالم بهم میخورد نمیخام بگم همش بخاطر قلمچیه اما کاظم قلمچی دیگه شورشو دراورده

 • تصویر فرد

  ممم‏ - 98/11/4

   قلمچی امتیازش باید 10 باشه

 • تصویر فرد

  مهدی محمدیان‏ - 98/10/27

  گذینه دو از قلمچی بهتره هم تو قیمت و هم تو استاندارد بودن سوالات
  هر کی میره قلمچی یا افسرده میشه یا از درس های مدرسه عقب میفته

 • تصویر فرد

  esn‏ - 98/10/15

  سلام من قلمچی شرکت میکنم
  از همین جا میگم هرکی بره اول دیوونه میشه بعد افسرده گزینه 2 خیلی استاندارد تره

 • تصویر فرد

  امیر‏ - 98/10/3

  به نظرم ازمون کانون مزخرف ترین آزمون هستش من گاج میرم از گاج هم تعریف نمی کنم ولی از کانون بهتره حالا نميدونم شماچرا به کانون امتیاز بالا دادید هرکس میر کانون افسرده میشه

 • تصویر فرد

  یلی‏ - 98/9/24

  سلام من گزینه دو شرکت میکنم ....سوالات خیلی خوبه ...سخت متوسط و آسون...فقط میگم شما مطمئن هستین که شباهت به کنکور زیاده؟؟؟

 • تصویر فرد

  محمد مقدم درخشان‏ - 98/9/24

  سلام خدمت شما 
  در مقایسه آزمون های آزمایشی برای کنکور 99 با هم سعی کردیم با دقت بالا همه جوانب رو در نظر بگیریم و مطالبی که می خونید به روز و با اخرین اطلاعات هست 

 • تصویر فرد

  ستاره ‏ - 98/9/6

  سلام دوستان من ازمون گاج ثبت نام کردم راستش بین قلمچی و گاج مونده بودم
  نمیدونم کار درستی کردم یا نه انتخابم درست بوده یا نه
  به نظر شما انتخابم مناسب بوده؟

 • تصویر فرد

  محمد مقدم درخشان‏ - 98/9/7

  سلام خدمت شما
  قبل انتخاب آزمون آزمایشی می تونستید از یک جلسه مشاوره رایگان استفاده کنید و با مشاور تخصصی خودتون بهترین آزمون آزمایشی که متناسب با شرایط شما باشه رو انتخاب کنید. در کل الان که آزمون آزمایشی خودتونو انتخاب کردین دیگه بین گزینه های قلمچی و گاج و گزینه دو خیلی مردد نباشید و سعی کنید از همون آزمون بهترین استفاده رو بکنید که تو این امر می تونید روی کمک مشاوران تخصصی 3گام هم حساب کنید
  ثبت نام در پنل و استفاده از یک جلسه مشاوره رایگان 

 • تصویر فرد

  mbna‏ - 98/9/3

  ممنون از اطلاعاتتون من تویه آزمون هایه گزینه دو ثبت نام کردم و به جز نکته ای که اشاره کردین یعنی برنامه مطالعاتی کمی سنگین در کل بنظرم آزمون خوب و مناسبیه

 • تصویر فرد

  ایوب مرادی‏ - 98/8/23

  قلم چی اصلا به درد نخوره فقط گاج کارش عالیه ممنون

 • تصویر فرد

  سپهر ‏ - 98/8/7

  سلام خوب بود ولی جامعه اماری قلم چی و گاج برابر هست و سطح سوالات
  گاج هم بالاتره اینو همه میدونن

 • تصویر فرد

  ايدا‏ - 98/8/3

  جامعه اماري گاج اونقدرا هم كه ميگن بد نيست تقريبا تفاوت زيادي با قلم چي نداره و برنامش منطقي تر از قلم چيه قلم چي خيلي سريع ميره جلو سطح سوالات خيلي با كيفيت تره قلم چي خيلي چرت و اعصاب خرد كن داره

 • تصویر فرد

  کنکوری‏ - 98/7/28

  واقعا ممنون بالاخره یکی درست اینارو مقایسه کرد خدا خیرتون بده

 • تصویر فرد

  علی‏ - 98/7/21

  جدیدا قلم چی اصلا بورسیه نمیکنه هیچ دانش اموزی رو.

 • تصویر فرد

  هیوا‏ - 98/7/13

  عالی ترین مقایسه ای بود که دریافت کردم احساس مسولیت كردم نظر بدم اصلا . و یه نکته ای اینکه قلم چی تو آزمون های اولش یعنی مهر تا ابان تو دروس پایه اش خیلی سریع پیش می‌ره و آدم میمونه توش ! و برنامه گزینه دو برای یه پشت کنکوری عالیه !!

شما هم نظرتان را در مورد این مطلب بگویید.

loading

3گام: مسیر مطمئن موفقیت