نرم افزار انتخاب رشته ریاضی 1401

نرم افزار انتخاب رشته ریاضی 3گام، با استفاده از یک تیم مشاوره بسیار حرفه ای طراحی شده است. شانس قبولی با توجه به رتبه شما در سهمیه و رتبه کشوری به اضافه اولویت بندی اختصاصی هر 150 انتخاب شما، نرم افزار انتخاب رشته ریاضی 3گام را از همه نرم افزارهای هم نوع خود متمایز می کند.

نرم افزار انتخاب رشته کنکور ریاضی
نرم افزار انتخاب رشته کنکور ریاضی

 

برای ورود به نرم افزار انتخاب رشته کنکور 3گام روی لینک زیر کلیک کنید.

https://final.3gaam.com/

نرم افزار انتخاب رشته ریاضی 1401

نرم افزار انتخاب رشته ریاضی موسسه 3گام، با پردازش بیش ازبیست هزار کارنامه ریاضی سال 99، برای انتخاب رشته ریاضی سال 1401 آماده سازی شده است. نرم افزار انتخاب رشته 3گام ویژه رشته ریاضی، به خاطر حجم گسترده ای از انواع پذیرش ها و سهمیه های خاص، بیشترین زمان آنالیز و تحلیل کارنامه های کنکور سراسری 99 را برده است تا به بهترین نرم افزار انتخاب رشته ریاضی در کشور تبدیل شود.

با توجه به اهمیتی که سیاست های موسسه برای بالا بردن کیفیت کار خود دارد، هر کارنامه به دقت بررسی شده است و کد رشته های قبولی با توجه به رتبه های کنکور ریاضی سال گذشته استخراج شده است و حتی یک کار بزرگ نیز بر روی کد رشته های قبول نشده کنکور ریاضی با توجه به رتبه داوطلبان انجام شده ست تا بدین ترتیب آخرین رتبه قبولی کد رشته های مختلف کنکور ریاضی بدون خطا و با دقت صد در صد به دست آید.

 

 

نرم افزار انتخاب رشته ریاضی 1401 - تعیین شانس قبولی در نرم افزار انتخاب رشته ریاضی

تخمین احتمال قبولی و ارزیابی شانس قبولی داوطلبان ریاضی با توجه به رتبه ای که به دست آورده اند، مهم ترین کاریست که یک نرم افزار انتخاب رشته برای رشته ریاضی باید انجام دهد. در نرم افزار انتخاب رشته ریاضی موسسه 3گام، در اولین مرحله پس از وارد شدن رتبه های شما، احتمال قبولی شما در تمامی کدرشته های دفترچه سنجش به شما داده می شود. در نظر بگیرید که نرم افزار انتخاب رشته 3گام تنها نرم افزاریست که همه کدرشته های دفترچه سنجش را بدون هیچ استثنایی برای شما تحلیل می کند و شانس قبولی شما را در آنها به شما می دهد. در نظر داشته باشید که اگر در دفترچه انتخاب رشته ریاضی سنجش، 20000 کد رشته وجود داشته باشد، 3گام همه این 20000 کد رشته را برای شما تحلیل می کند و مشخص می کند که در کدامیک از آنها پذیرفته می شوید.

ما در 4 سطح، قبولی شما را تحلیل می کنیم:

1- حتمی: قبولی شما در این کد رشته صد در صد است.

2- پراحتمال: سال گذشته با رتبه ای مشابه شما در این کد رشته قبول شده اند.

3- خوشبینانه: اختلاف رتبه شما با آخرین فرد قبولی سال گذشته نسبتاً کم است و شاید اگر شانس بیاورید قبول شوید.

4- کم احتمال: عملا شانس قبولی شما صفر خواهد بود.

 

نرم افزار انتخاب رشته ریاضی 1401 - وابستگی نرم افزار انتخاب رشته ریاضی به جنسیت

جنسیت دختر یا پسر برای نرم افزار بسیار اهمیت دارد. در رشته ریاضی، در برخی کد رشته ها ودانشگاه ها، تفکیک جنسیتی وجود دارد. به همین دلیل در نرم افزار انتخاب رشته ریاضی موسسه 3گام برای رشته ریاضی، جنسیت یکی از  عوامل تاثیر گذار  خواهد بود. حتی بعضی از کد رشته ها فقط برای جنسیت دخترتعریف شده اند و بعضی فقط برای جنسیت پسر.

برای مثال دانشگاه الزهرا فقط برای جنسیت دختر پذیرش دارد و وقتی که شما جنسیت خود را در نرم افزار انتخاب رشته ریاضی 3گام، پسر وارد کرده باشید، طبیعتاً دانشگاه الزهرا در نرم افزار به شما نشان داده نمی شود.

 

نرم افزار انتخاب رشته ریاضی 1401 - تعیین شانس قبولی در رشته های نیمه متمرکز

در رشته های نیمه متمرکز با توجه به وابستگی به قبولی در معاینات پزشکی و مصاحبه های دیگر، عملاً فقط رتبه در قبولی شما تاثیرگذار نخواهد بود و علاوه بر رتبه شما باید در مصاحبه ها نیز قبول شوید. چنین موردی در نرم افزار انتخاب رشته ریاضی 3گام به دقت رعایت شده است.

 

نرم افزار انتخاب رشته ریاضی 1401 - سقف 150 انتخابی در فرم انتخاب رشته سنجش

با توجه به اینکه سقف انتخاب رشته در سازمان سنجش، ققط 150 کد رشته است، بنابراین نرم افزار انتخاب رشته 3گام نیز حق انتخاب فقط 150 انتخاب را از بین همه کدرشته ها به شما می دهد. یعنی نرم افزار انتخاب رشته 3گام همه کد رشته های دفترچه سنجش را با تخمین شانس قبولی به شما نشان می دهد ولی شما باید تا سقف 150 عدد از این کدرشته ها را تیک بزنید تا سیستم نرم افزاری، این 150 انتخاب را برای شما اولویت بندی کند.

نرم افزار انتخاب رشته ریاضی 1401 - وابستگی قبولی ریاضی به نوع پذیرش هر رشته (کشوری، قطبی، ناحیه ای، استانی، استانی خاص)

توجه داشته باشید که هر رشته ای شرایط خاص خودش را در پذیرش دارد. مثلا رشته مهندسی کامپیوتر پذیرش ناحیه ای دارد. یعنی ناحیه ای که آن دانشگاه در آن قرار گرفته است و داوطلبی که در آن ناحیه قرار دارد شانس قبولی بیشتری دارد. مثلا داوطلب ریاضی که ساکن تهران است برای رشته مهندسی کامپیوتردانشگاه تهران شانس بیشتری دارد. چنین موردی به شدت در نرم افزار انتخاب رشته ریاضی موسسه 3گام رعایت شده است.

 

نرم افزار انتخاب رشته ریاضی 1401 - توضیحات کامل هر کد رشته در نرم افزار انتخاب رشته ریاضی

برای اینکه شما به خطا نیفتید اگر کد رشته ای شرایط خاص و یا توضیحاتی در دفترچه انتخاب رشته ریاضی داشته باشد، آن توضیحات در مقابل ان کد رشته در نرم افزار انتخاب رشته ریاضی موسسه 3گام وجود دارد.

 

نرم افزار انتخاب رشته ریاضی 1401 - بومی سازی آزمون استعداد سنجی شغلی تحصیلی هالند

معتبرترین آزمون استعدادیابی تحصیلی - شغلی جهان، آزمون هالند است. اما این آزمون با روندی که در جهان اجرا می شود شاید به صورت کاملا دقیق به درد شرایط کشور ایران نخورد. 3گام در یک کار بسیار عظیم و البته با کمک روانشناسان تربیتی، مشاوران تحصیلی و مشاوران شغلی برترین دانشگاه های ایران، آزمون هالند را برای شرایط ایرانی ها بومی سازی کرده است تا شما بدون مشکل با ضریب اطمینان بالا از این آزمون استفاده کنید. خروجی این آزمون به شما می گوید که شما به درد چه رشته ها و چه شغل هایی می خورید.

 

نرم افزار انتخاب رشته ریاضی 1401 - فیلتر رشته، احتمال قبولی، شهر و استان، نوع دوره (روزانه، نوبت دوم، پیام نور و ...) 

در نرم افزار انتخاب رشته ریاضی موسسه 3گام، فیلترهایی را قرار داده ایم. شما می توانید با استفاده از این فیلترها، رشته خاصی را که می خواهید فیلتر کنید و نتایج خود و شانس قبولی خود در آن رشته را مشاهده کنید و سپس مثلا با فیلتر استان، دانشگاه هایی که فقط تمایل به رفتن به آنها را دارید را ببینید و سپش از بین آنها هر کدام را که دوست دارید انتخاب کنید و در سبد 150 انتخاب خود قرار دهید.

 

نرم افزار انتخاب رشته ریاضی 1401 - مرتب سازی در نرم افزار انتخاب رشته ریاضی

شما می توانید در نرم افزار انتخاب رشته 3گام برای رشته ریاضی، همه کد رشته ها را مثلا به ترتیب احتمال قبولی مرتب سازی کنید یا براساس رشته های دانشگاهی این مرتب سازی را انجام دهید.

 

نرم افزار انتخاب رشته ریاضی 1401 - اولویت بندی عمومی نرم افزار انتخاب رشته

نرم افزار انتخاب رشته ریاضی موسسه 3گام در اولین مرحله از اولویت بندی، اولویت بندی عمومی را برای شما انجام می دهد. در این اولویت بندی، شرایط خاص شما مد نظر نیست و فقط این اولویت بندی براساس کیفیت رشته ها و دانشگاه ها انجام می شود.

نرم افزار انتخاب رشته ریاضی 1401 - اولویت بندی اختصاصی نرم افزار انتخاب رشته ریاضی 3گام

بزرگ ترین و متفاوت ترین و هوشمندانه ترین ویژگی نرم افزار انتخاب رشته 3گام در کنار دقت صد در صدی آن در تعیین شانس قبولی، ویژگی اولویت بندی اختصاصی نرم افزار است. ما براساس توان شما در پرداخت هزینه و شهریه، میزان دوری و یا نزدیکی شما به دانشگاه ها، علاقه شما به رشته ها، علاقه و تمایل شما به دانشگاه ها و ...، اولویت بندی اختصاصی و نهایی شما را انجام می دهیم. این اولویت بندی اختصاصی حتی قابلیت جابجایی دستی را نیز به شما می دهد تا اگر خواستید یک یا دو انتخاب را به تمایل خود در صورت نیاز خودتان جا به جا کنید.

 

نرم افزار انتخاب رشته ریاضی 1401 - فایل خروجی چاپی براساس کدرشته ای دقیق دفترچه انتخاب رشته ریاضی سازمان سنجش در سال 1401

مهم ترین چیزی که از نرم افزار انتخاب رشته ریاضی3گام به دست خواهید آورد این است که ما به شما یک فایل چاپی می دهیم که هر 150 انتخاب شما، در آن با کد رشته های کاملا صحیح و منطبق با دفترچه سنجش و از همه مهم تر چیده شده و اولویت بندی شده است. شما می توانید همین اطلاعات خروجی 3گام را با خیال راحت در فرم انتخاب رشته ریاضی سنجش وارد کنید.

 

 

سوالات متداول:

سطوح تحلیل نرم افزار انتخاب رشته کنکور ریاضی تا چه حد دقیق و همراه با جزئیات است؟

نرم افزار انتخاب رشته کنکور ریاضی در 4 سطح، قبولی داوطلبان کنکور ریاضی را تحلیل می کند:

1- حتمی: قبولی شما در این کد رشته صد در صد است.

2- پراحتمال: سال گذشته با رتبه ای مشابه شما در این کد رشته قبول شده اند.

3- خوشبینانه: اختلاف رتبه شما با آخرین فرد قبولی سال گذشته نسبتاً کم است و شاید اگر شانس بیاورید قبول شوید.

4- کم احتمال: عملا شانس قبولی شما صفر خواهد بود.

آیا تاثیر جنسیت بر انتخاب رشته کنکور ریاضی در نرم افزار انتخاب رشته ریاضی اعمال می شود؟

جنسیت دختر یا پسر برای نرم افزار بسیار اهمیت دارد. در رشته ریاضی، در برخی کد رشته ها ودانشگاه ها، تفکیک جنسیتی وجود دارد. به همین دلیل در نرم افزار انتخاب رشته ریاضی موسسه 3گام برای رشته ریاضی، جنسیت یکی از  عوامل تاثیر گذار  خواهد بود. حتی بعضی از کد رشته ها فقط برای جنسیت دخترتعریف شده اند و بعضی فقط برای جنسیت پسر.

چرا از نرم افزار انتخاب رشته ریاضی 3گام استفاده کنیم؟

نرم افزار انتخاب رشته ریاضی 3گام ویژگی های گوناگونی دارد که سبب برتری آن بر سایر نرم افزار های انتخاب رشته می شود. این ویژگی ها عبارتند از؛

 •  تعیین شانس قبولی در نرم افزار انتخاب رشته ریاضی
 • وابستگی نرم افزار انتخاب رشته ریاضی به جنسیت
 •  تعیین شانس قبولی در رشته های نیمه متمرکز
 •  سقف 150 انتخابی در فرم انتخاب رشته سنجش
 • وابستگی قبولی ریاضی به نوع پذیرش هر رشته (کشوری، قطبی، ناحیه ای، استانی، استانی خاص)
 • توضیحات کامل هر کد رشته در نرم افزار انتخاب رشته ریاضی
 • بومی سازی آزمون استعداد سنجی شغلی تحصیلی هالند
 • فیلتر رشته، احتمال قبولی، شهر و استان، نوع دوره (روزانه، نوبت دوم، پیام نور و ...) 
 • مرتب سازی در نرم افزار انتخاب رشته ریاضی
 •  اولویت بندی عمومی نرم افزار انتخاب رشته
 • اولویت بندی اختصاصی نرم افزار انتخاب رشته ریاضی 3گام
 • فایل خروجی چاپی براساس کدرشته ای دقیق دفترچه انتخاب رشته ریاضی سازمان سنجش در سال 99

سایر بخش های کنکور سراسری ریاضی

نظرات این مطلب

افزودن نظر جدید

 • تصویر فرد

  مائده مرادی‏ - 98/10/14

  چطوری میشه به این نرم افزار دسترسی داشت؟؟؟؟

 • تصویر فرد

  محمد مقدم درخشان‏ - 98/10/15

  سلام خدمت شما 
  نرم افزار انتخاب رشته به صورت آنلاین هست و چون هر سال با توجه به رتبه های قبولی سال قبل آپدیت میشه فقط در زمان انتخاب رشته سراسری در دسترس هست 

 • تصویر فرد

  الناز محمودي‏ - 98/5/18

  خيلي عاليست ممنون از شما بابت زحماتتان در جهت كمك در انتخاب صحيح ريشه ها دانشگاهي داوطلبان كنكور سراسري

 • تصویر فرد

  آقای مهری‏ - 98/5/20

  خیلی ممنونم خانم محمودی 

شما هم نظرتان را در مورد این مطلب بگویید.

loading

کلاس های خصوصی رفع اشکال | ویژه امتحانات نهایی و پایان ترم | تضمینی