گزیده ای از اتاق فکر کنکور انسانی نظام قدیم و نظام جدید

ورود به اتاق فکر

رزومه مشاور کنکور انسانی نظام قدیم و نظام جدید 3گام

تعداد بازدید 1440 دفعه

خانم مریم کشفی، مشاور تخصصی کنکور انسانی نظام قدیم و نظام جدید موسسه 3گام، دارای رتبه 11 کنکور سراسری رشته علوم انسانی می باشد.

رزومه مشاور کنکور انسانی نظام قدیم و نظام جدید 3گام

خانم مریم کشفی، مشاور تخصصی کنکور انسانی نظام قدیم و نظام جدید موسسه 3گام، دارای رتبه 11 کنکور سراسری رشته علوم انسانی و فارغ التحصیل کارشناسی حقوق دانشگاه تهران و رتبه 7 کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی از دانشگاه تهران می باشند.

از آنجایی که وی از رتبه های برتر کنکور علوم انسانی است؛ در طول تحصیل لیسانس خود، به هدایت داوطلبان کنکور سراسری و انتقال تجربیات خویش به آن ها پرداخته است.

دو عامل ویژه در شخصیت وی باعث تمایز او از سایر داوطلبان کنکور و رسیدن به نقطه ی مطلوب خویش بوده است. عامل اول خلاقیت وی در یافتن راه حل های نو برای درک بهتر مباحث و سپردن مطالب فرار به حافظه ی بلند مدت و عامل دوم توانایی حفظ روحیه ی سخت کوشی و انگیزه بخشی مجدد به خود برای طی کردن قدرتمند مسیر می باشد.

از بین تمامی ظرایفی که در حوزه ی برنامه ریزی تحصیلی مورد توجه وی است؛ دو نکته ساده و کوتاه، دانستن منابع صحیح و صحیح خواندن منابع صحیح، کلید ورود وی به شیوه ی صحیح مطالعه ی هدفمند می باشد:

 برنامه ریزی با سیستم منحصربفرد 3گام و مشاوره به هر داوطلبی با هر سابقه تحصیلی، برای دست یابی به هدف های تعیین شده از مهم ترین اهداف خانم کشفی می باشد.

برای ارتباط با خانم کشفی و دریافت مشاوره و برنامه ریزی با سیستم هوشمند 3گام به لینک زیر مراجعه نمایید.

 

ثبت نام در پنل مشاوره و برنامه ریزی

نظرات این مطلب

افزودن نظر جدید

شما هم نظرتان را در مورد این مطلب بگویید. خواهشمند است سوالات خود را در قسمت اتاق فکر این رشته مطرح نمایید

تصویر فرد
CaptchaMvc