مشاور تخصصی کارشناسی ارشد زیست شناسی سلولی و مولکولی

تعداد بازدید 6313 دفعه

فرانک فرهمند مشاور تخصصی رشته زیست شناسی سلولی مولکولی، موفق به کسب رتبه 12 در کنکور کارشناسی ارشد وزارت علوم و رتبه 14 در رشته بیوتکنولوژی وزارت بهداشت می باشد.

 

فرانک فرهمند - مشاور تخصصی کارشناسی ارشد زیست شناسی سلولی و مولکولی
فرانک فرهمند - مشاور تخصصی کارشناسی ارشد زیست شناسی سلولی و مولکولی

 

ورود به نرم افزار انتخاب رشته ارشد

 

مشاور تخصصی کارشناسی ارشد زیست شناسی سلولی و مولکولی

فرانک فرهمند مشاور تخصصی رشته زیست شناسی سلولی مولکولی 3 گام،  موفق به کسب رتبه 12 در کنکور کارشناسی ارشد وزارت علوم و رتبه 14 در رشته بیوتکنولوژی پزشکی وزارت بهداشت می باشند.

ایشان دوره کارشناسی خود را در دانشگاه اصفهان در رشته زیست شناسی سلولی و مولکولی گرایش میکروبیولوژی گذرانده است. در دوره لیسانس بیشترین تمرکزش بر روی دروس اختصاصی رشته میکروبیولوژی بوده با این حال از دروس عمومی غافل نشده و با معدل نسبتا خوبی فارغ التحصیل شده است.

پس از فارغ التحصیلی، تصمیم به شرکت در کنکور کارشناسی ارشد می گیرد و اقدام به مطالعه برای کنکور کارشناسی ارشد می کند. بزرگترین مزیت وی در مطالعه برای کنکور برنامه مطالعاتی سبک با ساعت مطالعه کم ولی مفید در ماه اول شروع مطالعه برای کنکور بوده است. به تدریج ساعات مطالعه خود را افزایش داده و همواره برنامه منظمی برای روز و ساعات مطالعه و استراحت خود داشته است. همین برنامه ریزی دقیق باعث شده تا کنکور طبق برنامه ریزی خود پیش رود و هرگز نا امید نشده و مطالعه را قطع نکند (مشکلی که اکثر داوطلبان در زمان مطالعه برای کنکور با آن مواجه می شوند.) در درس زبان پایه بسیار قوی داشته و مشکلی برای تست زدن در این درس نداشته است. دروس سلولی و مولکولی و بیوشیمی که از دروس اختصاصی و بسیار مهم رشته سلولی و مولکولی است را به صورت مفهومی و بسیار دقیق با انتخاب منابع مناسب مطالعه کرده و به دلیل داشتن پایه قوی در درس میکروبیولوژی و ژنتیک، با مطالعه ای مختصر و مروری سریع بر مطالب مهم و پر تکرار این درس توانسته عملکرد خوبی را در کنکور کارشناسی ارشد داشته باشد. رتبه او در کنکورهای آزمایشی در گرایش سلولی و مولکولی همیشه 1 بوده و در گرایش های دیگر بین 1 تا 5 بوده است. هدف وی از شرکت در کنکورهای آزمایشی آگاهی از این که در کدام درس و فصول ضعف دارد و با برنامه ریزی دقیق سعی در تقویت آن ها داشته است. همین امر باعث شده است تا در تحلیل کنکورهای آزمایشی و انعطاف در برنامه ریزی و نگاه به ابعاد مختلف یک کنکور به صورت دقیق به تخصص رسیده باشد.

در نهایت با کسب رتبه 12 در کنکور کارشناسی ارشد وزارت علوم و رتبه 14 در رشته بیوتکنولوژی پزشکی وزارت بهداشت با موفقیت کنکور هر دو کارشناسی ارشد خود را پشت سر گذاشته و در گرایش مورد علاقه خود یعنی ژنتیک در دانشگاه تربیت مدرس که بهترین دانشگاه در این رشته است پذیرفته شده است.

 

ورود به نرم افزار انتخاب رشته ارشد

 

آنچه که باعث شده است تا موسسه 3گام، ایشان را به عنوان مشاور تخصصی گروه زیست شناسی سلولی و مولکولی خود انتخاب کند، توانمندی رفع نقاط ضعف داوطلب، توانایی بالا در ایجاد انگیزه و روحیه بالا در پیگیری از داوطلبان می باشد.  

ایشان مدرس دروس زیست شناسی سلولی و مولکولی و زبان می باشد و مهم ترین تخصص ایشان در نحوه آنالیز کنکور و تغییر متناسب با این تحلیل و نحوه کنکور با توجه به روحیات هر فرد و با توجه به آگاهی از علم روانشناسی و مطالعات ایشان می باشد.

همچنین با توجه به سوابق و آگاهی ایشان در خصوص گرایش های زیست شناسی سلولی و مولکولی وزارت علوم و رشته ها و گرایش های مختلف وزارت بهداشت و بازار کار آن ها با جزِئیات دقیقی انتخاب رشته انجام می دهند و نگرش فکری به داوطلبان نسبت به آینده مورد انتظارشان می دهد. ایشان به داوطلبان کارشناسی ارشد رشته زیست شناسی سلولی و مولکولی توصیه می کنند تا مطالب زیر را در سایت 3گام مطالعه کنند:

معرفی کارشناسی ارشد زیست شناسی ​

معرفی کارشناسی ارشد زیست شناسی سلولی و مولکولی گرایش ژنتیک

برنامه و روش 3گام در کارشناسی ارشد مجموعه زیست شناسی​

مصاحبه با رتبه های برتر ارشد زیست شناسی سلولی و مولکولی

 

 

 

تجربه، موفقیت و فن بیان بالا از ایشان مشاوری ساخته است که یک داوطلب با آسودگی خیال بتواند صفر تا صد برنامه ریزی و روش های مطالعه خود را به وی بسپارد.

 

ورود به نرم افزار انتخاب رشته ارشد

سایر بخش های زیست شناسی سلولی مولکولی

نظرات این مطلب

افزودن نظر جدید
  • تصویر فرد

    فاطمه‏ - 99/7/15

    سلام بالیسانس زیست دبیری میشه واسه ارشد ژنتیک پزشکی خوند؟

شما هم نظرتان را در مورد این مطلب بگویید.

تصویر فرد
CaptchaMvc