مشاور تخصصی کارشناسی ارشد رشته مشاوره

تعداد بازدید 5455 دفعه

مشاور تخصصی کارشناسی ارشد رشته مشاوره در این مطلب آمده است. خلاصه ای از سوابق تحصیلی، مشاوره و کاری خانم زینب کاظمی را مشاهده می کنید.

ثبت نام یک جلسه مشاوره تخصصصی رایگان

عضویت در کانال تلگرام تخصصی رشته مشاوره

 

مشاور تخصصی کارشناسی ارشد رشته مشاوره

خانم زینب کاظمی فارغ التحصیل دانشگاه علامه طباطبایی و مشاور تخصصی رشته مشاوره در 3گام می باشند.

 

فن بیان بسیار قوی، ایجاد انگیزه در داوطلبان و ارائه روش های خاص برای درک مطالب، مهم ترین توانمندی های مشاوران ما است که در کنار کسب رتبه برتر در کنکور کارشناسی ارشد برای موسسه 3گام حائز اهمیت است.

 

ثبت نام یک جلسه مشاوره تخصصصی رایگان

عضویت در کانال تلگرام تخصصی رشته مشاوره

 

به گفته خودش در دوره لیسانس، بیشترین تمرکز وی بر روی دروس تخصصی رشته مشاوره بوده است و با مطالعه ی کتب های مربوطه اطلاعات خود را افزایش داده است. دوره کارشناسی خود را در دانشگاه خوارزمی در رشته راهنمایی و مشاوره گذرانده و همچنین در کارگاه های آموزشی مهارت های زندگی شرکت داشته که این دوره ها به افزایش آگاهی بیشتتر ایشان از این رشته منجر شده است و در کلاس های دکتر علی محمد نظری و دکتر کیانوش زهراکار که از اساتید مطرح رشته مشاوره هستند، استفاده برده است. از آنجا ایشان داشتن اطلاعات و آگاهی در مورد رشته تحصیلی را بسیار مهم می دانند لذا به داوطلبان کارشناسی ارشد مشاوره مطالعه مطالب زیر را توصیه می کنند:

معرفی کارشناسی ارشد مشاوره

برنامه و روش 3گام در کارشناسی ارشد مشاوره

مصاحبه با رتبه های برتر ارشد مشاوره 

مجموعه مشاوره به روش 3گام

 

در مقطع کارشناسی مهم ترین موضوع برای او قوی کردن پایه علمی خود از طریق مطالعه کتب درسی و غیر درسی بوده است. در سال آخر کارشناسی در کنکور شرکت می کند تا با شرایط کنکور ارشد و نحوه سوال ها و نقاط قوت و ضعف خود آشنایی بیشتری پیدا کند. بعد از اتمام دوره کارشناسی تمرکز خود را برای شرکت در کنکور اصلی ارشد می گذارد. نقطه قوت ایشان برای موفقیت در این کنکور برنامه ریزی دقیق، منظم، متعهد و هدفمند بودن به برنامه خود بوده است.

در نهایت با موفقیت کنکور کارشناسی ارشد خود را پشت سر گذاشته و در گرایش مورد علاقه خود یعنی مشاوره توانبخشی دانشگاه علامه طباطبایی پذیرفته می شود. در دوران ارشد به عنوان شاگرد اول گروه مشاوره توانبخشی فارغ التحصیل می شود و در دوره ارشد بیش از هشت مقاله با عناوین علمی پژوهشی، کنفرانس در زمینه مشاوره نگاشته است. یکی از افتخارات خود را حضور در دوره ارشد در کلاس اساتیدی چون دکتر شفیع آبادی می داند. همچنین در کارگاه های تخصصی چون مشاوره اعتیاد، مهارت پیش از ازدواج شرکت نموده است. و از زمان فارغ التحصیلی تا کنون در موقعیت های مختلف شغلی در زمینه مشاوره خانواده و تحصیلی فعالیت دارند.  آنچه که باعث شده است تا موسسه 3گام، ایشان را به عنوان مشاور تخصصی گروه مشاوره خود انتخاب کند، توانمندی رفع نقاط ضعف داوطلب، توانایی بالا در ایجاد انگیزه و روحیه بالا در پیگیری از داوطلبان می باشد.

مهم ترین تخصص ایشان در تنظیم یک برنامه ریزی دقیق و جامع برای داوطلب متناسب با شرایط آن داوطلب در رسیدن به رتبه برتر است.

تجربه، موفقیت و فن بیان بالا از ایشان مشاوری ساخته است که یک داوطلب با آسودگی خیال بتواند صفر تا صد برنامه ریزی و روش های مطالعه خود را به وی بسپارد

برای ارتباط با خانم کاظمی و دریافت برنامه از سیستم مشاوره و برنامه ریزی 3گام  به لینک زیر مراجعه نمایید. 

 

ثبت نام یک جلسه مشاوره تخصصصی رایگان

عضویت در کانال تلگرام تخصصی رشته مشاوره

سایر بخش های مجموعه مشاوره

نظرات این مطلب

افزودن نظر جدید
  • تصویر فرد

    Nasim Mahmodi‏ - 99/7/2

    سلام من کتاب‌های دروس تخصصی آموزگار ابتدایی می خوام

شما هم نظرتان را در مورد این مطلب بگویید.

تصویر فرد
CaptchaMvc