گزیده ای از اتاق فکر تربیت بدنی

ورود به اتاق فکر
 • تخمین رتبه

  سلام با این درصدها چه رتبه ای ممکن هست بیارم؟
  زبان ۲/۲۲
  سنجش ۵۰
  آسیب ۱۳/۳۳
  مدیریت ۳۶/۶۶

 • آیا اگر دکترای تربیت بدنی را در گرایشی خاص بگیریم میتوانیم پزشک استخوان شویم؟

  من شنیده ام اونایی که تربیت بدنی خوندن ..اگه در یک رشته های خاص تربیت بدنی دکتراشونو بگیرن ..میتونن پزشک استخوان بشوند..آیا این مطلب واقعیت دارد؟ دبیر ورزشمان که تایید کرد..اگر شما هم تایید میکنید در کدام رشته باید دکترامو بگیرم؟

 • انتخاب شهر

  سلام..من میخوام آسیب قبول شم با درصدای...آسیب 40..فیزیولوژی15..سنجش20..حرکت شناسی15..رشد20..مدیریت20..میشه کمکم کنین که کدوم شهر احتمال قبولیم تو آسیب هستش؟؟؟..ممنون میشم اگ راهنمایی کنید..

 • تغییر رشته از فنی به تربیت بدنی

  با سلام من کارشناسی فنی دارم آیا میتوانم برای ارشد در رشته تربیت بدنی شرکت کنم

 • مشاوره تحصیلی

  سلام وقتتون بخیر من کارشناسی ام مهندسی برق بوده ولی برای ارشد تصمیم دارم تربیت بدنی بخوانم . من فیتنس رو به طور حرفه ای دنبال می کنم و هدفم مریبی گری هستش لطفا گرایشی رو بهم پیشنهاد بدید که کمک کنه بهم برای طراحی تمرینات و برنامه .

مشاور تخصصی کارشناسی ارشد تربیت بدنی 3گام

تعداد بازدید 3927 دفعه

آقای محمد قاسمی مشاور تخصصی کارشناسی ارشد تربیت بدنی 3 گام، دارای رتبه 6 گرایش بیومکانیک ورزشی، رتبه 9 گرایش مدیریت ورزشی و رتبه دو رقمی در سایر گرایش ها (فیزیولوژی ورزشی، آسیب شناسی ورزشی و حرکات اصلاحی، رفتار حرکتی و روانشناسی ورزشی) در کنکور کارشناسی ارشد بوده است.

مشاور تخصصی کارشناسی ارشد تربیت بدنی 3گام

آقای  محمدقاسمی مشاور تخصصی کارشناسی ارشد تربیت بدنی 3 گام، دارای رتبه 6 گرایش بیومکانیک ورزشی، رتبه 9 گرایش مدیریت ورزشی و رتبه دو رقمی در سایر گرایش ها (فیزیولوژی ورزشی، آسیب شناسی ورزشی و حرکات اصلاحی، رفتار حرکتی و روانشناسی ورزشی) در کنکور کارشناسی ارشد بوده است و مشغول به تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد رشته مدیریت ورزشی در دانشگاه تهران میباشد.

رشته ورزشی ایشان فوتبال است اما به علت مصدومیت از ادامه ورزش حرفه ایی منصرف شد، اما علاقه ذاتی و محیطی همچنان در وجودش موج می زند و تمرینات ورزشی مختلف خود را در لباس مربیگری ادامه می دهد و به خوبی وضعیت ورزشکاران و مربیان ورزشی که اکثریت داوطلبان کنکور تربیت بدنی را تشکیل می دهند می داند و بر این باور است که مهمترین عامل موفقیت برای هر داوطلب وجود علاقه به رشته تحصیلی است که توانایی داوطلب را در راه رسیدن به هدف را منسجم و دقیق تر میکند ، البته فقط علاقه تضمین کننده موفقیت نیست، بلکه باید در کنار سایر عوامل قرارگیرد و لازم نیست که داوطلب همه وقت خود را صرف مطالعه کند زیرا خود ورزش باعث یادگیری بهتر( مخصوصا برای داوطلبان کنکور تربیت بدنی) میشود . 

علاقه ایشان به ورزش موجب شد با اینکه مشغول اتمام دوره کارشناسی و دفاع از عنوان پایان نامه خود در دانشگاه صنعتی امیرکبیر بوده است در کنکور کارشناسی ارشد رشته تربیت بدنی شرکت کرده و توانسته به موفقیت در هر دو جبهه برسد و این نشان میدهد که مهندس قاسمی به خوبی شرایط داوطلبانی که قصد شرکت کردن در کنکور کارشناسی ارشد از رشته ای دیگر و یا زمان مطالعه کمتری دارند را درک کند . 

آنچه باعث شده است موسسه ۳گام ایشان را به عنوان مشاور تخصصی گروه تربیت بدنی خود انتخاب کند . تجربه موفق بیش از ۳سال تدریس ، مشاوره و برنامه ریزی و توانایی و اشتیاق ایشان برای انتقال تجربه و ایجاد انگیزه و حفظ روحیت مثبت داوطلبان ، به کارگیری روش های نوین برنامه ریزی و به روز کردن این روش ها  با توجه به شرایط روز است ،همچنین  نکته بسیار حائز اهمیت کارنامه ایشان درصد 100 برای درس آمار،سنجش و اندازه گیری در تربیت بدنی است که نقش کلیدی در کنکور تربیت بدنی دارد .  

به نظر وی استفاده از منابع و برنامه ریزی باید به صورت فردی و با توجه به نیازها و زمان و هدف داوطلب باشد و قرار نیست همه داوطلبان از منبع یکسان برای مطالعه استفاده کنند . او براین باور است که در آزمون های چهارگزینه ای مهارت علمی را باید به همراه مهارت های تست زنی ، مدیریت زمان ، کنترل هیجان با هم داشت تا بتوان در این رقابت به موفقیت رسید، همچنین داشتن هدف(کوتاه مدت ،میان مدت وبلند مدت)، برنامه ریزی مناسب ، منابع و جزوات استاندارد ، حذف تعدادی از دروس کم اهمیت برای کنکور، خلاصه نویسی کاربردی و تمرین و تکرار را از عوامل موفقیت در کنکور کارشناسی ارشد میداند .

تحصیل ایشان در دو دانشگاه برتر کشور ( دانشگاه صنعتی امیرکبیر و دانشگاه تهران ) نشان از این دارد که ایشان راه ورود به بهترین دانشگاه های کشور را به خوبی میداند .

 

با داشتن یک برنامه دقیق و هوشمند به سبک "3 گام" و یک مشاوره متخصص و دلسوز، تمام داوطلبان قادر خواهند بود در کنکور ارشد تربیت بدنی موفق شوند. کافی است شما یک بار مشاوره و برنامه ریزی ارشد تربیت بدنی را امتحان کنید، تا با روش صحیح مطالعه و منابع اصلی کنکور و نکات کلیدی آشنا شوید و هوشمندانه در مسیر کنکور قدم بگذارید.

 

ثبت نام در پنل مشاوره و برنامه ریزی

 

مشاوره حضوری و تلفنی انتخاب رشته کنکور سراسری

نظرات این مطلب

افزودن نظر جدید
 • تصویر فرد

  عاطفه‏ - 98/4/18

  سلام خوبید ببخشیدرتبه من درفیزیولوژی ورزش1055شده ایاروزانه راه دور میارم؟خونمون کرجه

شما هم نظرتان را در مورد این مطلب بگویید. خواهشمند است سوالات خود را در قسمت اتاق فکر این رشته مطرح نمایید

تصویر فرد