مجموعه روانشناسی

 • دقیق ترین تخمین رتبه ارشد روانشناسی 99

  دقیق ترین تخمین رتبه ارشد روانشناسی 99 را می توانید با نرم افزار 3گام انجام دهید. نرم افزار تخمین رتبه ارشد روانشناسی امکان تخمین رتبه در گرایش های ارشد این رشته شامل: روانشناسی عمومی، روانشناسی بالینی، روانسنجی، روانشناسی صنعتی، روانشناسی و آموزش کودکان استثنایی و روانشناسی تربیتی را به شما می دهد. ربات تخمین رتبه ارشد روانشناسی از اطلاعات کارنامه های سال های 92 تا 98 در همه ی سهمیه ها شامل: سهمیه آزاد و سهمیه پنج درصد و بیست و پنج درصد ایثارگران استفاده می کند.

 • مصاحبه با رتبه های برتر ارشد روانشناسی

  مصاحبه با رتبه های برتر رشته روانشناسی ( عمومی، بالینی و تربیتی) موسسه 3گام در سال 99 را می توانید در این مطلب مشاهده کنید. رتبه های برتر رشته روانشناسی در این مصاحبه تجربیات خود را در مورد کنکور ارشد با شما به اشتراک می گذارند.

 • برنامه ریزی سه ماهه کنکور ارشد روانشناسی

  بهترین برنامه ریزی سه ماهه برای کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی در این مطلب توضیح داده شده است. با توجه به شرایط هر داوطلب برنامه ریزی سه ماهه ارشد روانشناسی برای او متفاوت خواهد بود که در ادامه توضیح داده شده است.

 • برنامه ریزی سه ماهه کنکور ارشد روانشناسی تربیتی

  بهترین برنامه ریزی سه ماهه برای کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی تربیتی در این مطلب توضیح داده شده است. با توجه به شرایط هر داوطلب برنامه ریزی سه ماهه ارشد روانشناسی تربیتی برای او متفاوت خواهد بود که در ادامه بررسی شده است.

 • بازار کار کارشناسی ارشد روانشناسی

  در این مطلب به بازار کار کارشناسی ارشد به تفکیک گرایش های این رشته شامل: روانشناسی عمومی، روانشناسی بالینی، روانسنجی، روانشناسی صنعتی و سازمانی، روانشناسی و آموزش کودکان استثنائی و روانشناسی تربیتی پرداخته شده است.

 • بودجه بندی، تعداد سوالات و تحلیل کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی تربیتی 98

  بودجه بندی، تعداد سوالات و تحلیل کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی تربیتی 98 را در این مطلب بررسی کرده ایم تا کسانی که قصد آمادگی برای کنکورهای کارشناسی ارشد روانشناسی تربیتی 99 را دارند بتوانند به راحتی درباره نحوه مطالعه خود تصمیم گیری کنند.در این بررسی به بودجه بندی و تعداد سوالات دروس: زبان تخصصی، آمار و روش تحقیق، روانشناسی رشد، روانشناسی عمومی و ... به تفکیک پرداخته شده است.

 • بودجه بندی، تعداد سوالات و تحلیل کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی 98

  اطلاع از بودجه بندی، تعداد سوالات و تحلیل سوالات کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی 98 به تفکیک دروس باعث می شود که داوطلبان کنکور ارشد روانشناسی 99 با سطح سوالات و بودجه بندی آن ها آشنا شوند و بتوانند برای مطالعه و تست زنی دروس این رشته برنامه ریزی جامع و بهتری را داشته باشند.

 • دانلود سوالات و پاسخنامه کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی 99 + 5 سال اخیر

  دانلود سوالات و پاسخنامه کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی سال 99 و سال های گذشته در این مطلب قرار گرفته است. مطالعه سوالات کنکور ارشد روانشناسی 99، به داوطلبانی که قصد شرکت در کنکور ارشد روانشناسی 1400 را دارند کمک می کند تا با نحوه سوال دهی طراحان سوال کنکور کارشناسی ارشد این رشته آشنا شوند و در فضای کنکور نیز قرار بگیرند.

 • آیا زمان باقی مانده تا کنکور ارشد روانشناسی 98 برای موفقیت کافی است؟

  آیا زمان باقی مانده تا کنکور ارشد روانشناسی 98 برای موفقیت کافی است یا نه به عوامل متعددی بستگی دارد. هدف و دانشگاه مد نظر جهت ادامه تحصیل و شانس قبولی داوطلبان رشته روانشناسی و داوطلبان تغییر رشته ای از جمله عواملی ایت که در این مطلب به آن پرداخته شده است.

 • بودجه بندی و تحلیل سوالات کنکور ارشد روانشناسی تربیتی 97

  بودجه بندی و تحلیل سوالات کنکور ارشد روانشناسی تربیتی 97 و مقایسه با کنکور ارشد روانشناسی تربیتی 96 یکی از اطلاعات کمیاب و ارزشمند برای داوطلبانی است که قصد ادادمه تحصیل در این رشته را دارند. این بودجه بندی به تفکیک دروس کارشناسی ارشد روانشناسی تربیتی در این مطلب بررسی شده است.

 • تغییر رشته به کارشناسی ارشد روانشناسی- محدودیت ها و نقاط قوت داوطلبان تغییر رشته ای

  تغییر رشته به کارشناسی ارشد روانشناسی، محدودیت ها و نقاط قوت داوطلبان تغییر رشته ای در این مطلب آمده است. همچنین بحث عدم امکان شرکت داوطلبان تغییر رشته ای در کنکور ارشد روانشناسی بالینی وزارت بهداشت مورد بررسی قرار گرفته است.

 • مشاور تخصصی کارشناسی ارشد روانشناسی

  فرخنده فکور، رتبه 21 کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی و رتبه 22 روانشناسی عمومی از دانشگاه تهران می باشد. رزومه مشاور تخصصی ارشد روانشناسی بالینی 3گام را در ادامه مشاهده می کنید.

 • مشاور تخصصی کارشناسی ارشد روانشناسی تربیتی

  عاطفه ارزبین، رتبه 12 کارشناسی ارشد روانشناسی تربیتی از دانشگاه علامه طباطبایی می باشد. رزومه مشاور تخصصی ارشد روانشناسی تربیتی 3گام را در ادامه مشاهده می کنید.

 • مشاور تخصصی کارشناسی ارشد رشته روانشناسی

  فرزانه رمضانی، رتبه 77 کارشناسی ارشد روانشناسی عمومی از دانشگاه علامه طباطبایی می باشد. رزومه مشاور تخصصی ارشد روانشناسی عمومی 3گام را در ادامه مشاهده می کنید.

 • بودجه بندی و تحلیل سوالات کنکور ارشد روانشناسی 97

  بودجه بندی و تحلیل سوالات کنکور ارشد روانشناسی 97 یکی از مهم ترین و نایاب ترین اطلاعاتی است که داوطلبان کنکور ارشد روانشناسی 98 به آن نیاز دارند. این بودجه بندی به تفکیک دروس مختلف کنکور ارشد روانشناسی شامل: متون تخصصی روانشناسی، آمار و روش تحقیق، روانشناسی مرضی، روانشناسی رشد و ... صورت گرفته است.

 • بهترین زمان شروع درس خواندن برای کنکور ارشد روانشناسی

  بهترین زمان شروع درس خواندن برای کنکور ارشد روانشناسی به عوامل مختلفی بستگی دارد که در این مطلب به آن ها پرداخته شده است. این عوامل شامل پیش زمبنه داوطلب، وضعیت فعلی داوطلب، زمان آزاد برای مطالعه و هدف قبولی است که به تفکیک بررسی شده اند.

 • نحوه مطالعه برای کنکور ارشد روانشناسی

  نحوه مطالعه برای کنکور ارشد روانشناسی و یادگیری دروس ارشد روانشناسی به دلیل پر نظریه بودن، برای داوطلبان کنکور ارشد روانشناسی سخت می باشد. طریقه مطالعه برای ارشد روانشناسی با ارائه چهار تکنیک یادگیری در این مطلب برای شما داوطلبان عزیز آماده شده است.

 • دروس کنکور ارشد روانشناسی بالینی

  دروس کنکور ارشد روانشناسی بالینی، شامل هفت درس اصلی است. ای دروس شامل زبان انگلیسی، آمار و روش تحقیق، روانشناسی مرضی و کودکان استثنایی، روانشناسی رشد و ... به صورت جداگانه بررسی شده اند.

 • دروس کنکور ارشد روانشناسی عمومی

  دروس کنکور ارشد روانشناسی عمومی برای داوطلبان این رشته از اهمیت بالایی برخوردار است. در این مطلب قصد داریم با معرفی هر درس کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی عمومی شامل: زبان، آمار و روش تحقیق، روانشناسی مرضی و کودکان استثنایی، روانشناسی رشد و... به شناخت بیشتر داوطلبان از این دروس کمک کنیم.

 • منابع کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی- مقایسه ی بهترین منابع

  منابع کنکور ارشد روانشناسی بالینی (مقایسه ی بهترین منابع) آورده شده است. در این مطلب به توضیح و مقایسه منابع مهم کنکور ارشد روانشناسی بالینی در هر درس می پردازیم؛ تا داوطلب بتواند با داشتن اطلاعات کافی، منابع را تهیه کرده و مطالعه خود را شروع کند.

 • تفاوت کنکور ارشد روانشناسی وزارت علوم با وزارت بهداشت

  تفاوت کنکور ارشد روانشناسی وزارت علوم با وزارت بهداشت در این مطلب آورده شده است. داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی با اطلاع از تفاوت های دو کنکور ارشد روانشناسی وزارت علوم و وزارت بهداشت راحت تر می توانند مسیر خود را مشخص کنند و به مطالعه بپردازند.

 • عوامل موثر بر انتخاب رشته کارشناسی ارشد روانشناسی 98

  عوامل موثر بر انتخاب رشته کارشناسی ارشد روانشناسی 98 در اینجا آمده است. با توجه به اینکه ترکیبی از عوامل بر انتخاب رشته ارشد روانشناسی 98 تاثیرگذار است، داوطلبان در صورتی که اطلاعات جامعی در مورد انتخاب داشنگاه، انتخاب گرایش، اهمیت شهریه دانشگاه در انتخاب رشته، محل دانشگاه، آینده شغلی و بازار کار و... داشته باشند می توانند در انتخاب رشته موفق شوند.

 • رتبه ها و محل قبولی کارشناسی ارشد روانشناسی

  برخی از رتبه ها و محل قبولی داوطلبان روانشناسی در کنکور کارشناسی ارشد سال98 و سال های گذشته را در اینجا می توانید ببینید. اطلاعات رتبه و محل قبولی داوطلبان کارشناسی ارشد روانشناسی در سال گذشته، برای این که شما شرایط قبولی خود را در انتخاب رشته و کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی سال 99 ارزیابی کنید بسیار اهمیت داد.

 • مشاوره و برنامه ریزی کارشناسی ارشد روانشناسی 99

  مشاوره و برنامه ریزی کارشناسی ارشد روانشناسی 99 در اینجا آمده است. در این مطلب تلاش داریم تا فرآیند برنامه ریزی برای کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی را شامل: انتخاب منابع درست، برنامه ریزی برای قبولی در ارشد، روند جمع بندی و مرور مطالب و... مورد بررسی قرار دهیم و یک راهنمای جامع برای برنامه ریزی با توجه به شرایط افراد مختلف ارائه دهیم.

 • معرفی کارشناسی ارشد روانشناسی

  معرفی کارشناسی ارشد روانشناسی در اینجا آمده است. در این معرفی به بررسی گرایش های ارشد روانشناسی، طول دوره و چارت دروس ارشد روانشناسی، ظرفیت پذیرش گرایش های ارشد روانشناسی و بازار کار پرداخته شده است.

 • مصاحبه با رتبه 3 آزمون کارشناسی ارشد روانشناسی تربیتی 96

  مصاحبه با رتبه 3 کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی تربیتی 96 در این مطلب آمده است. خانم فریبا اشرفی نیا موفق شدند در کنکور کارشناسی ارشد مجموعه روانشناسی و در گرایش روانشناسی تربیتی، رتبه 3 رو کسب کنند.

 • گرایش های کارشناسی ارشد مجموعه روانشناسی

  گرایش های کارشناسی ارشد مجموعه روانشناسی آورده شده است. در این مطلب، گرایش های مختلف رشته روانشناسی شامل: روانشناسی عمومی، روانسنجی، روانشناسی صنعتی سازمانی و... در مقطع کارشناسی ارشد، دانشگاه های پذیرنده و ظرفیت پذیرش در هر گرایش معرفی شده اند.

 • بودجه بندی سوالات و تحلیل کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی سال 96

  بودجه بندی سوالات و تحلیل کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی سال 96 آورده شده است. در زیر به نکات و تفاوت های برجسته کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی سال 96 نسبت به سال های گذشته پرداخته شده است.

 • اطلاعات دفترچه کارشناسی ارشد روانشناسی

  کنکور کارشناسی ارشد مجموعه روانشناسی تنها یک دفترچه دارد و مدت پاسخگویی به سوالات آن در کنکور 94، 150 دقیقه بوده است. در سال 1394 کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی در 16 بهمن روز پنجشنبه نوبت عصر برگزار گردید.

 • تفاوت کارشناسی ارشد روانشناسی و مشاوره

  تفاوت کارشناسی ارشد روانشناسی و مشاوره در این مطلب آمده است. تفاوت های میان این دو رشته به ویژه در گرایش های آن ها مانند روانشناسی عمومی، بالینی، رشد، صنعتی و سازمانی و... و گرایش های مشاوره شامل مشاوره شغلی، تحصیلی، خانواده و... بیشتر به چشم می آید.

 • ظرفیت دانشگاه های کارشناسی ارشد روانشناسی

  ظرفیت دانشگاه های کارشناسی ارشد روانشناسی در اینجا آورده شده است. این ظرفیت های پذیرش به تفکیک نام دانشگاه، استان، نوع دوره، گرایش ها و سایر پارامترها بررسی شده اند.

 • تحلیل و بودجه بندی سوالات کارشناسی ارشد روانشناسی

  تحلیل و بودجه بندی سوالات کارشناسی ارشد 95 روانشناسی براساس تحلیل مشاوران تخصصی کارشناسی ارشد روانشناسی در این مطلب آمده است. این تحلیل به تفکیک دروس و گرایش ها برای دواطلبان بررسی شده است.

 • نمونه کارنامه، رتبه ها، درصدها و قبولی های ارشد روانشناسی 98

  کارنامه ها و اطلاعات درصدها و رتبه ها و قبولی های داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی از سال 93 تا 98. داشتن اطلاعات درصد، رتبه و قبولی داوطلبان کارشناسی ارشد روانشناسی در سال 98 به داوطلبان ارشد روانشناسی سال 99 این کمک را می کند که بهترین برنامه ریزی را برای خود انجام دهند. سعی شده است نمونه کارنامه های ارشد روانشناسی 98 در همه سهمیه ها (سهمیه آزاد، سهمیه 5 درصد ایثارگری و 25 درصد ایثارگری) ارائه شود.

 • بهترین منابع ارشد روانشناسی 1400 + منابع عمومی و اختصاصی ارشد روانشناسی

  بهترین منابع ارشد روانشناسی 1400 + منابع عمومی و اختصاصی ارشد روانشناسی در اینجا امده است. با توجه به حجم منابع کارشناسی ارشد مجموعه روانشناسی 1، مشاوران تخصصی و رتبه برتر گروه روانشناسی 3گام، بهترین منابع موجود با شرایط داوطلبان کارشناسی ارشد روانشناسی را در این مطلب معرفی می نمایند.

 • دروس کارشناسی ارشد روانشناسی

  دروس کارشناسی ارشد روانشناسی در اینجا آمده است. در 3گام دپارتمان تخصصی روانشناسی سعی دارد با توجه به سطح علمی داوطلب و زمان آزاد برای مطالعه، نحوه مناسبی برای آمادگی در کنکور کارشناسی ارشد در اختیارتان قرار دهد. در ادامه توضیح مختصری از دروس کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی 1 را بیان می کنیم.

 • شیوه برنامه ریزی 3گام در کارشناسی ارشد روانشناسی

  خدمات دپارتمان روانشناسی 3 گام بسته به شرایط شما قابل تغییر است، می توانید به صورت اینترنتی و یا تلفنی با مشاور تخصصی خود در تماس باشید. البته بدون هیچ هزینه ای فقط کافی است شماره خود را با عضویت در سایت در اختیارمان قرار دهید تا اولین مشاوره رایگان را دریافت نمایید.

 • شیوه مرور و برنامه ریزی دوره برای کارشناسی ارشد روانشناسی

  شیوه مرور و برنامه ریزی دوره برای کارشناسی ارشد روانشناسی مهمترین فاکتور موفقیت در کنکور ارشد روانشناسی مختلف است. در اینجا شیوه مرور و برنامه مرور را برای دروس ارشد روانشناسی بالینی، روانشناسی عمومی، روانشناسی تربیتی و سایر گرایش ها توضیح داده دشه است.

 • مشاوره انتخاب رشته کنکور ارشد روانشناسی 99 - مشاوره تلفنی، آنلاین و حضوری

  مشاوره انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی 99 (تلفنی، آنلاین و حضوری) و نرم افزار مجازی انتخاب رشته ارشد روانشناسی 99 را در این مطلب می خوانید. برخی از رتبه ها و محل قبولی آنها در کنکورکارشناسی ارشد روانشناسی 98 و سال های قبل از آن را می توانید در این مطلب مشاهده کنید. اطلاع از این رتبه ها و محل قبولی به شما در انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی 99 کمک خواهد کرد.

اطلاعیه های ویژه

 • جدول برنامه ریزی سه ماهه برای کنکور ارشد

  جدول برنامه ریزی سه ماهه برای کنکور ارشد

  در این مطلب به اصلی ترین نکات برنامه ریزی سه ماهه موفق برای کنکور ارشد رشته های مختلف می پردازیم. روش برنامه ریزی سه ماهه برای کنکور ارشد با توجه به شرایط داوطلبان مختلف توضیح داده شده است. از برنامه ریزی سه ماهه، همه داوطلبان، چه کسی که هیچ مطالعه ای نداشته چه کسی که به نسبت مطالعه خوبی داشته می توانند استفاده کنند.

 • مشاوره کنکور کارشناسی ارشد- مشاوره تلفنی، حضوری و آنلاین ارشد

  مشاوره کنکور کارشناسی ارشد- مشاوره تلفنی، حضوری و آنلاین ارشد

  موسسه 3گام، پیشگام روشهای جدید برنامه ریزی و مشاوره آزمون کارشناسی ارشد، انواع مشاوره های تلفنی، آنلاین و حضوری را با مشاوران تخصصی و مجرب خود انجام می دهد.

 • دفترچه ثبت‌ نام کنکور ارشد 1400

  دفترچه ثبت‌ نام کنکور ارشد 1400

  در این مطلب علاوه بر دانلود دفترچه ثبت ‌نام کنکور کارشناسی ارشد 1400 می‌ توانید از زمان و تاریخ ثبت ‌نام کنکور ارشد، شرایط و ضوابط شرکت در آزمون کارشناسی ارشد و سایر اطلاعات مورد نیاز اطلاعات کسب کنید.

 • راهنمای ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 1400

  راهنمای ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 1400

  این مطلب برای آشنایی بهتر داوطلبان با مراحل ثبت نام کنکور ارشد 1400 می باشد.