مجموعه روانشناسی

 • کد ضریب ارشد روانشناسی

  کد ضریب ارشد روانشناسی برای داوطلبان این رشته به ویژه هنگام انتخاب رشته ضروری می باشد. کاربرد کد ضریب کنکور ارشد روانشناسی را می توان در زمان انتشار کارنامه اولیه کنکور بیشتر درک کرد چرا که در آن اسامی گرایش ها نوشته نشده و هر رشته گرایش با کد ضریب مخصوص به خود مشخص می شود.

 • بودجه بندی، تعداد سوالات و تحلیل کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی 1400

  اطلاع از بودجه بندی، تعداد سوالات و تحلیل کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی 1400، اطلاعات مفیدی را در رابطه با سطح سوالات و سرفصل های دروس کنکور ارشد روانشناسی 1400 در اختیارتان قرار می دهد.

 • بودجه بندی، تعداد سوالات و تحلیل کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی 99

  اطلاع از بودجه بندی، تعداد سوالات و تحلیل سوالات کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی 99 به تفکیک دروس باعث می شود که داوطلبان کنکور ارشد روانشناسی 1400 با سطح سوالات و بودجه بندی آن ها آشنا شوند و بتوانند برای مطالعه و تست زنی دروس این رشته برنامه ریزی جامع و بهتری را داشته باشند.

 • دقیق ترین تخمین رتبه ارشد روانشناسی 1400

  دقیق ترین تخمین رتبه ارشد روانشناسی 1400 را می توانید با نرم افزار 3گام انجام دهید. نرم افزار تخمین رتبه ارشد روانشناسی امکان تخمین رتبه در گرایش های ارشد این رشته شامل: روانشناسی عمومی، روانشناسی بالینی، روانسنجی، روانشناسی صنعتی، روانشناسی و آموزش کودکان استثنایی و روانشناسی تربیتی را به شما می دهد. ربات تخمین رتبه ارشد روانشناسی از اطلاعات کارنامه های سال های 92 تا 99 در همه ی سهمیه ها شامل: سهمیه آزاد و سهمیه پنج درصد و بیست و پنج درصد ایثارگران استفاده می کند.

 • مصاحبه با رتبه های برتر ارشد روانشناسی

  مصاحبه با رتبه های برتر رشته روانشناسی ( عمومی، بالینی و تربیتی) موسسه 3گام در سال 99 را می توانید در این مطلب مشاهده کنید. رتبه های برتر رشته روانشناسی در این مصاحبه تجربیات خود را در مورد کنکور ارشد با شما به اشتراک می گذارند.

 • برنامه ریزی سه ماهه کنکور ارشد روانشناسی

  بهترین برنامه ریزی سه ماهه برای کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی در این مطلب توضیح داده شده است. با توجه به شرایط هر داوطلب برنامه ریزی سه ماهه ارشد روانشناسی برای او متفاوت خواهد بود که در ادامه توضیح داده شده است.

 • برنامه ریزی سه ماهه کنکور ارشد روانشناسی تربیتی

  بهترین برنامه ریزی سه ماهه برای کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی تربیتی در این مطلب توضیح داده شده است. با توجه به شرایط هر داوطلب برنامه ریزی سه ماهه ارشد روانشناسی تربیتی برای او متفاوت خواهد بود که در ادامه بررسی شده است.

 • بازار کار کارشناسی ارشد روانشناسی

  در این مطلب به بازار کار کارشناسی ارشد به تفکیک گرایش های این رشته شامل: روانشناسی عمومی، روانشناسی بالینی، روانسنجی، روانشناسی صنعتی و سازمانی، روانشناسی و آموزش کودکان استثنائی و روانشناسی تربیتی پرداخته شده است.

 • بودجه بندی، تعداد سوالات و تحلیل کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی تربیتی 98

  بودجه بندی، تعداد سوالات و تحلیل کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی تربیتی 98 را در این مطلب بررسی کرده ایم تا کسانی که قصد آمادگی برای کنکورهای کارشناسی ارشد روانشناسی تربیتی 99 را دارند بتوانند به راحتی درباره نحوه مطالعه خود تصمیم گیری کنند.در این بررسی به بودجه بندی و تعداد سوالات دروس: زبان تخصصی، آمار و روش تحقیق، روانشناسی رشد، روانشناسی عمومی و ... به تفکیک پرداخته شده است.

 • بودجه بندی، تعداد سوالات و تحلیل کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی 98

  اطلاع از بودجه بندی، تعداد سوالات و تحلیل سوالات کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی 98 به تفکیک دروس باعث می شود که داوطلبان کنکور ارشد روانشناسی 99 با سطح سوالات و بودجه بندی آن ها آشنا شوند و بتوانند برای مطالعه و تست زنی دروس این رشته برنامه ریزی جامع و بهتری را داشته باشند.

 • دانلود سوالات و پاسخنامه کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی 1400 + 5 سال اخیر

  دانلود سوالات و پاسخنامه کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی سال 1400 و سال های گذشته در این مطلب قرار گرفته است. مطالعه سوالات کنکور ارشد روانشناسی 1400، به داوطلبانی که قصد شرکت در کنکور ارشد روانشناسی 1401 را دارند کمک می کند تا با نحوه سوال دهی طراحان سوال کنکور کارشناسی ارشد این رشته آشنا شوند و در فضای کنکور نیز قرار بگیرند.

 • بودجه بندی و تحلیل سوالات کنکور ارشد روانشناسی تربیتی 97

  بودجه بندی و تحلیل سوالات کنکور ارشد روانشناسی تربیتی 97 و مقایسه با کنکور ارشد روانشناسی تربیتی 96 یکی از اطلاعات کمیاب و ارزشمند برای داوطلبانی است که قصد ادادمه تحصیل در این رشته را دارند. این بودجه بندی به تفکیک دروس کارشناسی ارشد روانشناسی تربیتی در این مطلب بررسی شده است.

 • تغییر رشته به کارشناسی ارشد روانشناسی- محدودیت ها و نقاط قوت داوطلبان تغییر رشته ای

  تغییر رشته به کارشناسی ارشد روانشناسی، محدودیت ها و نقاط قوت داوطلبان تغییر رشته ای در این مطلب آمده است. همچنین بحث عدم امکان شرکت داوطلبان تغییر رشته ای در کنکور ارشد روانشناسی بالینی وزارت بهداشت مورد بررسی قرار گرفته است.

 • مشاور تخصصی کارشناسی ارشد روانشناسی

  فرخنده فکور، فرزانه رمضانی، نیما فریدنی و سیده هستی تمدن مشاوران تخصصی ارشد روانشناسی 3گام می باشند که می توانید رزومه ایشان را در ادامه مشاهده کنید.

 • بودجه بندی و تحلیل سوالات کنکور ارشد روانشناسی 97

  بودجه بندی و تحلیل سوالات کنکور ارشد روانشناسی 97 یکی از مهم ترین و نایاب ترین اطلاعاتی است که داوطلبان کنکور ارشد روانشناسی 98 به آن نیاز دارند. این بودجه بندی به تفکیک دروس مختلف کنکور ارشد روانشناسی شامل: متون تخصصی روانشناسی، آمار و روش تحقیق، روانشناسی مرضی، روانشناسی رشد و ... صورت گرفته است.

 • بهترین زمان شروع درس خواندن برای کنکور ارشد روانشناسی

  بهترین زمان شروع درس خواندن برای کنکور ارشد روانشناسی به عوامل مختلفی بستگی دارد که در این مطلب به آن ها پرداخته شده است. این عوامل شامل پیش زمبنه داوطلب، وضعیت فعلی داوطلب، زمان آزاد برای مطالعه و هدف قبولی است که به تفکیک بررسی شده اند.

 • نحوه مطالعه برای کنکور ارشد روانشناسی

  نحوه مطالعه برای کنکور ارشد روانشناسی و یادگیری دروس ارشد روانشناسی به دلیل پر نظریه بودن، برای داوطلبان کنکور ارشد روانشناسی سخت می باشد. طریقه مطالعه برای ارشد روانشناسی با ارائه چهار تکنیک یادگیری در این مطلب برای شما داوطلبان عزیز آماده شده است.

 • دروس کنکور ارشد روانشناسی بالینی

  دروس کنکور ارشد روانشناسی بالینی، شامل هفت درس اصلی است. ای دروس شامل زبان انگلیسی، آمار و روش تحقیق، روانشناسی مرضی و کودکان استثنایی، روانشناسی رشد و ... به صورت جداگانه بررسی شده اند.

 • دروس کنکور ارشد روانشناسی عمومی

  دروس کنکور ارشد روانشناسی عمومی برای داوطلبان این رشته از اهمیت بالایی برخوردار است. در این مطلب قصد داریم با معرفی هر درس کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی عمومی شامل: زبان، آمار و روش تحقیق، روانشناسی مرضی و کودکان استثنایی، روانشناسی رشد و... به شناخت بیشتر داوطلبان از این دروس کمک کنیم.

 • منابع کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی- مقایسه ی بهترین منابع

  منابع کنکور ارشد روانشناسی بالینی (مقایسه ی بهترین منابع) آورده شده است. در این مطلب به توضیح و مقایسه منابع مهم کنکور ارشد روانشناسی بالینی در هر درس می پردازیم؛ تا داوطلب بتواند با داشتن اطلاعات کافی، منابع را تهیه کرده و مطالعه خود را شروع کند.

 • تفاوت کنکور ارشد روانشناسی وزارت علوم با وزارت بهداشت

  تفاوت کنکور ارشد روانشناسی وزارت علوم با وزارت بهداشت در این مطلب آورده شده است. داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی با اطلاع از تفاوت های دو کنکور ارشد روانشناسی وزارت علوم و وزارت بهداشت راحت تر می توانند مسیر خود را مشخص کنند و به مطالعه بپردازند.

 • رتبه ها و محل قبولی کارشناسی ارشد روانشناسی

  برخی از رتبه ها و محل قبولی داوطلبان روانشناسی در کنکور کارشناسی ارشد سال 99 و سال های گذشته را در اینجا می توانید ببینید. اطلاعات رتبه و محل قبولی داوطلبان کارشناسی ارشد روانشناسی در سال گذشته، برای این که شما شرایط قبولی خود را در انتخاب رشته و کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی سال 1400 ارزیابی کنید بسیار اهمیت داد.

 • مشاوره و برنامه ریزی کارشناسی ارشد روانشناسی 1400

  مشاوره و برنامه ریزی کارشناسی ارشد روانشناسی 1400 در اینجا آمده است. در این مطلب تلاش داریم تا فرآیند برنامه ریزی برای کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی را شامل: انتخاب منابع درست، برنامه ریزی برای قبولی در ارشد، روند جمع بندی و مرور مطالب و... مورد بررسی قرار دهیم و یک راهنمای جامع برای برنامه ریزی با توجه به شرایط افراد مختلف ارائه دهیم.

 • معرفی کارشناسی ارشد روانشناسی

  معرفی کارشناسی ارشد روانشناسی در اینجا آمده است. در این معرفی به بررسی گرایش های ارشد روانشناسی، طول دوره و چارت دروس ارشد روانشناسی، ظرفیت پذیرش گرایش های ارشد روانشناسی و بازار کار پرداخته شده است.

 • گرایش های کارشناسی ارشد مجموعه روانشناسی

  گرایش های کارشناسی ارشد مجموعه روانشناسی آورده شده است. در این مطلب، گرایش های مختلف رشته روانشناسی شامل: روانشناسی عمومی، روانسنجی، روانشناسی صنعتی سازمانی و... در مقطع کارشناسی ارشد، دانشگاه های پذیرنده و ظرفیت پذیرش در هر گرایش معرفی شده اند.

 • بودجه بندی سوالات و تحلیل کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی سال 96

  بودجه بندی سوالات و تحلیل کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی سال 96 آورده شده است. در زیر به نکات و تفاوت های برجسته کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی سال 96 نسبت به سال های گذشته پرداخته شده است.

 • اطلاعات دفترچه کارشناسی ارشد روانشناسی

  کنکور کارشناسی ارشد مجموعه روانشناسی تنها یک دفترچه دارد و مدت پاسخگویی به سوالات آن در کنکور 94، 150 دقیقه بوده است. در سال 1394 کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی در 16 بهمن روز پنجشنبه نوبت عصر برگزار گردید.

 • تفاوت کارشناسی ارشد روانشناسی و مشاوره

  تفاوت کارشناسی ارشد روانشناسی و مشاوره در این مطلب آمده است. تفاوت های میان این دو رشته به ویژه در گرایش های آن ها مانند روانشناسی عمومی، بالینی، رشد، صنعتی و سازمانی و... و گرایش های مشاوره شامل مشاوره شغلی، تحصیلی، خانواده و... بیشتر به چشم می آید.

 • ظرفیت دانشگاه های کارشناسی ارشد روانشناسی

  ظرفیت دانشگاه های کارشناسی ارشد روانشناسی در اینجا آورده شده است. این ظرفیت های پذیرش به تفکیک نام دانشگاه، استان، نوع دوره، گرایش ها و سایر پارامترها بررسی شده اند.

 • نمونه کارنامه، رتبه ها، درصدها و قبولی های ارشد روانشناسی 99

  کارنامه ها و اطلاعات درصدها و رتبه ها و قبولی های داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی از سال 94 تا 99. داشتن اطلاعات درصد، رتبه و قبولی داوطلبان کارشناسی ارشد روانشناسی در سال 99 به داوطلبان ارشد روانشناسی سال 1400 این کمک را می کند که بهترین برنامه ریزی را برای خود انجام دهند. سعی شده است نمونه کارنامه های ارشد روانشناسی 99 در همه سهمیه ها (سهمیه آزاد، سهمیه 5 درصد ایثارگری و 25 درصد ایثارگری) ارائه شود.

 • منابع ارشد روانشناسی | بهترین منابع عمومی و تربیتی

  بهترین منابع ارشد روانشناسی گرایش های تربیتی و عمومی را در این مطلب مشاهده می کنید. با توجه به حجم منابع کارشناسی ارشد مجموعه روانشناسی ، مشاوران تخصصی و رتبه برتر گروه روانشناسی 3گام، بهترین منابع موجود با شرایط داوطلبان کارشناسی ارشد روانشناسی را در این مطلب معرفی می نمایند.

 • دروس کارشناسی ارشد روانشناسی

  دروس کارشناسی ارشد روانشناسی در اینجا آمده است. در 3گام دپارتمان تخصصی روانشناسی سعی دارد با توجه به سطح علمی داوطلب و زمان آزاد برای مطالعه، نحوه مناسبی برای آمادگی در کنکور کارشناسی ارشد در اختیارتان قرار دهد. در ادامه توضیح مختصری از دروس کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی 1 را بیان می کنیم.

 • شیوه برنامه ریزی 3گام در کارشناسی ارشد روانشناسی

  خدمات دپارتمان روانشناسی 3گام بسته به شرایط شما قابل تغییر است، می توانید به صورت اینترنتی و یا تلفنی با مشاور تخصصی خود در تماس باشید.

 • شیوه مرور و برنامه ریزی دوره برای کارشناسی ارشد روانشناسی

  شیوه مرور و برنامه ریزی دوره برای کارشناسی ارشد روانشناسی مهمترین فاکتور موفقیت در کنکور ارشد روانشناسی مختلف است. در اینجا شیوه مرور و برنامه مرور را برای دروس ارشد روانشناسی بالینی، روانشناسی عمومی، روانشناسی تربیتی و سایر گرایش ها توضیح داده دشه است.

 • مشاوره انتخاب رشته کنکور ارشد روانشناسی 1400 - مشاوره تلفنی، آنلاین و حضوری

  مشاوره انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی 1400 (تلفنی، آنلاین و حضوری) و نرم افزار مجازی انتخاب رشته ارشد روانشناسی 1400 را در این مطلب می خوانید. برخی از رتبه ها و محل قبولی آن ها در کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی سال های اخیر را می توانید در این مطلب مشاهده کنید. اطلاع از این رتبه ها و محل قبولی به شما در انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی 1400 کمک خواهد کرد.

اطلاعیه های ویژه

 • مشاوره کنکور ارشد | مشاوره تلفنی، حضوری و آنلاین کارشناسی ارشد

  مشاوره کنکور ارشد | مشاوره تلفنی، حضوری و آنلاین کارشناسی ارشد

  سوالات خود را برای مشاوره کنکور ارشد می توانید زیر همین مطلب به اشتراک بگذارید و منتظر پاسخ مشاوران باشید همچنین می توانید از طریق لینک های داده شده به صفحه تخصصی هر رشته بابت مطالب تخصصی مشاوره کنکور ارشد دسترسی داشته باشید. مشاوره کنکور ارشد در 3گام توسط مشاوران تخصصی در هر رشته صورت می گیرد.

 • دفترچه انتخاب رشته ارشد 1400 | دانلود دفترچه انتخاب رشته ارشد

  دفترچه انتخاب رشته ارشد 1400 | دانلود دفترچه انتخاب رشته ارشد

  دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد 1400 شامل کلیه رشته های دانشگاه های روزانه، نوبت دوم، پیام نور، غیرانتفاعی و پردیس خودگردان، در مرداد ماه 1400 در سایت سنجش منتشر می شود.دانلود دفترچه انتخاب رشته کنکور ارشد 1400 از طریق لینک زیر امکان پذیر است.

 • انتخاب رشته ارشد 1400 | انتخاب رشته کارشناسی ارشد

  انتخاب رشته ارشد 1400 | انتخاب رشته کارشناسی ارشد

  از آنجایی که در انتخاب رشته ارشد 1400 یک سری سوال برای داوطلبان مجاز به انتخاب رشته وجود دارد، سعی داریم در این مطلب به برخی از این سوالات پاسخ دهیم. در این مطلب راهنمایی جامع برای انتخاب رشته صحیح کارشناسی ارشد 1400 ارائه خواهد شد.

 • دفترچه انتخاب رشته 1400 | دانلود دفترچه انتخاب رشته کنکور

  دفترچه انتخاب رشته 1400 | دانلود دفترچه انتخاب رشته کنکور

  دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری 1400 در پنج گروه آزمایشی (ریاضی، تجربی، انسانی، هنر و زبان های خارجی) پس از اعلام نتایج اولیه کنکور سراسری 1400 در سایت سنجش منتشر شده است. دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری 1400 شامل دفترچه انتخاب رشته ریاضی 1400، دفترچه انتخاب رشته تجربی 1400، دفترچه انتخاب رشته انسانی 1400، دفترچه انتخاب رشته زبان های خارجی 1400 و دفترچه انتخاب رشته هنر 1400 است.