گزیده ای از اتاق فکر مجموعه روانشناسی

ورود به اتاق فکر
 • خانواده درمانی

  خانواده درماني با مشاوره گرايش مشاور خانواده فرق داره؟

 • روانشناسی بالینی

  بنده ترم چهار روانشناسی عمومی هستم اما از همین حالا می خوام برای ارشد روانشناسی بالینی مطالعه کنم.
  با توجه به اینکه بنده نمی تونم در سال آخر برای آزمون آماده شم و فرصت زیادیم برای مطالعه ندارم، چطور می تونم از برنامه ی شما استفاده کنم؟
  آیا برای افرادی مثل بنده برنامه ای دارید یا فقط برنامتون برای افراد سال آخر هستش؟!
  با سپاس

 • منابع

  من الان کاملا سردرگم شدم با این وقت کم میخوام دانشگاه سراسری قبول بشم بنظر شما خوندن پکیج مدرسان شریف چطوره ؟

 • نحوه مطالعه

  رشته من حسابداريه و دو ترم ديگه درسم تموم ميشه
  حدود 10 سالم هست كه شاغلم و تو كارم بسيار توانمند..منتها با توجه به شخصيتم و آزموني كه به تازگي دادم به نام سنخ نماي مايرز-بريگز متوجه شدم ميتونم تو رشته روانشناسي خيلي موفق تر باشم و تصميم گرفتم براي ارشد و دكتري روانشناسي بخونم..منتها نميدونم از كجا و به چه صورت شروع كنم..اين نكته رو هم عرض كنم كه بنده هيچ كتابي از اين رشته رو ندارم و نميدونم چه چيزهايي رو بايد بخونم
  متشكرم

 • منابع

  سلام من تازه میخوام برای ارشد ازاد روانشناسی بالینی بخونم و میخوام مباحث مهمتر هر درس و بخونم کتابای مدرسان و برای سراسری خوندم دارم یا انالیز سوالات کنکور ازاد اگر شما دارید ممنون میشم یا راهنماییم کنید از کجا تهیه کنم خیلی ضروریه چون همه مباحث رو نمیرسم بخونم میخوام مباحثی که اهمیت داره بخونم

مجموعه روانشناسی

 • دقیق ترین تخمین رتبه ارشد روانشناسی 99

  دقیق ترین تخمین رتبه ارشد روانشناسی 99 را میتوانید با نرم افزار 3گام انجام دهید. نرم افزار تخمین رتبه ارشد روانشناسی امکان تخمین رتبه در گرایشهای ارشد این رشته شامل: روانشناسی عمومی، روانشناسی بالینی، روانسنجی، روانشناسی صنعتی، روانشناسی و آموزش کودکان استثنایی و روانشناسی تربیتی را به شما میدهد. ربات تخمین رتبه ارشد روانشناسی از اطلاعات کارنامه های سال های 92 تا 98 در همه ی سهمیه ها شامل: سهمیه آزاد و سهمیه پنج درصد و بیست و پنج درصد ایثارگران استفاده می کند.

 • مصاحبه با رتبه های برتر ارشد روانشناسی 

  مصاحبه با رتبه های برتر رشته روانشناسی ( عمومی، بالینی و تربیتی) موسسه 3گام در سال 98 را می توانید در این مطلب مشاهده کنید. رتبه های برتر رشته روانشناسی در این مصاحبه تجربیات خود را در مورد کنکور ارشد با شما به اشتراک می گذارند.

 • برنامه ریزی سه ماهه کنکور ارشد روانشناسی 

  بهترین برنامه ریزی سه ماهه برای کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی در این مطلب توضیح داده شده است. با توجه به شرایط هر داوطلب برنامه ریزی سه ماهه ارشد روانشناسی برای او متفاوت خواهد بود که در ادامه توضیح داده شده است.

 • برنامه ریزی سه ماهه کنکور ارشد روانشناسی تربیتی

  بهترین برنامه ریزی سه ماهه برای کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی تربیتی در این مطلب توضیح داده شده است. با توجه به شرایط هر داوطلب برنامه ریزی سه ماهه ارشد روانشناسی تربیتی ÷برای او متفاوت خواهد بود که در ادامه توضیح داده شده است.

 • بازار کار کارشناسی ارشد روانشناسی

  در این مطلب به بازار کار گرایش های ارشد روانشناسی (روانشناسی عمومی، روانشناسی بالینی، روانسنجی، روانشناسی صنعتی و سازمانی، روانشناسی و آموزش کودکان استثنائی و روانشناسی تربیتی) پرداخته شده است.

 • بودجه بندی، تعداد سوالات و تحلیل آزمون کارشناسی ارشد روانشناسی تربیتی 98

  آزمون کارشناسی ارشد روانشناسی تربیتی 98 را در این مطلب علاوه بر بودجه بندی به صورت دقیق تحلیل کرده ایم تا کسانی که قصد آمادگی برای آزمون های کارشناسی ارشد حسابداری 99 را دارند بتوانند به راحتی درباره نحوه مطالعه خودتصمیم گیری کنند. بسیار مهم است که شما بدانید در آزمون سال گذشته در هر درس از آزمون کارشناسی ارشد روانشناسی تربیتی چه تعدادسوال از هر درس مطرح شده است و سطح سوالات چطور بوده است.

 • نمونه کارنامه های سهمیه 5 درصد ایثارگران کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی 97

  داشتن اطلاعات درصد، رتبه و قبولی داوطلبان کارشناسی ارشد روانشناسی در سال 97 به داوطلبان ارشد روانشناسی سال 98 این کمک را می کند که بهترین برنامه ریزی را برای خود انجام دهند. نمونه کارنامه های ارشد روانشناسی 97 سهمیه 5 درصد ایثارگری در این مطلب گنجانده شده است.

 • بودجه بندی، تعداد سوالات و تحلیل آزمون کارشناسی ارشد روانشناسی 98

  اطلاع از بودجه بندی، تعداد سوالات و تحلیل سوالات کنکور ارشد روانشناسی 98 باعث می شود که داوطلبان آزمون ارشد روانشناسی 99 با سطح سوالات و بودجه بندی آن ها آشنا شوند و بتوانند برای مطالعه و تست زنی دروس این رشته برنامه ریزی جامع و بهتری را داشته باشند.

 • نمونه قبولی های سهمیه 5 درصد ایثارگران کارشناسی ارشد روانشناسی

  برخی از ترازها و محل قبولی داوطلبان سهمیه 5 درصدی ایثارگران روانشناسی در آزمون کارشناسی ارشد سال گذشته را در اینجا می توانید ببینید. اطلاعات تراز و محل قبولی داوطلبان سهمیه 5 درصدی ایثارگران کارشناسی ارشد روانشناسی در سال گذشته، برای این که شما شرایط قبولی خود را در انتخاب رشته کارشناسی ارشد سال 98 و آزمون کارشناسی ارشد روانشناسی سال 99 ارزیابی کنید بسیار اهمیت دارد.

 • دانلود سوالات و پاسخنامه آزمون کارشناسی ارشد روانشناسی 98

  سوالات و پاسخ سوالات آزمون کارشناسی ارشد روانشناسی سال 98 و سال های گذشته

 • آیا زمان باقی مانده تا کنکور ارشد روانشناسی 98 برای موفقیت کافی است؟

  آیا زمان باقی مانده تا کنکور ارشد روانشناسی 98 برای موفقیت کافی است یا نه به عوامل متعددی بستگی دارد.

 • بودجه بندی و تحلیل سوالات کنکور ارشد روانشناسی تربیتی 97

  بودجه بندی و تحلیل سوالات کنکور ارشد روانشناسی تربیتی 97 و مقایسه با کنکور ارشد روانشناسی تربیتی 96 یکی از اطلاعات کمیاب و ارزشمند برای داوطلبانی است که قصد ادادمه تحصیل در این رشته را دارند.

 • تغییر رشته به کارشناسی ارشد روانشناسی- محدودیت ها و نقاط قوت داوطلبان تغییر رشته ای

  تغییر رشته به کارشناسی ارشد روانشناسی جز گزینه های اول داوطلبانی است که قصد تغییر رشته در این مقطع را دارند.

 • مشاور تخصصی کارشناسی ارشد روانشناسی

  معرفی مشاور 3گام در کارشناسی ارشد مجموعه روانشناسی1

 • مشاور تخصصی کارشناسی ارشد روانشناسی تربیتی

  فریبا اشرفی نیا، دارای رتبه 324 منطقه یک در کنکور سراسری 92 و رتبه 3 کارشناسی ارشد روانشناسی تربیتی از دانشگاه تهران می باشد.  

 • بودجه بندی و تحلیل سوالات کنکور ارشد روانشناسی 97

  یکی از مهم ترین و نایاب ترین اطلاعاتی که داوطلبان کنکور ارشد روانشناسی 98 به آن نیاز دارند، بودجه بندی و تحلیل سوالات کنکور ارشد روانشناسی 97 می باشد.

 • بهترین زمان شروع درس خواندن برای کنکور ارشد روانشناسی

  بهترین زمان شروع درس خواندن برای کنکور ارشد روانشناسی به عوامل مختلفی بستگی دارد که در این مطلب به آن ها پرداخته شده است.

 • نحوه مطالعه برای کنکور ارشد روانشناسی

  یادگیری دروس ارشد روانشناسی به دلیل پر نظریه بودن، برای داوطلبان کنکور ارشد روانشناسی سخت می باشد. نحوه مطالعه برای کنکور ارشد روانشناسی با ارائه چهار تکنیک یادگیری در این مطلب برای شما داوطلبان عزیز آماده شده است.

 • دروس کنکور ارشد روانشناسی بالینی

  دروس کنکور ارشد روانشناسی بالینی، شامل هفت درس اصلی است. در این مطلب قصد داریم با معرفی هر درس به شناخت بیشتر داوطلبان از این دروس کمک کنیم.

 • دروس کنکور ارشد روانشناسی عمومی

  در این مطلب قصد داریم با معرفی هر درس کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی عمومی، به شناخت بیشتر داوطلبان از این دروس کمک کنیم.

 • منابع کنکور ارشد روانشناسی بالینی (مقایسه ی بهترین منابع)

  در این مطلب به توضیح و مقایسه منابع مهم کنکور ارشد روانشناسی بالینی در هر درس می پردازیم؛ تا داوطلب بتواند با داشتن اطلاعات کافی، منابع را تهیه کرده و مطالعه خود را شروع کند.

 • تفاوت کنکور ارشد روانشناسی وزارت علوم با وزارت بهداشت

  داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد روانشناسی با اطلاع از تفاوت های دو کنکور ارشد روانشناسی وزارت علوم و وزارت بهداشت راحت تر می توانند مسیر خود را مشخص کنند و به مطالعه بپردازند.

 • عوامل موثر بر انتخاب رشته کارشناسی ارشد روانشناسی 98

  با توجه به اینکه ترکیبی از عوامل بر انتخاب رشته ارشد روانشناسی 98 تاثیرگذار است، داوطلبان در صورتی که اطلاعات جامعی در مورد رشته ها، کیفیت آموزشی و رفاهی دانشگاه های مختلف و عوامل موثر بر انتخاب رشته داشته باشند، می توانند بر اساس علایق و استعدادهایشان، انتخاب رشته خود را با موفقیت پشت سر بگذارند.

 • رتبه ها و محل قبولی کارشناسی ارشد روانشناسی

  برخی از رتبه ها و محل قبولی داوطلبان روانشناسی در آزمون کارشناسی ارشد سال گذشته را در اینجا می توانید ببینید. اطلاعات رتبه و محل قبولی داوطلبان کارشناسی ارشد روانشناسی در سال گذشته، برای این که شما شرایط قبولی خود را در انتخاب رشته و آزمون کارشناسی ارشد روانشناسی سال 98 ارزیابی کنید بسیار اهمیت داد.

 • مشاوره و برنامه ریزی کارشناسی ارشد روانشناسی 99

  کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی، یکی از پر طرفدارترین کنکورها و در عین حال سخت ترین ها کنکورهای کارشناسی ارشد به دلیل پذیرش پایین، تعدد منابع و مرورهای پی در پی و زیاد و مطالب حجیم می باشد. در اینجا تلاش داریم تا فرآیند برنامه ریزی برای کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی را مورد بررسی قرار دهیم و یک راهنمای جامع برای برنامه ریزی با توجه به شرایط افراد مختلف ارائه دهیم.

 • معرفی کارشناسی ارشد روانشناسی

  تا 80 سال پيش روانشناسي را مطالعه روح و روان و روانشناس را فردي مي‌دانستند كه رويداد‌هاي دروني،‌ ذهني و مغزي را مثل تصورات، خاطرات،‌ افكار و احساسات مطالعه مي‌كند.با توجه به این تعریف، روانشناسي شاخه‌اي از ذهني‌ترين دانش انسان؛ يعني فلسفه بوده است.

 • مصاحبه با رتبه 3 آزمون کارشناسی ارشد روانشناسی تربیتی 96

  خانم فریبا اشرفی نیا موفق شدند در آزمون کارشناسی ارشد مجموعه روانشناسی و در گرایش روانشناسی تربیتی، رتبه 3 رو کسب کنند.

 • گرایش های کارشناسی ارشد مجموعه روانشناسی

  در این نوشتار، گرایشهای مختلف رشته روانشناسی در مقطع کارشناسی ارشد، دانشگاههای پذیرنده و ظرفیت پذیرش در هر گرایش معرفی شده اند.

 • بودجه بندی سوالات و تحلیل آزمون کارشناسی ارشد روانشناسی سال 96

  در زیر به نکات و تفاوتهای برجسته آزمون کارشناسی ارشد روانشناسی سال 96 نسبت به سالهای گذشته پرداخته شده است.

 • اطلاعات دفترچه کارشناسی ارشد روانشناسی

  آزمون کارشناسی ارشد مجموعه روانشناسی تنها یک دفترچه دارد و مدت پاسخگویی به سوالات آن در کنکور 94، 150 دقیقه بوده است. در سال 1394 آزمون کارشناسی ارشد روانشناسی در 16 بهمن روز پنجشنبه نوبت عصر برگزار گردید.

 • تفاوت کارشناسی ارشد روانشناسی و مشاوره

  داوطلبان برای تحصیل در یکی از دو رشته روانشناسی و مشاوره، باید در مرحله اول میزان علاقه و تطابق روحیات خود با رشته انتخابی را مدنظر داشته باشند.

 • ظرفيت دانشگاه های كارشناسی ارشد روانشناسی

  دانشگاه های پذیرنده کارشناسی ارشد روانشناسی

 • تحلیل و بودجه بندی سوالات کارشناسی ارشد روانشناسی

  بودجه بندی آزمون کارشناسی ارشد 95 روانشناسی براساس تحلیل مشاوران تخصصی کارشناسی ارشد روانشناسی

 • نمونه کارنامه، رتبه ها، درصدها و قبولیهای ارشد روانشناسی 98

  کارنامه ها و اطلاعات درصدها و رتبه ها و قبولیهای داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد روانشناسی از سال 93 تا 98. داشتن اطلاعات درصد، رتبه و قبولی داوطلبان کارشناسی ارشد روانشناسی در سال 98 به داوطلبان ارشد روانشناسی سال 99 این کمک را می کند که بهترین برنامه ریزی را برای خود انجام دهند. سعی شده است نمونه کارنامه های ارشد روانشناسی 98 در همه سهمیه ها (سهمیه آزاد، سهمیه 5 درصد ایثارگری و 25 درصد ایثارگری) ارائه شود.

 • بهترین منابع کارشناسی ارشد روانشناسی

  با توجه به حجم منابع کارشناسی ارشد مجموعه روانشناسی 1، مشاوران تخصصی و رتبه برتر گروه روانشناسی 3گام، بهترین منابع موجود با شرایط داوطلبان کارشناسی ارشد روانشناسی را در این مطلب معرفی می نمایند.

 • دروس كارشناسي ارشد روانشناسی

  در 3گام دپارتمان تخصصی روانشناسی سعی دارد با توجه به سطح علمی داوطلب و زمان آزاد برای مطالعه، نحوه مناسبی برای آمادگی در کنکور کارشناسی ارشد در اختیارتان قرار دهد. در ادامه توضیح مختصری از دروس آزمون کارشناسی ارشد روانشناسی1 بیان میکنیم.

 • برنامه و روش 3گام در كارشناسي ارشد روانشناسي

  خدمات دپارتمان روانشناسی 3 گام بسته به شرایط شما قابل تغییر است، می توانید به صورت اینترنتی و یا تلفنی با مشاور تخصصی خود در تماس باشید. البته بدون هیچ هزینه ای فقط کافی است شماره خود را با عضویت در سایت در اختیارمان قرار دهید تا اولین مشاوره رایگان را دریافت نمایید.

 • شیوه مرور و برنامه ریزی دوره برای کارشناسی ارشد روانشناسی

  مهمترین فاکتور موفقیت در آزمون کارشناسی ارشد روانشناسی، داشتن مرورهای منسجم و شیوه خاص مرور درسها در دروس مختلف است. در اینجا شیوه مرور و برنامه مرور را برای دروس ارشد رون=انشناسی بیالین، روانشناسی عمومی، روانشناسی تربیتی و سایر گرایشها توضیح داده دشه است.

 • مشاوره انتخاب رشته کارشناسی ارشد روانشناسی

  مشاوره حضوری و تلفنی انتخاب رشته ارشد روانشناسی سال 98 و نرم افزار مجازی انتخاب رشته ارشد روانشناسی سال 98 و برخی از رتبه ها و محل قبولی آنها در کارشناسی ارشد روانشناسی در سال های گذشته

اطلاعیه های ویژه

 • مشاوره تحصیلی کارشناسی ارشد تلفنی، حضوری و آنلاین

  مشاوره تحصیلی کارشناسی ارشد تلفنی، حضوری و آنلاین

  موسسه 3گام، پیشگام روشهای جدید برنامه ریزی و مشاوره آزمون کارشناسی ارشد، انواع مشاوره های تلفنی، آنلاین و حضوری را با مشاوران تخصصی و مجرب خود انجام می دهد.

 • جشنواره ویژه تخفیف و قرعه کشی پایان سال 98

  جشنواره ویژه تخفیف و قرعه کشی پایان سال 98

  موسسه 3گام با توجه به شرایط ویژه سال 98، جشنواره تخفیف همراه با قرعه کشی و جایزه برگزار می کند.

 • تخمین رتبه کارشناسی ارشد 99

  تخمین رتبه کارشناسی ارشد 99

  تخمین رتبه ارشد 99 موسسه 3گام، از طریق ربات تلگرامی ArshadtakhminBot@ با اطلاعات به روز رسانی شده دقیق و کاملا منطبق بر روش سازمان سنجش در محاسبه تراز در دسترس داوطلبان قرار داده شده است. نرم افزار تخمین رتبه ارشد 99 موسسه 3گام، برای تخمین رتبه شما از اطلاعات کارنامه های سال 98 و ماقبل شامل سهمیه های آزاد، سهمیه ایثارگران پنج درصد ( 5%) و سهمیه ایثارگران بیست و پنج درصد (25%) استفاده می کند.

 • جدول برنامه ریزی سه ماهه برای کنکور ارشد

  جدول برنامه ریزی سه ماهه برای کنکور ارشد

  در این مطلب به اصلی ترین نکات برنامه ریزی سه ماهه موفق برای کنکور ارشد رشته های مختلف می پردازیم. روش برنامه ریزی سه ماهه برای کنکور ارشد با توجه به شرایط داوطلبان مختلف توضیح داده شده است. از برنامه ریزی سه ماهه، همه داوطلبان، چه کسی که هیچ مطالعه ای نداشته چه کسی که به نسبت مطالعه خوبی داشته می توانند استفاده کنند.