مهندسی ایمنی، بهداشت و محیط زیست (HSE)

 • مشاور تخصصی ارشد مهندسی ایمنی، بهداشت و محیط زیست (HSE)

  مشاور تخصصی کارشناسی ارشد رشته مهندسی ایمنی، بهداشت و محیط زیست (HSE) 3گام، خانم زهره برزوئی می باشند.

 • نمونه کارنامه، رتبه ها، درصدها و قبولی های ارشد مهندسی ایمنی، بهداشت و محیط زیست (HSE) 1400

  کارنامه ها و اطلاعات درصدها و رتبه ها و قبولی های داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد مهندسی ایمنی، بهداشت و محیط زیست (HSE) سال 1400 را در اینجا مشاهده می کنید. داشتن اطلاعات درصد، رتبه و قبولی داوطلبان کارشناسی ارشد مهندسی ایمنی، بهداشت و محیط زیست (HSE) در سال 1400 به داوطلبان ارشد مهندسی ایمنی (HSE) سال 1401 این کمک را می کند که بهترین برنامه ریزی را برای خود انجام دهند. سعی شده است نمونه کارنامه های ارشد (HSE) 1400 در همه سهمیه ها (سهمیه آزاد، سهمیه 5 درصد ایثارگری و 25 درصد ایثارگری) ارائه شود.

 • دانلود سوالات و پاسخنامه کنکور کارشناسی ارشد مهندسی ایمنی، بهداشت و محیط زیست 1402

  سوالات و پاسخنامه کنکور کارشناسی ارشد مهندسی ایمنی، بهداشت و محیط زیست (HSE) سال 1402 و سال های گذشته در اینجا آورده شده است. مطالعه سوالات کنکور ارشد مهندسی ایمنی، بهداشت و محیط زیست 1402، به داوطلبانی که قصد شرکت در کنکور ارشد مهندسی ایمنی، بهداشت و محیط زیست 1403 را دارند کمک می کند تا با نحوه سوال دهی طراحان سوال کنکور کارشناسی ارشد این رشته آشنا شوند و در فضای کنکور نیز قرار بگیرند.

 • بازار کار ارشد HSE (سلامت، ایمنی، محیط زیست)

  بازار کار ارشد HSE (مهندسی ایمنی، بهداشت و محیط زیست) در این مطلب بررسی شده است. بازار کار رشته HSE را از ابعاد گوناگون مثل پالش های محیط کار، حقوق و دستمزد، وظایف و ... بررسی کرده ایم.

 • تفاوت رشته ایمنی بهداشت و محیط زیست با رشته مهندسی ایمنی، بهداشت و محیط زیست

  در این مطلب دو رشته ایمنی بهداشت و محیط زیست و مهندسی ایمنی، بهداشت و محیط زیست را مقایسه کرده ایم. مقایسه دو رشته ایمنی بهداشت و محیط زیست و مهندسی ایمنی، بهداشت و محیط زیست از نظر تعریف و اهداف کلی، ظرفیت دانشگاه ها، ادامه تحصیل و بازار کار مورد بررسی قرار گرفته اند.

اطلاعیه های ویژه

 • مشاوره کنکور ارشد | مشاوره تلفنی، حضوری و آنلاین کارشناسی ارشد

  مشاوره کنکور ارشد | مشاوره تلفنی، حضوری و آنلاین کارشناسی ارشد

  سوالات خود را برای مشاوره کنکور ارشد می توانید زیر همین مطلب به اشتراک بگذارید و منتظر پاسخ مشاوران باشید همچنین می توانید از طریق لینک های داده شده به صفحه تخصصی هر رشته بابت مطالب تخصصی مشاوره کنکور ارشد دسترسی داشته باشید. مشاوره کنکور ارشد در 3گام توسط مشاوران تخصصی در هر رشته صورت می گیرد.

 • منابع آزمون استخدامی آموزش و پرورش

  منابع آزمون استخدامی آموزش و پرورش

  منابع آزمون استخدامی آموزش و پرورش در سال 1401 و آزمون استخدامی آموزش و پرورش در سال 1401، در مطلب زیر به طور کامل مورد بررسی و معرفی قرار گرفته است.

 • سهمیه 5 درصد ایثارگران کنکور ارشد

  سهمیه 5 درصد ایثارگران کنکور ارشد

  سهمیه 5 درصد ایثارگران کنکور ارشد، از سال 97 به انتخاب رشته کارشناسی ارشد افزوده شد. با توجه به اهمیت سهمیه 5 درصدی کنکور ارشد و از طرفی ویژگی های خاص کارنامه سهمیه 5 درصدی ایثارگران کنکور ارشد و تاثیر آن در قبولی و انتخاب رشته کارشناسی ارشد افراد دارای سهمیه 5 درصد، تصمیم گرفتیم به طور مفصل به توضیح این سهمیه ایثارگران بپردازیم.

 • دفترچه ثبت‌ نام کنکور ارشد 1402

  دفترچه ثبت‌ نام کنکور ارشد 1402

  در این مطلب علاوه بر دانلود دفترچه ثبت ‌نام کنکور کارشناسی ارشد 1402 می‌ توانید از زمان و تاریخ ثبت ‌نام کنکور ارشد، شرایط و ضوابط شرکت در آزمون کارشناسی ارشد و سایر اطلاعات مورد نیاز اطلاعات کسب کنید.

3گام: مسیر مطمئن موفقیت