مهندسی کامپیوتر

 • معرفی دکتری مهندسی کامپیوتر

  دوره دکتری مهندسی کامپیوتر کلیه ی زمینه های مرتبط با مهندسی کامپیوتر و زمینه های بین رشته ای مربوطه را در برمیگیرد.

 • دانلود سوالات و پاسخنامه کنکور دکتری رشته مهندسی کامپیوتر-شبکه و رایانش 1402

  دانلود سوالات و پاسخنامه کنکور دکتری رشته مهندسی کامپیوتر-شبکه و رایانش سال 1401 در این قسمت آمده است بررسی سوالات کنکور دکتری رشته مهندسی کامپیوتر-شبکه و رایانش سال 1401 به داوطلبانی که قصد شرکت در کنکور دکتری رشته مهندسی کامپیوتر-شبکه و رایانش 1402 را دارند کمک می کند تا با نحوه سوالات و دیدگاه طراحان کنکور دکتری این رشته آشنا شوند و در فضای کنکور نیز قرار بگیرند .

 • دانلود سوالات و پاسخنامه کنکور دکتری رشته مهندسی کامپیوتر-معماری 1402

  دانلود سوالات و پاسخنامه کنکور دکتری رشته مهندسی کامپیوتر-معماری سال 1401  در این قسمت آمده است بررسی سوالات کنکور دکتری رشته مهندسی کامپیوتر-معماری سال 1401 به داوطلبانی که قصد شرکت در کنکور دکتری رشته مهندسی کامپیوتر-معماری 1402 را دارند کمک می کند تا با نحوه سوالات و دیدگاه طراحان کنکور دکتری این رشته آشنا شوند و در فضای کنکور نیز قرار بگیرند .

 • دانلود سوالات و پاسخنامه کنکور دکتری رشته مهندسی کامپیوتر-نرم افزار و الگوریتم 1402

  دانلود سوالات و پاسخنامه کنکور دکتری رشته مهندسی کامپیوتر-نرم افزار و الگوریتم سال 1401  در این قسمت آمده است بررسی سوالات کنکور دکتری رشته مهندسی کامپیوتر-نرم افزار و الگوریتم سال 1401 به داوطلبانی که قصد شرکت در کنکور دکتری رشته مهندسی کامپیوتر-نرم افزار و الگوریتم 1402 را دارند کمک می کند تا با نحوه سوالات و دیدگاه طراحان کنکور دکتری این رشته آشنا شوند و در فضای کنکور نیز قرار بگیرند .

 • دانلود سوالات و پاسخنامه کنکور دکتری رشته مهندسی کامپیوتر-هوش مصنوعی 1402

  دانلود سوالات و پاسخنامه کنکور دکتری رشته مهندسی کامپیوتر-هوش مصنوعی سال 1401  در این قسمت آمده است بررسی سوالات کنکور دکتری رشته مهندسی کامپیوتر-هوش مصنوعی سال 1401 به داوطلبانی که قصد شرکت در کنکور دکتری رشته مهندسی کامپیوتر-هوش مصنوعی 1402 را دارند کمک می کند تا با نحوه سوالات و دیدگاه طراحان کنکور دکتری این رشته آشنا شوند و در فضای کنکور نیز قرار بگیرند .

اطلاعیه های ویژه

 • برنامه ریزی برای آزمون استخدامی آموزش و پرورش

  برنامه ریزی برای آزمون استخدامی آموزش و پرورش

  آزمون استخدامی آموزش و پرورش، یکی از پرطرفدارترین آزمون های استخدامی کل کشور است که قبولی در آن تا حد زیادی سخت است. برنامه ریزی برای آزمون استخدامی آموزش پرورش، تنها و تنها در موسسه 3گام انجام می شود، چرا که 3گام موسسه ایست که به صورت تخصصی فقط و فقط بر روی مشاوره و برنامه ریزی هر نوع آزمون فعالیت می کند و تمرکز خود را بر روی برنامه ریزی آزمون استخدامی آموزش و پرورش گذاشته است.

 • برنامه ریزی و مشاوره تخصصی ویژه قبولی در آزمون های استخدامی

  برنامه ریزی و مشاوره تخصصی ویژه قبولی در آزمون های استخدامی

  برنامه ریزی برای مطالعه دروس عمومی و دروس تخصصی آزمون های استخدامی، یکی از کارهایی است که به ندرت به آن پرداخته شده است و اکثر اوقات کسانی که تصمیم بسیار جدی برای قبولی و موفقیت در آزمون های استخدامی دارند، چنین برنامه ریزی های منسجم و دقیقی دارند. سعی داریم در 3گام، برای کسانی که تصمیم جدی برای قبولی در آزمون های استخدامی دارند، برنامه ریزی های هوشمند خود را همراه با مشاورانی خبره و حرفه ای ارائه دهیم.

 • ثبت نام آزمون دکتری

  ثبت نام آزمون دکتری

  داوطلب های متقاضی آزمون دکتری وزارت علوم جهت شرکت و نام نویسی در کنکور، باید از یک فایل راهنما که توسط سازمان سنجش منتشر می‌شود استفاده نمایند، تا با قوانین و مفاد این آزمون آشنا شوند. در این مطلب ما به طور جامع محتویات این دفترچه را، برای آگاهی بیشتر داوطلبان عزیز به زبان ساده شرح داده ایم، همچنین در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر، و پاسخ به سوالات، می‌توانید از بخش مشاوره موسسه استفاده نمایید و توسط مشاوران مجرب سه گام راهنمایی شوید.

 • انتخاب رشته کنکور سراسری | انتخاب رشته دانشگاه 1402

  انتخاب رشته کنکور سراسری | انتخاب رشته دانشگاه 1402

  انتخاب رشته کنکور سراسری 1402، در پنج گروه کنکور تجربی، کنکور ریاضی، کنکور انسانی، کنکور هنر و کنکور زبان های خارجی برگزار می شود. انتخاب رشته کنکور سراسری 1402، به دلیل شرایط خاصی که در سال 1402 برای کنکور سراسری پیش آمد، شرایط بسیار متفاوتی پیدا کرده است.در واقع انتخاب رشته پل ورود شما به دانشگاه است.

3گام: مسیر مطمئن موفقیت