برای مطالعه خود، هوشـــــمندانه برنامه ریزی کنید .

برنامه ریزی کارشناسی ارشد: 3گام، پارسه، مدرسان شریف یا ماهان

تعداد بازدید 46284 دفعه

در کشور ما برنامه ریزی کلاً در زمره امور شیک، بی فایده ولی با کلاس قرار می گیرد؛ مانند رژیم لاغری خیلی از مردم، که در مواجهه با یک غذای خوشمزه به چشم بر هم زدنی...

مقایسه موسسات

"خشت اول موفقیت، برنامه ریزی صحیح است."

داوطلب عزیز سلام

در این نوشته تلاش می کنیم روش های برنامه ریزی درسی مؤسسات گوناگون را با هم مقایسه نماییم. این تحلیل را بر مبنای تجربه ای که در طی سال های گذشته بدست آورده ایم ارائه می کنیم و خوشحال خواهیم شد که شما نیز در این بحث ما را همراهی فرمایید.

 

ثبت نام برای دریافت برنامه ریزی

 

مشاوره یا برنامه ریزی!

بسیاری از داوطلبان، مشاوره و برنامه ریزی را یکسان در نظر می گیرند؛ در حالی که این دو کاملاً با هم تفاوت دارند. مشاوره بیشتر به مباحثی از قبیل معرفی منابع و راهکارهای رفع استرس، تکنیک تست زنی و انتخاب رشته می پردازد و ما در این نوشته به هیچ وجه قصد مقایسه مشاوره در مؤسسات مختلف را نداریم. تنها تلاش می کنیم امکاناتی را  که مؤسسات برای برنامه ریزی فراهم آورده اند و روش های آن ها را مقایسه نماییم.

مقدمه

در کشور ما برنامه ریزی کلاً در زمره امور شیک، بی فایده ولی با کلاس قرار می گیرد؛ مانند رژیم لاغری خیلی از مردم، که در مواجهه با یک غذای خوشمزه به چشم بر هم زدنی در هم می شکند. با برنامه ریزی هم دقیقاً همین طور برخورد می شود. تحلیل های دقیق چندین روزه نهایتاً میرسه به یک برگ کاغذ که از چه ساعتی تا چه ساعتی چه درسی را مطالعه نمایید. حالا با یک دعوت ساده به مهمانی کلاً برنامه ریزی فراموش خواهد شد!!!. بسیاری از مؤسسات هم از این قاعده مستثنی نیستند. کلاً برنامه ریزی را به عنوان دورچین غذا می بینند و بیشتر روی کلاس ها و آزمون های خود تمرکز دارند. البته بیشتر از داوطلبان توقع دارند که برنامه ریزی خود را بر مبنای آزمون های آزمایشی تنظیم نمایند که برای عده ای از دانشجویان خوب است و ممکن است به کار عده ای دیگر نیاید. البته در نظر داشته باشید که چه بخواهیم چه نخواهیم برنامه ریزی سنگ بنای موفقیت می باشد و قطعاً نتیجه بهتر هر داوطلب تنها در گرو برنامه ریزی بهتر اوست.

 

انواع کلی برنامه ریزی:

برنامه ریزی را می توان در 4 دسته بندی کلی قرار داد:

 1. برنامه ریزی هایی که تنها جدول کلی تقسیم ساعات  مطالعه بین دروس را بیان می کنند.

معمولی ترین نوع برنامه ریزی در مؤسسات گوناگون همین نوع می باشد. برای برنامه ریزی بر مبنای نقاط قوت و ضعف و اهمیت و سختی درس، توزیع ساعت مطالعه مشخص می شود و داوطلب آزاد است در این توزیع ساعت، سرفصل های کتاب را مطالعه نماید. ویژگی مثبت این برنامه ریزی انعطاف پذیری بالای آن برای داوطلب می باشد که البته در برخی موارد باعث سردرگمی وی می گردد. اما مهمترین مشکل این برنامه ریزی عدم امکان مشخص نمودن زمان پایان درس (ها) و نیز بیان اهداف کوتاه مدت داوطلب است. در گذشته، پارسه از این روش برنامه ریزی استفاده می نمود. همچنین ماهان و مدرسان نیز در برنامه ریزی های خود از این روش بهره می برند.

 1. برنامه ریزی های از پیش تعریف شده و دقیق

بسیاری از مؤسسات برنامه ریزی های از پیش تعیین شده ای را برای کاربران با ساعات مطالعه گوناگون تبیین نموده اند که به هر داوطلب با توجه به ویژگی های او یکی از آنها را ارائه می دهند. بهترین ویژگی این برنامه ریزی امکان پیش بینی وضعیت داوطلب در آینده است. اما مهمترین نقطه ضعف این نوع برنامه ریزی انعطاف پذیری بسیار پایین آن می باشد، به صورتی که هر گونه تغییر کوچکی در برنامه ریزی تقریباً غیر ممکن است. این برنامه ها عموماً چندین هفته ای هستند و در صورتی که داوطلب در هر هفته از برنامه ریزی جا بماند، تطبیق آن بسیار مشکل است. در حال حاضر پارسه از این روش در برنامه ریزی خود استفاده می کند.

 1. برنامه ریزی پشتیبان محور

این برنامه ریزی از ارتباط دائم بین مشاور و داوطلب بدست می آید، مثلاً هر هفته برنامه ریزی چک شده و برنامه هفته بعد تدوین می گردد. مهمترین ویژگی این نوع برنامه ریزی انعطاف و تطبیق آن با وضعیت داوطلب می باشد؛ اما نقطه ضعف آن عدم پیش بینی دقیق وضعیت داوطلب در طول دوران آمادگی وی است. به عبارت دیگر ذهن هر مشاور امکان آنالیز شرایط داوطلب را در طی یک دوره چند ماهه ندارد. در طرح های گران تر مدرسان شریف این برنامه ریزی اجرا می گردد.

 1. برنامه ریزی دستی توسط خود داوطلب

این روش بیشترین انطباق را با هر کاربر دارد، اما مهم ترین مسئله آن عدم آگاهی داوطلب از مشکلات پیش رو در مواجه با دروس مختلف و آزمون می باشد.

برنامه ریزی 3گام

در برنامه ریزی 3گام نقاط قوت همه روش های فوق، با یکدیگر تلفیق شده و برنامه ریزی، بر مبنای سرفصل های طبقه بندی شده ارائه می شود. در این روش عوامل کلیدی برنامه ریزی، توسط داوطلب تعیین می گردد و از طریق ابزارهای آنالیز، برنامه ریزی توسط مشاوران تدوین می گردد. به گونه ای که هر داوطلب در پایان دوران آمادگی بتواند حداقل یک دور مباحث مهم آزمون را مطالعه نموده و حداقل 3 دور آموخته های خود را دوره نماید. در این برنامه ریزی امکان تطبیق مجدد برنامه ریزی با نمودار پیشرفت داوطلب در هر هفته در نظر گرفته شده است.

صحت موارد فوق را می توانید با دو هفته برنامه ریزی رایگان 3گام امتحان کنید

برنامه ریزی مرور

از آنجایی که خود برنامه ریزی در جدول فعالیت های بسیاری از مؤسسات جایگاه چندانی ندارد، پر واضح است که مرور نیز اصلاً اهمیتی ندارد و داوطلب برای مرور دروس در بین انبوه مطالب، رها شده و برای آن تنها به طرح نکات مشاوره ای همانند تکنیک های تست زنی بسنده می شود. اما به جرأت می توان ادعا کرد 3گام تنها روش برنامه ریزی است که برنامه ریزی مرور را به صورت جداگانه مد نظر دارد و حتی برای آن یک روز از هفته را اختصاص داده است که در آن روز به هر کاربر خواهد گفت چه مبحثی را دوره نماید تا به بهترین راندمان یادگیری برسد.

 

ثبت نام برای دریافت برنامه ریزی

 

جدول مقایسه روش های برنامه ریزی:

جدول مقایسه روش های برنامه ریزی

 

پارسه

ماهان

مدرسان شریف

3گام

امکان برنامه ریزی از ادامه مسیر مطالعه

برنامه ریزی بر مبنای سرفصل ها

 

 

آنالیز دقیق مسیر مطالعه

 

 

 

برنامه ریزی مرور

 

 

 

برنامه ریزی روزانه یا هفتگی

فقط هفتگی

دوره ای برای هر آزمون

فقط هفتگی (در طرح گران تر برنامه ریزی)

هم روزانه هم هفتگی

امکان تست برنامه ریزی پیش از خرید

 

 

 

نظرات این مطلب

افزودن نظر جدید
 • تصویر فرد

  سید سجاد عابدی شهری‏ - ۱۱م آذر ماه۹۴ نظر داد

  به عنوان کسی که 22 هفته است دارم با سه گام کار می کنم تضمین میدم همه ویژگی های بالا رو به علاوه خیلی ویژگی های مهم دیگه رو داره.

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۲م اردیبهشت ماه۹۶ نظر داد

  زنده باشید و انشالله نتیجه درخشانی بگیرید.

 • تصویر فرد

  بهنام‏ - ۱۱م آذر ماه۹۴ نظر داد

  با عرض سلام وخسته نباشید منم می خواستم عضو شم ولی رشته من سنجش از دور و سیستم اطلاعات جغرافیایی چنین چیزی نبودمیشه راهنماییم کنید ممنون میشم
  منم دوسدارم چنین برنامه ای داشته باشم

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۱۱م آذر ماه۹۴ نظر داد

  سلام.
  امیدواریم بتونیم به زودی تمامی رشته ها در تمامی مقاطع رو ساپورت کنیم.

 • تصویر فرد

  رویا رضازاده‏ - ۱۸م آذر ماه۹۴ نظر داد

  برای رشته کارشناسی ارشد باغبانی میخواهم امتحان بدهم و شاغل نیز هستم

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۱۸م آذر ماه۹۴ نظر داد

  سلام.
  در حال حاضر این رشته رو نداریم. اگر ثبت نام اولیه رو انجام بدید و در بخش افزودن رشته جدید رشته تونو ثبت کنید به محض راه اندازی رشته بهتون خبر می دیم.

 • تصویر فرد

  بهنام‏ - ۲۰م آذر ماه۹۴ نظر داد

  با سلام
  خواهشن مهندسی کشاورزی-آب رو هم فعال کنید
  با تشکر

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۲۱م آذر ماه۹۴ نظر داد

  سلام. دوست عزیز تمام تلاش ما اینه که تمامی رشته ها در تمامی مقاطع رو راه اندازی کنیم. با راه اندازی رشته حتما اطلاع خواهیم داد خدمتتون.

 • تصویر فرد

  سوران مفاخری ‏ - ۲۰م آذر ماه۹۴ نظر داد

  سلام من میخوام در رشته باغبانی دکترا شرکت کنم ایا آزمون دارید ممنون میشم

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۲۱م آذر ماه۹۴ نظر داد

  سلام. 3گام در حال حاضر در هیچ رشته ای آزمون برگزار نمی کنه.

 • تصویر فرد

  نسیم‏ - ۲۳م آذر ماه۹۴ نظر داد

  سلام خسته نباشید من ارشد فیتو شیمی دارم و قصد دارم روانشناسی بالینی در مقطع ارشد بخونم هم آزمون آزاد میدم هم دولتی که صد البته دولتی ارجعیت داره وفقط شهری که ساکنم رو می خوام بنا به شرایطم(شیراز) برنامه ریزی واسه من تو این چند ماه باقی مانده وجود داره؟

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۲۳م آذر ماه۹۴ نظر داد

  سلام.
  بله چنین برنامه ای برای شما وجود داره. توی سایت ثبت نام کنید و رشته روانشناسی گرایش بالینی رو انتخاب کنید و برنامه تونو با توجه به اطلاعاتی که میدید دریافت کنید. در پر کردن اطلاعاتتون دقت بفرمایید تا دقیق ترین برنامه ممکن به شما داده بشه. با ثبت شماره تلفنتون درباره رشته بالینی و فرآیند خوندن و این که چطور زمانبندی کنید تا به نتیجه قطعی برسید مشاوره رایگان دریافت می کنید.

 • تصویر فرد

  علی امیریان‏ - ۲۵م آذر ماه۹۴ نظر داد

  سلام و درود
  برای رشته های ژنتیک انسانی و علوم تغذیه که از رشته های وزارت بهداشته برنامهای دارین؟؟
  واسه شرکت توی آزمون ارشد 95 میخواستم

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۲۵م آذر ماه۹۴ نظر داد

  سلام.
  در حال حاضر در رشته های ایمنی شناسی، بیوشیمی بالینی، آمار زیستی، سم شناسی و شیمی دارویی برای وزارت بهداشت برنامه ریزی رو انجام میدیم. امیدواریم به زودی بتونیم سایر رشته های وزارت بهداشت رو نیز اضافه کنیم.

 • تصویر فرد

  علی امیریان‏ - ۲۶م آذر ماه۹۴ نظر داد

  سلام و ممنون از زحماتتون
  میشه بفرمایین که حداکثر تا چه زمانی (زمان دقیق) سایر رشته های وزارت بهداشت اضافه میشن؟
  و اینکه اگه بخوام واسه رشته ژنتیک وزارت بهداشت با برنامه ای از توی این سایت پیش برم بنظرتون با برنامه رشته های نزدیک مث بیوشیمی بالینی پیش برم یا رشته ژنتیک وزارت علوم؟؟کدومش برام مناسبتره؟؟
  (اگه پیشنهاد دیگه ای هم دارین بفرمایین.)

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۲۸م آذر ماه۹۴ نظر داد

  سلام.
  تاریخ دقیقشو نمی دونم. برای ژنتیک نزدیکترینشون بیوشیمی بالینی یه که برای سه درس زبان و بیوشیمی و زیست سلولی مولکولی می تونید ازش استفاده بفرمایید.

 • تصویر فرد

  نقی‏ - ۲۹م آذر ماه۹۴ نظر داد

  سلام بجنورد رشته مشاوره درسال95چندنفرپذیرش دارد منمون میشم ودررتبه چندقبولی داشتن

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۲۹م آذر ماه۹۴ نظر داد

  در رشته مشاوره و راهنمايي در سال گذشته دانشگاه بجنورد 7 نفر و در رشته مشاوره گرايش مشاوره خانواده نیز 7 نفر پذیرش داشته.
  اطلاعات بیشتر رو می تونید با عضویت در سایت و از طریق مشاور تخصصی خودتون دریافت کنید.

 • تصویر فرد

  نقی‏ - ۲۹م آذر ماه۹۴ نظر داد

  هزینه اش چقد برای ارشد مشاورخ بخوانم

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۲۹م آذر ماه۹۴ نظر داد

  هزینه برنامه ریزی تخصصی فقط 75 هزار تومان. هزینه برنامه ریزی تخصصی با مشاوره آنلاین نامحدود 185 هزار تومان. بعد از ثبت نام تو بخش شخصی سازی می تونید شرایط و قیمتها رو ببینید.
  تا آخر این هفته هم به مناسبت شب یلدا 21 درصد تخفیف خواهید داشت.

 • تصویر فرد

  مارال اژدری ‏ - ۳م دی ماه۹۴ نظر داد

  سلام هزینه ی برنامه ریزی برای ارشد روانشناسی تربیتی و ارشد روانشناسی بالینی برای من که تغییر رشته ای هستم و میخوام فقط روزانه قبول بشم چقدره اگه تخفیف هم بدید ممنون میشم چون واقغا هرینه ها بد جوری بالاست .

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۳م دی ماه۹۴ نظر داد

  سلام. هزینه مشاوره در سایر سیستم ها که برنامه ریزی دقیقی هم خدمت شما ارائه نمی دهند بسیار بالاتره. زیرا اگر بخواید به صورت مستقل استفاده کنید، هزینه ای بالغ بر 300 الی 400 هزار تومان داره که نوع برنامه ریزی هم دقیقا مشخص نیست و بعد از یک مدت برنامه به دلیل حجیم شدن انسجام خودشو از دست میده. اگر هم بخواید از این سیستم ها استفاده بفرمایید به دلیل عدم استقلال مشاور، اطلاعات کاملا بی طرفانه به شما ارائه نمیشه و در نهایت منوط به آزمونهای آزمایشی و پک های مطالعاتی و کلاسهای همون موسسه می شه که در نهایت هزینه ای ملیونی برای شما خواهد داشت. در 3گام قیمتها دقیقا منطبق با نیاز بچه ها و منصفانه چیده شده و با توجه به انواع امکانات و نوع نیاز داوطلبان بسیار کمتر از اونهاست و ضمنا مشاورتون هم فردی مستقله که وابستگی به هیچ موسسه خاصی نداره. هزینه ها از 75 هزار تومان تا 400 هزار تومانه و تا فردا 21 درصد هم تخفیف داره به مناسبت شب یلدا.

 • تصویر فرد

  رکسانا‏ - ۵م دی ماه۹۴ نظر داد

  با عرض سلام ،من ترم 7مهندسی it هستم و دوست دارم مقطع ارشد رو در یکی از بهترین دانشگاه های تهران درس بخونم ولی بخاطر حجم درسام فکر میکنم باید رو سال آینده حساب کنم ،نظر شما چیه؟ این برنامه ریزیتون تضمینی هست؟

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۶م دی ماه۹۴ نظر داد

  سلام.
  رسیدن به دانشگاههای معتبر در مقطع ارشد علاوه بر زمان کافی نیاز به یک عامل اساسی تر داره و اونم ذهنیت و انضباط شما در درس خوندنه. بدون یک ذهنیت درست و نظم فولادین در جریان اجرای برنامه ریزی حتی زمان کافی و زیاد هم نمی تونه شما رو به هدفتون برسونه. برنامه ریزی 3گام بر روی عواملی که تاثیر زیادی در فرآیند درس خوندن داره کار می کنه و حتی زمان کم با ذهنیت درست به نتیجه ایده ال میرسه. تضمین ما تعهدمون به شماست و نتایج سالهای قبلمون این رو تایید میکنه.

 • تصویر فرد

  روحی‏ - ۸م دی ماه۹۴ نظر داد

  سلام
  من می خوام ارشد ایمونولوژی بخونم.ولی فعلا شروع نکردم،میخوام بدونم میشه با برنامه ریزی تو 4ماه در یک دانشگاه دولتی قبول شد یا نه؟
  ممنون

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۹م دی ماه۹۴ نظر داد

  با یک عضویت رایگان در سایت و ورود به پنل مشاوره و برنامه ریزی، می تونید از یک جلسه مشاوره تلفنی رایگان و برنامه ریزی درسی بهره مند شوید. در ضمن با ارسال پیام در پنل مشاوره می تونید از نظرات مشاور هم به صورت اینترنتی استفاده کنید.

 • تصویر فرد

  حمید‏ - ۱۵م دی ماه۹۴ نظر داد

  سلام
  ثبت نام برای دوره های کنکور ۹۶ کی شروع میشه؟

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۱۵م دی ماه۹۴ نظر داد

  سلام.
  در سیستم برنامه ریزی 3گام، با توجه به نوع نیاز بچه ها برنامه ریزی به مدت دو ساله هم ریخته میشه. یعنی از هر زمان که هر کس بخواد می تونه برنامه ریزی رو مبتنی بر اون ازمون داشته باشه.

 • تصویر فرد

  rahimishamami2012@gmail.com‏ - ۱۹م دی ماه۹۴ نظر داد

  با سلام
  سوالی از مدیر سایت یا هر دوست دیگه ای که بتونه کمکم کنه داشتم
  من تعداد سوال هایی که از هر فصل دروس کارشناسی ارشد حسابداری میاد رو میخوام بعبارت دیگه بودجه بندی دروس رو میخوام

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۲۰م دی ماه۹۴ نظر داد

  سلام.
  در سایت عضو بشید و از مشاور تخصصی گروه حسابداری جزئیات دقیق بودجه بندی تمامی دروس رو بخواید.

 • تصویر فرد

  عبداله کیاستی‏ - ۲۷م دی ماه۹۴ نظر داد

  سایت خوبی و مفیدی دارید . انشاا... موفق باشید

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۲م اردیبهشت ماه۹۶ نظر داد

  موفق باشید.

 • تصویر فرد

  محمد‏ - ۲۱م بهمن ماه۹۴ نظر داد

  سلام
  یه سوالی داشتم
  میخواستم بدونم برای کسی که ترم دوم کارشناسی عمران دانشگاه ازاد درس میخونه برنامه ای دارید که از الان درس خوندنو شروع کنه و اون اخر کار بهش خیلی فشار نیاد ؟
  میشه از الان برای رتبه برتر شدن شروع کرد؟
  ممنون میشم پاسخ بدین

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۲۱م بهمن ماه۹۴ نظر داد

  سلام. بله چنین امکانی وجود داره از الان شما باید فقط برای رتبه برتر شدن تلاش کنید. برنامه یرزی برای شما به نحوی خواهد بود که در کنار خوندن دروس ترم برای ارشد هم اون دروس رو تقویت می کنید تا سال آخر فقط دوره کنید و بی نهایت تست بزنید.

 • تصویر فرد

  نیلا‏ - ۲م اسفند ماه۹۴ نظر داد

  سلام،رشته حسابداری هستم تا الان هیچ مبحثی را مطالعه نکردم،الان برای ثبت نام دیر شده؟؟ و تو این زمان کم چه کتابهایی را بخوانم تا در آزمون نتیجه بگیرم؟؟ در ضمن کنکور ارشد آزاد شرکت کردم.ممنون میشم راهنمایی کنید.

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۲م اسفند ماه۹۴ نظر داد

  برای حسابداری دانشگاه سراسری دیر شده ولیکن اگه بتونید روزی 10 تا 12 ساعت بخونید می رسید بهش. اگه محاسباتی قوی هستید بیشتر روی صنعتی و ریاضی و آمار و زبان و حسابرسی سرمایه گذاری کنید و مالی رو زیاد تمرکز نکنید. اگه حفظیتون قوی یه روی مالی و زیان و حسابرسی بیشتر تمرکز کنید.
  برای دانشگاه آزاد هم زدن تست تو درسهایی مثل مالی و حسابرسی و مدیریت مالی و البته زبان خیلی راحت تره.

 • تصویر فرد

  ناشناس‏ - ۱۸م فروردین ماه۹۵ نظر داد

  سلام من کارشناسی مهندسی شیمی ام از دانشگاه پیام نور میخوام ارشدمو اگه خدا بخواد از تبریز قبول شم چه رتبه ای لازمه؟وچطور برنامه ریزی کنم

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۱۸م فروردین ماه۹۵ نظر داد

  سلام.
  دقیقا نمی دونیم چه رنج رتبه ای می خواد.
  درباره برنامه ریزی هم می تونید تو سیستم عضو بشید و برنامه اولیه رو خود سیستم با توجه به اطلاعاتی که می دید بهتون می ده.

 • تصویر فرد

  فرانک‏ - ۲۲م فروردین ماه۹۵ نظر داد

  من کارشناسی طراحی فرایندهای صنایع نفت دارم.میخوام همینو ادامه بدم.میشه برام توضیح بدی

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۲۳م فروردین ماه۹۵ نظر داد

  در چه زمینه ای براتون توضیح بدیم. دروس و ضرایب که تو دفترچه مشخص هستند. بازار کار خوبی داره و پذیرش پایین.

 • تصویر فرد

  الهه ‏ - ۲۰م اردیبهشت ماه۹۵ نظر داد

  سلام من ترم شش مهندسی فضای سبزم میخوام برا ارشد برنامه ریزی شهری امتحان بدم
  بسته ی کامل سه گام همه ی منابع هست با مشاوره ؟؟؟؟

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۲۰م اردیبهشت ماه۹۵ نظر داد

  سلام.
  منابع و مشاوره و برنامه ریزی دو پک مجزا از هم هستند. پک کامل منابع جدا و پک کامل مشاوره و برنامه ریزی هم جدا. اگر تو سیستم مشاوره و برنامه ریزی عضو بشید (عضویت در سایت) می تونید در دو بخش درخواست پک مطالعاتی و شخصی سازی هر دو رو مشاهده کنید و از کم و کیفش مطلع بشید.

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۲۰م اردیبهشت ماه۹۵ نظر داد

  سلام.
  منابع و مشاوره و برنامه ریزی دو پک مجزا از هم هستند. پک کامل منابع جدا و پک کامل مشاوره و برنامه ریزی هم جدا. اگر تو سیستم مشاوره و برنامه ریزی عضو بشید (عضویت در سایت) می تونید در دو بخش درخواست پک مطالعاتی و شخصی سازی هر دو رو مشاهده کنید و از کم و کیفش مطلع بشید.

 • تصویر فرد

  javad javad‏ - ۲۵م اردیبهشت ماه۹۵ نظر داد

  سلام ببخشید بنده چند سوال مهم داشتم 1.اگر طرح حرفه ای را ثبت نام کنم میتونم جزوه های بسته منابع ضربتی را رایگان دریافت کنم ؟2.جزوه هاش را کامل بخونم آیا قبول میشوم ؟ آیاجزوه ها + تست =باکتابهای مرجع؟

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۲۵م اردیبهشت ماه۹۵ نظر داد

  سلام.
  بله جزوات رو به صورت pdf دریافت خواهید کرد. بله سابقه قبولی با جزوات به همراه تست زنی چندین باره و همچنین استفاده از کتابهای مرجع در بعضی مباحث وجود داشته و نتایج بسیار خوبی هم گرفته شده است.
  در نظر داشته باشید که طرح حرفه ای ارائه برنامه ریزی خواهد بود دقیقا با توجه به شرایط شما و مشاوره و پشتیبانی را شامل نخواهد شد.

 • تصویر فرد

  رویا سادات آریاشکوه‏ - ۱م خرداد ماه۹۵ نظر داد

  سلام روز بخیر .من کارشناسی رشته کامپیوتر می باشم قصد دارم ارشد بخونم اما بین دو راهی ام که ایا ارشد تجارت یا شبکه از گرایش های itونم یا اینکه تغییر رشته بدم به mba ؟احتیاج به کمک دارم که کدام بهتر است هم از لحاظ شغلی و هم از لحاظ بازار کار و اگه گرایشمو تغغییر بدم میشه بعدها عضو هییت علمی ها شد یا خیر .با تشکر

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۲م خرداد ماه۹۵ نظر داد

  سلام .
  اط لحاظ شغلی گرایش امنیت و شبکه خیلی خوبن. MBA هم بازار خوبی داره ولی کم کم داره جنبه تشریفاتی بودن پیدا می کنه.

 • تصویر فرد

  راحله الحاوی‏ - ۴م خرداد ماه۹۵ نظر داد

  سلام خسته نباشید سایت بسیار مفیدی دارید.من دانشجوی ترم دوم کارشناسی دانشگاه شهید چمران رشته فیزیک هستم.تصمیم دارم برای آزمون ارشد از همین تابستون شروع کنم.واقعا نیاز به راهنمایی دارم.آیا امکانش هس که ارشد رو تو یه دانشگاه خیلی بهتر بگذرونم بهتر بگم امیدی هست؟

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۵م خرداد ماه۹۵ نظر داد

  سلام.
  بله احتمال خیلی بالایی وجود داره.
  در سیستم مشاوره و برنامه ریزی عضو بشید و از یک جلسه مشاوره رایگان در این زمینه استفاده کنید.

 • تصویر فرد

  negari‏ - ۱۶م تیر ماه۹۵ نظر داد

  سلام رتبه برتر شدن به معدل لیسانس ربط داره؟

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۲۰م تیر ماه۹۵ نظر داد

  سلام. 20 درصد از نمره کل آزمون کارشناسی ارشد به معدل ارتباط داره و معدلهای خوب دانشگاههای خیلی خوب نمره تراز به نسبت بالاتری رو نسبت به افرادی که درصدهای مشابه باهاشون دارند رو به دست میارن.

 • تصویر فرد

  behnaz‏ - ۴م مرداد ماه۹۵ نظر داد

  سلام خسته نباشین من میخوام ارشد تغذیه شرکت کنم رشته کارشناسی من بهداشت موادغذایی هس میشه راهنمایی کنین

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۶م مرداد ماه۹۵ نظر داد

  سلام. تو پنل برنامه یرزی و مشاوره 3گام ثبت نام کنید و از مشاورتون راهنمایی بخواید.

 • تصویر فرد

  میلاد‏ - ۲۸م مرداد ماه۹۵ نظر داد

  نظری ندارم

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۲۴م فروردین ماه۹۶ نظر داد

  موفق باشید.

 • تصویر فرد

  ملیحه باقری مقدم‏ - ۹م شهریور ماه۹۵ نظر داد

  سلام
  میخوام بدونم سه گام هزینه داره ؟چقدر؟

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۹م شهریور ماه۹۵ نظر داد

  سلام. بله هزینه داره و هزینه ها رو می تونید در بخش فروشگاه پنل کاربریتون و در قسمت سرویسهای مشاوره و برنامه ریزی مشاهده کنید.

 • تصویر فرد

  اکرم عیوض خانی‏ - ۱۳م مهر ماه۹۵ نظر داد

  سلام من تو سایت شما ثبت نام کردم اما رشته ای که میخوام شرکت کنم ژنتیک انسانی است که شما ندارید لطفا راهنمایی کنید.

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۲۰م فروردین ماه۹۶ نظر داد

  سلام. این رشته رو اضافه خواهیم کرد.

 • تصویر فرد

  بهنام محمدی بشارت‏ - ۲۷م آبان ماه۹۵ نظر داد

  سلام.بنده دانشجوی ترم آخر حسابداری هستم و قصد دارم در کنکور ارشد رشته تربیت بدنی آسیب شناسی یا فیزیولوژی با توجه به علاقم شرکت کنم.هدفمم کسب رتبه دو رقمی است.آیا با تکیه بر برنامه ریزی ۳ گام و البته پشتکار خود در این زمان نه چندان زیاد(۵ ماه) به هدفم برسم؟

 • تصویر فرد

  آقای افشار‏ - ۲۶م دی ماه۹۵ نظر داد

  سلام. بله امکان وفقیت شما وجود داره و اکثر بچه ها 5 و یا 6 ماه آخر تلاش خوبی می کنند.

 • تصویر فرد

  میلاد علیزاده‏ - ۲۲م بهمن ماه۹۵ نظر داد

  سلام دانشجوی مهندسی کامبیوتر هستم. من میخوام در گرایش هوش مصنوعی یا شبکه در شهر تهران-سراسری قبول شم (تهران هستم). برای کنکور مطالعه ای نداشتم و این ماه(یهمن) فارغ التحصیل میشم یعنی درس دانشگاهی ندارم. چطور میتونم قبول شم؟ چه منابعی را باید مطالعه کنم؟

 • تصویر فرد

  آقای افشار‏ - ۲۶م اسفند ماه۹۵ نظر داد

  سلام.
  لطفا به لینک زیر مراجعه کنید:
  http://3gaam.com/field/content/48/%D8%A8%D9%87%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D9%85%D9%86%D8%A7%D8%A8%D8%B9-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%B4%D9%86%D8%A7%D8%B3%DB%8C-%D8%A7%D8%B1%D8%B4%D8%AF-%DA%A9%D8%A7%D9%85%D9%BE%DB%8C%D9%88%D8%AA%D8%B1

 • تصویر فرد

  شیما غیبی‏ - ۲۴م اسفند ماه۹۵ نظر داد

  سلام من دانشجو ترم 8مهندسی بهداشت محیط هستم برای ارشد hseثبت نام کردم متاسفانه هیچ منبعی ای در اختیار ندارم ونتونستم شروع کنم شما بسته های آموزشی رو پیشنهاد می کنید بخونم یا کتاب

 • تصویر فرد

  آقای افشار‏ - ۲۶م اسفند ماه۹۵ نظر داد

  با سلام.
  قاعدتا بسته های آموزشی گلچین شده از موسسات مختلف براتون خیلی بهتره. اما سعی کنید بسته کامل یک موسسه رو تهیه نکنید. چون یک سری از کتاباش عالیه و یک سری دیگه اش خیلی ضعیفه.
  موفق باشید.

 • تصویر فرد

  زهراعسکریان‏ - ۹م فروردین ماه۹۶ نظر داد

  سلام خسته نباشید..من دانشجوی ترم پنج شیمی کاربردی هستم اما چون معدلم درطی این پنج ترم بالا بود اکثرابیست واحده ترمارو تااینجاپاس کردم به همراه ترم تابستونیهاکه پاس کردم به احتمال زیاد تاخرداد97کارشناسیموتموم میکنم میخواستم بگم آیا به نظرشما باشرایطی که دارم اگه امسال خودمو واسه ارشدوزارت بهداشت97آماده کنم باتوجه به شرایطم برای من برنامه ریزی توسط مشاوران سه گام درنظرگرفته میشه؟آیا واسه من هم برنامه ریزی میکنن؟

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۱۵م فروردین ماه۹۶ نظر داد

  سلام. بله با توجه به شرایط دقیق شما برنامه ریزی انجام میشه.

 • تصویر فرد

  Mina‏ - ۱۸م فروردین ماه۹۶ نظر داد

  سلام. هزینه سه گام برای ارشد ادبیات انگلیسی چقدره؟ ممنونم

 • تصویر فرد

  خانم پور واحدی‏ - ۱۹م فروردین ماه۹۶ نظر داد

  سلام دوست عزیز بعداز تکمیل مراحل ثبت نام از بخش فروشگاه خرید مشاوره و برنامه ریزی طرح های مختلف و توضیحات مربوط به طرح ها و هزینه ها درج شده است.

 • تصویر فرد

  فرشته‏ - ۲۱م فروردین ماه۹۶ نظر داد

  سلام عرض میکنم.. من قصد دارم در آزمون ارشد هماتولوژی شرکت کنم اما هنوز در مرحله برنامه ریزی موندم و منابعی که تهیه کردم بهمراه کتابای تست بنظرم مطالب با تستا سنخیت ندارن و کلی گیج شدم.. میخواستم خواهش کنم راهنماییم کنید در چه سازمانی ثبت نام کنم که برنامه ریزی رشته هماتولوژی رو شامل بشه و پشتیبانی کنه؟؟

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۲۴م فروردین ماه۹۶ نظر داد

  سلام. به زودی هماتولوژی رو اضافه خواهیم کرد.

 • تصویر فرد

  ويدا‏ - ۲۴م فروردین ماه۹۶ نظر داد

  سلام رشته من كارشناسي تربيت بدني بوده ميخواهم براي سال٩٧ كنكور ازاد و دولتي حسابداري شركت كنم تقريبا با مفاعيم اوليه به خاطر گذراتدن بعضي از واحي هاي حسابداري اشنا هستم.شما پيش نهاد ميكنيد جز وه هاي كدام موسسه را خريد كنم

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۲۴م فروردین ماه۹۶ نظر داد

  سلام. با توجه به تغییر رشته ای بودنتون بهتره به این لینک مراجعه کنید:
  http://3gaam.com/field/content/1333/%D8%A8%D9%87%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D9%85%D9%86%D8%A7%D8%A8%D8%B9-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%B4%D9%86%D8%A7%D8%B3%DB%8C-%D8%A7%D8%B1%D8%B4%D8%AF-%D8%AD%D8%B3%D8%A7%D8%A8%D8%AF%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D8%A8%D8%A7-%D8%AA%D9%88%D8%AC%D9%87-%D8%A8%D9%87-%D8%B2%D9%85%D8%A7%D9%86-%D9%88-%D9%87%D8%AF%D9%81

 • تصویر فرد

  ويدا‏ - ۲۴م فروردین ماه۹۶ نظر داد

  ببخشيد نظرتون درست ارسال نشده نميتونم بخونمش

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۲۴م فروردین ماه۹۶ نظر داد

  اون لینک رو تو یک صفحه جدید کلشو کپی کنید تا باز بشه. یا برید تو صفحه اول سایت و رشته تربیت بدنی رو سرچ کنید تا به اطلاعاتش دسترسی پیدا کنید.

 • تصویر فرد

  محمد بیات شاپرست‏ - ۳۰م فروردین ماه۹۶ نظر داد

  سلام ببخشید من ترم یک کارشناسی نرم افزار هستم ورودی بهمن 95 آیا امیدی هست که 3 ترمه تموم کنم و کنکور ارشد it شرکت کنم.

 • تصویر فرد

  خانم پور واحدی‏ - ۳۱م فروردین ماه۹۶ نظر داد

  سلام اگر منظورتون ترم 1 دوره کاردانی به کارشناسی هست بله امکانش هست
  ولی اگر کارشناسی پیوسته هستید ، سقف ارائه واحد در هر ترم 24 می باشد
  تعداد واحدهای گذارنده شده برای مدرک کارشناسی 137 هست و سوال شما جوابش منفی هست
  موفق باشید

 • تصویر فرد

  نگین‏ - ۳م اردیبهشت ماه۹۶ نظر داد

  سلام،رشته من هنرهای تجسمی ترم 2کاردانی به کارشناسی هست.میخواستم واس ارشد97ارتباط تصویری شرکت کنم(باتوجه به اینک رشته کاردانیمم گرافیک بوده)برای شروع ومنابع چه کمکی میتونیدبه من کنید؟رشته های هنریم ساپورت میکنید؟

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۳م اردیبهشت ماه۹۶ نظر داد

  سلام. در گروه هنر دو رشته معماری و برنامه ریزی شهری رو ساپورت می کنیم در حال حاضر

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۳م اردیبهشت ماه۹۶ نظر داد

  سلام. در گروه هنر دو رشته معماری و برنامه ریزی شهری رو ساپورت می کنیم در حال حاضر

 • تصویر فرد

  فرشته‏ - ۲۰م اردیبهشت ماه۹۶ نظر داد

  سلام عرض میکنم... آیا موسسهء سه گام رشته هماتولوژی رو ساپورت میکنه؟؟ خیلی برام مهمه لطفا پاسخ بدید ممنون میشم

 • تصویر فرد

  خانم پور واحدی‏ - ۲۱م اردیبهشت ماه۹۶ نظر داد

  سلام دوست عزیز
  بله برای این رشته هم مشاوره و برنامه ریزی داریم
  و در سیستم در حال راه اندازی می باشد

 • تصویر فرد

  الهام جاودان‏ - ۱۸م خرداد ماه۹۶ نظر داد

  من در حال حاضر دبیر پایه چهارم ابتدایی هستم کاردانی نرم افزار و کارشناسی فیزیک حالت جامد دارم می خوام ارشد شرکت کنم رشته ایی که مرتبط با شغلم باشه میشه لطفا راهنمایی کنید چه رشته ایی برای من مناسب است؟

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۲۶م خرداد ماه۹۶ نظر داد

  سلام. رشته های ورانشناسی و مشاوره و علوم تربیتی

 • تصویر فرد

  Asma‏ - ۲م تیر ماه۹۶ نظر داد

  برای قبول شدن کارشناسی ارشد وزارت علوم بهتره از کی شروع کنیم؟از شروع ترم 7 مییتونه خوب باشه؟؟

 • تصویر فرد

  Zahra‏ - ۱۰م تیر ماه۹۶ نظر داد

  سلام من میخام کنکور کاردانی به کارشناسی بهداشت عمومی بدم ولی نمیدونم منابع رو ازکجا بیارم و آنچه کتابهایی استفاده کنم لطفا کمکم کنیدباتشکر

 • تصویر فرد

  ابوالفضل ‏ - ۱۷م تیر ماه۹۶ نظر داد

  سلام. میخواستم ببینم با رتبه ۵۲۵ در ازمون کارشناسی ارشد رشته حسابداری گرایش حسابداری شانسی برای قبولی دردانشگاه های دولتی روزانه و شبانه دارم.ضمنا آخرین رتبه قبولی کارشناسی ارشد حسابداری دانشگاه دولتی روزانه و شبانه چند است. کدام یک از دانشگاه های دولتی شانس قبولی بیشتری دارم.باتشکر

 • تصویر فرد

  ابوالفضل ‏ - ۱۷م تیر ماه۹۶ نظر داد

  سلام. ببخشید دوباره سوال خودم را می پرسم.من در ازمون کارشناسی ارشد امسال در رشته حسابداری گرایش حسابداری رتبه ۵۲۵ راکسب کردم.میخواستم ببینم میتوانم دانشگاه یزد شبانه و یا شبانه دانشگاه های دیگر مثل لرستان، تربیت مدرس، بوعلی سینا همدان، قزوین،مازندران، اصفهان، فردوسی مشهد،شهید باهنر کرمان و زاهدان قبول شد.روزانه دانشگاه هایی مثل یزد و شهید باهنر کرمان، ولی عصر رفسنجان،قم و زاهدان قبول شد.ضمنا رتبه من در گرایش حسابداری مدیریت ۶۰۴ شده است.آیا شناسی برای قبولی در حسابداری مدیریت روزانه دانشگاه ارومیه و شبانه دانشگاه فردوسی مشهد را دارم.در ضمن من خودم اهل میبد یزد هستم.زود جواب بدهید. باتشکر

 • تصویر فرد

  ابوالفضل زارع مهرجردی ‏ - ۱۸م تیر ماه۹۶ نظر داد

  سلام. ببخشید دوباره سوال خودم را می پرسم.من در ازمون کارشناسی ارشد امسال در رشته حسابداری گرایش حسابداری رتبه ۵۲۵ راکسب کردم.میخواستم ببینم میتوانم دانشگاه یزد شبانه و یا شبانه دانشگاه های دیگر مثل لرستان، تربیت مدرس، بوعلی سینا همدان، قزوین،مازندران، اصفهان، فردوسی مشهد،شهید باهنر کرمان و زاهدان قبول شد.روزانه دانشگاه هایی مثل یزد و شهید باهنر کرمان، ولی عصر رفسنجان،قم و زاهدان قبول شد.ضمنا رتبه من در گرایش حسابداری مدیریت ۶۰۴ شده است.آیا شناسی برای قبولی در حسابداری مدیریت روزانه دانشگاه ارومیه و شبانه دانشگاه فردوسی مشهد را دارم.در ضمن من خودم اهل میبد یزد هستم.زود جواب بدهید. باتشکر

 • تصویر فرد

  ابوالفضل ‏ - ۱۸م تیر ماه۹۶ نظر داد

  سلام. ببخشید دوباره سوال خودم را می پرسم.من در ازمون کارشناسی ارشد امسال در رشته حسابداری گرایش حسابداری رتبه ۵۲۵ راکسب کردم.میخواستم ببینم میتوانم دانشگاه یزد شبانه و یا شبانه دانشگاه های دیگر مثل لرستان، تربیت مدرس، بوعلی سینا همدان، قزوین،مازندران، اصفهان، فردوسی مشهد،شهید باهنر کرمان و زاهدان قبول شد.روزانه دانشگاه هایی مثل یزد و شهید باهنر کرمان، ولی عصر رفسنجان،قم و زاهدان قبول شد.ضمنا رتبه من در گرایش حسابداری مدیریت ۶۰۴ شده است.آیا شناسی برای قبولی در حسابداری مدیریت روزانه دانشگاه ارومیه و شبانه دانشگاه فردوسی مشهد را دارم.در ضمن من خودم اهل میبد یزد هستم.زود جواب بدهید. باتشکر

 • تصویر فرد

  حمیده‏ - ۲۵م تیر ماه۹۶ نظر داد

  سلام من 3 سال پیش لیسانس شیمی رو از دانشگاه یزد گرفتم بعدم به خاطر شرایطم نتونسم ادامه بدم حالا که فرزندم بزرگ شده قصد ادامه تحصیل دارم ولی دیگه نمیخوام شیمی بخونم و ترجیح میدم از رشته های شناور انتخاب کنم به نظر شما کدوم رشته مناسبتره و البته بازار کار واسم خیلی مهمه بیشتر میگم مدیریت مالی جزوه اموزشی دارید شما

 • تصویر فرد

  یاس ‏ - ۴م مرداد ماه۹۶ نظر داد

  خوب است.

 • تصویر فرد

  ناهیدسادات غضنفری‏ - ۶م مرداد ماه۹۶ نظر داد

  برای روان شناسی بالینی با توجه ب اینکه شاغل و متاهل هستم چگونه باید شروع کنم ک پایان خوبی داشته باشم؟

 • تصویر فرد

  الهام زینال زاده‏ - ۱۵م مرداد ماه۹۶ نظر داد

  سلام روزبخیر
  من داوطلب شرکت در ازمون ارشد هماتولوژی هستم و متاسفانه این رشته در لیست شما وجود نداره.
  من میتونم از مشاوره رشته ایمنی شناسی که ننزدیک به رشته من هست استفاده کنم؟
  واینککه طی این دوره برنامه من نیاز به مرور زیاد دارم ایا امکان این مدل برنامه ریزی برای من هست که مرورم رو چندین بار برام بذاره؟و اینکه یک کتاب رو پبت درخواست کنیم تا چه مدتی بعدش به لیست اضافه میشه؟و امکان ویرایش گزارش کار فقط به صورت هفتگی هست؟؟
  تو ورژن رایگان امکان پبت تاریخ ازمون وجود نداره.بعد از خریداری میشه تاریخ ازمون رو وارد کرد یا به صورت اتومات وارد میشه؟پ
  با تشکر از راهنمایی

 • تصویر فرد

  نيلوفر‏ - ۲۸م مرداد ماه۹۶ نظر داد

  فكر كنم حدود يه ماه دنبال يه اموزشگاه خوب بودم چون زياد تو فاز كنكور نبودم ماهان و مدرسان شريف و پارسه از تبليغات تلويزيوني يادم بود، بين اينا مسير ماهان برام بهتر تر بود خلاصه جوگير شدم رفتم بعد از ٣ هفته روزي كه رفتم كلاس يه درسي بعد از ١ ساعت معطلي دم در و كلي تماس با اموزشگاه گفتن تايم كلاس به درخواست بقيه بچه ها به روز جمعه تغيير كرده و من دقيقا همون ساعت كلاس ديگه اي بودم!و با خيال راحت ميگن خب اشكال نداره پاييز بيا من اگه ميخواستم پاييز بيام مريض بودم تابستون ثبت نام كنم؟ازون طرف تفريبا ٣ نفر ديگه هم تو شرايط من بودن كه از عوض شدن كلاس نا راضي بودن و ايشون ميگفتن به درخواست بچه ها تغيير كرده كه بي برنامگي خودشونو بندازن تقصير ما به هيچ عنوانم زير بار كنسلي كلاس و .. نميرفتن حتي گفتن اشكالي ندارن كه ميتوني كلاس انلاينشو بياي!از طرف ديگه درس تخصصي و خيلي مهممون با يه استاد صفوي نامي بود كه اصلا خيليا به اعتبار اسم ايشون اومدن ثبت نام مردن اما روزي كه كلاس شروع شد جاي ايشون يه استاد گم نام اومد !!!!!!!! بهونه كردن كه استاد صفوي خارج از كشور!!

 • تصویر فرد

  ابراهیم‏ - ۱م شهریور ماه۹۶ نظر داد

  سلام. من دبیر ریاضی هستم ومیخوام در دانشگاه شهید بهشتی تهران ثر کنکور ارشد قبول بشم .حال با توجه به درس دادن(کلاس درس) ودرس خواندن خودم چه راهکاری رو برای رسیدن به بهترین رتبه با توجه به شرایط بالا پیشنهاد میدید ؟؟؟

 • تصویر فرد

  عاطفه ‏ - ۱۴م شهریور ماه۹۶ نظر داد

  سلام _من دبیر ادبیات فارسی هستم،تازه دبیر شدم، امسال شرکت کردم ارشد، دانشگاه ثیام نور قبول شدم_حالا میخوام بخونم با رتبه ی عالی دوبهترین دانشگاه دولتی قبول شم،کدوم آموزشگاه ثبت نام کنم که با رتبه بسیار عالی در رشته ادبیات. فارسی قبول شم؟
  لطفا کمکم کنید

 • تصویر فرد

  خانم پور واحدی‏ - ۱۴م شهریور ماه۹۶ نظر داد

  سلام شما اگر منابع مفید و شیوه خوندن خوبی داشته باشید احتیاج به ثبت نام توی هیچ مرکز کنکوری ندارید با توجه به اینکه رشته شما هم احتیاج به یادسپاری دارد 

 • تصویر فرد

  عاطفه‏ - ۱۴م شهریور ماه۹۶ نظر داد

  میشه لطف کنید بگید منابع مفید یعنی چه چیزایی دقیقا؟؟؟
  بهترین روش خوندن چی هستش؟؟
  لطفا راهنمایی کنید.ممنون

 • تصویر فرد

  عاطفه‏ - ۱۴م شهریور ماه۹۶ نظر داد

  لطفا میشه بگید منابع مفید دقیقا چه چیزایی هستن؟؟
  بهترین روش خوندن چی هستش؟؟
  ممنون میشم اگه کامل راهنمایی بفرمایید

 • تصویر فرد

  لیلا دهقانی‏ - ۱۴م شهریور ماه۹۶ نظر داد

  سلام
  ببخشید رشته ادبیات فارسی رو چه موقع اضافه میکنید؟

 • تصویر فرد

  عسل ایرانی‏ - ۴م مهر ماه۹۶ نظر داد

  هزینه سرویس برنامه ریزی هیچ کجای سایت نوشته نشده!
  لطفا حداقل حداکثرش رو بنویسید

 • تصویر فرد

  خانم پور واحدی‏ - ۵م مهر ماه۹۶ نظر داد

  سلام دوست عزیز شروع کنید به ثبت نام در سایت در آخرین مرحله که وارد پنل شدید میتونید از قسمت فروشگاه خرید مشاوره و برنامه ریزی طرح ها ، توضیحات مربوط به طرح ها و هزینه رو اونجا ببنید

 • تصویر فرد

  مریم‏ - ۶م مهر ماه۹۶ نظر داد

  سلام .خسته نباشید .من کارشناسی فناوری اطلاعات تجارت دارم ،میخوام ارشد امتحان بدم نمیدونم چه گرایشی رو انتخاب کنم.لطفا راهنمایی بفرمائید.

 • تصویر فرد

  آزی‏ - ۱۸م مهر ماه۹۶ نظر داد

  سلام من می خوام برای ارشد فراوری معدن شرکت کنم...اما هنوز کتاب مناسبی رو پیدا نکردم..که هم شامل تست باشه هم جزوه درسی....مخصوصا برای درسای کانه آرایی و کانی شناسی..‌لطفا منو راهنمایی کنید ممنون

 • تصویر فرد

  Faeze‏ - ۲۴م مهر ماه۹۶ نظر داد

  سلام من لیسانس میکروبیولوژی دارم و میخوام تو کنکور وزارت بهداشت برای رشته ایمونولوژی شرکت کنم اصلا امکانش هست؟و اینکه چه منابعی باید بخونم تو ۳گام این منابع آمادست؟

 • تصویر فرد

  صبا پارسا‏ - ۴م آذر ماه۹۶ نظر داد

  باسلام.
  من توی سایت ثبت نام کردم و برنامه ریزی رایگانتون رو دریافت کردم. ضمن تشکر خواستم بپرسم اجازه دارم از روی همین برنامه ریزی رایگان الگو برداری کنم و خودم درس بخونم؟

 • تصویر فرد

  مريم‏ - ۸م آذر ماه۹۶ نظر داد

  سلام.ميخواهم ارشد مترجمي زبان شركت كنم،،چيكار بايد بكنم؟؟؟

 • تصویر فرد

  شیما‏ - ۱۵م آذر ماه۹۶ نظر داد

  سلام میخوام ارشد حسابداری شرکت کنم چیکار باید بکنم؟

 • تصویر فرد

  راشد ‏ - ۱۷م آذر ماه۹۶ نظر داد

  برنامه ریزی جایه تشکر داره فقط می خام بدونم اگه من بخام یه چند تا نمونه کتاب مدرسان در رابطه با ارشد پرستاری پیدا کنم چه کنم ؟ به کدوم سایت مراجعه کنم با تشکر

 • تصویر فرد

  محمد آقاجان پور‏ - ۲۵م آذر ماه۹۶ نظر داد

  با عرض سلام . من کاردانی نرم افزار دارم و کارشناسی ای تی و تصمیم دارم واسه ارشد شرکت کنم . پیشنهادتون نرم افزار یا آی ی شرکت کنم تا شانس قبولی بیشتر باشه . تو سایت عضو شدم و پنل رایگان برام فعاله . به نظرتون با توجه به اینکه شاغل هستم و روزی 3 نهایت 4 ساعت می تونم درس بخونم . به نظرتون می تونم مشهد قبول بشم . ممنون از راهنماییهای بی دریغتون

 • تصویر فرد

  احسان حسینی‏ - ۲۵م آذر ماه۹۶ نظر داد

  سلام میخوام برا ارشد بیوشیمی بالینی کنکور بدم میخواستم ببینم چطور زبانم رو تقویت کنم.زبانم ضعیفه

 • تصویر فرد

  لیلا نادری‏ - ۲م دی ماه۹۶ نظر داد

  سلام،در جواب یکی از عزیزان نوشتین از گلچین پکیجا استفاده کنیم برای مطالعه،از کجا بدونیم هر آموزشگاه کدام منابعش خوبه؟

 • تصویر فرد

  علی محمدی‏ - ۸م دی ماه۹۶ نظر داد

  با سلام
  من به طور اتفاقی سایت شما رو دیدم و ارشد مشاوره ثیت نام کردم اما هنوز نمیدونم کدام منابع رو در این مدت کوتاه بخونم و از طرفی شاغلم و وقتم خیلی کم.
  آیا منابعی که شما معرفی کردین قابل استفاده اند و با منابع معرفی شده سازمان سنجش همخوانی دارند.
  ممنون

 • تصویر فرد

  پریسا کریمی‏ - ۱۰م دی ماه۹۶ نظر داد

  سلام خسته نباشید من میخوام کارشناسی ارشد حقوق خصوصی رو امتحان بدم اصلا هیچ ایده ای برای اینکه چطوری درس بخونم تا زیر هزار قبول شم ندارم سوالم اینه آیا شما میتونین کمکم کنید؟من توی شهر کوچیکیم که هیچ کسی نیست که راهنماییم کنه واقعا به کمک نیاز دارم

 • تصویر فرد

  Elaheh‏ - ۱۳م دی ماه۹۶ نظر داد

  سلام من کنکوری هستم و درسمم خوبه تا الانم تقریبا درس خوندم ولی زیاد راضی نیستم میخواستم بدونم این ۵ ماه باقی مانده را با چطوری جدی بخونم ک موفق بشم؟؟؟؟؟

 • تصویر فرد

  امیر‏ - ۲۸م دی ماه۹۶ نظر داد

  سلام میخواستم ببینم من می خوام MBA شرکت کنم البته کنکور ۹۸ رو همه میگن وقتش کمه واسه این که شریف بیاری به نظر شما وقت مونده یا نه

 • تصویر فرد

  شبنم عبدی‏ - ۶م بهمن ماه۹۶ نظر داد

  سلام من ترم اول کاردانی رشته حسابداری دانشگاه آزاد هستم
  من چون ناپیوسته است باید دوسال دیگه باز کنکور بدم برای کارشناسی و خیلی علاقه دارم که دانشگاه دولتی قبول بشم و خیلیا به من میگن که
  از کتاب های مدرسان شریف استفادا کنم
  به نظر شما من که بعضی از دروس تخصوصیم پایان ترمم هست و خیلی آگاهی ازشون ندارم کتاب مدرسان شریف و بگیرم خودم بخونم متوجه میشم
  یا اینکه زمان خوبی هست شروع کنم
  ممنون میشم راهنمایی کنید
  مچکرم

 • تصویر فرد

  فردین بامداد‏ - ۲۶م بهمن ماه۹۶ نظر داد

  سلام فردین هستم دانشجوی کارشناسی ترم ۶علوم اجتماعی پیام نور خیلی میخاهم تلاش کنم برای کارشناسی ارشدتهران قبول شوم رشته جامعه شناسی منو کمی راهنمایی کنید چطور بخوانم خیلی ممنون میشم

 • تصویر فرد

  فردین بامداد‏ - ۲۶م بهمن ماه۹۶ نظر داد

  باسلام خدمت شما فردین هستم دانشجوی علوم اجتماع کارشنای میخواهم برای کارشناسی ارشد تهران قبول شوم چطور بخوانم چطوری شروع کنم ترم ۷دانشگاهم را تمام میکنم برای کنکور 98میخاهم شرکت کنم لطفا راهنماییم کنید

 • تصویر فرد

  عرفان ‏ - ۲۷م بهمن ماه۹۶ نظر داد

  سلام ببخشید خواستم بدونم با میانگین 45 میشه مواد دانشگاه تهران دراومد

 • تصویر فرد

  فردین بامداد‏ - ۲۸م بهمن ماه۹۶ نظر داد

  باسلام خدمت شما دردانشگاه پیام نور کارشناسی علوم اجتماعی میخونم ترم شش هیتم یک برنامه درسی برای کنکور نودوهشت میخواهم میخواهم کترشناسی ارشد تهران قبول شم چطوری بخونم لطفا راهنماییم کنید ممنون میشم

 • تصویر فرد

  مونا‏ - ۲م اسفند ماه۹۶ نظر داد

  سلام خسته نباشید برای ارشد زبان عربی برنامه و ازمون دارین؟

 • تصویر فرد

  شادی‏ - ۳م اسفند ماه۹۶ نظر داد

  سلام وقتتون بخیر
  من میخوام ارشد مهندسی پزشکی با گرایش بیوالکتریک بدم
  اما هیچی ازکنکور و برنامه ریزی نمیدونم.بنا به دلایلی هم مجبورم فقط به دولتی فک کنم.ساکن تبریزم
  میشه لطفا راهنماییم کنین؟

 • تصویر فرد

  مريم طاهري‏ - ۴م اسفند ماه۹۶ نظر داد

  سلام خسته نباشيد . من فارغ التحصيل دو سال پيش رشته معماري هستم از دانشگاه آزاد بهبهان (استان خوزستان) ديروز ثبت نام ارشد كردم و بنا به دلايلي ميخوام غير انتفاعي جهاد دانشگاهي اهواز( استان خوزستان) قبول شم ودو ماه فرصت دارم، امكانش هست، من بايد چيكار كنم. كتابهاي پارسه رو دارم، همش دو ماه فرصت دارم. پيشنهادتون چيه؟؟؟؟؟

شما هم نظرتان را در مورد این مطلب بگویید.

تصویر فرد