برای مطالعه خود، هوشـــــمندانه برنامه ریزی کنید .

گزیده ای از اتاق فکر مجموعه مهندسی عمران

ورود به اتاق فکر
 • مدیریت ساخت

  سلام
  رشته مدیریت ساخت چطوره؟؟

 • منابع مدیریت ساخت

  منابع دروس مدیریت ساخت برای ازمون ارشد چیه؟

 • تخمین رتبه

  سلام..ببخشید میشه تخمین بزنید رتبمو
  زبان ۱۰، ریاضی ۵۳ ، جامدات ۵ ، خاک ۱۰،
  سیالات ۲۸ ، طراحی ۲ ,,,,,, اینا درصدام بودن
  معدلمم ۱۳.۳۴

 • تخمین رتبه

  سلام با درصدهای زبان :25.56 و خاک 30 و سیالات 18.33و طراحی 13.32 و معدل 15.56 رتبه م حدودن چند می شه؟

 • برنامه ریزی

  سلام و خسته نباشيد
  من تو تابستان میخوام 6درس اصلی رو بخونم و تست هاشو بزنم دروس جامدات مکانیک خاک و سیالات به نظرتون این کار رو بکنم یا 25 درصد اول بعد 25 درصد دوم و بقیه رو بخونم
  لطفا راهنمایی بفرمایید ممنون

برنامه و روش 3گام در كارشناسي ارشد مهندسي عمران

تعداد بازدید 21555 دفعه

مهمترین عامل برای رسیدن به موفقیت داشتن اراده ای قوی و پشتکار می باشد. قطعا شما نیز برای موفقیت تصمیم جدی خود را برای شرکت در آزمون کارشناسی ارشد مهندسی عمران گرفته اید و برای زمان خود ارزش قائلید. مشاوران ما در 3گام می توانند شرایط رسیدن به هدف را برای شما فراهم کنند.

ثبت نام برای دریافت برنامه ریزی

 

 

عضویت در کانال مشاوره و برنامه ریزی کارشناسی ارشد

 

نحوه مطالعه دروس کارشناسی ارشد مهندسی عمران

دوست عزیز مهمترین عامل برای رسیدن به موفقیت داشتن اراده ای قوی و پشتکار می باشد. قطعا شما نیز برای موفقیت تصمیم جدی خود را برای شرکت در آزمون کارشناسی ارشد مهندسی عمران گرفته اید و برای زمان خود ارزش قائلید. مشاوران ما در 3گام می توانند شرایط رسیدن به هدف را برای شما فراهم کنند. برای رسیدن به هدف درس خواندن برای هر فردی یک امر کاملا فردی و شخصی است یعنی دو نفر که رتبه هایی دقیقا پشت سر هم دارند ممکن است درس هایی کاملا متفاوت را مطالعه کرده باشند. که اینکه کدام درس و چه مقدار از هر درس را بخوانید تا نتیجه بهتری بگیرید امری است که کمک مشاور شما را می طلبد. ولی به طور کلی می توان گفت در کنکور کارشناسی ارشد مهندسی عمران اگر در درس زبان انگلیسی مهارت خوبی داشته باشید اعم مشکلات شما رفع می شود. درس ریاضی در آزمون کارشناسی ارشد مهندسی عمران معمولا سخت و سرنوشت ساز می باشد زیرا به دلیل حجم بالای این درس معمولا دانشجویان آن را حذف می کنند حال آنکه اگر فقط 3 تست از این درس بزنید شرایط خوبی خواهید داشت. درس مقاومت مصالح در چند سال اخیر نشان داده است که اگر روی آن سرمایه گذاری شود جواب خوبی خواهد داد. برخی از مبحث های درس تحلیل سازه ها بسیار مشکل هستند مثلا قبل از اینکه کلید سوالات داده شود جواب تست های مبحث پایداری و ناپایداری بین بسیاری از اساتید متفاوت می باشد. دروس مکانیک خاک و مکانیک سیالات معمولا ارزش سرمایه گذاری دارند و خوب جواب می دهند. مباحث پی سازی و هیدرولیک معمولا سخت تر می باشد و به دلیل حجم بالایی که دارند ممکن است حذف شوند. اما بدترین قسمت آزمون دروس طراحی هستند که چندسالی هست به کنکور کارشناسی ارشد مهندسی عمران اضافه شده اند. این دروس از هیچ قاعده ای پیروی نمی کنند. نوع مطالعه این دروس متفاوت با بقیه دروس می باشد. با مشاور خود بیشتر در این موارد صحبت نمایید و نکات تکمیلی را دریافت نمایید.

 

همین الان می توانید ثبت نام کنید

نظرات این مطلب

افزودن نظر جدید

شما هم نظرتان را در مورد این مطلب بگویید. خواهشمند است سوالات خود را در قسمت اتاق فکر این رشته مطرح نمایید

تصویر فرد