برنامه ریزی و مشاوره تخصصی ویژه قبولی در آزمون های استخدامی

تعداد بازدید 4929 دفعه

برنامه ریزی برای مطالعه دروس عمومی و دروس تخصصی آزمون های استخدامی، یکی از کارهایی است که به ندرت به آن پرداخته شده است و اکثر اوقات کسانی که تصمیم بسیار جدی برای قبولی و موفقیت در آزمون های استخدامی دارند، چنین برنامه ریزی های منسجم و دقیقی دارند. سعی داریم در 3گام، برای کسانی که تصمیم جدی برای قبولی در آزمون های استخدامی دارند، برنامه ریزی های هوشمند خود را همراه با مشاورانی خبره و حرفه ای ارائه دهیم.

برنامه ریزی و مشاوره تخصصی ویژه قبولی در آزمون های استخدامی

ثبت نام در پنل مشاوره و برنامه ریزی آزمون های استخدامی

 

چند سالیست که بحث آزمون های استخدامی به خاطر رکود بازار کار در کشور و افزایش بیکاری بسیار داغ تر شده است. از آزمون های استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور تا آزمون های استخدامی آموزش و پرورش که طرفداران بسیار بسیار زیادی دارند. نکته جالب اینجا بود که تماس های بسیار زیادی با مشاوران 3گام در رابطه با آزمون های استخدامی گرفته می شد که بیشتر این سوالات مرتبط با معرفی منابع مناسب برای آزمون های استخدامی و روش مطالعه و نحوه برنامه ریزیبرای موفقیت در آزمون های استخدامی بود. جالب اینجا بود که خیلی ها اصرار داشتند تا توامان هم برای یک کنکور خاص مثل کنکور کارشناسی ارشد و یا حتی کنکور سراسری رو یک آزمون استخدامی خاص آماده شوند و برنامه ای متناسب با هر دو هدف خود را تقاض داشتند. از بسیاری از حرف ها و حدیث ها که درباره آزمون های استخدامی بر زبان هاست که بگذریم، به بحث قبولی در آزمون های استخدامی می رسیم. پس از ماه ها با بررسی سوالات آزمون های مختلف استخدامی کشور در سال های اخیر توسط مشاوران تخصصی و حرفه ای 3گام، معلوم شد که سوالات عمومی آزمون های استخدامی در سطح سوالات بسیار ساده و متوسط دوران دبیرستان و کنکور های سراسری قبل از سال 87 و 86 است و کلا سوالات در سطح کتاب های دروان دبیرستان است. سوالات تخصصی نیز در سطح سوالات ساده و متوسط دروان کارشناسی و کارشناسی ارشد است. در نتیجه با توجه به تخصص ویژه مشاوران 3گام در مشاوره های تخصصی و بسیار موفق کنکور های سراسری، کارشناسی ارشد و دکترا، تصمیم بر آن شد تا با تغییرات ویژه آزمون های استخدامی، پنل های مشاوره و برنامه ریزی هوشمند مختص قبولی و کسب حد نصاب  و رتبه های بسیار عالی در آزمون های استخدامی را به علاقه مندان و البته متقاضیان سرسخت و جدی آزمون های استخدامی ارائه دهیم.

بیشتر بخوانید

زمان قبولی در آزمون های استخدامی: رازهای آزمون استخدامی

معرفی درس به درس منابع آزمون های استخدامی

با ثبت نام در 3گام، از یک جلسه مشاوره رایگان آزمون های استخدامی بهره مند شوید

 

نظرات این مطلب

افزودن نظر جدید
 • تصویر فرد

  فرزاد سواری‏ - 99/4/25

  عالی

 • تصویر فرد

  مریم وردی پور‏ - 99/2/23

  باتشکر ازسایت خوبتون .میخوام مشاوره رایگان شرکت کنم

 • تصویر فرد

  محمد مقدم درخشان‏ - 99/2/23

  سلام خدمت شما
  با ثبت نام از طریق لینک زیر و انتخاب آزمون استخدامی ای که می خواین شرکت کنید یا در هر آزمونی که به مشاوره نیاز دارین مشاور تخصصی همون رشته با شما تماس میگیره وراهنماییتون می کنه
  ثبت نام و دریافت مشاوره رایگان

 • تصویر فرد

  راضیه زال‏ - 98/8/4

  سلام وقت بخیر موقعی که میخوام رشته ی تحصیلی رو انتخاب کنم رشته پرستاری توی سایت و گزینه ها وجود نداره

شما هم نظرتان را در مورد این مطلب بگویید.

تصویر فرد
CaptchaMvc