آزمون دکتری اعلام نتایج شد

چهار شنبه ۲۸ مرداد

در آزمون دکتری سال 94 که امروز چهارشنبه ساعت 14  اعلام نتایج گردید پذیرش ۱۰ هزار و ۱۹۳ نفر پذیرفته شدند.

به گزارش سرویس اخبار دانشگاهی 3گام به نقل از مهر؛ دکتر حسین توکلی مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور اعلام نمود: در آزمون دکتری سال 94 که امروز چهارشنبه ساعت 14  اعلام نتایج گردید پذیرش ۱۰ هزار و ۱۹۳ نفر پذیرفته شدند.

 نتایج نهایی آزمون نیمه متمرکز دوره‌های دکتری تخصصی سال ۹۴ ساعت 14 امروز چهارشنبه ( ۲۸ مرداد ماه) از طریق سایت سازمان سنجش www.sanjesh.org انتشار یافت.
از تعداد فوق  ۴۴۱۴ نفر زن و ۵۷۷۹ نفر مرد می باشند پذیرفته شدگان با توجه به مندرجات اطلاعیه سازمان سنجش و اطلاعیه دانشگاه‌ها و مدارک مورد نیاز ابتدا برای آگاهی از نحوه ثبت نام به پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی مراجعه نمایند.
در صورت عدم اعلام زمان ثبت‌نام از سوی دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی، ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان در روزهای شنبه (سی و یکم مرداد ماه)، یکشنبه (اول شهریور ماه) و دوشنبه (دوم شهریورماه) انجام می شود.
همچنین کارنامه داوطلبان آزمون دکتری سال ۹۴ روز یکشنبه (اول شهریور ماه) از طریق سایت سازمان سنجش انتشار می یابد و با توجه به اینکه صحت نتایج تائید و در صورت هر گونه اعتراض داوطلبان نیزمی توانند اعتراض خود را به صورت اینترنتی در روزهای اول شهریور ماه تا سی‌ام مهرماه به سایت سنجش ارسال نمایند

نظرات این مطلب

افزودن نظر جدید

شما هم نظرتان را در مورد این مطلب بگویید.

loading

3گام: مسیر مطمئن موفقیت