اعلام نتایج / پذیرش۱۱ هزار نفری در فراگیر ارشد

چهار شنبه ۲۱ مرداد

اسامی پذیرفته شدگان در آزمون ورودی دوره های فراگیر کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور امروزاز طریق سایت سازمان سنجش انتشار یافت.

به گزارش سرویس اخبار دانشگاهی 3گام به نقل از مهر؛ مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور دکتر حسین توکلی اعلام نمود: اسامی پذیرفته شدگان در آزمون ورودی دوره های فراگیر کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور امروزاز طریق سایت سازمان سنجش انتشار یافت.

در این آزمون تعداد ۸۰ هزار و ۵۸۳ داوطلب ثبت نام نمودند که از این تعداد ۳۸ هزار و ۶۹۸ نفر زن و ۴۱ هزار و ۸۸۵ نفر مرد می باشند.
آزمون فوق در صبح جمعه ۴ اردیبهشت ماه به صورت تستی در ۱۰۱ شهرستان برگزار و ۵۰ هزار و ۴۲۱ داوطلب در آزمون شرکت نمودند و ۳۰ هزار و ۱۶۲ داوطلب غیبت داشتند درواقع ۶۲.۵۷ درصد حضور و ۳۷.۴۳ درصد غیب داشتند.
از تعداد حاضرین در آزمون تعداد ۲۴ هزار و ۷۶۸ نفر زن و تعداد ۲۵ هزار و ۶۵۳ نفر مرد می باشند.
پذیرش در گزینش نهایی ۱۱ هزار و ۵۳ نفر می باشد، اسامی پذیرفته شدگان امروز 21 مرداد ماه اعلام گردید، که تعداد ۵ هزار و ۳۲۵ نفر زن و ۵ هزار و ۷۲۸ نفر مرد می باشند ، ۴۸.۱۸ درصد زن و ۵۱.۸۲ درصد مرد می باشند.
 پذیرفته شدگان می توانند برای ثبت نام در روز ۸ شهریورماه از طریق مراجعه به سایت دانشگاه پیام نور از برنامه زمانی دانشگاه اطلاع یابند

نظرات این مطلب

افزودن نظر جدید

شما هم نظرتان را در مورد این مطلب بگویید.

loading

3گام: مسیر مطمئن موفقیت