پیام‌نور مرکز لرستان به پردیس جدید انتقال می یابد

پنج شنبه ۱۱ تیر

در حال پیگیر هستیم اگر مانعی پیش نیاید دانشگاه پیام‌نور خرم‌آباد تا مهرماه به محل پردیس تازه تاسیس این دانشگاه انتقال دهیم.

به گزارش سرویس اخبار دانشگاهی 3گام به نقل از ایسنا؛ داوود ارادتمند رئیس دانشگاه پیام‌نور خرم‌آباد اعلام کرد: در حال پیگیر هستیم اگر مانعی پیش نیاید دانشگاه پیام‌نور خرم‌آباد تا مهرماه به محل پردیس تازه تاسیس این دانشگاه انتقال دهیم.

  هم اکنون ساختمان اداری، سوله کارگاهی و سوله ورزشی پردیس ۲۰ دانشگاه پیام ‎نور خرم‎آباد قابل بهره‎برداری می باشند.

 ساختمان آموزشی ۲۰ کلاسه این پردیس نیز با بیش از 85 درصد پیشرفت فیزیکی در حال ساخت می باشد که امیدواریم با بهره ‎برداری از این ساختمان تا مهرماه دانشگاه پیام‎نور خرم‎آباد به محل پردیس انتقال دهیم .

‎‎ محوطه‎ سازی پردیس دانشگاه پیام نور خرم آباد را لازمه نقل مکان این مرکز می باشد البته یک ساختمان آموزشی با 70 درصد پیشرفت فیزیکی و یک سوله کارگاهی نیز با 40 درصد پیشرفت فیزیکی در این پردیس در حال ساخت می باشند.

 مجتمع فرهنگی پردیس دانشگاه پیام‎نور هم تامین اعتبار شده  و اگر تخصیص یابد عملیات احداث آن آغاز می گردد.

همنچنین افزود توسعه رشته‎های کارشناسی ارشد از اولویت‎های این مرکز می باشند. اخذ مجوز رشته‎های حقوق، مهندسی مکانیک، کشاورزی، زبان انگلیسی و تربیت بدنی گرایش مدیریت ورزش در شورای گسترش آموزش عالی سازمان مرکزی دانشگاه پیام‎نور در حال بررسی می باشند.

  هم اکنون بیش از 6000 دانشجو در 84 رشته کارشناسی و هفت رشته کارشناسی ارشد در مرکز پیام ‎نور خرم‎ آباد در حال تحصیل می باشند.

نظرات این مطلب

افزودن نظر جدید

شما هم نظرتان را در مورد این مطلب بگویید.

loading

3گام: مسیر مطمئن موفقیت