تعویق کنکور ارشد 1400 (آپدیت روزانه)

یک شنبه ۲۵ اسفند

تعویق کنکور ارشد 1400 این روزها ذهن داوطلبان را مشغول خود کرده است. در این مطلب به روزترین اطلاعات را در مورد ابنکه آیا کنکور ارشد عقب می افتد و چقدر احتمال تعویق وجود دارد را برسی می کنیم. کلیه اخبار در مورد تعویق کنکور ارشد از مراجع رسمی مثل سازمان سنجش و ستاد ملی مبارزه با کرونا بازگو می شود.

 

تعویق کنکور ارشد 1400
تعویق کنکور ارشد 1400

 

تعویق کنکور ارشد 1400 - آخرین اخبار

داوطلبان کنکور ارشد 1400 در روزهای اردیبهشت بیشتر از قبل نگران سرنوشت برگزاری یا عدم برگزاری کنکور ارشد در تاریخ اعلام شده هستند. در این بازه زمانی طبق تجربه سال گذشته به دلیل شیوع بیماری کرونا سوالات زیادی دریافت کرده ای مبنی بر اینکه آیا کنکور ارشد 1400 عقب می افتد؟ آیا برگزاری این آزمون لغو می شود؟ در صورت تعویق کنکور ارشد چه تاریخی برای برگزاری این آزمون در نظر می گیرند؟ و سوالاتی مانند این، که ما تصمیم گرفتیم در این صفحه تازه ترین و آخرین اخبار را در خصوص موضوع تعویق کنکور ارشد 1400، به اطلاع شما می رسانیم. در باکس زیر نتیجه و چکیده همه اخبار تا این لحظه را در مورد تعویق کنکور ارشد 1400 می توانید مشاهده کنید و برای جزئیات بیشتر در ادامه مطلب همه جلسات و سخنرانی ها و مصاحبه هایی که در مورد تعویق کنکور ارشد 1400 در آنها اظهار نظر می شود را به صورت کامل پوشش می دهیم و می توانید از روند تصمیم گیری در در خصوص تعویق کنکور ارشد آگاه شوید.

خلاصه و جمع بندی اخبار مربوط به تعویق کنکور ارشد 1400 تا این لحظه:
سازمان سنجش طی اطلاعیه ای خبر تعویق کنکور ارشد را رسما اعلام کرد. این آزمون در روزهای 6 تا 8 مردادماه 1400 برگزار خواهد شد.

 

آخرین جلسه ستاد ملی مبارزه با کرونا و اطلاعیه سنجش در مورد تعویق کنکور ارشد 1400

سازمان سنجش طی اطلاعیه ای به صورت رسمی از تعویق کنکور ارشد 1400 خبر داد.
متن اطلاعیه:
به اطلاع متقاضیان آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته  سال 1400 می‌رساند با توجه به تصمیم جلسه کمیته های تخصصی ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا در تاریخ 1400/02/16 و به دلیل حاد شدن شرایط انتشار بیماری کرونا این آزمون در تاریخ های  5 ، 6  و 7 خرداد ماه 1400 برگزار نمی‌گردد.
برگزاری آزمون مذکور به تاریخ های 6 ، 7 و 8 مرداد ماه 1400 موکول گردیده است.

احتمال تعویق کنکور ارشد وزارت علوم با تعویق کنکور ارشد بهداشت 1400

کنکور ارشد وزارت بهداشت که پیش از این قرار بود در روزهای آخر اردیبهشت برگزار شود با تصمیم مرکز سنجش آموزش پزشکی لغو شد و تاریخ بعدی آن در حال حاضر اعلام نشده است با این تصمیم امکان تعویق کنکور ارشد 1400 هم بیش از پیش احساس می شود. متن اطلاعیه مرکز سنجش آموزش پزشکی را در مورد تعویق کنکور ارشد پزشکی در ادامه می خوانید:
"در خصوص به تعویق افتادن زمان برگزاری آزمون کارشناسی ارشد رشته های گروه پزشکی سال١٤٠٠"
با سپاس بیکران به درگاه ایزد منان و با آرزوی توفیق برای تمامی داوطلبان و آرزوی قبولی طاعات در ماه مبارک رمضان، به اطلاع میرساند به علت همه گیری بیماری کرونا در سراسر کشور و لزوم رعایت پروتکل های بهداشتی و اهمیت سلامتی کلیه هموطنان عزیز و بالاخص داوطلبان، بر اساس رای شورای سنجش و پذیرش دانشجو وزارت بهداشت به تاریخ 1400/٢/7، آزمون کارشناسی ارشد سال ١٤٠٠ در زمان مقرر برگزار نخواهد شد. زمان دقیق برگزاری آزمون از طریق همین سامانه متعاقبا اعلام می گردد.بدین منظور لازم است داوطلبان هر هفته روزهای دوشنبه و چهارشنبه سامانه را ملاحظه نمایند. لازم به ذکر است در صورت هر گونه تغییر در هر یک از مراحل، مراتب از طریق همین سامانه اعلام خواهد شد. 

تعویق کنکور ارشد 1400 - نظر وزیر علوم 

وزیر علوم (دکتر منصور غلامی) در پاسخ به سوال خبرنگاران در خصوص امکان تعویق کنکور ارشد و سراسری سال 1400 به دلیل موج چهارم همه گیری ویروس کرونا گفت:

تمامی برنامه های ما تابع تصمیمات ستاد ملی مقابله با کرونا است و طبق قانون وظیفه داریم برنامه های اجرایی خودمان را انجام بدهیم بر این اساس آزمون های پیش رو اعم از آزمون کارشناسی ارشد و کنکور سراسری به موقع برگزار خواهند شد.

در ادامه متن گفتگوی وزیر عبوم را در مورد تعویق کنکور ارشد 1400 به صورت کامل مشاهده می کنید.

وزیر علوم با تاکید بر اینکه داوطلبان کنکور های کارشناسی ارشد و کنکور سراسری نباید تحت تاثیر جو غیرواقعی تعویق این آزمون ها که طی روزهای اخیر از سوی برخی سایت ها و در فضای مجازی مطرح شده، قرار گیرند، گفت: ما برنامه برگزاری این آزمون ها را بر اساس زمان بندی اعلام شده اجرایی خواهیم کرد مگر اینکه دستوری مبنی بر توقف برگزاری آزمون های ملی از سوی ستاد مقابله با کرونا صادر شود.

تنها زمانی آزمون های ملی ما عقب می افتد یا لغو می شود که ستاد ملی مقابله با کرونا دستوری برای این اقدام صادر کند. حتی سال گذشته نیز احتمال برگزاری کنکور در موعد مقرر ۵۰ درصد بود ولی خوشبختانه این آزمون در همان تاریخ اعلام شده برگزار شد و هیچ نگرانی هم پیش نیامد.

برای امسال نیز فکر می کنم اگر ستاد ملی مقابله با کرونا الزامی برای توقف برگزاری آزمون ها ایجاد نکند ما این آزمونها را به خوبی برگزار خواهیم کرد و مراقب سلامت داوطلبان نیز هستیم.

 آزمون های ما در فضا و فاصله های مشخص برگزار می شود ضمن اینکه ما تجربه خوبی از برگزاری این آزمون ها در سال گذشته نیز داریم و هیچ نگرانی برای برگزاری سالم آزمون های ارشد و سراسری نداریم و امیدواریم شرایط طوری نباشد که ستاد کرونا مانع برگزاری این آزمون ها شود.

متاسفانه شرایط در سال گذشته نیز به گونه ای بود که برخی از داوطلبان آزمون های مختلف در مواقعی از سال تحت تاثیر یک جوی که ممکن است واقعی نباشد و تاثیری هم نداشته باشد قرار گرفتند، لذا ممکن بود آنگونه که باید و به خوبی درس خود را نخواندند و دچار مشکلاتی شدند؛ بنابراین داطلبان امسال باید مراقبت کنند و تحت تاثیر این شرایط قرار نگیرند و ما نیز از باب مراقب از سلامت آنها تلاش زیادی خواهیم کرد.

تعویق کنکور ارشد 1400 - نظر سخنگوی سازمان سنجش

سخنگوی سازمان سنجش(فاطمه زرین آمیزی) در گفتگو با خبرنگاران، با اشاره به برگزاری کنکور ارشد ۱۴۰۰ گفت: وقتی ستاد ملی مبارزه با کرونا مجوز می‌دهد که این آزمون برگزار شود، سازمان نمی‌تواند آزمون را برگزار نکند، بلکه باید تمام اقدامات را برای برگزاری این آزمون انجام دهد.

تنها نهادی که می‌تواند در خصوص برگزار شدن یا نشدن آزمون‌های مختلف یا انجام هر فعالیت دیگری توسط سازمان سنجش یا سایر نهاد‌های دولتی و خصوصی تصمیم گیری کند، ستاد ملی مبارزه با کروناست و سازمان‌های مجری از جمله سازمان سنجش نمی‌توانند با نظرات این مرجع مخالفت کنند.

در ادامه صحبت های کامل سخنگوی سازمان سنجش در مورد عقب افتادن کنکور ارشد را می خوانید:

فاطمه زرین آمیزی در ادامه گفت: سازمان سنجش یک نهاد مجری است و براساس نظرات مراجع تصمیم گیر ملزم به اجرای وظایفی است که برای آن تعیین می‌شود.

سازمان سنجش فعلا موظف است که آزمون کارشناسی ارشد را در هفته اول خرداد برگزار کند، چرا که تا این لحظه تصمیمی برای لغو این آزمون اتخاذ نشده است و البته هنوز نمی‌توان پیش بینی کرد که وضعیت شیوع کرونا در آن تاریخ به چه صورت خواهد بود.

تا این لحظه قرار است که آزمون‌های سراسری سال ۱۴۰۰ در فاصله زمانی ۹ تا ۱۲ تیر برگزار شود، اما متاسفانه وضعیت همه گیری کرونا حتی برای یک هفته بعد نیز قابل پیش بینی نیست و امکان دارد تاریخ برگزاری این آزمون‌ها هم تغییر کند.

البته ما امیدواریم که شیوع کرونا کنترل شود تا امکان انجام فعالیت‌های جاری در کشورمان از جمله برگزاری آزمون‌های سازمان سنجش وجود داشته باشد؛ چون برگزار شدن یا نشدن یک آزمون در شرایط همه گیری این بیماری در هر دو صورت تبعات مختلفی خواهد داشت.

 

زمان برگزاری کنکور ارشد 1400

بر اساس آخرین اظهار نظرات مسئولان وزارت علوم، سازمان سنجش و ستاد ملی مبارزه با کرونا تاریخ و زمان برگزاری کنکور ارشد تا این لحظه تغییری نکرده و طبق تاریخ های اعلام شده برگزار خواهد شد. تاریخ اعلام شده برگزاری کنکور ارشد روزهای چهارشنبه، پنج شنبه و جمعه یعنی پنجم تا هفتم خردادماه 1400 برگزار خواهد شد. همچنین شما میتوانید از طریق صفحه زمان اعلام نتایج کنکور ارشد 1400، از زمان انتشار نتایج و شروع انتخاب رشته آگاه شوید.

 

نظرات این مطلب

افزودن نظر جدید

 • تصویر فرد

  پریا جوادی‏ - 00/5/5

  با سلام، تعویق کنکور باعث آسیب به نظام آموزشی میشه. این جمله یه جوکه. در حال حاضر که امروز 357 بر اثر کرونادلتا فوت شدن . مطمئن باشید از فردا هم که کنکور ارشد با جمعیت بیشتر از ششصدهزار نفر برگزار بشه آمار فوتی ها به پونصد نفر هم خواهد رسید. هیچ کجای دنیا نمیان نظام آموزشیو ترجیه بدن به فوت چندین هزار داوطلب. اونم نظام آموزشی مثل کشور ما که الحق و الانصاف خیلی درجه یکه.

  چندین روزه ما داوطلبین و خانواده هامون از استرس و نگرانی روز و شب نداریم. ما چیکار کنیم؟ اگر بریم ریسک مرگو پذیرفتیم. اگر هم نریم یکسال عقب می مونیم. به والله قسم برگزاری کنکور ارشد با این حجم از آدم یک جنایته

 • تصویر فرد

  حمید‏ - 00/2/17

  با تعویق کنکور شرایط یکسانی برای داوطبان بوجود آمد.
  الان کسانی که از بعد کنکور پارسال شروع به درس خواندن کردن 1 سال کامل فرصت دارند.
  ولی اگر خرداد ماه برگذار میشد 10 ماه فرصت داشتند.
  سپاس از سه گام برای پیگیری این موضوع.

 • تصویر فرد

  Ali‏ - 00/2/15

  خواهشا کنکور ارشد رو به تعویق اندازید.....با تشکر

 • تصویر فرد

  Ali‏ - 00/2/15

  سلام واقعا عین بی عدالتی و ظلم در حق داوطلبان هست که ، کنکور ارشد وزارت علوم به تعویق نیفتد، درحالیکه آزمون های دیگه کلا به تعویق افتادن....از ستاد محترم مقابله با کرونا عاجزانه تقاضا مندیم بخاطر سلامتی داوطلبان آزمون ارشد را به تعویق اندازد

 • تصویر فرد

  میثم‏ - 00/2/14

  # نه _به _تعویق _کنکور

  هیچ کجای دنیا بی نظمی بیش از این حد نداریم


  یا دوستان مفهوم برنامه ریزی را نمیدانند یا

  ماه ها قبل به تاریخ روز برنامه ریزی کردن‌کلی خستگی و کلی کلی کلی ....را نمیدونن

  حالا تعویق کنکور به چه هدفی صورت میگیرد

  نابودی کرونا واقعا مسخره هست

 • تصویر فرد

  مینا‏ - 00/2/13

  *اصلاع میکنم وزارت راه و وزارت بهداشت عقب انداختن پس چرا وزارت علوم عقب نمی‌اندازه!!؟

 • تصویر فرد

  مینا‏ - 00/2/12

  دوستان (واقع بینانه) بنظرتون آزمون به تعویق میفته؟ با این وضعیت تا سه هفته دیگه اوضاع بهتر نمیشه. وزارت راه و وزارت علوم آزموناهاشون رو عقب انداختن، اما بنظرم سازمان سنجش لجباز آزمون رو برگزار میکنه.

 • تصویر فرد

  نیما‏ - 00/2/12

  چطور ممکنه ارشد پزشکی با حدود 60 هزار نفر یا نظام مهندسی که حدود دویست هزار متقاضی داره عقب بیفته ولی ارشد وزارت علوم که حدود نیم میلیون متقاضی داره تعویق نشه آخه
  احتمال بسیار زیاد مثل نظام مهندسی میفته مرداد ماه

 • تصویر فرد

  علی عباس آبادی‏ - 00/2/12

  نگرانی همه ی داوطلبان برای به تعویق انداختن کنکور ارشد قابل درکه البته عدالت در مورد همه صادق نیست بعضی ها نخوندند و کم کاری کردند و با تعویق فرصت دارند با انگیزه و انرژی مطالعه کنند بعضی ها که زیاد مطالعه داشتند با تعویق کنکور انرژیشون از دست رفته و دچار زدگی از خوندن میشن و واقعا خسته اند و این باعث میشه دقیقا آخرای مسیر که مهمه رو رها کنند و روی نتیجشون تاثیر ناعادلانه بزاره چرا که اگر در تاریخ ب موقع برگزار بشه میتونند با امادگی کاملی که از قبل بدست اوردند آزمون بدن و بهترین نتیجه رو کسب کنند. از طرفی برخی برنامه ی مطالعشون طولانی مدت بوده و شاید ماه های اخیر دچار مشکل شدند که تعویق به نغع این دوستانه برخی داوطلبین پشت کنکوری پسر هم نگرانی های وظیفه ی عمومی و سربازی رو دارند. با همه ی این جوانب به نظرم یا به تعویق نیوفته و یا اگه به تعویق میوفته سایر جنبه ها هم برای داوطلبین در نظر گرفته شه تا نگرانی هاشون برطرف شه . بنده شخصا با به تعویق انداختن نه چندان دور کنکور موافقم مثلا حداکثر یک ماه.

 • تصویر فرد

  Sahar‏ - 00/2/12

  کاش عقب بیفته...ما روزه ایم و فقط شبا وقت داریم واسه خودندن

 • تصویر فرد

  محمد‏ - 00/2/12

  لطفا خواهشا بالا غیرتن تعویق بندازید مرداد ماه باشه بهتره آزمون وکالت تعویق افتاده آزمون ارشد پزشکی تعویق افتاده خوب حالا شما عزیزان معطل چی هستین که تعویق نمیندازین؟مگه داریم مگه میشه؟!!!

 • تصویر فرد

  علیرضا‏ - 00/2/10

  جاهیگاه نه و جایگاه

 • تصویر فرد

  الهه پ‏ - 00/2/10

  واقعا خیلی خود خواهن بعضیا تحصیل کرده این مثلا به نظرم بیخیال درس شین اصلا خوندی که خوندی برو به بقیه کارات برس مشکلت چیه بعضیا مریض بودن نمی‌تونستن بخونن نمیتونن نیان که سال بعدم همینه

 • تصویر فرد

  عمومی‏ - 00/2/7

  خانوم یا اقای ف .پ لطفا شما ساکت ،در جاهیگاهی نیستی داری همچین نظری میدی

 • تصویر فرد

  فرزانه در جواب پ .ف!!!!!!‏ - 00/2/7

  دوست عزیز اگه تو فقط تصادف کردی درسته مشکل خودته.ولی کرونا مشکل همه ست درکش سخت نیست بخدا

 • تصویر فرد

  پ. ف‏ - 00/2/7

  اگر انقدر به فکر سلامتیتون هستید بذارید سال بعد کنکور بدید خیلی ساده ست
  تا اینکه اینهمه جو راه بندازید واسه تعویق
  یه عده از کار استعفا دادن نشستن خونه درس خوندن و انتظار دارن طبق برنامه پیش بره
  اونوقت یکی نوشته من کرونا گرفتم نتونستم جمع بندی کنم!
  الان یکی بیاد بگه منم تصادف کردم دو ماه هم به خاطر من عقب بندازید!
  اینا دیگه مشکل شخصیه نمیشه برنامه یه کشور رو به خاطرش عقب انداخت

 • تصویر فرد

  Shadi‏ - 00/2/6

  روزانه ۳۹۰نفرداره میمیره راه هاام بستن من شهرمون رشتمو نداره واقعا این تصمیم گیریای بیجا چیه بقیه ازمونا ک همینطوری لغو میشن مثل وکالتو بهداشت اونوقت ازمون ارشد حتما باااید سرزمان موعدباشه
  اعصاب برا ما نذاشتین با این تصمیم گیریای نادرستتون

 • تصویر فرد

  فرزانه‏ - 00/2/6

  ما داریم مریض داری میکنیم باید تعویق بخوره ارشد.حداقل تیر ماه باشه.مطمئنا خیلیا شرایطشون مثل منه .تازه پارسال تو ثبت نام دانشگاه ها چه مشکلی داشتن!!!!!؟؟؟؟هیچم به مشکل نخوردن .خدا کنه تعویق بیفته که حق مایی که خوندیم ضایع نشه

 • تصویر فرد

  یاسر‏ - 00/2/6

  حداقل اول واکسن بعد آزمون

 • تصویر فرد

  محمد مقدم درخشان‏ - 00/2/6

  اینجوری ممکنه خیلی طول بکشه چون تازه نزدیک ترین زمانی که برای شروع واکسیناسیون سراسری در نظر گرفتن خردادماهه اونجوری باید تا اواخر تابستون به تعویق بیفته کنکور

 • تصویر فرد

  و-ن‏ - 00/2/6

  سلامتی باید تو اولویت باشه
  اتفاق خاص نمیوفته اگه چند ماه تا تزریق واکسن کنکور ارشد وعقب بندازن

 • تصویر فرد

  محمد مقدم درخشان‏ - 00/2/6

  ما هم امیدواریم هر تصمیمی که گرفته میشه در خصوص تعویق کنکور ارشد ضرری به داوطلبای عزیز نرسه

 • تصویر فرد

  Einabadi‏ - 00/2/6

  دعوت برای حمایت از کمپین تقاضای تعویق کنکور ارشد 1400

  لطفا به این کمپین بپیوندید

 • تصویر فرد

  امید‏ - 00/2/6

  اگر بخواد عقب بیفته تا کی اعلام میکنن؟

 • تصویر فرد

  محمد مقدم درخشان‏ - 00/2/6

  زمان مشخصی رو نمیشه گفت برای اینکه اعلام کنن و گفتن دست ستاد کروناست همه چیز ممکنه حتی تا یک هفته قبل از آزمون هم به تعویق بندازه 
  امسال آزمون وکال رو یه روز قبلش اعلام کردن که به تعویق می فته

 • تصویر فرد

  حمید‏ - 00/2/6

  من به علت کرونا نرسیدم به دوران جمع بندی
  این انصاف نیست
  باید عقب بیوفته تا شرایط عادی بشه
  اوضاع بیمارستانها و مراکز درمانی هم فاجعه هست.چطور میخوان این همه آدم یجا زیر سقف جمع کنن؟!

 • تصویر فرد

  محمد مقدم درخشان‏ - 00/2/6

  امیدواریم شرایط و تصمیمات جوری باشه که کسی ضرر نکنه چه درصورت تعویق کنکور چه در صورتی که عقب نیفته چون تجربه نشون داد پارسال با عقب افتادن شرایط کرونایی ممکنه بهتر نشه و خیلی از داوطلب هم اذیت شدن و برای ثبت نام دانشگاه ها هم مشکل پیش اومد

 • تصویر فرد

  Mirmoini‏ - 00/2/5

  خداییش عقبم انداختن زیاد نندازن.حداکثر 2 هفته

 • تصویر فرد

  محمد مقدم درخشان‏ - 00/2/6

  هنوز چیزی معلوم نیست که قطعا بخوان کنکور ارشدو عقب بندازن بستگی به شرایط کل کشور نزدیک به زمان آزمون داره 

 • تصویر فرد

  Azar‏ - 00/2/5

  یعنی اینجا کسی از دوستان کرونا نگرفتە؟؟!!!من یە ماە بذنامە هام عقب افتادە چون کرونا گرفتیم،درس میخونی شما،مریض تو خونه نداری؟؟فقط به فکر درس خوندن خودتی؟؟؟الان یه عده میان میگن خوب تو خونه میموندی کرونا نمیگرفتی،دقیقا تو خونه خودم برام کرونا آوردن،چقد بعضیا تون یه جوریید،اینایی که عزیزانشان مردن چی تو این کرونا،فقط به فکر زحمت خودتی؟؟

 • تصویر فرد

  علی‏ - 00/2/5

  برای رای به کمپین تعویق ارشد به فارس نیوز برین

 • تصویر فرد

  شایان‏ - 00/2/5

  دوستان در سایت فارس نیوز (فارس من) کمپین تعویق کنکور رو بالا ببرید تا به دست مقامات بالاتر برسد. با تشکر

 • تصویر فرد

  Nima‏ - 00/2/5

  🛑🛑🛑دعوت برای حمایت از کمپین تقاضای تعویق آزمون کارشناسی ارشد 1400 به دلیل شرایط بحرانی کرونا🛑🛑🛑 در سایت فارس نیوز


 • تصویر فرد

  Lyla‏ - 99/5/2

  سلام عزیزان.من واقعا فقط 4 ماه برنامه ریزی کردم واسه ارشد..مث دوست عزیزی ک گفتن درامدی ندارن ..دقیقا شرایط منم مث ایشون بوده ...و واقعا چند ماه ب شدت تحت فشار روحی روانی بودم... الان 4 ماه ب نزدیک یکسال طول کشیده...این شرایط واسه همه ی ما هست هر کسیم شرایطی داره...ولی خب باید یاد بگیرم صبور باشیم تا شرایط محیا بشه.اونای ک خوندن و وقت گذاشتن میدونم چقد لحظه شماری میکنن ک این امتحانو بدن و زندگیشون ب روال عادی برگرده .میفهممم خیلی سخته واسه کسای مث من ک یاد نگرفتن باید همراه تلاش روال عادی زندگیو داشته باشن...فک میکنم باید این امتحان تموم بشه تا زندگیم عادی بشه...ولی خب زندگی کلا همینه همیشه در حال ازمونیم...صبور باشیم و اروم.این موقعیتم مث هر راهیی اثرات مثبت و منفی داره.بستگی داره ب دیدگاه و نگاه خودتون ک چقد خوشبین یا بدبین هستین..سخت نگیرد ب همدیگه احترام بزارید لطفا خواهش میکنم.من مطمعن میشه کنار درس خوندن هم زندگی کرد...روزای خودتونو تلخ نکنید و از اتفاقاتی ک میفته بااغوش باز استقبال کنید...

 • تصویر فرد

  sima‏ - 99/5/2

  نظرات خیلی جالب بود منم به اندازه خودم خوندم ولی همه مشکلم اینه که یه جراحی خیلیییی خیلیییی مهم دارم که با تاریخ ازمون ارشد هماهنگ کردم که فردا ازمون برم عمل کنم ولی متاسفانه دائما داره عقب میوفته اخه من بیچاره کی باید برم عمل کنم از طرفی امتحان ارشد هم برام خیلیییی مهمه خدایا خودت کمک کن بهترین اتفاق بیوفته

 • تصویر فرد

  سمیه‏ - 99/4/31

  توروخدا کنکورو لغوکنید تا پاییز خواهشا میکنم.

 • تصویر فرد

  الف-ی‏ - 99/4/29

  تقی صادق صفری
  جلبک مغز خودتی فقطو فقط
  من مطمنم که تو کنکور هیچی نمیشی چون فقط ادعایی
  یا تو رشته‌ای شرکت کردی که هر احمقی مثل خودت میتونه با یه هفته درس خوندن قبول بشه
  تو هیچی نیستی من ندیده اینو میگم
  به خاطر اینکه خیلی بیشعوری

 • تصویر فرد

  MD‏ - 99/4/25

  سلام و عرض ادب،
  داشتم پیامهای دوستان را می‌خوندم و دیدم چقدر اکثر افراد راحت به هم توهین میکنند و به خودشون این حق رو میدن که همدیگه رو راحت قضاوت کنند.
  به نظر من قبل از اینکه به فکر کنکور دادن باشیم،باید بنشینیم و بیشتر راجع به رفتار و افکار خودمون فکر کنیم.که اینها باعث میشن آینده بهتری داشته باشیم.
  ممنون،

 • تصویر فرد

  نیلوفر‏ - 99/4/25

  من اون موقعی که داشتم تصمیم میگرفتم کنکور بدم حساب کردم ۶ ماه از وقتمو میگیره ۶ ماه نمیتونم کار کنم ۶ ماه درآمد ندارم
  دوستانی که انقدر ادعای روشن فکری دارید و ماسک میزنید ما نمیزنیم!!همین شماها کنکور خردادو عقب انداختید اون موقع‌ وضع بهتر بود گفتن تابستون گرم میشه بهتره.الان میگن پاییز سرد میشه بهتره!!خودتون میفهمید چی کار دارید میکنید؟؟انقدر التماس تفکر دارین واسه بقیه خودتون فکر میکنید با این روند امسال کنکور برگزار میشه؟اگه مشکلی با این قضیه ندارید چرا خودتون نمیرید سال دیگه کنکور بدید؟انقدر میگین سلامتی مهم ترین چیزه فکر این همه استرسی که کنکورو تعویقا و بلاتکلیفیا به خیلیا داده و هزار تا درد و مرضو باعث شده رو کردید؟میدونستید کلی دختر پسر جوون هستن که به خاطر همین فشارای درس و کنکور ام اس گرفتن؟من خودم از اونا نبودم که آماده ی آماده بوده باشم واسه کنکور اما با این وضعیت واقعا نگرانم!نگران اینکه اصلا امسال کنکوری باشه یا نه

 • تصویر فرد

  صادق صفری‏ - 99/4/24

  دوستان قصد توهین و بی احترامی ندارم بخدا
  اما کل برنامه ریزیمون به هم خورده کلی از کارام کنسل شده کلی فرصتارو از دست دادم
  بله دوست عزیز کنکور واسم مهمه هر کسی یه دیدگاه داره و درست اینه همه شرایط رو سنجید بعد نظر داد
  بنظر شما درسته اونا که نمیخان کنکور بدن و اماده نیستن کرونا رو بهونه کردن؟
  من خوندم امیدمم فقط به خداس و به امید خودش فقط جلو میرم اما کاری که یه عده میکنن کمتر از خیانت نیست

 • تصویر فرد

  صادق‏ - 99/4/24

  مشکل اینجاس یه مشت نخود مغز واسه این و اون تعیین تکلیف میکنن 
  و با این عقب افتادن چیزی بجز ضرر نیست واسه کسایی که خوندن و نفع واسه کسایی که نخوندن
  این یه مسخره بازی جدیده که مسخره ها واسش کیف میکنن و بهشت شده براشون
  در ضمن نگران سلامتیتونین کنکور ندین و چرا  میپرین وسط که عقب بیوفته

 • تصویر فرد

  پوریا‏ - 99/4/24

  من با الهام موافقم
  z.sh عزیز هم که درگیر شده با کسایی که میگن کرونا میگیریم عزیزم توهم نسخه نپیچ واسه دیگران که ماسک و دستکش بپوشن تو هم نظر خودتو بده

 • تصویر فرد

  فرید‏ - 99/4/24

  آقای صادق صفری ما جلوتو نگرفتیم برو کنکور بده
  شماها زور میزنید که الان برید کنکور بدید چون کسایی که سلامتیشون براشون مهمه نمیان و شانس شمارو بیشتر میکنن
  اما کسی که از خودش مطمئنه که دوبرار آدم هم کنکور بدن رشته و رتبه ای که میخواد رو میاره نیازی به این کارا نداره

 • تصویر فرد

  Z.sh‏ - 99/4/23

  خانم مهسا شمالطفا نظرخودتو بده لازم نکرده واسه دیگران نسخه بپیچی
  ضمنا کنکوررفتن مطلقأبه معنی کرونا گرفتن نیست که میگی حاضرنیستی بخاطرکنکور کرونابگیری
  شما از ماسک ودستکش استفاده میکنی که نباید بترسی گوگولی

 • تصویر فرد

  الهام‏ - 99/4/23

  اونایی که درس خوندید برای کنکور
  مشکلتون با عقب افتادن کنکور چیه؟؟
  شما اگه واقعا درس خوندید و آمادگی کامل دارید که خب دیگه نخوندید دو هفته قبل از کنکور یه مرور بکنید و کنکور بدید
  اینجوری اونایی هم که نخوندند فرصت میکنند که بخونند
  به جای اینکه قضاوت کنید و بگید بی برنامه اید و اهمال کارید یکم درک کنید که بقیه ممکنه مشکل داشته باشند مثلا تحصیل کرده اید
  فقط خودتون رو میبینید بقیه آدم نیستند؟
  خیلی ها امتحان دارند الان
  خیلی ها سرکار میرنند و وقتشون برای خوندن کمه
  من خودم هر ساعتم برنامه ریزی شدست سرکار میرم و سرم شلوغه فرصت نکردم بخونم پس قضاوت نکنید که اهمال کاریم و بی برنامه

  یعنی میرزه بری کنکور بدی بعد هم بمیری؟
  خب کروناست خطرناکه تازه آنفولانزا هم اومده تعداد بالا و شدید خیلی ها گرفتند والا ادم باید سالم و زنده باشه که بتونه درس بخونه و زندگی کنه وگرنه قبولی توی کنکور برای دورازجون همه یه ادم مرده به چه درد میخوره؟

 • تصویر فرد

  صادق صفری‏ - 99/4/23

  بابا این مسخره بازیا چیا شده بهشت واسه یه مشت جلبک مغز
  کسایی که میخان کرونا نگیرن نیان و کنکور ندن گناه ما چیه یه سال و دو ماهه میخونیم
  این دوستمونم گفته شاگرد ممتازه و بخاطر کرونا حاضره کنکور نده همین شخص شما اگه فقط یک درصد ممتاز بودی این حرف رو نمیزدی چون از هر فرد هاقلی بپرسی میدونه فقط میدان رو شلوغ تر کردن و قبولی رو سخت تر
  خواهشن با مغزای فندوقیتون نرین امضا کنین که کنکور رو عقب بندازن
  حرف حساب جواب نداره نگران سلامتیتونین کنکور ندین و بزارین ماها که بقول خودتون ماسک نمیزنیم کنکورمونو بدیم و مریض شیم

 • تصویر فرد

  زهرا مهدی پور‏ - 99/4/23

  واقعا آدم نمیدونه به این درایت چی بگه الان گذاشتن دو هفته دیگه کرونا نمیگیریم
  چرا اینقدر اذیت میکنن داوطلب رو بگیرن این کنکور لعنتی رو بتونیم به زندگیمون برسیم
  اااای خدا کی تموم میشه این روزها.....

 • تصویر فرد

  مهسا‏ - 99/4/23

  اینا که میگن تاریخ کنکور رو عقب نندازین ما درس خوندیم همونان که بدون ماسک و دستکش تو خیابون راه میرن
  منم درس خوندم واسه کنکور و شاگرد ممتاز هستم و کاملأ آماده ام اما حاضر نیستم بخاطر کنکور کرونا بگیرم🤨

 • تصویر فرد

  ستار‏ - 99/4/23

  آقااجازه میدادین اطلاعاتمون روهم ویرایش کنیم

 • تصویر فرد

  مهرنوش‏ - 99/4/23

  یکسال و ۲ ماه دارم میخونم دیگه خسته شدم کاشکی در دانشگاهها رو باز کنن بگن بدون کنکور بیاید برید دانشگاه

 • تصویر فرد

  محمد‏ - 99/4/23

  خواهشا زمان کنکورو زیاد به جلو تر نندازین یه عده چند ماهه دارن میخونن با این خبر واقعا عصبی شدن چون بر نامه ریزی کردن برایه بعده کنکور چند ماه نشستن خوندن از کارو زندگی افتادن باید همین روالو چند روز دیگه هم ادامه بدن ازطرفی اونایی که ترم اخرن امتحان دارن شهریور خداییش سخته خوهشااااا زیاد به تعویق نندازین کنکو رارشدرو.

 • تصویر فرد

  Bahaaar‏ - 99/4/23

  خدا ازشون نگذره.
  این وسط فقط یه عده آدم بی برنانه و اهمال کار که درس نخوندن راضی به عقب افتادن کنکورن.
  گند زدن به زندگی و برنامه هامون با این برنامه ریزیا و عقب انداختنا.

 • تصویر فرد

  ستار‏ - 99/4/23

  سلام، خواهشاکنکورارشدو عقب بندازین، فاصله ما تا امتحان 22ساعته بایدبااتوبوس بریم شب هم هتل بخوابیم، چجوری میخواین کرونانگیریم، لطفابه فکرسلامتی ماهم باشین

 • تصویر فرد

  ابالفضل‏ - 99/4/23

  امیدوارم به هررر قیمتی ک شده عقب نیفته و تعدیق نداشته باشه
  چون بعضیا نباید چوب اهمال کاری یه عده دیگه رو بخورن

 • تصویر فرد

  مقدم‏ - 99/4/23

  آیا امکان تغییر شهر آزمون وجود دارد؟

 • تصویر فرد

  محمد مقدم درخشان‏ - 99/4/23

  سلام خدمت شما 
  هنوز چیزی نگفتن در موردش اگر خبری بشه ما اعلام می کنیم

 • تصویر فرد

  aaaaaaaa@gmail.com‏ - 99/4/23

  خدا ازشون نگذره گند کشیدن به همه برنامه ها .

 • تصویر فرد

  Shadi‏ - 99/4/10

  خداکنه عقب بندازن برای کسایی که باامتحانای پایان ترمشون یکی شده خیلی سخت میشه

 • تصویر فرد

  Shadi‏ - 99/4/10

  کاش عقب بندازن اخه کی تواین وضعیت تونسته بخونه

 • تصویر فرد

  Azin‏ - 99/3/28

  سلام
  آیا ممکنه به دلیل شیوع مجدد کرونا زمان کنکور ارشد عوض شه؟

 • تصویر فرد

  آذین‏ - 99/3/28

  سلام
  آیا به دلیل موج دوم کرونا ممکنه باز کنکور ارشد به تعویق بیافته؟؟

 • تصویر فرد

  اذر مرادی‏ - 99/3/11

  سلام تا ازمون ارشد امکان ویرایش مجدد محل ازمون وجود داره؟

 • تصویر فرد

  علی‏ - 99/2/19

  کاش امکان ویرایش دوباره هم بزارن میخوام محل آزمون رو هم عوض کنم چون تیر میرم خونه‌‌امون شهرم عوض میشه.

 • تصویر فرد

  مدینه صابری‏ - 99/2/8

  کاش امسال ارشد برگزار نشه.چون من نتونستم درس بخونم .

 • تصویر فرد

  مزدا‏ - 99/1/22

  ببخشید امکان داره ارشد و دکترا امسال برگزار نشه

 • تصویر فرد

  عسل‏ - 99/1/16

  سلام. این تاریخ مجددارشد ، برای وزارت علومه یا بهداشت؟؟؟

 • تصویر فرد

  محمد مقدم درخشان‏ - 99/1/16

  سلام 
  تاریخ اعلام شده مربوط به کنکور ارشد وزارت علومه

 • تصویر فرد

  انسی‏ - 98/12/28

  منم 22 خرداد امتحان دارم ثبت نام ارشد هم کردم الان چیکار کنم

 • تصویر فرد

  حمید‏ - 98/12/26

  سلام کاش میشد یه زمان میداشتند اونایی که نتونستند ثبت نام کنند یا بخوان ویرایش کنندباتشکر

 • تصویر فرد

  م، ت‏ - 98/12/26

  حداقل زمان کنکور را به اواسط تابستان موکول میکردن ، ما در این زمان امتحانات ترم آخر کارشناسی رو داریم با این تاریخ مطمئنأ یکسال عقب میوفتیم😢

شما هم نظرتان را در مورد این مطلب بگویید.

loading

3گام: مسیر مطمئن موفقیت