زمان برگزاری کنکور ارشد 99

یک شنبه ۲۵ اسفند تعداد بازدید 3071 دفعه

زمان جدید برگزاری کنکور کارشناسی ارشد 99 به صورت رسمی توسط سازمان سنجش اعلام شد. بر این اساس زمان کنکور ارشد 99 برای بار دوم به تعویق افتاد.

زمان برگزاری کنکور ارشد 99
زمان برگزاری کنکور ارشد 99

 

زمان برگزاری کنکور ارشد 99

سازمان سنجش به صورت رسمی زمان جدید برگزاری کنکور ارشد 99 را اعلام کرد. بر این اساس کنکور ارشد در روزهای پنج شنبه و جمعه بیست و دوم و بیست و سوم خرداد ماه برگزار خواهد. این دومین باری است که زمان برگزاری کنکور ارشد به تعویق می افتد.  در همین اطلاعیه زمان جدید برگزاری کنکور دکتری 99 هم اعلام شده است که در تاریخ نهم خرداد ماه برگزار خواهد شد. متن کامل اطلاعیه سامان سنجش در مورد زمان جدید برگزاری کنکور ارشد 99 را می توانید در ادامه مطالعه کنید.

با توجه به زمان جدید اعلام شده برای کنکور ارشد 99 شما تقریبا زمان سه ماهه دارد تا بتوانید مطالعه و برنامه ریزی خود را متحول کنید یا حتی از این زمان شروع کنید برای اطلاعات بیشتر به مطلب برنامه ریزی سه ماهه معجزه مراجعه کنید.

 

زمان برگزاری کنکور ارشد 99 طبق اطلاعیه سنجش

متن کامل اطلاعیه سنجش برای زمان برگزاری جدید کنکور ارشد 99 به صورت زیر است.

" پیرو انتشار جدول حاوی برنامه زمانی ثبت نام و برگزاری آزمون های سراسری این سازمان در تاریخ 98/07/23 به اطلاع کلیه متقاضیان آزمونهای کارشناسی ارشد ناپیوسته و دکتری سال 1399 می رساند با توجه به بند ۴ مصوبه ششمین جلسه مورخ 98/12/15 ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا و نیز تعطیلی کلیه مراکز آموزش عالی و به منظور مساعدت و همراهی با داوطلبان عزیز، برگزاری آزمونهای مذکور سال 1399 این سازمان به شرح جدول ذیل تغییر پیدا کرد.

لذا داوطلبان لازم است با توجه به تاریخهای اعلام شده و همچنین مندرجات اطلاعیه هایی که متعاقباً برای هر آزمون از طریق پایگاه اطلاع رسانی این سازمان منتشر می گردد اقدام لازم را بعمل آورند."

جدول زمان برگزاری کنکور ارشد و دکتری

نام آزمون زمان جدید برگزاری 
دکتری  نهم خرداد
ارشد 23 و 24 خرداد ماه

نظرات این مطلب

افزودن نظر جدید
 • تصویر فرد

  انسی‏ - 98/12/28

  منم 22 خرداد امتحان دارم ثبت نام ارشد هم کردم الان چیکار کنم

 • تصویر فرد

  حمید‏ - 98/12/26

  سلام کاش میشد یه زمان میداشتند اونایی که نتونستند ثبت نام کنند یا بخوان ویرایش کنندباتشکر

 • تصویر فرد

  م، ت‏ - 98/12/26

  حداقل زمان کنکور را به اواسط تابستان موکول میکردن ، ما در این زمان امتحانات ترم آخر کارشناسی رو داریم با این تاریخ مطمئنأ یکسال عقب میوفتیم😢

شما هم نظرتان را در مورد این مطلب بگویید.

تصویر فرد