آغاز ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد 99

شنبه ۱۶ آذر تعداد بازدید 5144 دفعه

با اعلام سازمان سنجش، ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد برای سال 99 امروز، شنبه شروع می شود. ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 99 به مدت ده روز ادامه خواهد داشت. سایت ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد 99 مثل همیشه سامانه سازمان سنجش خواهد بود.

 

آغاز ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد 99
آغاز ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد 99

 

آغاز ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد 99 

با اعلام رسمی سایت سازمان سنجش، ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد سال 99 از امروز تاریخ شانزدهم آذر 98 ساعت 16 آغاز می شود و به مدت ده روز تا روز سه شنبه تاریخ بیست و پنجم آذر ادامه خواهد داشت. بنابراین کلیه داوطلبان و متقاضیان شرکت در آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 99 در تمامي دانشگاهها و موسسات آموزش عالي دولتي و غيردولتي و همچنين دانشگاه آزاد اسلامي و بيست و پنجمين المپياد علمي - دانشجويي كشور مي‌رساند با توجه به نكات ذيل و همچنين در نظر داشتن شرايط عمومي و اختصاصي مندرج در دفترچه راهنماي شركت در آزمون، مي‌توانند در آزمون مذكور ثبت‌ نام و شركت نمايند.دفترچه راهنمای ثبت نام همزمان با شروع فرآیند در سایت سنجش قرار خواهد گرفت که شما می توانید به محض قرار گیری از لینک زیر دفترچه ثبت نام کنکور ارشد را دانلود کنید. 

دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد 99 

 هزینه شرکت در آزمون کارشناسی ارشد سال 99 مبلغ 45 هزارتومان خواهد بود. داوطلبان متقاضي ثبت‌ نام و شركت در آزمون کارشناسی ارشد كدرشته‌ هاي امتحاني (اصلي و شناور) كه علاقه‌ مند به شركت در گزينش رشته‌هاي تحصيلي دانشگاه پيام‌ نور و موسسات آموزش عالي غيردولتي و غيرانتفاعي هستند، لازم است علاوه بر پرداخت مبالغ ثبت‌ نام، نسبت به پرداخت مبلغ سیزده هزار و هشتصد تومان ديگر نيز براي اعلام علاقه‌ مندي به دوره‌ هاي مذكور، اقدام نمايند.لازم به ذکر است کنکور کارشناسی ارشد 99 در روزهای 28 و 29فروردین برگزار خواهد شد. 

برای اطلاع از نحوه ی ثبت نام می توانید به راهنمای ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 99 مراجعه کنید. همچنین سوالات و نظرات خود در رابطه با ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد را می توانید در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.

در قسمت پایین متن کامل اطلاعیه سنجش در مورد آغاز ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد را می توانید مشاهده کنید. همچنین می توانید با ثبت نام از طریق لینک زیر در رشته مورد نظر خود از یک جلسه مشاوره تخصصی رایگان استفاده کنید.

ثبت نام رایگان در پنل مشاوره و برنامه ریزی

آغاز ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد 99 - اطلاعیه سنجش

متن کامل اطلاعیه سازمان سنجش در رابطه با آغاز ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد 99 به شرح زیر است:

"پيرو اطلاعيه مورخ 98/09/10 بدين وسيله به اطلاع كليه متقاضيان ثبت‌نام و شركت در آزمون كارشناسي ارشد ناپيوسته سال 1399 در تمامي دانشگاهها و مؤسسات آموزش عالي دولتي و غيردولتي و همچنين دانشگاه آزاد اسلامي و بيست و پنجمين المپياد علمي- دانشجويي كشور مي‌رساند با توجه به نكات ذيل و همچنين در نظر داشتن شرايط عمومي و اختصاصي مندرج در دفترچه راهنماي شركت در آزمون، مي‌توانند در آزمون مذكور ثبت‌نام و شركت نمايند.

شرايط ثبت‌ نام‌ کنکور کارشناسی ارشد 99:

ثبت‌ نام براي آزمون كارشناسي ارشد ناپيوسته سال 1399 از ساعت 16:00 (4 بعدازظهر) روز شنبه مورخ 98/09/16 آغاز و در روز دوشنبه مورخ 98/09/25 پايان مي‌پذيرد. لازم به تاكيد است كه ثبت‌نام منحصراً به صورت اينترنتي و از طريق پايگاه اطلاع رساني اين سازمان به نشاني: www.sanjesh.org انجام خواهد پذيرفت.

علاقه‌مندان ضمن اطلاع از شرايط عمومي و اختصاصي، مقررات وظيفه عمومي، مقررات مربوط به ضوابط ثبت‌نام اتباع غير ايراني و توضيحات مربوط به سهميه رزمندگان و ايثارگران (مندرج در دفترچه راهنماي شركت در آزمون كه در پايگاه اطلاع رساني اين سازمان قرار دارد)، در صورتي كه داراي شرايط مذكور باشند، مي‌توانند حداكثر در دو رشته امتحاني (طبق ضوابط از رشته‌‌هاي امتحاني مندرج در دفترچه راهنماي ثبت‌نام) متقاضي ثبت‌نام در اين آزمون شوند. 

دفترچه راهنماي ثبت نام، همزمان با شروع ثبت نام، در پايگاه اطلاع رساني اين سازمان در دسترس خواهد بود.

مراحلي كه داوطلب بايد براي ثبت نام اقدام كند:

1-مراجعه به پايگاه اطلاع رساني اين سازمان به نشاني فوق براي خريد كارت اعتباري ثبت‌ نام (سريال 12 رقمي) و دريافت دفترچه راهنماي ثبت‌ نام (دفترچه شماره 1).  

2- تهيه فايل عكس اسكن شده داوطلب بر اساس توضيحات مندرج در دفترچه راهنماي ثبت‌ نام.

3-آماده نمودن مدارك و اطلاعات مورد نياز جهت ثبت‌ نام.

 4- با توجه به اينكه پرداخت هزينه ثبت‌ نام منحصرا به صورت اينترنتي انجام مي‌گيرد، داوطلبان لازم است به وسيله كارت‌هاي عضو شبكه بانكي شتاب كه پرداخت الكترونيكي آنها فعال است، با مراجعه به پايگاه اطلاع رساني سازمان و پرداخت مبلغ 450.000( چهارصد و پنجاه هزار) ريال به عنوان وجه ثبت‌نام شركت در آزمون يك كدرشته امتحاني نسبت به ثبت‌نام اقدام نمايند.

تبصره: با توجه به اينكه مقرر گرديده است كه در مراحل مختلف فرآيند اين آزمون، خدماتي از طريق پيام كوتاه به داوطلبان ارائه شود، داوطلباني كه تمايل به استفاده از خدمات پيام كوتاه دارند، با انتخاب گزينه مربوط و پرداخت مبلغ 6000 (شش هزار) ريال به عنوان هزينه استفاده از خدمات پيام كوتاه، مي‌توانند از اين خدمات استفاده نمايند.

 5- داوطلباني كه علاوه بر رشته‌ انتخابي‌ يا امتحاني‌ اصلي (رشته‌ اول‌) علاقه‌مند به‌ شركت در رشته‌ امتحاني‌ دوم هستند، ضرورت‌ دارد كه‌ كدرشته‌ امتحاني دوم را نيز در بند مربوط در تقاضانامه درج ‌نمايند. اين دسته از داوطلبان مي‌بايست براي رشته امتحاني‌ دوم يك‌ كارت اعتباري ديگر ، به مبلغ 450.000 ( چهارصدو پنجاه هزار) ريال علاوه بر كارت اعتباري اول خريداري نمايند.

تذكر: داوطلبان متقاضي ثبت‌نام و شركت در آزمون كدرشته‌هاي امتحاني (اصلي و شناور) كه علاقه‌مند به شركت در گزينش رشته‌هاي تحصيلي دانشگاه پيام‌نور و مؤسسات آموزش عالي غيردولتي و غيرانتفاعي هستند، لازم است علاوه بر پرداخت مبالغ ثبت‌نام، نسبت به پرداخت مبلغ 138.000 (يكصدو سي و هشت هزار) ريال ديگر نيز براي اعلام علاقه‌مندي به دوره‌هاي مذكور، اقدام نمايند.

دستورالعمل و نحوه تكميل تقاضانامه ثبت نام اينترنتي:

به داوطلبان توصيه مي‌شود كه مطابق دستورالعمل مندرج در دفترچه راهنماي ثبت‌نام، ابتدا فرم پيش نويس تقاضانامه مندرج در دفترچه مذكور را تكميل نموده و سپس براساس فرم پيش‌نويس با مراجعه به پايگاه اطلاع رساني اين سازمان، اطلاعات لازم را براساس بندهاي برنامه ‌نرم‌افزاري ثبت‌نام وارد نمايند. ضمناً داوطلبان لازم است در درج اطلاعات ثبت‌نام دقت نمايند. بديهي است در صورت مشاهده هرگونه مغايرت در موارد قيد شده در تقاضانامه ثبت‌نام با مدارك داوطلب در صورت پذيرفته‌شدن در آزمون، قبولي وي لغو و از ادامه تحصيل داوطلب جلوگيري خواهد شد.

ثبت نام رایگان در پنل مشاوره و برنامه ریزی

زمان توزيع كارت اينترنتي و محل آزمون:

براساس برنامه زماني پيش‌بيني شده آزمون كارشناسي ارشد ناپيوسته سال 1399 در روزهاي پنجشنبه و جمعه مورخ 28 و 99/01/29 برگزار خواهد شد و داوطلبان لازم است از روز دوشنبه مورخ 99/01/25 لغايت روز چهارشنبه مورخ 99/01/27 با مراجعه به پايگاه اطلاع رساني اين سازمان نسبت به تهيه پرينت كارت شركت در آزمون و برگ راهنماي شركت در آزمون اقدام نمايند. محل آزمون داوطلبان براساس استان و شهرستان محل اقامت مندرج در بند 36 تقاضانامه تعيين مي‌گردد. لذا مقتضي است داوطلبان با مراجعه به جدول شماره 2 دفترچه راهنماي ثبت‌نام و درج كد مربوط به استان و شهر محل اقامت در تقاضانامه ثبت‌نام اقدام نمايند. 

برگزاري‌ المپياد علمي‌- دانشجويي‌ كشور:

داوطلبان علاقه‌مند مي‌توانند همزمان ‌با برگزاري‌ امتحانات‌ آزمون كارشناسي ارشد ناپيوسته سال 1399، در اولين ‌مرحله دوره بيست و پنجمين آزمون المپياد علمي- دانشجويي‌ كشور بر اساس شرايط و ضوابط مندرج در دفترچه راهنماي ثبت‌نام در آزمون شركت نمايند. 

‌ نحوه انتخاب رشته و پذيرش: 

الف- كارنامه اعلام نتايج اوليه تمامي داوطلبان اين آزمون، از سوي سازمان سنجش براساس برنامه زماني مندرج در دفترچه راهنماي آزمون از طريق پايگاه اطلاع‌رساني سازمان سنجش آموزش كشور منتشر خواهد شد؛ لذا تمامي داوطلباني كه مجاز به انتخاب رشته باشند، مي‌توانند براساس ضوابط و شرايط مندرج در دفترچه راهنماي انتخاب رشته، كه در زمان مقتضي منتشر خواهد شد، نسبت به انتخاب رشته خود اقدام نمايند.

ب- ساير موارد:

ساير موارد در خصوص سنجش و پذيرش دانشجو در آزمون كارشناسي ارشد ناپيوسته سال 1399 در تمامي دانشگاهها و مؤسسات آموزش عالي، مطابق قانون سنجش و پذيرش دانشجو در دوره‌هاي تحصيلات تكميلي مصوب 94/12/18 مجلس شوراي اسلامي و مصوبات شوراي سنجش و پذيرش تحصيلات تكميلي خواهد بود. 

توصيه‌هاي‌ مهم‌:

1- داوطلبان براي اطلاع از مقررات وظيفه عمومي، شرايط و ضوابط استفاده از سهميه ايثارگران و همچنين شرايط و ضوابط اتباع خارجي به دفترچه راهنماي شماره 1 ‌مراجعه نمايند.

2- به داوطلبان توصيه مي‌شود كه در انتخاب كدرشته‌هاي امتحاني (اول و دوم) و همچنين شهرستان محل حوزه امتحاني خود، دقت لازم را مبذول فرمايند؛ لذا پس از دريافت كد پيگيري 16 رقمي، در اين خصوص به درخواست‌هاي داوطلبان مبني بر اصلاح و يا جابجايي، ترتيب اثر داده نخواهد شد.

3- توصيه‌ مي‌شود كه حتماَ داوطلبان، پس از تكميل تقاضانامه و دريافت كد پیگیری، يك نسخه پرينت از تقاضانامه شان تهيه، ومندرجات آن را كنترل و نزد خود نگهداري نمايند.

4- هر ساله تعدادي قابل توجهي از داوطلبان در درج معدل خود در زمان ثبت‌ نام دقت لازم را بعمل نياورده و پس از قبولي در دانشگاه به دليل مغايرت معدل قبولي آنها لغو شده و باعث سردرگمي آنها مي‌گردد. لذا به داوطلبان عزيز اكيداً توصيه مي‌شود در درج معدل خود دقت لازم را بعمل آورند و حتي اگر ثبت‌نام آنها توسط خودشان انجام نمي‌پذيرد با مشاهده پرينت تقاضانامه نسبت به كنترل دقيق موارد درج شده در آن اقدام نموده و در مراحل بعدي كه امكان ويرايش اطلاعات براي آنها وجود دارد نسبت به اصلاح اطلاعات خود اقدام نمايند.

4- با توجه به مشكلات بوجود آمده در آزمون هاي قبلي، در خصوص اشتباه در ارسال عكس داوطلبان، كه اين موضوع اكثراً براي داوطلباني كه ثبت نام آنان از سوي ديگران انجام مي شود رخ داده است، تاكيد مي‌گردد كه علاوه بر كنترل اطلاعات ثبت‌نامي، حتماً نسبت به كنترل عكس ارسالي خود دقت نماييد تا اشتباهاً عكس داوطلب ديگري به جاي عكس شما ارسال نگردد. بديهي است كه در صورت ارسال عكس اشتباهي از طرف متقاضي، فرد به عنوان متخلف تلقي شده و مطابق مقررات با وي رفتار خواهد شد.

5- هرگونه‌ تغييري‌ از طريق‌ نشريه پيك‌ سنجش‌ (هفته‌نامه خبري‌ و اطلاع‌رساني‌ سازمان ‌سنجش‌)، پايگاه اطلاع رساني سازمان سنجش و در صورت لزوم ‌از طريق رسانه‌هاي گروهي ‌اعلام ‌خواهد شد. 

6-در صورت‌ لزوم‌، داوطلبان مي‌توانند با شماره تلفن‌ گوياي: 42163-021 با روابط عمومي ‌سازمان‌ سنجش‌ آموزش‌ كشور تماس‌ حاصل‌ كرده يا از طريق سيستم پاسخگويي اينترنتي (غيرحضوري) سازمان اقدام نمايند.

 ثبت نام رایگان در پنل مشاوره و برنامه ریزی

نظرات این مطلب

افزودن نظر جدید
 • تصویر فرد

  Zahra حسنی‏ - 98/10/10

  سلام میتوان کنکور ارشد وهمینطور کنکور کارشناسی شرکت کرد ودر صورت قبولی هر دو در دورهی روزانه به ادامه تحصیل پرداخت ؟

 • تصویر فرد

  Sara ashrafi‏ - 98/10/2

  سلام براي دانشجوياني كه موفق به ثبت نام در ازمون ارشد ٩٩نشدن فرصتي هست؟

 • تصویر فرد

  محمد مقدم درخشان‏ - 98/10/2

  سلام بله در بهمن ماه فرصت مجدد برای ثبت نام ارشد خواهید داشت 

 • تصویر فرد

  فاطمه کریمی‏ - 98/9/30

  سلام باتوجه ب خبراعلام شده در مورد لغو ممنوعیت پذیرش دانشجو تکمیل ظرفیت در مقطع کارشناسی ارشد و در این خبر گفته شده بودپذیرش دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد براساس سوابق تحصیلی و بدون آزمون انجام میشود آیا باتوجه ب این کنکور ارشد سال بعد حذف خواهد شد؟؟؟؟؟؟

 • تصویر فرد

  محمد مقدم درخشان‏ - 98/10/1

  سلام خدمت شما هنوز هیچ اخبار رسمی ای در مورد این نوع پذیرش تو مقطع ارشد منتشر نشده قطعا اگر چیزی باشه تو سایت 3گام بهش می پردازیم

 • تصویر فرد

  Zahra حسنی‏ - 98/9/26

  سلام تعهد به خدمت دانشجویانی که ارشد روزانه قبول میسوند چگونه است وچه شرایطی دارد؟ایا بعد از اتمام تحصیل در همان منطقه سکونت خود به خدمت میپردازند؟

 • تصویر فرد

  ک‏ - 98/9/23

  باسلام آیا کنکور کارشناسی سال ۱۴۰۰ حذف میشه؟

 • تصویر فرد

  ف‏ - 98/9/22

  با سلام من میخوام کنکور ارشد سال ۱۴۰۰ شرکت کنم و هدفم اینه ک دانشگاه روزانه قبول بشم لطفا راهنماییم کنید من از کی باید شروع کنم به مطالعه واسه کنکور سال بعد؟؟؟

 • تصویر فرد

  محمد مقدم درخشان‏ - 98/9/23

  با سلام
  برای شرکت در کنکور ارشد سال های بعد بستگی به رشتتون داره این اطلاعاتی که پرسیدین برای پاسخ دقیق تر می تونید تو پنل مشاوره 3گام ثبت نام کنید تا مشاور تخصصی رشته مد نظرتون باهاتون تماس بگیره
  ثبت نام یک جلسه مشاوره تخصصی رایگان

 • تصویر فرد

  Zahra حسنی‏ - 98/9/21

  سلا م به خاطر تغییر رشته در ارشد وبرای دروس جبرانی دانشجو باید شهریه بپردازد ؟تعداد این واحد ها چقدر وشهریه ای از دانشجو دریافت میشود چگونه محاسبه خواهد شد؟

 • تصویر فرد

  زهرا کشمیر ‏ - 98/9/19

  میخواستم بدون من رشته فیزیک هستم امسال کنکور ارشد میخوام شرکت کنم.. جز سهمیه 5%هستم آیا خوبه استفاده کنم برام مفیده یانه؟؟؟؟؟؟؟.. مطلبی تو سایتتو بود خوندم اما ب جمع بندی خاصی نرسیدم میشه لطفا راهنمایی کنید‌؟

 • تصویر فرد

  محمد مقدم درخشان‏ - 98/9/21

  استفاده از سهمیه تو ثبت نام کارشناسی ارشد تاثیر مثبت خواهد داشت یعنی استفاده کنید ضرر نمی کنید

 • تصویر فرد

  Zahra حسنی‏ - 98/9/19

  سلام ایا در فروردین در زمان دریافت کارت ازمون میتوان معدل وسایر اطلاعات فرم ثبت نامی را ویرایش کرد؟این فرصت برای همه داوطلبان است تا معدل خود را ویرایش کنند؟یا فقط گروهی خاص؟

 • تصویر فرد

  حوریه‏ - 98/9/19

  با سلام
  من میتونن بعدا کارت ایثارگری بگیرم و تزش برای انتقالی استفاده کنم چون امکان داره تا کثزمان ویرایش دوم کنکور ارشد نرسه
  بعد انتخاب رشته میتونم وارد کنم کد ۱۲ رقمیو یا میتونم کلا بعدا برای انتقالی استفاده کنم ؟

 • تصویر فرد

  Zahra حسنی‏ - 98/9/18

  سلام یعنی من که تازه درخواست فارق التحصیلی دادهام احتیاجی به پر کردن فرم اخر دفترچه منتشر شده ندارم؟

 • تصویر فرد

  محمد مقدم درخشان‏ - 98/9/18

  نه نیازی نیست 
  اون فرم رو زمان ثبت نام به دانشگاه محل تحصیل ارائه خواهید داد 

 • تصویر فرد

  Zahra حسنی‏ - 98/9/18

  سلام تازه کارهای فارالتحصیلی را انجام دادم میتوانم در ازمون ثبت نام کنم بااینکه معدل دقیق وتاریخ دقیق فارالتحصیلی را نمیدانم.وگواهی موقت نگرفته ام?

 • تصویر فرد

  محمد مقدم درخشان‏ - 98/9/18

  برای ثبت نام کنکور ارشد کافیه تا شهریور سال 99 فارغ التحصیل بشین 

 • تصویر فرد

  خباز‏ - 98/9/17

  سلام دوتا فرم آخر راهنما چیه حتما باید پر بشه اون اخری برا کجاست؟

 • تصویر فرد

  محمد مقدم درخشان‏ - 98/9/18

  سلام فرم آخر تو دفترچه راهنمای ثبت نام پیش نویس هست و مواردیه که تو ثبت نام اینترنتی سازمان سنجش باید پر کنید در واقع اونو گذاشتن که از قبل اماده کنید که سرعت عملتون تو ثبت نام اینترنتی بالاتر بره پر هم نکنید مشکلی نیست! فرم یکی مونده به آخر هم موقع ثبت نام در دانشگاهی که تو مقطع ارشد قبول میشید ازتون میخوان که تحویل بین و باید به تایید دانشگاه کارشناسی رسید باشه

 • تصویر فرد

  مهدی رضایی‏ - 98/9/17

  سلام
  من هنوز دوره ی کارشناسی مو تموم نکردم ایا میتونم تو این ازمون ارشد بدم؟

 • تصویر فرد

  محمد مقدم درخشان‏ - 98/9/18

  سلام خدمت شما 
  اگر تا اخر شهریور 99 فارغ التحصیل بشین می تونید تو کنکور ارشد ثبت نام کنید و در صورت مجاز شدن انتخاب رشته کنید و در دانشگاه مقطع ارشد ثبت نام کنید ولی اگر فارغ التحصیل نشین تا اون زمان ثبت نام شما تو کنکور ارشد می تونه آزمایشی باشه و حق انتخاب رشته ندارین

 • تصویر فرد

  Zahra حسنی‏ - 98/9/17

  سلام تاریخ روز ورود به دانشگاه وفار التحصیلی را نمیدانم میتوانم روز ی که اولین بار انتخاب واحد کردم وهمینطور تاریخ اخرین نمره ای راکه برایم ثبت کردند به عنوان فار قالتحصیلی وارد کنم

 • تصویر فرد

  محمد مقدم درخشان‏ - 98/9/18

  تاریخ ورود همون سالی که وارد انشگاه شدین و برای تاریخ فارغ التحصیلی تاریخ ثبت اخرین نمره ملاکه 

 • تصویر فرد

  مم‏ - 98/9/17

  سلام برای پیام نور و آزاد همین ثبت نام هم باید انجام داد؟

 • تصویر فرد

  محمد مقدم درخشان‏ - 98/9/18

  سلام بله کلا ثبت نام کنکور ارشد یکپارچه هست و شما بعد از انجام ثبت نام می تونید شماره سریال علاقمندی به دانشگاه های پیام نور و آزاد رو هم جداگانه خریداری کنید

 • تصویر فرد

  Zahra حسنی‏ - 98/9/17

  سلام کد محل تحصیل وکد رشته تحصیلی را چطور پیدا کنیم .همچنین تاریخ ورود به دانشگاه وفارق التحصیلی؟

 • تصویر فرد

  محمد مقدم درخشان‏ - 98/9/18

  هر بخش ثبت نام ارشد تو سایت سنجش که نیاز به اطلاعات داره راهنما هم داره
  می تونید به صفحه راهنمای ثبت نام کنکور ارشد 99 مراجعه کنید.
  راهنمای ثبت نام کنکور ارشد 99

 • تصویر فرد

  Zahra حسنی‏ - 98/9/17

  سلام دانشگاه معدلم رابه طور دقیق اعلام نکرده ایا میتوان در زمان دریافت کارت ازمون معدل دقیق را وارد کنم؟فرصت ویرایش معدل در فروردین خواهد بود؟

 • تصویر فرد

  محمد مقدم درخشان‏ - 98/9/17

  سلام خدمت شما 
  معمولا به جز زمان ثبت نام کنکور ارشد دو مرحله فرصت ویرایش اطلاعات ثبت نامی رو هم میذارن 

 • تصویر فرد

  محمد‏ - 98/9/17

  با سلام دوباره
  ممنونم از پاسخگویی قبلی
  اگر در دو مقطع دکتری و ارشد قبول بشم و دکتری رو انتخاب کنم ایا مشکلی برای روند ثبت نامم پیش نمیاد چون ارشد آلی هم شرکت کردم و قبول بشم و نخوام برم؟
  ممنونم راهنمایی کنید.

 • تصویر فرد

  محمد مقدم درخشان‏ - 98/9/17

  خیر مشکلی در ثبت نام ارشد یا دکتری نخواهید داشت فقط اگر روزانه قبول بشین و ثبت نام نکنید برای کنکور سال بعد محروم میشین

 • تصویر فرد

  V‏ - 98/9/16

  با سلام
  من لیسانس مهندسی شیمی دارم والان میخوام ارشد زبان انگلیسی شرکت کنم . فرزند جانباز هستم و یک بار در کنکور ارشد رشته خودم از سهمیه استفاده کردم و قبول شدم ولی به دلایلی نتونستم برم دانشگاه و ثبت نام نکردم .سوالم اینع که اینبار میتونم بازم از سهمیه استفاده کنم ؟

 • تصویر فرد

  محمد مقدم درخشان‏ - 98/9/17

  سلام خدمت شما با توجه به اینکه نوع دانشگاهی که تو کنکور ارشد قبول شدین و نرفتین چی بوده جواب متفاوت خواهد بود که می تونید مطلب زیر رو مطالعه کنید که بهتون کمک خواهد کرد اطلاعات طبق دفترچه راهنمای ثبت نام کنکور ارشد هستش تعداد دفعات مجاز استفاده از سهمیه 5 درصد ایثارگران

 • تصویر فرد

  Minaaa‏ - 98/9/16

  سلام وقت بخیر
  میخواستم از سهمیه ۵ درصدی ایثارگران استفاده کنم کد پیگیری ۱۲ رقمی رو از کجا بگیرم؟ پدرم ایثارگر هستند و روی کارتشون مهر نیروی زمینی ارتش زده شده
  درمورد عکس ۴*۳ اگر عکس برای چند سال پیش باشه مشکلی نداره خیلی با الان تفاوتی نداره؟
  و اینکه من برای ارشد رشته آی تی که شناور هست رو‌ میخوام بخونم امکانش هست رشته دومم هم شناور یعنی مهندسی کامپیوتر باشه مشکلی نیست؟ چون هردو رشته های شناور هستند میپرسم
  اولویت من رشته آی تی است و حتما سعی میکنم بخونم آی تی قبول شم مهندسی کامپیوتر رو میخوام بزنم که اگر آی تی قبول نشدم حداقل کامپیوتر قبول شم امکانش هست؟ منظورم اینه با توجه به رتبه ای که میاریم میتونیم آی تی یا کامپیوتر رو بزنیم؟ یعنی وقتی جواب ازمون میاد با توجه به رتبه مشخص میشه ما کدوم رشته رو حق انتخاب رشته برای گرایش و دانشگاه داریم؟ رتبه تعیین کننده است؟میشه لطفا راجب اینکه ما الان میتونیم دو تا رشته رو بزنیم توضیح بفرمایید؟ ممنون
  رتبه ازمون تعیین کننده است که ما در کدام رشته میتوانیم انتخاب رشته مون رو انجام بدیم؟

 • تصویر فرد

  محمد مقدم درخشان‏ - 98/9/17

  سلام وقت بخیر در آپلود عکس برای ثبت نام تو کنکور ارشد حتما دقت کنید که نکاتی که گفته شده رعایت کنید. اگر خیلی تفاوتی با چهره الانتون نداره مشکلیس نیست
  طبق اطلاعات دفترچه ثبت نام کنکور ارشد
  مهندسی کامپیوتری رشته شناور نیست و آی تی رشته شناوره و شما می تونید این دو رشته رو ثبت نام کنید ولی  اگر دو رشته شناور باشه امکانش نیست 
  شما بعد از اینکه رتبتون مشخص بشه در صورت مجاز شدن می تونید انتخاب رشته کارشناسی ارشدتون رو انجام بدین 

 • تصویر فرد

  ف‏ - 98/9/16

  باسلام آیا کنکور ارشد سال ۱۴۰۰ حذف میشه؟

 • تصویر فرد

  محمد مقدم درخشان‏ - 98/9/17

  سلام خدمت شما هنوز در مورد حذف کنکور کارشناسی ارشد تصمیمی اعلام نشده 

 • تصویر فرد

  محمد‏ - 98/9/16

  سلام.من لیسانس بیوتکنولوژی دارم.میتونم کارشناسی ارشد mba در کنکور شرکت کنم؟

 • تصویر فرد

  محمد مقدم درخشان‏ - 98/9/17

  سلام خدمت شما
  بله محدودیتی برای ثبت نام شما تو کنکور ارشد 99 وجود نداره 

 • تصویر فرد

  محمد‏ - 98/9/16

  با سلام
  من کارشناسی ارشد شیمی تجزیه دارم و امسال دکتری شیمی تجزیه ثبت نام کردم و میخوام ارشد شیمی آلی هم ثبت نام کنم ایا منع قاونی برای این مورد وجود نداره؟
  لازم به ذکر است من سهمیه 5 درصدی ایثارگران دارم و در ثبت نام دکتری تجزیه اینو استفاده کردم و میتونم در ثبت نام ارشد شیمی آلی هم استفاده کنم؟
  لازم به توضیح است که من تا الان در هیچ مقطعی و هیچ جا از سهمیه ایثارگری استفاده نکردم و تا جایی خبر دارم میشه در هر مقطعی از این سهمیه استفاده کرد.
  و اگر در دو مقطع دکتری و ارشد قبول بشم و دکتری رو انتخاب کنم ایا مشکلی برای روند ثبت نامم پیش نمیاد چون ارشد آلی هم شرکت کردم و قبول بشم و نخوام برم؟
  ممنونم راهنمایی کنید.

 • تصویر فرد

  محمد مقدم درخشان‏ - 98/9/16

  سلام خدمت شما
  بله شما می تونید تو کنکور کارشناسی ارشد 99 ثبت نام کنید و منعی وجود نداره همچنین با توجه به اینکه میگین تو مقطع ارشد تابحال از سهمیه استفاده نکردین از سهمیتون تو ارشد هم می تونید استفاده کنید

شما هم نظرتان را در مورد این مطلب بگویید.

تصویر فرد
CaptchaMvc