تاریخ اعلام نتایج آزمون استخدامی

یک شنبه ۳ آذر

تاریخ و زمان اعلام نتایج آزمون استخدامی توسط مشاور عالی سازمان سنجش اعلام شد.

 

تاریخ اعلام نتایج آزمون استخدامی
تاریخ اعلام نتایج آزمون استخدامی

 

تاریخ اعلام نتایج آزمون استخدامی 

حسین توکلی در پاسخ به سوال خبرنگاران درمورد تاریخ و زمان اعلام نتایج آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی با بیان آمار مربوط به این آزمون، تاریخ حدودی اعلام نتایج را هم اعلام کرد. بر اساس اعلام مشاور عالی سازمان سنجش نتایج آزمون استخدامی در ده روز اول دی ماه 98 اعلام خواهد شد. ایشان آماری هم از رشته ها و شرکت کنندگان ارائه دادند که بر این اساس تعداد 521 هزار نفر در آزمون استخدامی  22 دستگاه اجرایی از جمله آموزش و پرورش و وزارت بهداشت شرکت کردند که از این تعداد داوطلب، 320 هزار نفر خانم و بقیه آقا بوده اند. 

تجربیات و سطح سوالات آزمون استخدامی 

با توجه به دسترسی مجدد به اینترنت بعد از آزمون استخدامی می توانید در بخش نظرات همین مطلب نظرات خود را در مورد سطح سوالات آزمون استخدامی به خصوص سوالات عمومی، حوزه های برگزاری آزمون استخدامی، مشکلات احتمالی در برگزاری آزمون و ... با ما و دیگر داوطلبان و مسئولان در میان بگذارید. 

نظرات این مطلب

افزودن نظر جدید

  • تصویر فرد

    09037655186‏ - 98/9/15

    سلام هرسال سوالات نسبت به قبل سخت تر طرح میشه چه دلیل داره آزمون بگیرید وقتی با این همه استرس و فشار روحی داوطلبان سرجلسه برن آخرشم قبول نشن انقد هم بخونیم باز هم سخته واسه هر درسی ده بیست تا منبع کی میتونه بخونه نه عمومی منابع ثابتی داره نه تخصصی چون هرکدوم ازچندین منبع طرح میشه وقتی هدف قبولی داوطلب نیست چرا اونقد هزینه ثبت نام میگرن که چی بشه نه مکان آزمونامناسبه و نه مدیریت جلسات نمیخوایید کسی استخدام شه آزمون نگیرید از الان که همه پارتی دارن اقوامشون میبرن سرکار ما که کسی نداریم پارتی مون شه بیکار میمونیم تلاش هم کنیم واسه آزمون نتیجه نمیده حدنصاب طوری میکنن که ما بدبختا قبول نمیشیم سهمیه دارا بانمره ۱۲قبول میشن اما ما بانمره ۱۲هیچی باید بشینم که کی معجزه شه بریم جایی سرکار چرا هیچکس بفکر جوانان بیکارنیست اینم زندگی شد

شما هم نظرتان را در مورد این مطلب بگویید.

loading

3گام: مسیر مطمئن موفقیت